Strona 110 z 144 PierwszyPierwszy ... 1060100106107108109110111112113114120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 726 do 2 750 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2726
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no i wlasnie o to chodzi-sciagac i uzupelniac tymi samymi

    Nie, zamawiam po 22 zlote, ale teraz bede zamawiac i mogę Ci wziac po prostu

  2. #2727
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a to szkoda. to ja sama podskocze do nich przeciez mi bozia tez nozki dala ale dziekuje za propozycje. pozdrowienia

  3. #2728
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzika kurko super fotka z Twoim bobasem...moj Szymon już jest za duży i za bardzo rządzi ..rok i 7 m-cy ma a taki był spokój jak był malutki he he jakby mi przyszło z nim działac przy rzęskach to byłaby masakra... jestem gotowa na szkolenie emocjonalnie- gorzej finansowo ale się organizuję Wybieram się do Edytakon ,bo chyba mam bliżej...w sumie to i tak czy siak daleko jest dla mnie - nigdy nie byłam w tamtych stronach

  4. #2729
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    No male dzieci, maly klopot Nefra, wieksze dzieci, wiekszy.. etc, etc..

    Wybieraj się wybieraj naprawdę warto, czasem mam wrazenie, ze nie wierzycie dziewczyny w powodzenie przedsiewziec typu szkolenia i nabycie nowej umiejetnosci w sensie np aplikacja rzęs, gwarantuję, ze jesli nauczysz sie i bedziesz wykonywała zabieg dobrze, to bedziesz miala z tego kasę o nie oszukujmy się o tę kasę wlasnie chodzi, bo gdybys ja miala na zbyciu ze tak powiem to szkolilabys sie Bog wie w czym i Bog wie gdzie, a ze jej nie masz to obracasz w reku kazdy grosz, ale w rzeczywistosci to sie opłaca, nikt Ci nie moze zagwarantowac, ze tam gdzie mieszkasz bedziesz miała masę klientów od razu-nie to nie tak działa, trzeba czasu. Popatrz na swoje lokalne portale ile tych robiących rzęs jest popatrz na portale darmowe bedziesz miala przynajmniej jako takie pojęcie jaką i na jakim poziomie masz konkurencję w tym co masz zamiar właśnie zaczac i pamietaj im wiecej robiacych w Lublinie tym więcej papudraków tak to traktuj, a potem... po szkoleniu... zabij konkurencję jakością, starannością i determinacją.. nigdy nie zabijaj ceną

    Moniska.. widziałam Twoje ogłoszenie na portalu, na którym się również ogłaszam, w tej chwili zmien cenę! Bo nikt do Ciebie nie przyjdzie, bo pomyślą, ze robisz źle Ty wiesz o czym mówię ja mam rzęsy od 120 zlotych do 400 zalezy na czym pracuję. Dzisiaj była u mnie biedna studentka z naszego portalu właśnie, nie miała pieniędzy, ale bardzo chciała mieć rzęsy i wierz mi, nawet ona ominęła płynnie ogłoszenia za 80-100 zlotych i to z dojazdem do klienta, bo jak sama mówi, nie ma kasy, ale wyszpera te 40 zlotych wiecej bo czuje instynktownie, że z rzesami za 80 zlotych i to z dojazdem coś nie gra, a podkreślam, ze to nie była stara rzęsowa wyga, to jej pierwsze rzęsy w życiu

    być może właśnie wyjęłam Ci klientkę, bo na tę chwilę wyżej się pozycjonujesz na portalu niż ja

    Czemu Cie tu ofjcjalnie linczuje? Bo jak Ci napisze na priv to się w ogole nie przejmiesz, powiem tak jak mama:to dla Twojego dobra: hyyyyy

    a oto studentka:
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 25-10-2011 o 03:15

  5. #2730
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    czy ta studentka ma może na imię Wiktoria bo znajomo wygląda



  6. #2731
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Emilka.. moze na drugie, o drugie nie pytałam, na pierwsze-Monika chyba, ze probowala w ten sposob ukryc, ze jest z mazowieckiego

  7. #2732
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kura bardzo ładna aplikacja... chociaż z Iwonką była duzo ciekawsza... szkoda ze Cie tam nie widać

    a tu mała aplikacja ode mnie
    efekt naturalny...


    oj za rzadko robię foty aplikacji...

    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #2733

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ale ich sie tam zmiesciło efekt bardzo

  9. #2734
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Załadowałam te zdjęcia... i wyszły jakos nikewyraźnie ale moze to efekt mojego monitora... bo w przeczywisctosci wyszly naprawde pieknie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #2735
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wiem wiem Kurka ale jak mialam za 120zl nikt sie nie odzywal a tak mam troszke klientek. Pewnie ze chcialabym zarobic wiecej. Tobie jest troche latwiej mowic bo mialas mniejsza konkurencje jak zaczynalas,a teraz to masz juz swoje stale klientki, robisz paznokcie, makijaz i nie wiem co tam jeszcze wiec masz wieksze mozliwosci zdobycia klientek. Czemu maja myslec ze robie zle? Widza zdjecia jak sie nie podobaja to nie musza przeciez u mnie robic. Poza tym slabo z marketingiem u mnie, nie wiem gdzie chociazby ulotki zostawic kolo mnie robia rzesy w salonie od 130, sa sklepy spozywcze, w ktorych ulotek nie mozna zostawic i w ogole malo ludzi sie przewija..

    ---------- Dodano o godzinie 15:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:16 ----------

    aha i wcale nie z dojazdem za dojazd 20zl biore jest napisane

    ---------- Dodano o godzinie 15:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:18 ----------

    Zmienilam Kurka ale jak nikt sie nie odezwie przez 2tyg zmieniam na nizsza...

  11. #2736
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hej hej mam już fotki ze szkolenia i mojej aplikacji u Edykona naszego kofanego ... jak mi się uda to wstawiam
    udało się pozdrawiam Edytka

  12. #2737
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Moniska tylko patrząc w ten sposób nigdy nie dojdziesz do rangi super stylistki, bo moze i bedziesz uznawana za tanią, no może dobrą, ale to nie oznacza, ze kobity beda walić drzwiami i oknami. Przecież doskonale wiemy ile precyzji i praktyki wymaga od nas ten zabieg. Nie możesz wliczać tylko kosztów materiałów... licz też ze musisz dobrze wyposażyć stanowisko, na którym pracujesz, musisz wprowadzać różne skręty i grubości rzęs. Usługa wg mnie nie powinna opierać się na 1 rodzaju rzęs 1 skrętu i jednej długości. Powinnysmy dążyć do posiadania pełnej gamy aby nasze klientki mogly wybrać w czym czują sie najlepiej.
    Jesli pracujesz to inwestujesz.
    Poza tym uważam, ze zabieg przedłuzania rzęs jest zabiegiem luksusowym i nie każdą stać... i nie każdą nawet powinno być stać. Niestety takie są prawa rynku.
    Mowisz ze Kura ma wiecej mozliwości a ja odpowadam... bo jej się chce... zaryzykowała, zmieniła zawód, branżę, przeciez nikt i nic nie stoi na przeszkodzie zebyś i Ty zabrala sie za to co robi Kura... czy np ja.
    Myślenie, zrobię taniej to moze przyjda niczego dobrego nie wrózy. dojdzie do tego, ze Panie beda sie z tobą wykłócać o każde 5-10 zł... znam to i Kura to zna... i myslę ze większość z nas zna.

    ---------- Dodano o godzinie 16:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:50 ----------

    Sylwuś... ale poczochrane te rzęsy... ale to z pospiechu.. musze pochwalić Sylwię, wykonała pełną aplikację w 2,5 godziny, nie jedna z nas chciałaby rzęsy tak szybko od razu zakładać.
    Ale ona urodziła sie po prsotu z pęsetkami w łapkach Buuuzia
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #2738
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    racja trochę poczochrane ale starałam się jak mogłam- jeszcze raz dzięki za wszystko - za zupkę w 3 minuty też
    Jesteś niesamowita Eda
    Teraz to będę trzaskała fotki jak trzeba

  14. #2739
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edykaton zgadzam sie z Toba. Tylko ze ja jestem troche w goracej wodzie kapana i chcialabym miec duzo klientek juz teraz. Czlowiek sie starzeje i chce sie czegos dorobic, a tu trzeba lyzeczka...niestetyWiem, ze nie stoi nic na przeszkodzie zajmowac sie tym co Wy tylko nie posiadam tyle finansow aby zrobic kursy, doksztalcac dlatego jestescie w tej chwili w lepszej sytuacji ode mnie. W swojej ofercie mam 4rodzaje skretow i rozne dlugosci, grubosci rzes wiec nie tylko 1 rodzaj

    ---------- Dodano o godzinie 17:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:16 ----------

    Edytakon oczywiscie

  15. #2740
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Moniska chodzi o to, że i Kurka i Edyta i wiele innych dziewczyn zaczynało tak jak Ty właśnie i też chciały tak jak Ty i to się niestety nie sprawdziło, dlatego radzą Ci z dobrego serca oraz dzielą się własnym doświadczeniem, żebyś podążała od razu właściwą drogą i nie marnowała czasu, energii i pieniędzy na "skróty"


  16. #2741
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wiem ze chca dobrze. Bardzo sie ciesze ze sa pomocne. Tylko sprostowalam pewne rzeczy

  17. #2742
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    powiem tak moniska00, ja juz trace troche wzrok, agulusia od nas-rowniez i jakos dziwnie mamy wrazenie,ze to od rzes, wiec to chyba nie jest zajęcie "na starosc" szybciej oslepniesz anizeli sie zestarzejesz, takze spoko

    Rób oczywiscie jak chcesz, ja wiem jedno, kobietki za 80 zlotych, to najczesciej jednorazowki, ktore sobie z zasilku "na samotna matke" odlozyly pare groszy(nie mam nic przeciwko samotnym matkom). Ja tez mialam rzeski za 99 zlotych, a pozniej baardzo ciezko mi bylo z tej ceny wyjsc bo mnie sobie kobietki polecaly jak szalone no bo sie im frajerka trafila, nie? Tak tanio a tak dokladnie klei

    A za ile masz dopelnienia kochana jesli rzesy za 80 zlotych? Za 30 zlotych? Jak oszacujesz dopelnienie przy takiej cenie rzes?

    Moze sie jeszcze z tym nie spotkalas,ale wierz mi babeczki za 80 zlotych beda sie klocily o kazda zlotowke tak jak edyta napisala. Babki, ktore do mnie dzwonily z ogloszenia jak rzesy mialam za 99 zlotych od razu pytaly sie o dopelnienie za ile i prychaly jak im mowilam, ze.. tyle samo.... dochodzilo do takich sytuacji, ze przychodzila jedna z druga na dopelnienie i kladla mi 40 zlotych, no bo przeciez dopelnienie po dwoch trzech tygodniach powinno kosztowac polowe, nie?

    Mnie dziewczyny opitolily, Edyta i Emilia, ze chyba ocipialam ze mam taka cene i z perspektywy czasu widze, ze.. rzeczywiscie ocipialam, teraz splacam dlug i opitalam Ciebie

    P.S. zmien foty, bo nic z nich absolutnie nie wynika, takimi fotami przyciagasz tez klientki ktore leca tylko na "taniość" zdjecia sa rozmyte, kadry takie sobie. Klient zainteresowany jakoscia uslugi patrzy na dwie rzeczy:foty(najlepiej zeby jeszcze byla podana strona www albo blog) pozniej cena, a pozniej tresc a na tresc patrzy tak: ok, jest pol strony napisane- znaczy ze laska cos tam o rzesach wie, nikt tego nie czyta, skad wiem? Bo sie moich klientek nowych pytam, skad, jak, a przede wszystkim dlaczego ja.

    Zwroty:certyfikowana stylistka, 5 lat doswiadczenia, dziesiątki wykonanych aplikacji-nie dzialaja, rzęsiary wiedza, ze kazda tak pisze. Skąd wiem? Pytam

    To ze mam jeszcze permanenty i paznokcie to nic nie znaczy. Kobietki chcace rzesy dowiaduja sie w wiekszosci przypadkow o tym, ze mam dodatkowe zabiegi- lezac u mnie na lozku, gdy podklejam im podkladki zelowe. One zdecydowaly, ze chca rzesy, od tego sie zaczyna i jak spojrzysz na mojego bloga to nawet zobaczysz czego mam najwecej.. rzes wlasnie, a i tak wklejam czyste aplikacje,dopelnien nie wklejam raczej, chyba, ze poglądowo

    Poza tym będąc z Tobą absolutnie szczerą i pomimo tego, że to Ci sie nie spodoba, powiem tak: tą ceną psujesz rynek, a czemu mnie to obchodzi? Bo to jest mój regionalny rynek, no.. ale skoro nawet salony kleja za 150 zlotych(dzisiaj mialam taka klientke) to czemu sie dziwic.... tylko dlaczego klientka z salonu za 150 zlotych trafila do mnie, skoro jestem drozsza?

    Mimo, ze z tego nic nie wyniknie, zapraszam Cie na warsztaty kochana, nauczysz się jak robic porządne zdjęcia i nie sprzedawac pupki za tanio, bo to jest min w programie.

    howgh-rzekła Kura
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 25-10-2011 o 21:38

  18. #2743
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    i tak wlasnie jest kurko pomimo ceny wyzsze nie w innych salonach to klientki i tak przychodza
    ja biore 350zl i mam 90% klientek po innych salonach pomimo ze tam brali 150zl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #2744
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A teraz ja trochę pomarudzę - tylko nie mówicie że jestem żałosna i żebym nie zaśmiecała wątku otóż już od dawna noszę się z zamiarem robienia rzęs - mam też sprawdzonego szkoleniowca. Nic, tylko zabierać się do roboty. Ale ja boję się że nie dam rady, że mnie to przerośnie, będzie nudzić i męczyć że wydam kupę kasy a nic nie zarobię z racji zalewu tanich ofert rzęsowych na gruponach, itp. Czy można mieć jakąś frajdę z rzęskowania i jest szansa szybko się tego nauczyć?

  20. #2745
    No to..wpadłam Avatar lukasiatko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    granica ...
    Postów
    169

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja ruszam od listopada z rzesami ,chetne sa mysle ze bede brac 250 zl za pierwsze zalozenie .No ciekawa jestem

  21. #2746
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny warto w siebie wierzyć a czy wyjdzie... to się okaze, bo tylko dobra usluga zapewni Wam rzeszę stałych klientek (i takich z polecenia)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  22. #2747
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hej dziewczyny,
    co Wy na to?
    To przeczytane przeze mnie:
    "potrzebne modelki do zdjęć!
    przedłużam rzęsy metodą Blink&Go (Nouveau Lashes), w przypadku rzęs dolnych - metodą 1:1"
    Pytam się - jak to dolne 1:1, to niemożliwe, chyba że jest tylko kilka rzęs na dole.

  23. #2748

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tak kochana dolne równiez się przedłuża i zageszcza

  24. #2749
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tak, ale z tego co wiem to blinkiem a nie 1:1, ja robię blinka.
    Nie ma możliwości separowania pensetami dolnych rzęs (jak przy górnych rzęsach) na otwartym oku.

  25. #2750
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nie chce na forum opisywac mojej sytuacji bo kazdy ma swoje zycie i swoje problemy. Zatem dzieki za uswiadomienie, w koncu nauczylas sie na swoich bledach plus zostalas "pouczona" przez kolezanki i dzielisz sie ze mna tym doswiadczeniem, z ktorego skorzystam. M.in. dlatego ze nie chce byc postrzegana jako ta tania bo cos tam... Zmienilam cene dzisiaj dzwonila jedna babeczka ale jak jej powiedzialam ze 110 to stwierdzila, ze sie zastanowi i zadzwoni(akurat w to nie wierze). co do zdjec to przede wszytskim musze sprawic sobie aparat, pojde w ten weekend i postaram sie wziac na raty bo tez nie jestem zadowolona z jakosci. Dopelnienie 50-60zl ale zmienie chyba na 50-80 skoro i cena calej aplikacji poszla do gory. Ja to jestem czasami taka du.. wolowa i sobie mysle a nie bede z ludzi kasy sciagala bo i tak jestem 2miesiace po kursie ucze sie itd. Poza tym polowa to byly moje kolezanki ktore placily jeszcze mniej za 1 razem. Bardzo chcialabym byc na Waszych warsztatach ale szczerze to mnie nie stac, mam na prawde sporo wydatkow, ktore nie moga poczekac nawet nie mam od kogo pozyczyc zawsze do mnie biednej lape wyciagaja

    Poza tym lubie jak mnie ktos opitoli to mobilizuje z reszta Wy to robicie w calkiem przyjemny sposob pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •