Strona 58 z 144 PierwszyPierwszy ... 84854555657585960616268108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 426 do 1 450 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #1426
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wlasnie .... nawet jak tak sie stalo to podejscie tej dziewczyny po fakcie straszne !

  2. #1427
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czytajac ta historie stwierdzam, że jakaś przewrażliwiona chyba jestem bo ja każdej Klientki pytam się podczas zabiegu, czy wszystko ok, czy nic nie szcypie, nie drażni, czy skóra pod płatkami nie swędzi itp. Ale przynajmniej ja jestem spokojniejsza. Nie wyobrażam sobie takiej olewki. Kurczę, jednak są ludzie i ludziska-masakra.
    A tak w ogóle, to wczoraj miałam tamtą Klientkę z reklamacji i to nie jest skubaczka, nie była na basenia, solarium lub saunie od razu po aplikacji, i przez 24 h nie moczyła ich. Ale podpadł mi jej demkaijaż oka, bo robiła go przy mnie. Mianowicie ona nasącza wacik płynem micelarnym ziaji i zmywając cienie do powiek przykłada ten wacik też do rzęs i trzyma kilka sekund. i tak kilka razy podczas demakijażu. A jednak te płyny trochę tłuszczu mają, więc mogą rozpuszczać wiązania... Ja przy swoich rzęsach wyznaje zasadę, że ogólnie jak najmniej ich dotykać i trzymają mi się ładnie dosyć długo Od dzisiaj ta klientka ma zmienić nawyki w demakijażu i zobaczymy jak to będzie. Bo ona twierdzi, że naprawdę delikatnie się z nimi obchodzi. Jeśli nadal po 1,5 tyg wypadnie jej ponad połowa rzęs, to jedynym wytłumaczeniem chyba jest to, że w okolicach oczu jej skóra wytwarza dużo sebum i to przecież też negatywnie wpływa, bo jakby nie patrzeć to też tłuszcz. I na to ja już nic nie poradzę.

    I jeszcze jedno dziewczyny, któraś z Was kiedyś pisała, że kupowała rzęsy z allegro za 10 zł. Mogłybyście mi linka przesłać? Bo mam Klientkę, która przy następnej aplikacji chce wypróbować grube i mega podkręcone rzęsy. Tak naprawdę jest to moja jedyna Klientka, która chce taki szał na oczach i ona też nie wie czy będzie dalej takie chciała. Więc tak dla próby chciałabym te za 10 zł zamówić, które podobno też są ok-tak wynikało z waszych ocen

  3. #1428
    Rozkręcanko Avatar luna07
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    witajcie

    po przejrzeniu ponad połowy tematu oczka mi wysiadają ale nadal czytam zapamiętale żeby się dowiedzieć jak najwięcej i odważyłam się dzisiaj pierwszy raz w życiu przedłużyć rzęski, nie jestem po kursie bo mi niestety nie pozwalają na razie fundusze (może w przyszłości?) więc wklejam moje wypocinki dzisiejsze. powiem jedno: strasznie trzeba się skupiać wiec podziwiam Was kobietki że takie cuda tworzycie i oczekuję że skomentujecie moje prace, przyjmę także krytykę (ale nie za dużo hi hi) - ogólnie powiedzcie czy jakoś to wygląda. wiem że kilka rzęsek mi uciekło na bok chociaz strasznie sie starałam (bardzo bardzo bardzo) i wiem ze dosyć mało ich przykleiłam (ok 40 na oczko) ale nie chciałam przesadzić i stawiałam na delikatną stylizacje owych rzęsek. uff nie pisze więcej i nie przedłużam momentu komentowania moich prac

    J roz 8, 10
    Załącznik 38090

    C roz 8, 10, 12 ,14
    Załącznik 38091

  4. #1429
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny jakbyście chciały to mam na stanie po kilka paczek rzesek - i te moge wyslać z dnia na dzień
    cena 10 zł za 0,25g

    J 0,20 15 mm
    D 0,25 12,13 mm
    C 0,25 11,12,13,14 mm
    C 0,20 10,11 ,12 13 mm

    w razie co piszcie na PW
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  5. #1430
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Luna, chyba jest ok, ale nie wiem, bo te doklejone gina w powodzi rzes naturalnych. ( w lewym oku tam gdzie dalas profil C widze ewidentną sklejkę)
    Oczywiscie piszesz, ze przykleilas tak mało, bo chcialas uzyskac naturalny efekt, ale to nie tedy droga. Lekki naturalny efekt uzyskuje sie operując roznymi grubosciami i dlugosciami. Są rzeski na rynku o grubosci 0,10 mm, naprawde cieniutkie. Za poltora tygodnia pani zgubi te rzeski, ktore jej dokleilas i zostana dwie-trzy na krzyz i to dopiero bedzie dziko i nienaturalnie wygladalo. Jak mamy cos oceniac to foty blizej, nie tylko na zamknietym oczku, ale tez na otwartym i z profilu. Walcz laska-walcz

  6. #1431
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mam pytanko ile kosztuje taki zestaw do przedluzania rzes na start ?

  7. #1432
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mysiula od 300 zlotych jak to kupisz z glową do nawet 2000 jak chcesz zaszalec, gdzies na poczatku wątku robilysmy kalkulację ile moze kosztowac najskromniejszy zestaw

  8. #1433
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Lublin
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko, dziewczyny dziekuje bardzo za odpowiedz przepraszam ze dopiero teraz, ale wczesniej nie mialam dostepu do netu Kurko rzesy aplikowalam klientce ktora miala robione je poraz 2 wiec niemogl sie poprostu zepsuc?;/ nie wiem moze mam juz paranoje nie chce zle wypasc oczywiscie 2 aplikacje zrobilam jej za free
    Mam jeszcze takie pytanie jak klientka przychodzi do mnie z pomalowanymi rzesami i robie jej demakijaz najpierw mleczkiem a pozniej dla odtluszczenia tonikiem i dopiero primerem myslicie ze wtedy sa dobrze odtluszczone? czy dodac do tego cos jeszcze?
    Przegladajac forum z Waszymi wypowiedziami natrafilam na filmik (ktorego nie moglam odtworzyc)i wniaskujac z komentarzy byl na nim sposob zabezpieczania dolnych rzes folia aluminiowa moglybyscie mi napisac na czym to polegalo?

    Z gory dziekuje i pozdrawiam Wszystkie rzesomaniaczki

  9. #1434
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Folią spożywczą, taką lepką ciągliwą.


  10. #1435
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Lublin
    Postów
    5

    Domyślnie

    Jeszcze prosilabym o ocene mojej pracy

    Aaaa i dziekuje Samaron trzeba przecwiczyc probowalyscie moze? faktycznie lepiej?
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 11-03-2011 o 12:41

  11. #1436
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kuciak ja bym Ci odradzila tych z allegro, faktycznie sa grubsze i dluzsze, ladnie wygladaja w woreczku, Ale.. Ja przestalam ich uzywac i poszly wszystkie do kosza, bo zalozylam je dwom dziewczyna i tragedia. Obie wrocily po 1.5 tygodniu i te rzesy jakos sie tak powykrecaly i wygladaly doslownie jakby ktos je przypalal ogniem no nie wiem jak to opisac ale przypominaly mi takiego wlosa przypalonego, strasznie wygladaly i ponad polowa ich odpala! Jakby to byla jedna dziewczyna to bym sie zastanawiala, ale jak mi druga wrocila z tym samym problemem to juz podziekowalam. Sa tez bardzo sztywne i malo elastyczne i jakos tak klej sie ich nie "ima" jak to kurka kiedys okreslila magnetyzujaco ..

  12. #1437
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Malinka, rzęski ładne. Widze troszkę naturalnych, niedoklejonych
    Na folie spozywcza przezroczysta próbowałam równiez, mnie sie nie udało. góra zlepila mi się z dołem i ogolnie mały hardcore był, ale moze cos źle robiłam

    To fakt co mowi alkaniolek. Rzeski te grubsze, ja je nazywam chinskimi sa podkręcone roznie i sliskie bardzo, w ogole nie mają mikroporów, o ile mnie osobiscie klei się je w miare dobrze, to są tak ciezkie, ze po krotkim czasie odpadaja od naturalnych. Ich podkrecenie tyż jakby bywa rozne, ale te co proponuje edytakon są fajne. Pracujemy na nich i nic sie z nimi nie dzieje.
    Teraz mijają prawie dwa tygodnie od aplikacji(złotko87 mi zalozyla) i to na tanszym kleju i trzymają się znakomicie(na kim się eksperymentuje z nowymi produktami.. na sobie).. moze z 10 odpadło?A tam Kuciak masz chyba nawet 15 tki profil D.

  13. #1438
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzięki dziewczyny, ja już zamówiłam od Edytakon rzęski i już dziś chyba powinnam je mieć a na jakim kleju teraz pracujecie? Bo tak się zastanawiam czy nie poszukać NL pro5, ja mam na nim robione swoje rzęski i powiem, że trzyma dosyć długo i dobrze.

  14. #1439
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kuciak na mam professional z Looksus i jest ok
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #1440
    Rozkręcanko Avatar luna07
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzięki Kurko za odp rzeczywiście może się skleiły.... ale nie widziałam tego... może takie zdj albo ja gapa jednak ogólnie dziewczynom sie rzeski podobają, nic nie wypada, nie drażni oka, nie uczula jak na razie dziewyny maja tylko jedno ALE - po prostu chcą wiecej i gęściej następnym razem

    co do kleju. pracuje na
    Diamond Lashes i bardzo dobrze mi się na nim pracuje i klei, ale zobaczymy jeszcze jak się zachowa później bo na razie minęły 5 dni od aplikacji. dam znać dokładnie za tydz w piątek jak rzęski i klej ogólnie się zachowują

    a zaraz będę moja mamę męczyć że jej założę rzęski ale to czekam jak z pracy wróci tylko

    PS: czy przed aplikacja rzęsek robicie wywiad pisemny klientce, z klauzulą że ona zgadza się na wykonanie zabiegu na własna odpowiedzialność, że jest tego świadoma, wiecie o co mi chodzi
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 11-03-2011 o 20:05 Powód: zmieniłam czcionkę sorki, ale tamta była nieczytelna:D

  16. #1441
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Co do rzesek od edytki/ferbiuszki to zgadzam sie w 100%, nie ma z nimi problemow tez teraz na nich pracuje

  17. #1442
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja wiem luna o co ci chodzi, chodzi ci o kartke klientki, plus oswiadczenie
    ktore powinno byc tak skonsturowane, ze klientka jest swiadoma tego i zostąła pouczona, ze niektore kleje np wywoluja uczulenie, co ma zrobic, gdy uczulenie nastapi (np niezwlocznie udac sie do stylistki w celu sciagniecia aplikacji oraz do okulisty) wymienia sie w tym oswiadczeniu przeciwskazania do stylizacji, o ktorych klientke pouczono, takie jak jaskra etc.... oswiadczenie to ma zwolnic stylistke przynajmniej czesciowo od odpowiedzialnosci cywilnej w przypadku potencjalnych przyszlych roszczeń o odszkodowanie, a przynajmniej wykluczyc nieporozumienia, i twierdzenia klientki, ze no nie wiem.. nie wyjela soczewek w trakcie aplikacji, choc została pouczona, ze powinna to zrobic(bo kto teraz zaplaci za zepsute oparami kleju-soczewki). Ja nie prowadze takich kart i oswiadczen(w karte klientki wpisuje sie rowniez jakimi rzesami np została wykonana aplikacja-tak dla wygody stylistki).
    Mozna takie oswiadczenie samemu skonstruowac, nie musi to byc jakis odpowiedni druk scislego zarachowania.

    Takie oswiadczenia i karty klienta stosuje sie powszechnie w makijazu permanentnym.

  18. #1443
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja nie mam takich kart, najczesciej albo pamietam jakie robilam albo patrze na oczka i juz wiem
    Zreszta Dziewczyny pytanko bo moje klientki zauwazyly zmianę rzes jak kupilam te XXL, mowia ze sa jakby bardziej podkręcone - mimo ze nadal stosuję C bo jakos czesto słysze ze teraz ta ostatnia aplikacja najbardziej wszystkim wokol (ich bliskim) się podoba. Choc moze to złudne, nie wiem
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #1444
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    edytka.. no to fakt. Sa bardziej podkrecone. z SL nigdy bym sie na przykład nie zdecydowała załozyć"Jotek", bo w profilu J z SL wyglądam jak smutna krowa na pastwisku. Z XXL z racji tego troszenke wiekszego podkrecenia moge nosić i J-ki, wiec skoro "J" jest troche bardziej podkrecone, to C tez musi byc

  20. #1445
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    edytakon> jak sie sprawuje ten czarny klej xxllashes? moglabys wrzucic jego zdjecie?

  21. #1446
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ... trochę mi wstyd jak patrze na wasze prace ...
    a więc to moje pierwsze rzęsy zrobione siostrze ... nawet nie wiedziałam że człowiek może mieć tyle rzęs ale jednak ... nie przykleiłam ich wiele bo siostra trochę na to za młoda jest ... tak tylko żeby zagęścić ... komentujcie ...
    ciesze się tylko że w połowie się nie poddałam

  22. #1447
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    strasznie mało kochana ich przykleiłaś. jestem ślepa, wiec dobrze nie widzę ale mam wrażanie że niektóre są za blisko powieki. Znajdź sobie modelkę, która będzie mogła pozwolić Ci na szaleństwo, i doklej tyle rzęs ile jest naturalnych chyba że znajdzie się jakaś bardzo słaba i krótka, lub skręcona do tego stopnia, że nie będzie chciała się ułożyć poprawnie (ponieważ w 1 przypadku może szybko odpaść a w 2 będzie nie będzie wyglądało to estetycznie). Życzę powodzenia!
    KAMIS AJ LOF JU

  23. #1448
    Rozkręcanko Avatar luna07
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Minimouse nie poddawaj się jest ich troszku za mało ale ja też nie doklejam do każdej rzęsy bo po kilku dostaje po prostu oczopląsu ale najważniejsze to ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć ja też dopiero zaczynam. poszukaj modelek tak jak radzi Ci Valia, ja wystawiłam tylko opis na gygy i nk i sie zleciały różne dziewczyny i pracuje cały czas bez wytchnienia, juz nawet mame zarzęsiłam choc ona ostatnia do takich nowinek (ale czego sie nie robi dla swojej córci kochanej hi hi) pozatym duuuzo informacji od dziewczyn można sie dowiezieć więc trzymam za Ciebie kciuki i duzo wytrwałości i powodzenie

    a niżej moje wypocinki uff nie sa idealne ale rady mile widziane

    Załącznik 38383Załącznik 38384Załącznik 38385

  24. #1449
    Rozkręcanko Avatar luna07
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a no i do krótkich oczywiście nie doklejałam nic a nic

  25. #1450
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dobra dziewczyny... musze to powiedzieć, bo przeciez się uczymy, nie?
    Terapia wstrząsowa

    minimouse, zdejmuj te rzesy tej siostrze jak najszybciej(mam nadzieje, ze oprocz rzęs kupiłas tez remover, ktory jest podstawowym produktem w kuferku stylistki). Posklejałas po dwie trzy do jednej syntetycznej, zaczna jej sie wyrywac z cebulkami jak zaczna odrastac. Rzęsy są przyklejone na róznej dlugosci, to kardynalny błąd. przyklejamy rzęski milimetr, półotra od powieki-wszystkie.. nie ma wyjątków.
    i to nie jest zageszczenie, niech no siostra otworzy oczy i popatrz na nią en face... na wprost w sensie.. widac na stowe pare dluugich wystajacych kikutków.

    Nie trafia do mnie tlumaczenie, ze chcialas zagescic "tylko troszke" wtedy zakladamy kroiciutkie i ciensze czyli 0,15 mm i 0,10 mm grubosci,
    na calosc, a nie gdzieniegdzie.
    Młody wiek siostry nie ma tu znaczenia-mam córkę 16 letnią, ktorej zakladam rzeski wiec wiem co mówią- bardziej rzucaja sie w oczy te pojedyncze, niz gdyby byly zalozone cieniutkie i to na całym oku, ale rozumiem, ze to Twoja pierwsza aplikacja, wiec zdaje sobie sprawę, ze nie moze być dobrze.

    luna.. to już jest Twoja czwarta, albo piąta aplikacja. Sama widzisz chyba, ze nie zageszczasz tych rzęs odpowiednio.Masz doklejoną co trzecią rzęsę, niektore sie krzyzują, a ostatnia aplikacja(chyba na mamie) to jest absolutnie zle zrobiona, rzesy syntetyczne kleją Ci się po dwie przy podstawie. Ma być z aplikacji na aplikację coraz lepiej, a nie jest.
    Mam takie wrazenie, ze nie starcza Ci cierpliwości. Pierwsze aplikacje trwają nawet 4,5 godzin. Tak jest i nic sie na to nie poradzi.
    Jesli uwazasz, ze Diamond lashes jest dla ciebie dobrym klejem to klej dokladnie, mam wrazenie, ze on Ci nie wysycha, dlatego rzęsy sie sklejają.

    dziewczyny, cierpliwosci trzeba i dokladnosci, bo diabła narobicie.

    Wierze, ze kolezanki i rodzina są zadowolone, bo to zawsze jakies wydluzenie, ale jak macie znajome pod reką to wykazcie sie dokladnościa-znajomym mozecie spokojnie powiedziec, ze sie uczycie i to bedzie dlugo trwać. Jak sie nauczycie tak jak widzę na tych zdjeciach to bedziecie powielac swoje błędy.
    To brzmi jakbym was straszyła, ale tak nie jest, dobrze Wam zycze

    Zresztą, niech sie wypowie szkoleniowiec

    BTW: dziewczyny, widziałam ostatnio na frontonie salonu takie ogloszenie: Szalona promocja! Semipermanentne przedłużanie rzęs (i tu uwaga) Przedłużenie-100 złotych, Zagęszczenie-150 zlotych Zagęszczenie z przedłużeniem 250 zlotych
    Ja sie moge tylko domyslac co autorka miala na mysli
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 15-03-2011 o 00:48

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •