Strona 19 z 144 PierwszyPierwszy ... 91516171819202122232969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #451
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dziewczyny tez sie we mnie krew zagotowała, ale ja dosc spokojne zwierzę jestem, zrobiłam(ponizej foty), pod oczami nakleja sie tasme by odseparowac rzesy dolne od gornych, wiecie jak czasami boli jak sie odrywa?

    Królowa teoretycznie jest wszystko co potrzebne, a teraz prosze zrezygnuj z tego kuferka. Powyzej jst post hassi,ktora dala sobie zrobic rzeski podobnym zestawem, nie wiem czy tym samym, ale podobnym, opisuje tam szczegolowo bol, pieczenie i swedzenie przy aplikacji i potem po niej jak probowala removerem rzesy sciagnac poczytaj, zobacz.

    ta firma ma klej osobno za 29 zlotych.. troche za tanio by bylo dobrze wg mnie i dodaja jako gratis woreczek rzes do tego
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 09-08-2010 o 20:28

  2. #452
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs MAŁY (1180273941) - Aukcje internetowe Allegro a takie cuuś? co prawda nie zmieszczę się w cenie -całość za 1500... ale mogę naskrobać jeszcze tą różnicę... prosiłabym o wpisanie mi też pojedynczych niezbędnych i dobrych produktów, wszystkich które będą mi potrzebne, jeśli możecie to z cenami i firmami
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  3. #453
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no dobra królowa to jedziemy,to za drogo co pokazujesz, najpierw zarób pozniej wydaj
    podam ci komplecik taki najbardziej najbardziej podstawowy, ktorym zrobisz z 10 klientek, a potem bedziesz sobie uzupelniała, ja sie znam tylko na s-lashes, bo na tych produktach pracuję

    2 pensety jedna prosta, druga skośna cena obydwóch ok 50 zlotych
    remover w zelu- 59 zlotych w plynie 29 zlotych
    primer-59 złotych
    aplikatory bezwlokienkowe-18 zlotych
    tasma medyczna-4 zlote
    podkladki silikonowe(niekoniecznie, ja nie umiem na nich pracowac) 5 zlotych para
    pompka do suszenia - normalnie 24 zlote, ale ja uzywam gruszki do noska dla dzieci za zlotych 4
    klej (na poczatek proponuje srednio schnacy 4 sekundowy) 100 zlotych

    teraz rzeski

    proponuję na poczatek dwa profile profil J(mniej zagiete) i profil C(zagiete bardziej) to najczesciej uzywany profil

    proponuję paczuszki po 0,25 g te mniejsze cena kazdej to ok 30 zlotych

    profil C:

    grubosc 0,15 dlugosc 13 mm, 11 mm, 8 mm 6 mm
    grubosc 0,20 dlugosc 14 mm, 12mm, 10 mm 8 mm - ten zestawik dla dziewczyn o grubych fajnych rzeskach, ktore chca bardziej spektakularny efekt

    profil J, wez to samo co w profilu C

    a teraz podliczmy:
    wychodzi 744 zlote nie uwzglednilam w podliczeniu podkladek silikonowych pod oczy i remover w plynie(ten tanszy), wiec zamknelabys sie w kwocie tysiaca, tak jak chcialas, po jeszcze doliczyc szkolenie musisz, jak chcesz znizke (ok 10%) to zglos sie do mnie na pw.

    no to by bylo na tyle.


  4. #454
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jakbym miała przedłużać rzęsy, to chyba sama bym się tego nie podjęła, a to z tego względu, że raczej zdolności manualnych nie posiadam i obawiałabym się, że mogę sobie oko wydłubać. Najpewniej skorzystałabym z usług jakiegoś specjalisty. Słyszałam jakiś czas temu o pani Magdzie ze Studio Kleopatra - podobno została stylistką zaawansowaną - do takiego kogoś bym poszła. Nie maja za wysokich cen, więc myślę, ze warto się tam wybrać. Grunt, że oko pozostałoby nietchnięte

  5. #455
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    jaka reklama...

    hyhy "stylista zaawansowana" bardzo interesujący tytuł, być może przyciąga klientów, ale nie oszukujmy sie... liczy się doświadczenie a nie nazwa jakość produktów, ogólny zmysł estetyczny, żeby dobrze klientce doradzić.. tym bym się kierowała...

  6. #456
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Studio kleopatra juz sie przewijało parę razy. Pachnie reklamą.

  7. #457

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A mnie sie wydaje, ze jak chce któraś z pań zrobić sobie rzęski i to bardzo profesjonalnie, to powinna odwiedzić studio "Dzikakura" bardzo profesjonalna specjalistka od rzęs

  8. #458
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Belunia Zobacz post
    A mnie sie wydaje, ze jak chce któraś z pań zrobić sobie rzęski i to bardzo profesjonalnie, to powinna odwiedzić studio "Dzikakura" bardzo profesjonalna specjalistka od rzęs

    Belunia poleglam dobrze dogadane.....jak reklama to reklama

    ale prawde mowisz.....

    Kurko super rzeski jak zwykle.... i dzieki za rozpiske z zestawem moze sie przydac

  9. #459
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hyyy dzieki Belunia, ja za to polecam studio stylizacji pazura "Belunia" mam pazury do ntej pory

    Niska, dzieki,ale kto jak kto, Ty nic nie powinnas mowic, a na pewno nie chwalic... to tobie moja robota spadla z rzes,ale dobra jestes kobita i wyrozumiala, nie krzyczalas w ogole na poczatkujace studio"dzikakura"

  10. #460
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Oj juz przestań..... takie wpadki tez sa potrzebne... zeby sie nauczyc,....zeby miec wieksze doswiadczenie..zeby wiedziec czego sie mozna spodziewac...bo wiadomo ile "rzesow"...tyle problemow

  11. #461
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny.. zajmuję się rzęsami od 8 miesięcy i pracuje na Beauty Lashes i z czystym sumieniem mogę polecić hurtownię ze szczecina która rozprowadza te produkty.. (Imperium Urody Lorena - polecam klej SUPERMOCNY) jeśli rzęski są prawidłowo aplikowane i dolne zabezpieczone to nic nie szczypie nie boli nic się nie dzieje Szukajcie ofert ze zdjęciami i dokładnie się przyglądajcie - czy nie są posklejane czy nie ma grudek kleju czy rzęs jest gęsto i jak są dobrane do oka - to są wyznaczniki dobrej stylistki a nie produkty bo znam wiele kobiet które pracują np na Noveau Lashes i rzęsy spadają po dwóch tygodniach! - i od takich klientki właśnie pędzą do mnie :-D / ach kocham tą pocztę pantoflową hihi / Jeśli macie jakieś pytanka to polecam się
    Efekt wart jest tych trzech godzin leżenia choć naprawdę pierwsze dni to jedno wielkie przyzwyczajanie się do obecności czarnych zasłonek nad oczkami

  12. #462
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kureczko bardzo dziękuję za podpowiedź jakby coś to się na priva zgłoszę
    Ostatnio edytowane przez Evelyn. ; 12-08-2010 o 09:19
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  13. #463
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    królowa, ukrywaj błagam te długie cytaty...Wystarczy nacisnąć ten czerwony wykrzyknik...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #464
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    udało się ukryćale się zgotowałam
    aha zapomniałam wspomnieć,że wszystkie wasze prace z rzęskami są przepiękne... mam nadzieję, że i ja swoje niedługo wklejać będę (yoda)
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  15. #465

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurka kiedy powtarzamy wymienne spotkanko? cieszę się, ze pazurki się trzymają do tej pory rzęski troszkię wyliniały ale tez nadal się trzymają

  16. #466
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    teraz ty do mnie Belka

  17. #467
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko a ja?
    nienawidze spojrzen klientek, ktore patrza pierwsze co to na moje rzesy, ktorych praktycznie nie widac ... heh masakra..

  18. #468
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sluchajcie tez sie coraz intensywniej zastanawiam czy nie zrobic sobie kursu na rzeski bo pazury robie mega dlugo i mam niewiele klientek a zawsze to dodatkowe zrodlo zarobku chcialam w sumie samo szkolenie zrobic i kupic sobie jakis zestaw maly niedrogi a potem dokupowac ale jak Kurko podalas ceny to zwatpilam troche to wychodzi-znalazlam w Gdyni jakis kurs i myslalam ze drogi ale jak patrze na Twoje wyliczenia to sie zastanawiam czy bedzie jakis kiepski i czy warto -3 dni szkolenia 750 zl w tym jakis maly zestawik -pewnie do tego zeby na nim cwiczyc w czasie kursu Apus Centrum Szkoleniowe - kursy, szkolenia, warsztaty. Florystyka, bukieciarstwo, fryzjerstwo, wizaż, stylizacja, kurs fryzjerski, przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, szkolenie wizaż, kurs stylizacja i kreowanie wizerunku, kursy stylizacji pazno
    jak myslicie?warto?

  19. #469
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    anoosia, ja tez z Gdyni, wiesz co mowią o Apusie w kwestii pazurków, prawda? Z rzesami to nie wiem, wiadomo czlowiek ma budzet ograniczony, chcialby najlepiej i najtaniej. Nie doradze Ci kochanie w kwestii szkolenia, bo.. nie wiem po prostu, no i sie nie znam
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 11-08-2010 o 22:08

  20. #470
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wiem co mowia bo sama sie u nich szkolilami wlasnie tu jest problem ze nie wiem jakich instruktorow maja teraz bo napewno innych przynajmniej jesli chodzi o pazury a jesli chodzi o rzesy to juz zupelnie nie mam pojecia kogo maja a wlasnie budzet skromny no i o wyprawie gdzies dalej raczej moge pomarzyc ;/w sumie to chodzi o podstawy produkty moge zamawiac z kumpela na spole z Anglii(tylko jeszcze musialabym z nia o tym pogadac hehe) tylko wlasnie sie zastanawiam czy warto bo w pazurach jest duzo zasad a rzesy chyba juz nie sa takie trudne(jak przykleic, jak zdjac i jak uzupelnic to najwazniejsze) i nie trzeba sie doszkalac ciagle chyba co? pojsc na podstawy i potem juz cwiczyc
    bo w Gdyni czy Trojmiescie to nie wiem gdzie co jest warte poleceniamoze wy wiecie?

  21. #471
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wg mie trzreba tylko znac nowinki bo caly czas cos nowego wychodzi, ale tu masz racje doszkalac sie nie trzeba, trzeba miec natomiast bardzo dobre oko i precyzyjna reke i troche takiej... wyobrazni przestrzennej, bo nie do kazdego oka pasuje kazda rzesa (do la femme tez nie idz, ja bym nie poszla), bo chyba oni tez szkolą, ale pewna nie jestem.

  22. #472
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura a co jest nie tak w la femme szkolą z rzęs ale co i jak to nie wiem bo nie u nich się szkoliłam ale właśnie przenoszę się tam do szkoły źle robię ? hmmm a mają niby prestiż jako szkoła kosmetyczna czy nie ?
    o rajciu los amigos zakrętos

  23. #473
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    produkty bardzo drogie, a połka bardziej niż średnia(wiem, bo używałam), instruktorki (ale to slyszałam z opowiesci) preferują żelik na tipsiku(to tak z rok temu było) i uczą akrylu również na tipsie(a mnie sie zawsze wydawalo, ze przewaga akrylu nad zelem jest to, ze mozna go pieknie zacisnac, ale jak tu zaciskac tips...) szablony traktują po macoszemu, bardziej jako dodatek a jak ktoś traktuje szablon tak jakby mógł nie istnieć to mi sie wszystkie szwajcarskie noże w plecaku otwierają. Ale na stylizacji paznokci szkoła kosmetyczna chyba nie kończy zakresu edukacji, wiec moze szkoła sama w sobie dobr

    Jutro mam robic rzesy, gdzie reszta moich szwajcarskich nozy ukrytych po kieszeniach sie pootwiera, na calym oku tej samej dlugosci, sobie pani zazyczyla szczotke na powiece i mam dylemat, chyba odmowie kurcze, albo ja troche oszukam......
    a tu mocne zmagania. Komplet rzesy plus pazury i tu i tu- wykancza.

  24. #474
    Wczytuje się Avatar Barbara Nowak
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    jak dlugo utrzymują sdię takie rzęsy?, czy można je moczyć / chodzi mi o środki do demakijażu/
    bardzie mi sięa metoda niż rzęsy klejone w całości

  25. #475
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja tez orientowalam sie o cene szkolenia i w mojej okolicy szkolenie kosztuje 300zł a zestaw do tego taki na poczatek 900zł . Ale pierw zrobie sobie sama a potem ocenie jak sie nosza rzeski no i oczywiscie czy nie odpadaja zbyt szybko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •