Strona 97 z 144 PierwszyPierwszy ... 478793949596979899100101107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 401 do 2 425 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2401
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    cudenka gratki dla obu Pan

  2. #2402
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja również gratuluję i życzę owocnej pracy
    Pinoczetka - czy te rzęsy a'la norki są takiej samej grubości jak 0.15 z SL, widzę że z opisu takie niby są, ale czy rzeczywiście? Jak patrzę na te fotki to wydają się być cieńsze. Jeśli są cieńsze to ja jestem b. zainteresowana takim zestawieniem różnych grubości.
    No Zuza pisz jak Ci szło? Bo efekt jest superrr
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 31-08-2011 o 19:27

  3. #2403
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja uważam, że te mink'i całe, to nie są praktyczne, nie wygodne takie łapanie za końcówkę i rwanie rzęski od reszty, no chyba, że sobie ktoś je wcześniej pourywa i poukłada na podkładce. =]
    no i więcej jest rzęs w normalnym woreczku jak się kupuje z jednego rozmiaru niż w mink'ach, ale jedynym plusem to jest, że wszystkie (no prawie wszystkie) rozmiary są na jednej paletce, więc można cudować. =]

    ale wg mnie ogólnie na nie

  4. #2404
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziekuje w pierwszej kolejnosci Edytce za cierpliwosc i za nauke.

    Jestescie kochane laski. dziekuje za mile slowa i dodawanie otuchy.
    Dziewczyny
    jesli chcecie zrobic kurs a mieszkacie w okolicach Poznania i nie tylko (ja mieszkam od Edytki 85km i zrobilabym wiecej jakbym musiala)PRAWDA KURKO to walcie do Edytki malo ze wam pokaze co, jak robic jak ulatwiac sobie prace, jak robic ladne aplikacje. no pod kazdym wzgledem polecam,
    - kameralnie,

    - ona jest tylko dla Was
    - traktuje bardzo wyjatkowo swoja uczennice suuuper.
    Ps. moze ktoras sie zalapie jak ja na pyszne pączki Jej tesciowej

  5. #2405
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tak to rzęsty te same co na allegro na tej aukcji, ja nie wiem ale każdy ma swoje przywyczajenia mi sie na tych z paletek super pracuje i szybciej moze to kwestia wlasnie tego w czym ma sie wprawe lepsza. one są takie jak SL. Ja jestem z nich super zadowolona bo nie ma takiego porblemu z opadaniem wywijaniem sie itd jak często zdaża się juz przy odrastających rzęskach.

    Powiedzcie mi dziewczyny bo mam problem z jedna kolezanką . Robiłam jej rzesy teraz 3 raz . 2 piersze razy klejem z effective lashes ( trzeba w googlach poszukach pod nazwą effective nails ) i ciągle ma nawracający problem , tzn dzien dwa po aplikacji ma takie ataki swędzenia / pieczenia i musi szybko przemyc ooczy woda zeby to przeszło. tak więc za trzecim razem postanowimłam jej założyc rzeski tym klejem do Blink & go z SL i...... znowu to samo.... moze ona ma uczulenie nie tyle na klej ale na same rzęsy Myślałaysmy tez ze moze powodem jest pył paznokciowy wytwarzany przy piłowaniu ( zajmuje sie ona stylizacją paznokci akrylowych), ale owe pieczenie nie występuje zawsze przy piłowaniu, lecz w roznych sytacjach. pomóżcie.....

  6. #2406
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Zuza kochana wielkie
    Edytka powinna byc z Ciebie dumna....
    Piękne rzęsy

  7. #2407
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zuzia0303- reklama pierwsza klasa, fiu fiu

    pinoczetka- wydaje mi się, że nie można mieć uczulenia na same rzęsy, bo to syntetyk-plastik tak jakby, a poza tym, są one zakładane 1mm od powieki, no chyba, że zakładasz przy samej powiece

  8. #2408
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ZUZKA az się zaczerwieniłam dziękuję i za miłą atmosferę i za spokojne wysłuchanie rad

    Miłego dnia Dziewczyny
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #2409
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    gratuluję zuzi i pieeeeekna aplikacja, nie ma co, ale edyta to dobry nauczyciel-jak widac na zalaczonych obrazkach))

    pinoczetka- kolezanka ma prawdopodobnie nużenca, zdjąć rzęsy, wysłać koleżankę do dermatologa, a dermatologa zmusic aby wziął probkę wyskrobin z mieszka włosowego rzesy. Ja mam juz dwie laski z nuzencem)) aaa i do wyleczenia on jest.

  10. #2410
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1




    Co myślicie o tych dziewczya ma tyle rzęs ze siedzialysmy 3 h a ja miałam dalej gdzie wciskac .... i powiem wam ze mogłam tam jeszcze z 20 rzes na oczko dodac , ale nie mogła wyleżeć biedna;p

  11. #2411
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Pinoczetka cudne rzęsiska! Tylko marzyć o takich klientkach z tyloma rzesami! Piękny efekt. Ciekawe jak szybko jej sie wymieniaja rzesy.

    monibeni - skąd pomysł, że syntetyk nie uczula? Jest masa preparatów, które są czystą chemią a uczulają, choćby, lateks, żel, akryl i masa innych. To że jest w odległości 1mm od skóry to nie znaczy, że nie uczula.

  12. #2412
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    to nie mój pomysł, a jeśli jest mm od skóry, to co ma uczulać ta sztuczna rzęsa, naturalna rzęsę?

  13. #2413
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał monibeni Zobacz post
    zuzia0303- reklama pierwsza klasa, fiu fiu

    pinoczetka- wydaje mi się, że nie można mieć uczulenia na same rzęsy, bo to syntetyk-plastik tak jakby, a poza tym, są one zakładane 1mm od powieki, no chyba, że zakładasz przy samej powiece
    Owszem Twój. Klej też nie znajduje się bezpośrednio na skórze ani na oku. Nic nie kładziesz bezpośrednio na oko... A uczula pomimo tego. Klientka może mieć poprostu wrażliwe oczy. Np. na opary powstające przy wiązaniu się kleju z naturalną rzęsą. Zanim klej całkiem się utleni może minąć nawet 48h. Moja mama wystarczy, że podeszła do czajnika z gotującą się wodą, gdy miala dzień- dwa wcześniej zakładane rzęsy i oczy swędziały i łzawiły. Po 2 dniach problem znikał.

    Tak samo może być ze sztuczną rzęsą, podczas reakcji może zacząć drażnić oko i wywoływać nieprzyjemne uczucie.

  14. #2414
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    .... czy to reklama?

    raczej nie bo Edytki pracy nie trzeba reklamowac.
    Bylam jej klientka, teraz uczennica... nawet kolezanki z Poznania wysylalam do niej. wszystkie bardzo zadowolone.
    A sam fakt ze nawet na dworzec przyjechal po mnie Edytki maz swiadczy o tym jak mila i ciepla osoba jest.

    Ps. Kurka, Edytka no i jeszcze kilka dziewczyn wcale nie musza sie reklamowac tym bardziej tutaj.

    Buziaki dla Was laski.

    pinoczetkaaa przesliczne sa te rzeski, rewela. (ale tamte bardzo dlugie nyyyyy )
    Ostatnio edytowane przez zuzia0303 ; 02-09-2011 o 00:05

  15. #2415
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    bobas po co ta gadka, skoro dzikakura wyjaśniła, że to może być nużeniec, nie róbmy bałaganu :>

    a pomysł nie mój, bo tak usłyszałam gdzieś, dlatego jak pisałam posta dodałam WYDAJE Mi SIĘ

    dziekuje. =]

  16. #2416
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Pinoczetka - super rzęski

  17. #2417
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał monibeni Zobacz post
    bobas po co ta gadka, skoro dzikakura wyjaśniła, że to może być nużeniec, nie róbmy bałaganu :>

    a pomysł nie mój, bo tak usłyszałam gdzieś, dlatego jak pisałam posta dodałam WYDAJE Mi SIĘ

    dziekuje. =]
    A no po to żeby nie wprowadzać stylistek w błąd. Jesteśmy tu żeby się dokształcać i sobie pomagać,a nie odwrotnie.
    Uważam że ochy i achy bardziej bałaganią niż rady i spostrzeżenia, których nabrałyśmy drogą własnych tudzież cudzych doświadczeń

  18. #2418
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam. Dzisiaj skonczylam kurs. Moja modelka miala niestetty lzawiace oczy przykleilam jej po ok.40rzes 2 razy zmienialysmy platki kolagenowe, bede musiala pozniej dokonczyc, a klej byl oczywiscie dla alergikow. Macie jakies rady co do lzawiacych oczu chyba ze juz temat byl poruszany to sorka. aha i jak sobie radzicie z klientka ktora ma drgajaca powieke i przez to tez zaczyna lzawic(ja wlasnie taka mam dzisiaj sie dowiedzialam). pozdrawiam

  19. #2419
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Widzialyscie kiedys Kurę w akcji, jak przeklada przez kolano i leje po tyłku kłócące się dziewczynki?

    Klej moze uczulac, jasne, ze tak, ale co to za uczulenie,ktore przechodzi po 48 godzinach i nie trzeba sciagac rzes, czyli likwidowac przyczyny uczulenia

    Co do nuzenca, ja sie nie upieram, bo ani nie jestem dermatologiem, ani studiów nie konczylam w tym kierunku, ani nie jestem chodzacym laboratorium, aby zbadac przyczyne "na oko" to potrafi tylko lekarz wraz z laboratorium, ale wiecie co.. nuzeniec czesto jest mylony z zapaleniem spojowek i taka diagnoze stawiaja lekarze, bez pobrania probki, dobre, nie?))

    A teraz Was rozwesele, wraz ze szwagierką odkryłam nowy sposob radzenia sobie z oparami kleju i podraznieniem sluzowek nosa przez te opary, szwagierka ma wyczulony nos, ze ha! i ciezko przechodzi aplikacje bo ja te opary draznia straszliwie szegolnie w letni czas, no wiec... zatkalysmy nochala klamerką do nosa, oddychala ustami i wszystko bylo tralalala(nie praktykowac na klientkach)DDD mogą nie zrozumiec dlaczego zblizacie się do nich z klamerką do bielizny

    Oko prawdopodobnie lzawilo, bo Ci podkladka za wysoko podjechala i podrazniala tzw linię wody(zna ktos oprocz mnie takie okreslenie?)

    A co do drgajacych powiek, no coz, jak powieka drga to moze sie lekko uchylac niestety, opary kleju powodują łzawienie, wtedy zostaje albo przerwac aplikacje, albo osuszac patyczkiem do uszu co jakis czas, rzesy kleic i modlic sie, zeby aplikacja wytrzymala

  20. #2420
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    co do nuzenca to ja sie wypowiem bo mam go przemaglowanego na kosmetologi od pierwszych obajwowi powiem tyle ze same oczy nie beda piekly od nuzenca, on "wgryza" sie w skore i "kopie" sobie tuleliki, glownie przesiaduje w mieszkach(nie tylko tych z ktorych rosna rzesy, ale na calutkiej twarzy i ciele) i porach, jesli przy tym wystepuja zmiany ropne to klientka marsz do dermatologa jesli pieka oczy i przestaja po 48h to mozliwe ze jest to "uczulenie" a raczej nadwrazliwosc galek ocznych i blon sluzowych na opary kleju ktory moze parowac i ulatniac zwiazki chemiczne nawet dluzej niz 48h i pozniej przechodzi jak reka odjal

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #2421
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki DzikaKurka za odpowiedz. Powiem szczerze ze najgorsze bylo dla mnie wlasnie przyklejanie tej podkladki ale dojde do wprawy
    Na szkoleniu nie uczono mnie przyklejania na tasme ponoc to stara metoda i wcale nie najlepsza ale pewnie ile ludzi tyle opinii. pozdrawiam

  22. #2422
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nosz wlasnie wlasnie agulusia, , ja jeszcze ze swojej strony dodam, ze nuzenca sie przenosi z osoby na osobę, poprzez chociazby zainfekowane narzędzia, skinsept to 35 zlotych za butelke, po kazdej klientce choc skinseptem odkazic.

    Moni, poradzisz sobie, ja i na tasmy kleję i na podkladki, troche wprawy i już.

  23. #2423
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    DzikaKurka czytalam Wasze opinie na temat tasmy co trzeba robic by sie delikatnie odkleila, a co z rzesami nie wyrwie sie ich(tych dolnych) bo ten klej to nie jest taki slaby. czy ja mam juz taka bujna wyobraznie? a na jakich rzesach pracujesz ? bo ja zamowilam jednak od Edytki(a nie od ferbiuszki), a moja mama ma przyczepione z SL to chyba moge wymieszac?

  24. #2424
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a na temat uczulenia to mi mowiono na kursie, ze jak sie zaczerwienia okolice oczu itd, to nie ma co sciagac rzes od razu, bo to uczulenie i tak minie samo po 2-3 dniach, a sciagniecie rzes nic nie zmieni, bo i tak bedzie swedziec i szkoda tylko usuwania tych rzes, skoro to minie samoczynnie.

    dla mnie to dziwne bylo, ale co sie bede klocic. =]

    ale pewnie sa rozne uczulenia, bo jak alergia? no to chyba juz inna bajka, nie wiem

    a jak rozpoznac, ze to zwykle podraznienie od oparow, czy tez uczulenie na klej albo alergia na cos? cholera wie. =]

    jak wiecie jakie sa roznice, to pisac

    moniska000- rzesy mozna mieszac, ale nie wiem jak jest z tymi syntetycznymi i z dodatkiem jedwabiu prawdziwego :> nie mialam tych lżejszych, drozszych w rece nigdy, wiec nawet nie wiem czy to sie rozni jakos wizualnie :> hmmm

  25. #2425
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    monibeni uczulenie to alergia
    jesli swedzenie ustapi po 48h to znaczy ze to moze byc podraznienie mozemy zakroplic sol fizjologiczna w celu przepulkania oka i zalecic klientce w domu zeby przez 2-3 dni w domu zapuszczala, jesli nie przejdzie i pojawi sie do tego opuchlizna bezwzglednie nalezy usunac rzesy, pijemy wapno i idziemy do okulisty bez dyskusji

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •