Strona 98 z 144 PierwszyPierwszy ... 4888949596979899100101102108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 426 do 2 450 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2426
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    monibeni ponoc SL sa jedwabne wiec jakbym przykleila druty to pewnie roznica by byla. ale coz zobaczymy jak przyjda.

  2. #2427
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał moniska000 Zobacz post
    monibeni ponoc SL sa jedwabne wiec jakbym przykleila druty to pewnie roznica by byla. ale coz zobaczymy jak przyjda.

    rzesy jedwabne to mieszanina syntetyku i protein jedwabiu dlatego sa lzejsze i bardziej miekkie rzesy takie maja rozna zawartosc jedwabiu w jednych jest wiecej syntetyku a w innych wiecej jedwabiu stad roznica w jakosci i cenie z samego jedwabiu rzes nie widzialam zwlaszcza w ofercie SL

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #2428
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    agulusia- a wizualnie można ocenić czy ma się do czynienia z domieszka jedwabiu, czy samym syntetykiem? bez spr obu z nich, która jest lzejsza czy na pierwszy rzut oka, nie ma różnicy w wyglądzie :>

  4. #2429
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    w wygladzie syntetyki pod swiatlo maja niebieska poswiate, w uzytkowaniu sa sztywne, klujace i sie odksztalcaja

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #2430
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a widzisz, nie wiedzialam czego sie czlowiek nie nauczy na kursie, to sie tutaj doszkoli
    z tego opisu wychodzi, ze skoro sie odksztalcaja itd, to lepsze syntetyki do klejenia?

    agulusia- mam jeszcze jedno pytanie, bo nie widzialam nic na ten temat w tym wątku, a może inne dziewczyny też by chcialy wiedzieć jakie są wady i zalety syntetykow i z domieszka jedwabiu? tak w skrocie bo szczerze powiem, ze na kursie nic mi o tych z jedwabiem nie wspomniano, jakby w ogole nie istnialy takie...

  6. #2431
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    rzesy jedwabne to mieszanina syntetyku i protein jedwabiu dlatego sa lzejsze i bardziej miekkie rzesy takie maja rozna zawartosc jedwabiu w jednych jest wiecej syntetyku a w innych wiecej jedwabiu stad roznica w jakosci i cenie z samego jedwabiu rzes nie widzialam zwlaszcza w ofercie SL
    hehe to pewnie nie sa z samego jedwabiu ale sa calkiem miekkie.

  7. #2432
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hej Dziewczyny! Klientka upierała mi się dziś, że w jednym z salonów powiedzieli jej, że zakładają rzęsy w 100% jedwabne. Czy to mozliwe?

  8. #2433
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Nie.

  9. #2434
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał bobas Zobacz post
    Nie.
    Też jestem na nie
    ale klientki i tak wiedzą swoje
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #2435
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam! Jestem na forum pierwszy raz Zastanawiam sie nad zrobienie kursu przedluzania rzes. Mysle o Secret Lashes, Looksus Lashes i Lash Perfect. Sama juz nie wiem co wybrac. Najlepiej jakby kurs byl na terenie Ślaska, w okolicach Katowic.

  11. #2436
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jakbyś weszła na strony int. tych marek, to byś wiedziała, że tylko SL jest z okolic Katowic :> wiec chyba problem rozwiązany. =]

  12. #2437
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Looksus Lashes polecam, Patrycja jest świetnym szkoleniowcem i produkty są też super jakości. Polecam.
    Looksus Lashes - Patrycja Stanik
    Korfantego 48/37, 40-161 Katowice
    - dział zabiegów i szkoleń
    kom. +48 669 695 995

    Patrycja szkoli we Wrocławiu i w Katowicach, więc śmiało ruszaj tam gdzie Ci bliżej

  13. #2438
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a mnie szkolila Dagmara, ktora jest tam instruktorem, mimo ze umawialam sie i gadalam z Patrycja. Takze zalezy jak sie trafi. =]

  14. #2439
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A ja chce sie szkolic w Krakowie.
    Tam szkola SL i Lash Perfect.
    I mam problem bo nie wiem ktory wybrac.DORADZCIE!
    Chcialabym tez dokupic ten kuferek startowy i z tego Co juz wyczytalam (bo czytam caly temat i jestem juz na 45 stronie) to bardziej uzytkowane Sa produkty z SL i nie wiem Co zrobic.

    Dzieki wielkie za to ze jestescie. Wszystkie wiadomosci jakie posiadam to tu wyczytalam.

  15. #2440
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja wybieram się na kurs do SL w Krakowie, chciałam iść na grupowy, wiem, że kompletują grupę teraz i czekam aż ktoś się zgłosi i ustalą termin kuferka nie kupuję, a miałam taki zamiar (dziewczyny na forum odradziły), będę kompletować zestaw na miejscu.

  16. #2441
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki za odpowiedz. Wiem, ze mozna odbyc szkolenie z Looksus Lashes w Katowicach i we Wroclawiu. Secret Lashes tez prowadzi szkolenia w Katowicach, a Lash Perfect w Krakowie i te 100 km to nie jest tak daleko

  17. #2442
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja jestem cieta na SL, bo wplacilam zaliczke, mialam szkolic sie w Gdyni, ale niestety musialam wracac szybciej do siebie, szkoleniowiec wiedzial, ze mnie nie bedzie, a mimo to nie oddali mi zaliczki, tlumaczyli sie, ze nie wiedzieli o tym, a modelka czekala itd itp, p********ie o kocie i szopenie... leca tylko na hajs i tyle; wiem, ze maja 'branie', bo wszedzie o nich slychac, ale takiego chamstwa i bezczelnosci dawno nie spotkalam...

    w LL jakos nie musialam wplacac zaliczki, tylko normalnie jak czlowiek poszlam na kurs i modelka tez od nich byla...i zero problemow...


    ile ludzi tyle opinii, wiec nie pytajcie co doradzic, bo kazdy bedzie zachwalal swoje. ja doradze LL, ktos inny wrecz SL itd itp.
    to tak jakby pytać, jaki żel jest najlepszy do przedłużania paznokci? każdy lubi co innego i zaproponuje co innego, wiec najlepiej samemu zdecydować, a jest w czym wybierać...

  18. #2443
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny, co byscie zrobily na moim miejscu... Wczoraj mialam klientke, ktora chciala zebym zrobila jej rzesy, ale tak zeby nie wygladaly sztucznie. Zalozylam jej 8,9,10 B 0.20 i 11 C 020 i 12 B 020. Zadzwonila do mnie wieczorem z pytaniem czy ona moze je malowac bo sa za krotkie i ona tak z domu nie wyjdzie... Ze ona chciala dluzsze i takie podkrecone jak na obrazkach... :O Powiedzialam jej ze w takim razie zrobie jej darmowe uzupelnianie za 2 tygodnie, skoro nie podoba jej sie efekt, ale nie wiem czy zbytnio nie przesadzam :/

  19. #2444
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Pysianiulka ... Twoj problem zdarza sie czasem każdej z nas, dlatego TAK WAŻNA jest rozmowa z klientką przed wykonaniem zabiegu. musisz dopytać jak nosi rzęsy na co dzień, czy mocno się maluje... i jaki chce osiągnąć efekt.
    ja czesto mam w druga stronę, że zrobie i sa za długie ( a przynajmniej na poczatku maja takie wrazenie), ale wracaja i chcą to samo, zdaja się czesto na moje doświadczenie wiec wiedza, ze nie wykonam źle i ich nie oszpece
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #2445
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dziewczyny i co byscie w takiej sytuacji zrobily jaka miala Pysianiulka. Jak ja to czytam to juz jestem zla na klientke. Chciala naturalne, a potem ma wyrzuty... Przeciez 0.2 nie sa takie cienkie, ze musiec jescze je tuszowac. Szkoda, ze zdjecia nie masz Pysianiulka, bo wtedy by mozna ocenic Jak mi kolezanka zrobila pierwsze na kursie, to tez malowalam, ale dlatego, ze bylo ich malutko i musialam wytuszowac dziury
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  21. #2446
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czesc dziewczyny chcialabym abyscie ocenily moja prace, szczerze zniose wszytsko. zdjecia nie sa nalepszej jakosci ale cos tam widac. 1 to przyszla tesciowa 2 to przyszla bratowa








    ---------- Dodano o godzinie 17:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:54 ----------

    O kurcze troche miejsca zajely te zdjecia ale nie wiem jak zrobic takie miniaturki jak robicie, moze moderator by poprawil zanim ktos sie na mnie zezlosci.

  22. #2447
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Przykro mi, ale zdjecia sa rozmazane i kompletnie nic nie widac na nich.

  23. #2448
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no tak robione moim telefonem, szkoda

  24. #2449
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    szukajac szkolenia nie kierujmy sie firma a instruktorem
    bo poziom naszego wyszkolenia zalezy wlasnie od instruktora najlepszym przykladem jest monibeni zrobila kurs na dobrej firmie, a po szkoleniu nie wiedziala czym sie rozni rzesa syntetycza od tej z domieszka jedwabiu wiec najpierw znajdzmy kompetentnego instruktora a pozniej interesujmy sie na jakiej firmie szkoli

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #2450
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pysianiulka-postąpiłas tak,jak postępuje stylistka niepewna swoich umiejetnosci, klientka ewidetnie albo nie wiedziala czego chce, albo też rzeczywiscie jak sugeruje Edyta, nie dogadalyscie się. Obiecując jej darmowe dopełnienie za dwa tygodnie postąpiłas pochopnie, albowiem będziesz musiała to darmowe uzupelnienie zrobic. W mojej opinii dalas sie poprowadzić na rzeź jak owieczka i zrobilas to, czego klientka od Ciebie oczekiwala, czyli darmowa usluga

    Po pierwsze, klientka bedzie tuszowala teraz te rzesy i za dwa tygodnie przyjdzie do Ciebie z mizernymi resztkami i bedzie miala kolejna swieza aplikacje za darmo.

    Po drugie, głowę daję, ze tej klientki nie przytrzymasz, to prawdopodobnie jednorazowy występ, chyba, ze trafił Ci sie tzw "wampir energetyczny" takie klientki utyskują, narzekaja a i tak do nas przychodzą

    po trzecie- nie lekceważ robienia fot aplikacji, nie tylko po to by wkleić na wzorki, ale też po to, aby udowodnić klientce, ze sie myli, oczywiscie w kulturalny i zawoalowany sposób, bo jak bedziemy madrzejsze od klientek i to okazemy to nie wroca do nas, ale gdybys miala zdjęcia tej pani przed i po aplikacji moglabys podeprzec się i przeslac jej te foty mailem, aby jej pokazac jak diametralna jest roznica miezy tym jakie rzesy naturalne miala,a jakie ma teraz, nawet najbardziej zmaszczona aplikacja wyglada imponujaco przy naturalnych rzesach.

    (a wytlumaczysz mi po co mieszalas profile wygięć, skoro to była swieza aplikacja? bo rozumiem mieszanie w kącikach wewnetrznych, kiedy to czesto krociutka rzesa profil D jest nie do zaaplikowania, wiec bierzemy taka mniej wygięta, rozumiem tez ze mieszamy przy dopelnieniu,kiedy wychodzimy z jednego profilu rzęs, a wchodzimy w drugi)

    Poza tym zdjęcia nadają sie jeszcze do innego celu, czesto klientki po sciagnieciu rzęs mówia, ze nie maja rzes swoich, ze to co im robimy zniszczylo ich naturalne rzęsy, a wystarczy pokazac im zdjecie sprzed aplikacji i to po sciagnieciu i okazuje sie czesto, ze nic sie nie uszkodzilo, nie wyrwalo, rzesy sa takie jakie byly(chyba, ze babeczka sobie wyrywa i ukreca rzesy, ale to juz zupelnie inna historia)

    moniska, nic nie widac na fotach niestety,

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •