Strona 7 z 144 PierwszyPierwszy ... 345678910111757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #151
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kura ty zdolna bestyjo no piękne rzęsiska ja też chcem ide podepresjować sobie



  2. #152
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Efekcior zaj****

    Mnie przeraża to jak będzię to wyglądało gdy zaczną wypadać

  3. #153
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    więc ja juz mam tylko 3 rzęsy i wcale źle nie wygląda jak wypadają...dlaczego.... bo wypadają pojedynczo w róznych miejscach nawet te 3 ostatnie nie wyglądają źle

  4. #154
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Dzieki dziewczyny. To sie moze podobac, bo to strasznie fajne jest.

    Zastanawiasz sie sylwia jak to bedzie jak bedzie wypadac, ano normalnie, a jak wyglada odrost pazura? widac, ze jest niekompletny, ale jesli myslicie, ze jakos masakrycznie to musze Was rozczarowac
    Po pierwsze rzesy rosna, a jak rosna to sie robic odrost. Przyklejona rzesa dosc blisko skory powieki(od 0.5 do 1 mm) zaczyna sie od tej powieki oddalac. Przez co rzeski staja sie bardziej niesforne i maja troche tendencje do wywijania sie nie w te strone, w ktora powinny lezec, Dlatego po wstaniu z wyrka czeszemy je. Operacja trwa cale 10 sekund.
    Rzesy odpadac nie powinny, ale reka ludzka to nie komputer czasami sie rzesa omsknie i nie dokleimy jej na calej dlugosci rzesy naturalnej to mzoe sie tak zdarzyc. Szczegolnie pzy urazach mechanicznych(gwaltowne pocieranie oka oslabia rzesy)
    Rzesa ulega wymianie- wiec zdarza sie tak, ze rzesa sztuczna po prostu wypada razem z naturalna. Na jej miejsce wyrasta nowa swieza nasza wlasna.
    Dlatego tak wazne jest by dziewczyna, ktora nam klei rzesy dokleila sie do mozliwie jak najwiekszej ilosci rzesek naszej wlasnych, bo predzej czy pozniej zaczna nam sie robic przeswity. Gdy sie wklejamy nie wiemy czy rzesa jest w fazie wzrostu, czy w fazie obumarcia. Wiec czasem po tygodniu trzeba sobie zafundowac dopelnienie, a czasem i trzy tygodnie lazimy z rzesami i nic nam nie wypada- przeswity to nic strasznego na pewno mniej je widac niz odrost paznokcia.
    Waznym jest tez aby ta, ktora robi dobrala odpowiednia dlugosc i grubosc rzesy do Waszej rzesy naturalnej. Nie zrobimy divy operowej z wielkimi rzesiskami z dziewczyny, ktora ma slabiutkie i cieniutkie rzesy. Zasada brzmi przedluzenie powinno wynosic mniej wiecej 50% wiecej niz Twoje naturalne rzeski.

    Widzialam ogloszenie pewnego salonu czy tez promocje ktora brzmiala mniej wiecej tak: wiosenna promocja-efekt naturalny (20-25 rzes na jedno oko)-100 zlotych, efekt mocniejszy (30-45) rzes na jedno oko -200 zlotych efekt glamour (od 60-80 rzes na jedno oko)-280 zlotych i w góre.

    Nic bardziej blednego takie zalozenie. Efektu naturalnego czy glamour nie uzyskujemy doklejajac mniejsza czy wieksza ilosc rzes, tylko operujemy ich dlugoscia a co najwazniejsze-gruboscia- nie dajcie sie skusic na takie promocje. Przez pare dni bedzie dobrze, ale jak Wam wypadna po paru dniach cztery rzesy z 20 tu np to zrobi Wam sie od razu przeswit, a jak macie szczelna firanke to tych paru nawet nie zauwazycie.

    Mam przybrana core prawie 16 letnia, ktorej matka mnie nie znosi(byla zona moje obecnego). Jak zrobilam jej delikatnego frencha-za pozwoleniem jej Ojca, bo mala obgryza pazury, byl straszny dym.
    wiec o rzesach jak zaczelam z nimi przygode nawet nie chcialam slyszec, aby nie bylo drugiej awantury. Jednak mnie zmolestowala i w pelnej konfidencji zrobilam jej rzeski(niestety nie mam fot, aby pokazac, bo wyszly tak ciemne ze pokasowalam). Dziewczynka z natury jest blondynka z tych bardzo delikatnych, rzesy tuszowala tak, ze az ten tusz jej kapal. Zrobilysmy takie rzesy, ze mama sie w ogole nie zorientowala(wiem to totalnie niepedagogiczne)-mija miesiac- mala nadal je ma. Przyjedzie-zdejmiemy resztki i bedzie git.


    Nasz Asia ma dosc grube rzeski, wiec mozna bylo zaszalec(i mama na nia nie krzyczy) Asia ma w wiekoszosc grubosc 0,2 mm, a dlugosci ma na tym oczku cztery.
    U Asi moglam jeszcze wklejac, ale zabraklo nam po prostu czasu.

    U Tuski odwalilam totalna fuszere, ale usprawiedliwia mnie fakt, ze bylo ciemno jak w tej no... grocie skalnej(rzesy robione w hotelu przy lampce typu nastoliczna ze zdemontowanym przez tusie abazurem hehehe). I efekt jak widzicie calkiem dobry(tusi rzesy paradoskalnie nie roznia sie duzo dlugoscia od rzes Asi, ale zastsowana grubosc to 0,15 mm i 0,10 mm) wiec efekt jest bardziej naturalny i rzesy tam zastosowane maja mniesze wygiecie i u Tuski jeszcze mozna bylo wklejac i wklejac, ale ja tego ze wzgledu na zle oswietlenie nie widzialam po prostu wiec podjerzewam rowniez, ze po tygodniu miala wyrwy, ze ha!
    I zgadzam sie z przedmowczyniami POWINNO sie miec na robienie rzes szkolenie. Z tego wzgledu chociazby, ze jak ktos ma dryg w reku to znajac te wszystkie tajniki, ktorych ja sie ucze metoda prob i doswiadczen od razu robi w miare poprawne rzesy, a ja musze dowiadywac sie wszystkiego sama. Moze dlatego zanim w ogole kupilam zestaw przez 3 tygodnie sleczalam nad forami dyskusyjnymi (dotarlam nawet do hiszpanskich)i jak wariatka zaczepialam baby w salonach.
    I tez sie balam pracy przy oku i tu niech te po szkoleniu na mnie krzycza-to mit To bardzo bezpieczna praca, nei wiem, czy nie bardziej niz paznokcie. Jesli tylko przestrzegasz paru zelaznych zasad takich jak: dla kazdej dziewczyny swieze patyczki bezwlokienkowe, jednorazowe szczoteczki do wyczesywania rzes przed i w trakcie zabiegu (zadnych tam z odzysku), wydezynfekowane pincety i klej i rzesy ze zrodla WIADOMEGO pochodzenia i pare zasad zelzanych komu mozna robic a komu nie(osoby, ktore maja nuzenca(tu nigdy nie wiemy neistety), jeczmienie, zapalenie spojowek etc, etc to nic sie nie dzieje. Pomijajac osoby z alergia na ktorys skladnik kleju.

    Maatko, ale sie rozpisalam, soory
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 16-04-2010 o 21:18

  5. #155
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Ja nie moge ja juz sie zakochalam w tych rzeskach!Wykonanie pierwsza klasa! Ja tez chce takie
    A tak w ogole to korci mnie tez kursik na takie rzeski ale nie wiem czy mi to bedzie wychodzic

  6. #156
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    kura ale wykład ale ciekawy



  7. #157
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    O prosze.. Tuska rzekla sama Tuski operacja miala miejsce troche wiecej niz dwa miechy temu.

  8. #158
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    pół godziny to czytałam.. haha żartuje oczywiście

    ogolnie to tych rzęs nie czuję, nie widze (chociaż na początku widziałam), a mój to mówi ze wyglada bardzo naturalnie tak poza tym... a i że mam nie robić uzupełnień bo przeczytał że rzesy się niszczą i że się boi o moje własne.

    a wygląda to super, patrzcie że mam jasne rzęsy swoje, a nic zupełnie nie widać! osobiście jestem zachwycona, będę robić fotki to zobaczymy wszystkie jak te odrosty wyglądają bo sama mam pierwszy raz. a jeszcze mogę powiedzieć że kura miała 3 na krzyż i wcale to nie wyglądało dziwnie

  9. #159
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    No laski, powiem tak: zrzuccie sie dla mnie na klej i ze cztery dlugosci dlugosci rzes to zrobie wszystkim, a co! Taka jestem elegancka

    Koszt materialow po moich znizkach-dwie stowki jak was bedzie 10 sztuk wyjdzie Wam po dwie dychy. Za tyle to nawet dobrego tuszu nie kupicie

    Czy jestem bardzo bezczelna?

    ---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:27 ----------

    Hehehe Aska.. mam dokladnie siedem

    BTW, Zastanawiam sie co tu sie moze niszczyc. Czy ingerujemy w cebulkę rzesy-nie? czy wyrywamy sobie je na sile? Nie-czy bardzo obciazaja nasze rzesy? nie, bo sa doklejone nie w kepkach(ktore nomen omen wcale nie przykleja sie do rzesy tylko tuz nad nia) Czy tusz niszczy rzesy? Niewiem.
    Czy bardziej obciaza rzesy? Zdecydowanie tak! Ale to moje odczucie. Oczywiscie mozemy spekulowac, ze tusz to sie przynajmniej zmywa na noc, ale moze zapytajmy sie fryzjerek, czy rzesa,albo wlos(a rzesa jest wlosem jakby nie patrzec) to pomijajac cebulke jest martwa czy zywa
    Rzesy sie nieszcza Asik w tej metodzie, kiedy niewprawna reka poskleja Ci po trzy cztery Twoje naturalne, bo wtedy zbiera rzesy w taki wezelek i powstaja naprezenia i potrafia Ci naderwac rzesy, to tez nie uszkadza rzes tyle ze wyrwane w jednym miejscu robia po prostu przeswit i masz lysa powieke.
    Ta metoda jest fajna, bo nie obciaza zanadto rzes wg mnie, ale to zdanie laika. Jak zdejmiesz rzesy to wygladasz lyso, to fakt. Jak zdjemiesz pazury.. rowniez I pomimo tego, ze tak naprawde to nieprawda ze przedluzanie pazurow nie nieszczy plytki, ale zastanowmy sie.. ktora czesc Ta martwa, prawda? Jak nam odrasta pazur, to odrasta zdrowy. Chyba, ze jakas rzezniczka dobierze sie nam do macierzy, Chyba, ze jakas rzezniczka doklei nam rzesy na krzyz, a nie zgodnie z ich wzrostem i po trzy, zamiast jeden do jednego.
    Mowimy klientkom-nie zgryzac materialu, a ja mowie-nie wyskubywac sobie samej rzes

    Rob, rob foty-sama jestem ciekawa jak sie beda zachowywac

  10. #160
    No to..wpadłam Avatar deissy
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dworszowice kościelne,okolice Pajęczna,Częstochowy
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    A jaki polecacie dobry klej do sztucznych rzęs?

    dzikakura a gdzie ty mieszkasz?bo jak blisko to jakby się dziewczyny zdecydowały to bym się też dołożyła,bo efekt jest superancki

  11. #161
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Wiem czego nie polecam.. Clareny. 250 jak w pysk trzeba dac, ale schnie dlugo i ta czern nie jest taka czarna.. Kupilam i odsprzedalam na allegro(myslalam, ze sobie klej fajowski zafundowalam).
    Najlepszy jest chyba z Noveau Lashes.
    Ja uzywam z s-lashes i chwale go sobie, nie szczypie (tu dziewczyny opisywaly przypadki szczypania) i trzyma fajnie, troszke sie grudkuje, ale to tez mozna obejsc
    I mieszkam... duzy kawalek od Ciebie kochana. W Trojmiescie

    a stoop, nie zrozumialam, pytasz sie o klej do samodzielnego przyklejania rzes? To nie wiem....

  12. #162
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kura jaki super efekt
    oczy nie do poznania

  13. #163
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kurko pisałam na pw.. dostałaś?
    A poza tym to jesli dziewczyny sa chetne- nawet chociaz ze 4-5 mozemy uzbierac zeby sie zrzucic i na Twój przyjazd na południe co Ty na to?

  14. #164
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    czarny humor sie mnie trzyma...

  15. #165
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    asiu padłam

  16. #166
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Dzoana dostalam i prosilam o Twoje gg, bo mi pw nie dzialaja, znaczy w jedna strone tak, w druga nie chca

    Aska.. dzieki Hyyyyy

  17. #167
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    super wygladaja rzęski,kurcze chyba jednak sie skusze

  18. #168
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Ale z tymi cenami bywa naprawde roznie..
    Dzisiaj rano chwale sie siostrze ze robie u Annamon kurs i ze ma w ofercie gratis kurs na przedluzenie rzes i przy okazji sobie zrobie a Młoda na to :
    nooo ja sobie teraz w maju tez robie.
    No to pytam skad ona wezmie te ok 200zl a
    ona : co Ty wymyslasz, jakie 200zl przeciez za 70zl juz są w pasażu,
    wiec ja mowie ironicznie ze chyba tygodniowe,
    a ona na to ze na ulotce jest napisane ze to promocja, rzesy za 70zl, i trzymają się do 2 miesięcy
    Przeciez to jest jakies oszustwo.. zeby kosztowaly 70zl muszą być uzyte strasznie tanie produkty, wiec skoro drogie ledwo wytrzymują do 2 miesięcy, to jak ma się taka tanizna trzymac?!?! to jest dopiero psucie rynku, i pojęcia klientek o jakości przedłuzanych rzęs..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  19. #169
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    za 70 zł. to chyba co 5 rzęskę doklejają albo i nie.. może jej odradź zabieg w pasażu.. wiem ze swojego doświadczenia ze 80 rzęs to minimum(chyba że ktoś ma łyse powieki ) , sama polecam efekt spektakularny (widoczny wydłużony i gęsty) ponieważ wtedy można spokojnie pochodzic z miesiąc bez uzupełniania...

    Też używam klej s.lashes wcześniej miałam z looksus lashes i też dobry był...

  20. #170
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    hassi-to moze byc metoda blink and go to za 70 zlotych choc i ona nie kosztuje az tak tanio i rzeczywiscie takie rzesy sa na pare dni, tyle za aplikuje je sie w 40 minut, moga to byc tez kępki. Metoda jeden do jednego to cholernie żmudne odseparowywanie kazdej rzeski i doklejanie syntetycznej do naturalnej. I tak jak mowi asiuniek, 80 to standard, czasem i 120. Tak naprawde material ktory zuzyjesz to 1/5 ceny moze, a mzoe nawet mniej, tylko ta robota.. to ona tak naprawde kosztuje.

    Moze byc tez jeszcze inaczej, ze Pani robiaca rzesy po prostu sie uczy i dlatego te rzeski sa tak tanie. I być moze idac do tego zakladu zostaniecie o tym poinformowane, ze owszem tak tanio,ale Pani cwiczy i to od Was bedzie zalezec jaka podejmiecie decyzje.

    Tak mi sie wydaje,z e to jak z pazurkami troche. Nie wystarczy sam kurs, bo na kursie dowiecie sie jak, ale warsztat i lekkosc wykonania uzyskuje sie cwiczac po prostu

    Mam taka rade dla dziewczyn,ktore zdecyduja sie na zabieg przedluzania rzęs i nie chcą być nabite w butelkę, polozcie sie na lozeczku zrelaksujcie i.. liczcie doklejane rzęski. Bedziecie czuly nie samo doklejanie, ale odrywanie reki i chwile przestoju kiedy to Pani od rzęs musi wziac w pincete nastepna rzeske, aby moc ja zaaplikowac. Jak Pani doklejajaca skonczy na 30 tu to znaczy, ze albo wyscie zwariowaly,albo Pani...., jak otworzycie oczy to nawet po 30 tu rzesach na kazdym oku bedziecie mialy cos na ksztalt firanki, niestety.. na nie za dlugo starczajacej
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 21-04-2010 o 01:19

  21. #171
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kurka gratuluje, efekty twojej ciężkiej pracy są rewelacyjne
    Powiem Ci, ze jak na początki to super szybko robisz zabieg

  22. #172
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    4 godziny to szybko?

  23. #173
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    kurko, ale tam bylo napisane, ze one trzymaja się do dwoch miesiecy, i jest to metoda 1:1, wiec nie sadze zeby ktos to zrobil dobrze.
    W Szczecinie, jak widze reklamy, to najtaniej zauwazylam za 200zl, ale nie interesowalam sie tym zbytnio wiec moze i ceny są niższe. Chociaz, kiedys przedluzałam włosy. Znalazłam na internecie kobieta ktora deklarowala, ze zrobi mi w domu za 600zl wloski 60cm naturalne na keratynie. Miałam wtedy dosc grube wlosy (teraz po chorobie dopiero zaczynają mi odrastać) a ona mi doczepila ok 80pasemek. Wyglądałam bardzo śmiesznie, a ona na koncu powiedziala, ze chyba nie oczekiwalam ze za ta cene zrobi mi super geste włosy, i ze ona tto robila w domu i reklamacji nie przyjmie, bo swiadkow i dowodów na to nie mam. Włosy były jakości tragicznej, po dwoch tygodniach bylam zmuszona je ściągnąć mimo ze strasznie o nie dbałam..
    I tak mysle, ze ta promocja z rzęskami na tej ulotce, miałaby podobny charakter..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  24. #174
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    sprawozdanie po tygodniu (7 dniach ):

    naocznie wypadły mi 4 doklejone i kilka moich własnych. wszystko jest pięknie, ale muszę zacząć je czesać fotki wieczorkiem będą

  25. #175
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    hmmmm, a nie czesalas asik? maaatko

    my tu robimy i robimy te rzeski.. w srode obiecuje wielka porcje fot forumkowych pieknosci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •