Pokaż wyniki 1 do 25 z 35

Temat: źle zrobione rzęsy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się Avatar kitykat
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    10

    Domyślnie źle zrobione rzęsy

    Jesli pisze w zlym miejscu to z góry przepraszam, nie umialam znalezc podobnego tematu

    Hej dziewczyny Dziś poszłam do salonu zrobić sobie rzęsy 1:1. Podczas aplikacji strasznie piekły mnie oczy, co chwile kosmetyczka sklejała mi dolne rzęsy z górnymi. Mialam strasznie zaczerwienione oczy. Po powrocie do domu zaczerwienienie zeszlo. Rzesy strasznie mi przeszkadzają, jest na nich klej, ktory troche usunełam patyczkiem, bo mialam pod rzęsami i źle widzialam. Teraz strasznie mnie bolą powieki, jak mrugam to czuje straszny dyskomfort, o zamknięciu oczu już nie mowie, strasznie "ciągną" mnie te rzęsy. Nie wiem co mam robic, dodam, ze pierwszy raz mam zalozone rzęsy i nie wiem jak powinno to dobrze wyglądac. Załacze zdjęcia moich rzęs. Pomożcie, co robić, isc do salonu, sama sciagnąć? Czy w ogole moge złożyć reklamacje?

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    Wg mnie rzęsy są strasznie sklejone przy powiekach dlatego Cię ciągną, sama aplikacja tez dosyc dziwnie wygląda, sterczą Ci te rżeski na boki, ale mysle ze to przez te sklejenia, idź na reklamacje niech Ci sciagnie to preparatem i nie daj Boże nie probuje tego na hama rozdzielać pęsetami, bo przy takim stopniu poklejenia nic Ci z nich nie zostanie. niech sie wypowiedzą jeszce specjalistki z doświadczeniem dużo większym niż ja czy się czasem nie myle
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    No niestety, dla swojego dobra i zdrowia radzę jak najszybciej te rzęsy zdjąć.
    raczej nie ma skutecznego sposobu zeby zdjac je bezpiecznie w domu bez strat w rzesach.
    Wspolczuje, totalnie spartaczona robota...

    Co do reklamacji, watpię, żeby drugim razem potraktowali Cie inaczej - ja bym sie bala tam wrocic na poprawkę - ale zdjecia rzęs żądaj i to lepiej szybko
    Dzisiaj wlasnie takie cos sciagalam z klientki - pol godziny tragedii.

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  4. #4
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    ponadto ja bym sie ubiegala zeby mi chociaz polowe kasy oddali za te rzesy...
    moze ja nie bylam na jakims swietnym szkoleniu, ale rowniez widze ze rzesy masz zalozone nieprofesjonalnie...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #5
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    Rowniez uwazam, ze rzesy zostaly zle zalozone... jak najszybciej je sciagnij i omijaj to miejsce szerokim lukiem... i za zdjecie nic nie plac bron Boze za spartaczona robote.. ja ostatnio rowniez sciagalam klientce rzesy... byly tak poklejone ze az bylam przerazona kto jejto robil, 2-3 rzesy poklejone do jednej a nawet w jednym miejscu 5 sztucznych do jednej.... w dodatku nie dalo sie ich ulozyc, masakra jakas, zdejmowalam je godzine klejnie chcial puscic. Po zdjeciu klientka miala czerwone i opuchniete oczy i blagala mnie abym jej od razu zalozyla nowe, absolutnie sie nie zgodzilam, wolalam zeby rzesy sie troche zregenerowaly a opuchlizna i zaczerwienienie zniknely. Umowila sie na za 2 tyg.

  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    O tak, koniecznie zdjąć. Przy takich sklejkach dyskomfort będziesz odczuwać cały czas a z czasem dojdzie jeszcze "ciągnięcie" rosnących rzęsek. Nom i poprosić grzecznie o zwrot pieniążków bo to nie jest metoda 1:1 w żadnym wypadku. A tak z ciekawości... możesz zdradzić ile zapłaciłaś za taką hymm aplikacje?

  7. #7
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    Kitykat Ja Ci poradzę tak jak sama bym zrobiła w takim przypadku. Idź zgłosić reklamację ale absolutnie nie daj sobie ich ściągnąć przez tą stylistkę. Spora część psełdostylistek nie posiada w kuferku removera. Co będzie jak Ci je powyrywa? Idź po zwrot pieniędzy i udaj się do salonu żeby Ci zdjęli bez uszczerbku na zdrowiu Twoich rzęs

    Agnieszka nails 3 lub 5 rzęs do 1 nie zawsze oznacza złą aplikację. Są metody objętościowe przy których właśnie klei się 2 lub więcej rzęs do 1 Pozostaje kwestia grubości tych rzęs. Najgorzej jak jest przyklejona 1 rzęsa do 3 lub więcej. Wtedy boli ciągnie i przeszkadza.

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: źle zrobione rzęsy

    Niestety fatalna aplikacja,aż mnie boli żądaj reklamacji, zwrotu pieniędzy, nie kladz się więcej pod pensety tej "stylistki". Może warto założyć wątek z czarną lista stylistek, z podziałem na województwa? Uda się może w ten sposób ograniczyć liczbę ofiar pseudostylistek.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 11:44
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-03-2021, 09:26
  3. Trwała na rzęsy - wimpernwelle
    By unita in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 08-08-2018, 10:18
  4. Rzęsy połówki
    By mar-kos in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 15:15
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-04-2012, 22:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •