Pokaż wyniki 1 do 25 z 27

Temat: New Nails

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie New Nails

    Hej dziewczyny, co myślicie i firmie szkoleniowej New Nails? Wypowiedzcie się na temat wszystkiego co możecie w związku z ta firma. Szkolenia, instruktorki, produkty? Mają bardzo bogatą ofertę szkoleń i chciała bym skorzystać a nie wiem czy warto. Czy któraś robiła u nich kursy? A jak produkty? Mają ofertę szkolenia na instruktora NEW NAILS tylko nie wiem czy mi się to opłaca bo nie wiem jakimi kosmetykami pracują. W dodatku urząd pracy finansuje kursy i szkolenia dlatego tym bardziej była bym tym zainteresowana. Czekam na Wasze opinie a może i ktoś chętny na taki kurs się znajdzie Pozdrawiam Was i czekam na odp.

  2. #2
    Wczytuje się Avatar sawi
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: New Nails

    odwieżę trochę temat,
    otóż 13 stycznia 2014r. zaczynam kurs w tej firmie,
    opinie słyszałam same pozytywne,
    idę na kurs zawodowy 120h
    jak już będę w trakcie szkoleń będę opisywać jak wrażenia

  3. #3
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: New Nails

    weitam a na jaki dokladnieidziesz kurs tzn.przez urzad pracy?ja gdy bylam w moim UP tydzien temu mowili ze pieniadze sie skonczyly i w tej chwili nie ma zadnych szkolen i dopiero w marcu cos bedzie .dlatego ciekawa jestem w jaki sposob Ty idzaiesz na ten kurs?!

  4. #4
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: New Nails

    Dziewczyny, ja robiłam tam jedno szkolenie, "regulacja brwi-henna "
    Powiem tak, ceny przystępne, instruktorki, młode fajne.. czyt sympatyczne , nie pośpieszają, bacznie się przyglądają.. w salach jest czysto, produkty mają dobre to fakt, po zakończeniu szkolenia można je u nich zakupić ze zniżką. Na początku omówiłyśmy zasady higieny, przeciwwskazania do zabiegu itp czyli wszystko co najważniejsze póżniej omówiłyśmy produkty na których się pracuje, co na co i do czego następnie przepytała mnie z teorii i przeszłam do praktyki na manekinie, malowałam henną zarys brwii, nie wiem czy trwało to godzinę czy raczej pół,ale póżniej zaczynały przychodzić "modelki" i tak obskoczyłam ich sporo .. za każdym razem robiłam regulację, i hennę brwi, ale trafiała i się henna rzęs. Gdzieś już pisałam o tym szkoleniu. Zapomniałam dodać, że jak poprawi mi się sytuacja finansowa, to z chęcią wrócę tam na inne szkolenia Polecam

  5. #5
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: New Nails

    reniusia - no przecież możesz iść na zwykły taki co sobie sama w całości finansuje tj jak ja.też szkoliłam się u nich ale nie przez UP.




  6. #6
    Wczytuje się Avatar sawi
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: New Nails

    reniusia nie korzystam ze wsparcia z urzędu pracy,
    są różne możliwości zapisu
    przez urząd pracy,
    wpłacając całość
    bądź w trybie ratalnym...
    do wyboru do koloru...
    moje pierwsze wrażenie....pozytywne

    ---------- Dodano o godzinie 00:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:00 ----------

    kiwaczek a idąc do nich na kurs miałaś jakiekolwiek pojęcie o stylizacji paznokci?

    bo ja jestem zielona,nawet dobrze skórek nie potrafie wyciąć,więc roboty ze mną będą miały

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-09-2019, 09:56
  2. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:11
  3. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 15:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •