Strona 99 z 144 PierwszyPierwszy ... 49899596979899100101102103109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 451 do 2 475 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2451
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To moze ktoras z was zna dobrego Instruktora w krakowie. Mieszkam w niemczech i nie mam znajomosci w tim kierunku nie mam pojeccia gdzie pojsc. O SL wyczytalam tutaj a o Lash Perfect poprostu znalazlam ogloszenie w intenecie. Nic innego nie znalazlam w krakowie.

  2. #2452
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hej dziewczyny, skąd bierzecie rzęsy o grubości 0,10? Bo potrzebuje pilnie J 10 0,10 i mam problem ze znalezieniem ich... Proszę o pomoc

  3. #2453
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pisz na pw
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #2454
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hej dziewczyny, a powiedzcie mi jaki klej byscie polecały do oczu bardzo wrazliwych , tzn pisałam wczesnie o kolezance ktora ma problem ze swedzeniem i szczypaniem oczu jak ma nałożone rzęski ( zdaza sie to srednio co 2 dni przez caly okres noszenia rzęs). Była u dermatologa , nużanca nie ma. Szukamy odpowiedni dla niej klej

  5. #2455
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pinoczetka, wszystkie kleje dla oczu wrazliwych, moze byc ten z SL, albo z looksus lashes, ale uprzedz kolezanke, ze niestety wiazanie na takim kleju trzyma slabiej.

  6. #2456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wklejam moją robótkę

  7. #2457
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kachna, super rzęski

    ja też się zastanawiam, czy sobie przedłużyć, strasznie mnie kręci to
    ale koleżanki mi mówią, że mam swoje długie
    co myślicie przedłużyć dodaje moje OKO

  8. #2458
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kachna na pierwszym zdjęciu rzesy wydaja sie mocno zwichorowane i nierówne, kazda przyklejona w inna strone, na drugim zas wydaje mi sie, ze rzęsy są za dlugie jak na moj gust... i nie ma ładnego wykonczenia oka (wewnetrzne rozmiary powinny być mniejsze)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #2459
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To i ja wkleje swoje nie mam zdjęć przed,bo pipka ze mnie...zawsze zabiore sie do roboty i w trakcie przypominam sobie,ze zdjec nie zrobilam
    Załącznik 46460

    Załącznik 46461

    Załącznik 46462

    Załącznik 46463

    Załącznik 46464

  10. #2460
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    vanilla88 - pierwsze zielone oczy niesamowite

  11. #2461
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    szukajac szkolenia nie kierujmy sie firma a instruktorem
    bo poziom naszego wyszkolenia zalezy wlasnie od instruktora najlepszym przykladem jest monibeni zrobila kurs na dobrej firmie, a po szkoleniu nie wiedziala czym sie rozni rzesa syntetycza od tej z domieszka jedwabiu wiec najpierw znajdzmy kompetentnego instruktora a pozniej interesujmy sie na jakiej firmie szkoli
    nie zawsze polecony instruktor jest za******y, poniewaz dla kazdego 'polecana osoba' jest polecana wg indywidualnych kryteriow, wiec ile osob tyle opinii; a rozumiem, ze zeby znaleźć najlepszego instruktora, to musi on miec poparcie wielu osob, bo skad niby ktos ma wiedziec, ze dana osoba jest za******ym instruktorem? Nie kazdy, kto robi dobre i piekne rzesy umie swoja wiedze przekazac innym, zeby to zrobic na profesjonalnym poziomie- trzeba miec odpowiednie szkolenie w tym zakresie lub talent, co jest rzadkoscią i tyle. =] wszyscy popelniamy bledy i sztuka, jest sie na nich uczyc i wyciagac wnioski, ale ja nie zaluje, ze robilam kurs w LL, ponieważ w porownianiu z 'polecanym' instruktorem, z ktorego nie bylam zadowolona, wole mojego 'nie polecanego', ktory wg mnie zdal egzamin, mimo paru malo waznych informacji. =]

  12. #2462
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kachna - zgadzam się z opinią Edytakon co do rzęs.
    Kasia nails - śliczne masz rzęski faktycznie i jeśli malowanie ich sprawia Ci przyjemność (tak jak mi) to nie przedłużaj hehe,
    Vanilla - pięknie!

  13. #2463

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Kachna na pierwszym zdjęciu rzesy wydaja sie mocno zwichorowane i nierówne, kazda przyklejona w inna strone, na drugim zas wydaje mi sie, ze rzęsy są za dlugie jak na moj gust... i nie ma ładnego wykonczenia oka (wewnetrzne rozmiary powinny być mniejsze)
    Pierwsze zdjęcie... zapewniam, że na żywo nie były ani zwichrowane ani nierówne.
    Natomiast jeśli chodzi o drugie zdjęcie to nie wiem dlaczego tak wyszło jak wyszło ale oko wykańczałam krótszymi rzęsami... A długość akurat na życzenie klientki...

  14. #2464
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kachna ja tez mialam takie klientki co bez rozmiaru 13 nie podchodź... ale po kilku tych aplikacjach stwierdziłysmy razem, ze tu ni o mega długośććódzi tylko o perfekcyjne wykonanie...
    ja nie twierdze, ze to niewlasciwy roamiar, jednak ja ostatnimi czasy sklaniam sie ku rzęsom naturalnym długość 10, 11. wystarczy dobrac odpoiwedni profil rzesy do oka i takimi króciakami mozna wyczarować cuda
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #2465

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wiem, mi też bardziej podobają się krótsze... Ale co zrobić, klient nasz pan ... Chciała dłuuuuuugie miała długie a dla mnie najważniejsze że wyszła wniebowzięta

  16. #2466
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zgadzam sie z tym w 100% mnie nie trza tłumaczyć kazda z nas ma ten typ klientek
    a moze dzieki temu bedzi eodwiedzać Ciebie częściej
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  17. #2467
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ze sie wtrącę.. klient nasz pan, a po trzeciej wizycie nasz pan nafukany, bo nie bardzo na czym bedzie uzupelniać a te resztki ciebiutkich i slabiutkich naturalków, ktore zostaną bedę się gięły, wyginaly i odchodziły w rozne strony i wtedy co klientowi sie powie, jak trzecie uzupelnienie nie bedzie zgoła przypominało tej dziewiczej, pierwszej aplikacji? Sama chcialas?
    vanila88-fajne aplikacje, jednak... na trzecim zdjęciu widac jak byk, ze rzesy wyklejone nierowno, jedno oko inaczej i drugie inaczej, a aplikacja ma korygowac dysonanse w ewentualnych dysproporcjach czy zageszczeniu naturalnych rzes, a tu dysproporcje są podkreslone. Trzecie zdjecie-na srodku w lewym oku rzesy dluzsze niz na prawym.Prawdopodobnie:albo kleisz jedno oko, potem drugie, a jesli kleisz naprzemiennie to przyklejasz rzesy gdzie badz, zamiast zachowac kolejnosc, czyli: prawe oko środek-lewe oko tez srodek, prawe oko kacik zewnetrzny lewe oko kacik zewnetrzny etc... jak masz problem gdzie sie na jednym i na drugim oku ma zaczynac krtosza rzesa, a gdzie dluzsza to zrob sobie na powiece kropki
    Klientka puszcza do was"oko" laski
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 20-09-2011 o 00:24

  18. #2468
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Ze sie wtrącę.. klient nasz pan, a po trzeciej wizycie nasz pan nafukany, bo nie bardzo na czym bedzie uzupelniać a te resztki ciebiutkich i slabiutkich naturalków, ktore zostaną bedę się gięły, wyginaly i odchodziły w rozne strony i wtedy co klientowi sie powie, jak trzecie uzupelnienie nie bedzie zgoła przypominało tej dziewiczej, pierwszej aplikacji? Sama chcialas?
    vanila88-fajne aplikacje, jednak... na trzecim zdjęciu widac jak byk, ze rzesy wyklejone nierowno, jedno oko inaczej i drugie inaczej, a aplikacja ma korygowac dysonanse w ewentualnych dysproporcjach czy zageszczeniu naturalnych rzes, a tu dysproporcje są podkreslone. Trzecie zdjecie-na srodku w lewym oku rzesy dluzsze niz na prawym.Prawdopodobnie:albo kleisz jedno oko, potem drugie, a jesli kleisz naprzemiennie to przyklejasz rzesy gdzie badz, zamiast zachowac kolejnosc, czyli: prawe oko środek-lewe oko tez srodek, prawe oko kacik zewnetrzny lewe oko kacik zewnetrzny etc... jak masz problem gdzie sie na jednym i na drugim oku ma zaczynac krtosza rzesa, a gdzie dluzsza to zrob sobie na powiece kropki
    Klientka puszcza do was"oko" laski
    Kurko rzęsy kleje naprzemiennie zaczynajac od zewnetrznych kącików i nie wiem dlaczego juz kilka razy tak mialam, ze ja jednym oku byłam dalej(a na pewno robilam jedno i drugie tak samo).Z tymi kropkami to mowisz tak serio? jesli tak to chyba musze sprobowac,bo serio mam z tym problem...btw dziekuje za ocene i uwagi.Wiem juz nad czym muszę popracowac

  19. #2469
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czesc Dziewczynki ,jestem nowa i bardzo chcialam dolaczyc do waszego grona.To jest jedyne forum na ktorym jest tak milo i na temat.Kurs przedluzania rzes skonczylam rok temu iiiii kuferek poszedl w kat bo w miedzy czasie robilam szkole kosmetyczna .Przeczytalam caly temat i tak mnie zainsparowalyscie ze wracam do klejenia rzes.Zlapalam swoja pierwsza ofiare i totalna klapa-dziewczyna miala uczulenie, po 6 rzesach na kazde oko bardzo sie skarzyla ze pieka oczy... czekam na kolejne modelki jesli ktos bylby chetny na krolika doswiadczlnego to ja bardzo chetnie .

  20. #2470
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja sie nie znam na przedluzaniu rzes ale mozna miec uczulenie


    a skad jestes

  21. #2471
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Moze uczulac,oko bylo dobrze zabezpieczone, nie dotknelam skory klejem a jednak powieki zaczely puchnac.Jestem z okolic Dublina.

  22. #2472
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    casperka szkoda, ale to nie moje okolice.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  23. #2473
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    vanilia mówie serio, olowek przyloz do oka-jedną kropkę(czymkolwiek, chociazby czarna kredka albo eyelinerem) zrob sobie tam gdzie olowek puszczony pionowo w doł dzieli zrenice na pol, druga kropkę , tam gdzie olowek puszczony pod katem 45 stopni dotyka skrzydelka nosa(kacik zewnetrzny mniej wiecej 3 mm od konca kacika zewnetrznego), a trzecia kropkę w kąciku wewnetrznym dwa mm od kanalika lzowego -to jeden z prostych podzialow oka do makijazu permanetnego, aby brwi wyrysowac równo, do rzes sie tez przydaje trzy, cztery aplikacje i kropek nie trzeba bedzie. Czasem tez spojrz na aplikacje nie z bliska, z odleglosci klejacego, ale odsun sie od aplikacji, zyskujac szersza perpsektywe i bedziesz widziec dokladnie, czy gdzies nie przekombinowalas na jednym badz drugim oku. Powieki oczu jak cycki-nigdy nie sa rowne, dotyczy to tez ilosci rzęs i ich kondycji, zawsze jedno oko jest"mocniejsze", a drugie slabsze, wymierzenie odleglosci pozwoli nie sugerować sie kształtem powieki.Nie kazdy ma taki dar, ze "widzi" te roznice dlatego trzeba podejsc do sprawy matematycznie

    casperka... rok temu sie naumialas i wyciagnelas z kuferka klej... jesli otwarty to na bank byl stary, jesli nie otwarty to moze uplynela data waznosci

  24. #2474
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1



    ---------- Dodano o godzinie 23:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:56 ----------

    pewnie,że może! uczulić!

    klej zazwyczaj uczula ! i rzęsy też ale rzadko

  25. #2475
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura pięęęęęęęęęęęęęęęęęękne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •