Pokaż wyniki 1 do 1 z 1

Temat: [SPRZEDAM] [WYMIENIĘ] Klej do rzęs D EvoLashes

  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie [SPRZEDAM] [WYMIENIĘ] Klej do rzęs D EvoLashes/liquid i kolorowe akryle

    Dziewczyny mam do sprzedania klej do rzęs z Evo o ten klej do rzęs.
    Klej został otwarty w zeszły poniedziałek i zrobiłam sobie nim test u siebie za uchem , bo jestem alergiczką. Niestety jest nie dla mnie, za mocne opary. Klej nie użyty, bo po prostu nie dałam rady. Chętnie go odsprzedam . Cena w sklepie 33 zł, ja za tyle sprzedam razem z wysyłką. Mogę ewentualnie wymienić na jakieś rzęsy, albo na jakiś inny klej dla alergików.
    Kontakt
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Edit: Mam do sprzedania/wymiany również następujące art. do paznokci, metoda akrylowa. Jako , ze jestem w ciąży, całkiem mnie odrzuciło od akrylu i chciałabym pozbyć się sprzętu.

    1. Liquid do akrylu Economic allepaznokcie, nowy , zapakowany cena sklepowa 17 zł, u mnie 12 zł.
    2.Akryle kolorowe róże, nowe, większa gramatura.
    Firmy I-Nails, Golden-Nails i Indigo. Po 2 zł/szt.
    3. Akryl clear I-Nails 10g nowy , cena w sklepie 10 zł, u mnie 8 zł i gratis dodam trochę maskeda. Używany, ale zostało go na pewno na 1 set.
    4. Akryle kolorowe mniejsze z allepaznokcie , (chyba nowe, bo nie pamiętam bym je brała kiedykolwiek) po 1 zł. Są w takiej wieżyczce, dostałam z wymiany.
    5. Różne akryle używane . Oddam je gratis , jak ktoś coś kupi i da znać, ze chce. Są tam głównie białe akryle do nauki kwiatków.
    Wszystkie akryle łączą się z tym liquidem. Pracowałam na nim 2 lata i był wystarczający.
    Gdyby ktoś wziął wszystko , to mam też jakiś używany pędzel, do nauki, bo już nie wygląda rewelacyjie, ale dobre włosie , to jeszcze trochę wytrzyma. Dorzucę też ozdoby gratis.
    Wysyłka zgodnie z cennikiem poczty polskiej.
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 01-08-2013 o 10:56 Powód: Nowe rzeczy
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •