Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: bespieczeństwo na basenach.

  1. #1
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie bespieczeństwo na basenach.

    właśnie przeżyłam ogromny szok. dziecko mojej koleżanki było wciągane przez pompę na basenie w bielsku. jak by to było mało drugie w tym samym rozcięło nogę. jak się okazało krata zabezpieczająca pompę miała otwory wielkości małego arbuza. więc nogę 4 letniego dziecka spokojnie wciągła. a co w tym jest jeszcze najgorsze nikt dziecku nie udzielił pomocy ratownicy nie wiedzieli co zrobić. ludzie tak samo. dopiero ojcu udało się jakoś dziecko powoli wyciągnąć. szok brak słów . basen dopiero po remoncie. płytki popękane odchodzą i nikt nic z tym nie robi. a to zdjęcie jej nóżek po prostu szok.

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: bespieczeństwo na basenach.

    dzieki bogu ze tylko tak sie skonczylo.rodzice dziecka powinni zglosic to.sprawe do sadu i tyle

  3. #3
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: bespieczeństwo na basenach.

    tez tak twierdze. tylko się biją.bo właścicielem jest bielsi mafiozo. i to jest największa obawa. ale pójdą odpowiednie zgłoszenia tylko ze anonimowe. dałam to dlatego żeby wyczulić uwagę na baseny. bo wiem że macie małe dzieci. a ich bezpieczeństwo jest najważniejsze.

  4. #4
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: bespieczeństwo na basenach.

    Szok a w jakim mieście ten basen? żeby ktoś tam przypadkiem nie poszedł i nie stało sie coś podobnego

  5. #5
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: bespieczeństwo na basenach.

    miminko u nas w bielsku. ale na wszystkich basenach są montowane takie pompy przy odpompowywaniu wody. działają cały czas bo filtrują wodę jedne są lepiej zabezpieczone inne niestety nie. ale po prostu tylko nasza uwaga może zapobiec tragedii.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •