Strona 20 z 144 PierwszyPierwszy ... 101617181920212223243070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 476 do 500 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #476
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Basia, tluste srodki do demakijazu wykluczone, ale na rynku sa beztluszczowe i te nie szkodza rzęsom. Poprzeglądaj ten watek o demakijazu pisalysmy nieraz. malujemy sie jak zwykle, a rzes tuszowac nie ma potrzeby.

  2. #477
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Można zmywać wszystkim co nie zawiera środka PEG w każdej postaci...
    Kura ja t lubiłam moje rzęsy machnąć jeszcze tuszem


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  3. #478
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    szalenstwo... milenka.. rzesy do brwi

  4. #479
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nie to że do brwi ale ja tak do tuszu jestem po prostu przyzwyczajona


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  5. #480
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    milenka, przyzywyczajenia nasza druga natura

    a oto obiecana szczota. Troche oszukałam, bo mialy byc wszystkie rowne czyli zewnetrzny kacik taki sam jak wewnetrzny, a nie sa, ale roznice sa minimalne wiec sie nie zorientowala. Rzeski trudne, krzyzujace sie, zaaplikowane rzeski najgrubsze jakie sa na rynku..tfu, tfu, ale pokazuje. na trzeciej focie widac jakie to sa grubasy o dziwo dziewczyna nie wyglada w nich wcale zle, tyle ze mnie osobiscie taki efekt wcale sie nie podoba.

    P.S, no i oczywiscie zapomnialam rzesek rozczesac....

    P.S. 2 do Dzoany bo nie zawuazylam, no nie dane nam sie bylo spotkac, kolowrót taki, ze nie wiem, chwili wolnej dla siebie nie mam i tez nie mam zadnej rzesy
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 14-08-2010 o 18:45

  6. #481
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Fajnie widać tą różnicę.. Powiedzcie mi czy jeśli zrobię to u osoby która nie zajmuje się profesjonalnie to mogą być duże powikłania?

  7. #482
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Cytryna6412 Zobacz post
    Fajnie widać tą różnicę.. Powiedzcie mi czy jeśli zrobię to u osoby która nie zajmuje się profesjonalnie to mogą być duże powikłania?
    Mozesz wylysiec(rzesy odrastaja), bo dziewczyna poskleja Ci rzesy, mozesz dostac uczulenia na klej niewiadomego pochodzenia, mozesz miec podraznione spojowki, powieki, w koncu, mozesz wygladac po prostu zle, tyle przychodzi mi do glowy.

  8. #483
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzikakuro bardzo dziękuję za pożyteczną wskazówkę Na przyszłość skorzystam raczej z profesjonalnej usługi aby mieć pewność

  9. #484
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    jeszcze pytanie co to znaczy nie zajmować się profesjonalnie najlepiej przy przyszłym wyborze zobacz galerię prac osoby którą wybierzesz

  10. #485
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Miałam na myśli porównanie w salonie a jeśli ktoś robi ,,samouk'' dokładniej )

  11. #486
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    No to ja wrzucę parę moich "ofiar" Mam nadzieję że widać cusik bo pierwszy raz dodaję fociorki
    Łooceniajcie i krytykujcie jak coś

    A rzęski trzymają się około miesiąca / te które ja zakładam / i po miesiącu zaczyna być powoli widać że lecą w sensie ubytków więc do mnie dziewczęta wracają średnio po 5 tygodniach na dopełnienie chyba że trafi się "skubacz" jak ja to mówię - mam taką jedną co przychodzi po trzech tygodniach i tak - lewe oko jeszcze piękne i wachlarzyk jak sie patrzy a prawe hmmmm "no wiesz bo ja tak leżę w łóżku i skubię je bo się opanować nie mogę" -> - teraz ma przerwę w rzęskach odesłałam ją bo DZIEWCZYNY jak się skubie te rzęski to naturalki dostają naprawdę popalić to widać doskonale - połamane powykrzywiane tragedia A jak dziewczę dba i ich nie tyka to naturalki są piękne jak nowe i naprawdę nic się z nimi nie dzieje

    Qrde dałabym se głowę uciąć że widziałam pytanie "jak długo się trzymają" a teraz patrzę i takowego ni ma - no i byłabym bez głowy! heh ale może się info przyda..
    Ostatnio edytowane przez MalaMi280783 ; 15-08-2010 o 17:59

  12. #487
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jeżeli mam blond włosy to najpierw henna pottrzebna by była ? sory zapewne idiotyczne pyt ale ciekawość

  13. #488
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hennę możesz zrobić ale to nie jest konieczność - jedynie ułatwienie dla dziewczyny, która będzie robiła Tobie rzęski, bo po prostu każda rzęska będzie lepiej dla niej widoczna ale i bez henny "pani od rzęs" musi sobie poradzić

  14. #489
    Rozkręcanko Avatar Cytryna6412
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ślicznie dziękuję za tą poradę )

  15. #490
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko bardzo fajnie te rzęski wyglądają
    MałaMi jejku jak można najpierw jedno oko zrobić a potem drugie? tzn pewnie można, ale łatwiej chyba na zmianę.. a z tego co widzę to raczej niedługie aplikujesz i dość grube prawda? dość naturalne efekty a też mam takie dziewczyny, które przepowiadają,że chcą ale niedługie... mam straszne zaległości,ale obiecuje,że w tym tyg wstawię..

  16. #491
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    MałaMi mi jakoś te rzesy średnio się podobają...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  17. #492
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Cytryna6412 Zobacz post
    Miałam na myśli porównanie w salonie a jeśli ktoś robi ,,samouk'' dokładniej )
    Widzisz cytryna.... ja jestem samouk

    ---------- Dodano o godzinie 09:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:35 ----------

    Cytat Napisał Cytryna6412 Zobacz post
    Jeżeli mam blond włosy to najpierw henna pottrzebna by była ? sory zapewne idiotyczne pyt ale ciekawość
    Tak jak pisze mała Mi, henna nie jest konieczna. Klej jest czarny, rzesa jest czarna, a odleglosc od nasady rzęsy czyli od powieki do rzesy aplikowanej wynosi milimetr, półtora. Dziewczyna o najjasniejszych nawet rzesach uzyska ladne fajne i czarne.

    ---------- Dodano o godzinie 09:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:41 ----------

    Mała Mi, bardzo podobają mi się Twoje rzęski, a powiedz mi na pierwszym oku np ilu długosci rzęski uzyłąs i jakich?
    Jakimi rzęskami pracujesz, wydają się bardzo naturalne i mają taki półmatowy błysk, chyba, ze zdjecie przekłamuje.

    Dzoanka dobrze Ci podpowiada, to dla Twojej wygody i pewnosci, aplikuj sobie naprzemiennie, najpierw jedno oko-jedna rzeska-potem drugie, wtedy klej zdazy fajnie obeschnac i bedzie Ci latwiej wykonac rowną aplikację obu oczu. To nie atak, tylko serdeczna rada

    P.S. Dzisiaj dziewczyny ide odebrać kolorowe rzęski, zobaczymy, czy u schyłku lata kt.oraś z dziewczyn bedzie chciala parę fioletowych np w kąciku

  18. #493
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kura, ja chce fioletowe

  19. #494
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no taki fiolecik mmm albo granacik



  20. #495
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mrrrrrrr fiolecik....ostatnio mam ziaziu na punkcie fiolletu...a rzeski jak zawsze mega eleganckie

    mala Mi fajniutkie takie naturalne i delikatne...super...

  21. #496
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Bo ja dziewczynki jestem taka dziwna że zawsze siedzę jakoś bokiem do "mojej ofiary" i jak przyłożę lewą rękę z pensetą do oka / tą którą oddzielam rzęski / to już jej nie odrywam wiem o co Wam chodzi ale mi się rzęski nie sklejają bo dzielę sobie oko na trzy i heja no i po jednym oku robię przerwę dzieweczce żeby mi nie skisła ale dziękuję za radę - jak tylko moja mama się przerzedzi to ją dopadnę i będę stosować Wasze rady bo i plecki pewnie mi się upomną o swoje niedługo a słyszałam też że warto robić oczka naraz choćby ze względu na ryzyko wyłączenia prądu
    Rzęski na zdjęciach mają 9, 11 i 13 mm w kącikach zewnętrznych a grubość 0,15 / w wewnętrznym kąciku/ i 0,20 w zewnętrznym więc chyba nie takie krótkie a najgrubaśniejsze też nie

    Dzikakura - dziękuję Ci bardzo
    Otóż tak: na każde oko zawsze zakładam minimum trzy długości różniące się od siebie o 2 mm, a więc np. licząc od zewnętrznego kącika - 11 mm /0,20/, na około 1/3 oka zaczynam mieszać - 11mm i 9 mm /0,20/ <- mega zagęszczanie i żeby progi ładnie schodziły, potem tylko 9mm /0,20 i 0,15/ i mieszam dalej 9mm i 7mm /już 0,15 bo w kącikach wewnętrznych rzęsy są króciutkie i delikatne więc grubsze rzęsy mogłyby je wywijać/ no i sam wewnętrzny kącik 7mm 0,15 grubość, to taki przykład
    Mam nadzieję że się przyda
    Aaa a rzęski kupuje w Imperium Urody Lorena w Szczecinie /wujek google Cię naprowadzi/ i w ogóle wszystko stamtąd kupuje bo mam sprawdzone choć to nie firmowe żadne bo Beauty Lashes się zwie ale naprawdę dobre i w sumie niedrogie..
    A kolorowe rzęski to właśnie fioleciki i granaty idą a ja mam nawet od żółtych przez pomarańczowe do zielonych - nie wiem po co mi one ale były w pakiecie hiihi

    Milenka Olsztyn - w porządku, wiadomo że każdemu z nas co innego się podoba, więc szanuję Twoją opinię i dziękuję Ci bardzo za nią
    Ostatnio edytowane przez MalaMi280783 ; 16-08-2010 o 15:07

  22. #497
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    u mnie byla klientka ktora miala przedluzone rzesy metoda 1:1 i sie oczywiscie skusilam. Teraz nie wyobrazam sobie nie miec przedluzonych rzes jest to wygoda bo nie trzeba sie juz malowac

    teraz tylko trzeba zrobic kursik i samemu trzaskac takie piekne oczka

  23. #498
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    chyba sobie samemu jednak niebardzo się da

  24. #499
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny, w sobote czyli trzy dni temu bylam na kursie przedluzania rzęsek- jestem bardzo zadowolona a moja modelka chyba jeszcze bardziej. Na drugi dzien, w niedziele rano juz mialam pierwsza klientke mam do was pytanko- czy jestescie w stanie mi powiedziec ile rzesek przyklejacie na jedno oko- wiem ze to zalezy indywidualnie od klienki i jej naturalnych ale tak mnie wiecej... i jeszcze jedno w jakim czasie wykonujecie caly zabieg?

  25. #500
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Unitka, Emilka, niska, wiedziałaaaam, ze niebieskosci i fiolety beda mialy wziecie hyyyyy

    Mała Mi, ja dziele oko na 5 i robie naprzemienie... maaatko, jakim bokiem, toż skrzywiona w es flores jestes

    A to Ty pisałas o tym szczecinie, dobra, zobacze co tam dają

    Moniula, to rzeczywiscie indywidualnie, ale ja sobie licze juz czasowo, Wiec tak: jak kleje 1:45 h to znaczy, ze dokleilam 200 rzęs, jak dwie godziny to znaczy, ze o 20 wiecej, jak 2:15 to znaczy, ze o 40 wiecej, jak dwie i pol godziny to znaczy, ze na jedno oko weszło mi mniej wiecej 140 rzesek, kiedys to liczylam i wiem, ze u mnie tak to jest

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •