Strona 96 z 144 PierwszyPierwszy ... 46869293949596979899100106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 376 do 2 400 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2376
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wiem malenka ze Edytka jest zaje....dobrym szkoleniowcem ale to jeszcze uczen musi byc pojetny
    buzka
    do jutra! jak nie umre ze strachu

  2. #2377
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    uspokoj się zuzia, przesz Cie Edyta nie zje, no

    a tu rzęski " złotka87"

  3. #2378
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zuzia nie ma sie czego bać i koniecznie zdaj relacje
    Kurcia jak zawsze boskie firany



  4. #2379
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ano nie zjem pewnie ze nie

    Zuzka czekam... jeszcze tylko poltorej godzinki

    Dziewczyny posiadam na stanie rzeski XXlLashes

    cena 10 zł za woreczek
    W domu posiadam

    C 0,20
    8, 9,10,11 x 2,12

    C 0,25
    9 x 2, 10, 11, 12 x 2 13

    D 0,25 14

    jesli interesuja Was pozostałe rozmiary mogę złozyc zamowienie, ale potrwa to z 2-3 dni robocze


    edytakon@o2.pl
    515234466
    koszt przesylki 5zł (wysylka zaraz po dokonaniu wplaty)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  5. #2380
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edytka a dalej są takie pomieszane dlugości i skręty?

  6. #2381
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam jestem tu nowa ale stylizacją rzęs zajmuje się od okolu 3 lat
    Początki byly różne, teraz moge smialo stwierdzic ze potrafie to robic, aczkolwiek czlowiek jest tylko czlowiekiem i zdazaja sie mu błędy.
    W te wakacje kobietki oszalały na punkcie tych rzęs, pracuje od 9 do wieczora i dziergam super sprawa wiadomo ceny są jak dla nas kiepskie bo zaczynając robiłam za 200zl a teraz 100-120 zl a pracuje na dobrych środkach ( jednak ceny w salonach + promocje na sweatdeal lub groupon powalają mnie na kolana i nie mogę mieć wyższych cen).
    Ale mam problem , którego nigdy wcześniej nie miałam . W tamtym tygodniu robiłam rzęsy 10 babka i 2 maja problemy z wypadaniem rzęs , a konkretnie z ich odpadaniem ( odklejaniem się , wypadają same sztuczne ) do reszty dzwoniłam/ pisałam i jest wszystko super do wcześniejszych tez już wydzwaniałam bo się przeraziłam e jest coś nie tak i wszystkie mówią ze jest wszystko w porządku 2,3 ,4 ,5 rzęs powypadało a niektórym nic. Ciągle pracuje na tym samym kleju który mam od miesiąca, wiec na pewno z terminem ważności tez problem nie możne być z tym związany. wiec tak jedna z tych Pan była zupełnie nowa klientką robiłam i jej mamie rzęsy w czwartek , dziś jest poniedziałek , ona dzwoni mówi ze w jednym oku prawie wszystko jej wypadło i chce ściągnąć , ja z racji braku czasu ( praca plus dziecko ) powiedziałam ( na piątek byłyśmy umówione na uzupełnienie paznokci) ze mogę dopiero zrobić to w pt , chyba ze coś się zwolni wcześniej od razu będę dzwonić( chciałam jakaś panią przełożyć, zazwyczaj z tym problemu nie mam) ta bardzo nie mila , powiedziała ze pójdzie to zrobić gdzie indziej. Ja szybko napisałam do dziewczyny która mam zapisana na następny dzień czy możne przyjść w inny terminie , powiedziała ze nie ma sprawy, Wiec pisze do niej ze zapraszam jutro na 10 , ze serdecznie przepraszam , ściągnę rzęsy i zwrócę pieniądze , bądź założę je na nowo innym klejem bo być możne tu jest problem. ( Dodam ze o mamie której robiłam rzęsy tego samego dnia nic nie wspominała , czyli z nią musi być wszystko ok). Nic nie odpisała, czyje się bardzo głupio bo nigdy nie zostawiam swoich klientek z problem. 2 pozostałe dziewczyny rzęsy miały już raz założone , nosiły miesiąc i teraz po uzupełnieniu zaczęło bardzo wypadać... oczywiście zaproponowałam ze założę je na nowo( ponieważ wole uniknąć kolejnych problemów , ściągnę i założę wszystko na świeżo)
    Powiedzcie mi jak myślicie czym możne być spowodowany problem ... jestem załamana , bo naprawdę moje klientki zawsze są zadowolone niektóre noszą bardzo długo i uzupełniają co 2 miesiące nawet czasem.


    Dodam kilka zdjęć swoich prac.

    ---------- Dodano o godzinie 14:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:41 ----------

    To są rzesy zrobione metodą Blin &go







    te 1:1







  7. #2382
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Pinoczetka witaj na forum,
    na jakich produktach pracujesz?

    W ostatnich dniach nie było ekstremalnie ciepło u Ciebie? Może wina leży w temperaturze? Byc może klej zaczął wiązać jeszcze przed przyklejeniem do naturalnej rzesy i poprostu nie zdążył" dobrze związać się" sztucznej rzesy z naturalną?
    Ewentualnie jeszcze przy mega upałach wchodzi w grę pot i sebum, które klientka wydzielała w nadmiarze.
    Napisz coś więcej, narazie nic nie przychodzi mi do głowy.


    P.S Używasz bardzo długich rzęs, mimo tego że lekkich bo cieńkich to jednak moim zdaniem są one w niektórych przypadkach za długie w stosunku do naturalnej rzęsy. 100% przekraczają dł. naturalnej rzęsy.
    To mogło być też przyczyną wypadania, ale nie powiedziałabym ze spowodowaloby wypadniecie wsystkichw tak krótkim czasie, mogloby osłabić nat. rzęsy i przerzedzić, ale ciężko znaleźć przyczynę tego że same sztuczne wypadają.

  8. #2383
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zdjecia to akurat kolezanek ktore uwielbiaja dlugie i im sie dobrze trzyamaja, a wymienionym dziewczyna zakłądałam 11 max i to 0,15 pracyje na SL effective Lashes i rzesy z norek MinkLash ktore moim zdaniem sa sper miekkie , leciutkie , naturalnie wygladające . Ja je nosze i dla mnie to jest bomba!

    Wlasnie bylo bardzo ciepło ..kurde moze to to

  9. #2384
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Robiłaś może zdjęcia przy tych ostatnich stylizacjach? Jesli tak to sprawdź, czy powieki się świeciły, może był duży nadmiar sebum i potu. Tluszcz spływający na rzęsy- nawet jeśli go nie widać gołym okiem- osłabia wiązanie kleju.
    A jesli to nie sebum, to może klej przez tą temperaturę źle wiązał. Jeśli ta jedna nowa nie wróci to trudno- ale sprawdź na tych dwóch klientkach jak się sprawują rzęsy, tylko odczekaj do spadku temp. tak do 25-30 stopni.

  10. #2385
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pinoczetka kleisz ladnie, ale tez mysle, ze za dlugiem a przy tak dlugich to ta grubosc mi sie nei podoba, bo wygladaja na takie "cieniutkie i slabiutkie". Ja osobiscie mysle, ze 0,15 to sie nadaja do kacikow lub jesli ktos chce naturalny efekt. Przy takich rzeskach jak Ty robisz przydalby sie jescze efekt zageszczenia. Pamietam, ze Kurka kiedys pisala, ze moga rzeski tez sie odklejac jesli panie uzywaja kremow w okoliach oczu, moze ta pani maluje rzesy i pozniej zmywa. Skoro Pani jest nowa klientka moze zle sie obchodzi ze swoimi rzesami, moze nawet nieswiadomie. Niekonieczkie musi to byc Twoja wina, skoro innym sie trzymaja, wiec sie nie lam
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  11. #2386
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A ja sie dziaiaj wkurzylam....
    Dzisiaj pierwszy raz uzupeniałam rzeski i średnio jestem zadowolona z efektu ....
    Dodatkowo tak dziewczynie łzawiło oko że juz nie wiedzialam co robic-Jak sobie radzicie w takiej sytuacji?

    A tutaj efekty





  12. #2387
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a powiedzcie dziewczyny na jakich rzesach pracujecie ja z tych mink jestem bardzo zadowolona bo wlasnie daja efekt naturalny ale jednak musze cos dokupic mam troche z secret troche z effectivu ale mysle nad zakupem calego zestawu wszystkich rozmiarów dlugosci i grubosci z jednej firmy , jaka byscie najbardziej polecaly. moim klienką głównie zalezy na tym zeby te rzesy byly miekkie.
    I jeszcze jedno czy ktoras z was pracuje metoda 2:1 na rzesach z norek dla mnie to bomba mega miekkie cieniutkie( ale dieki temu ze mozna 2 przykleic efekt super zagęszczenia) piekneale cena za opakowanie mnie przeraza tymbardziej ze u nas w koszalinie nikt nie zaplaci za rzesy 600zł

  13. #2388
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pinoczetkaaa rzeski wykonane blink&go sa zle zaaplikowane
    i tak jak dziewczyny pisaly ktorsze i ciut grubsze rzesy, te sa bardzo dlugie i kaciki tak smetnie opadaja w dol wg mnie
    ja mama rzesy z 3 firm SL,LL i ABC


    Marta ja w pierwszej kolejnosci sprawdzam czy podkladka nie przesunela sie albo czy plasterek nie uwiera bo to najczestsza przyczyna lzawienia, jak rozmoczy sie zel w podkladkach i wlazi do oka, piecze i oko zaczyna lzawic.
    poprawiam podkladke pozniej zakraplam sol fizjol.

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #2389
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czesc dziewczyny. Juz od paru ladnych dni czytam Wasze wypowiedzi na forum i na prawde sie ciesze ze je znalazlam. trzeba byc nie lada wyczynowcem zeby je przeczytac w calosci bo mi jeszcze sporo zostalo W sobote ide na kurs Secret Lashes( ktory mi polecila Dzikakurka ). W ogole to strasznie sie stresuje bo nie wiem jak mi to wyjdzie a modelka bedzie moja mama a nie chce jej zrobic "krzywdy" Fajnie by bylo gdybyscie mi cos powiedzialy jak wyglada na takim kursie. Rzesy zamowilam od ferbiuszki, a reszte mysle ze kupie z SL. pozdrawiam

  15. #2390
    Wczytuje się Avatar elianka1980
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kurcze dziewczyny tak sie zastanawiam nad tym lzawieniem oczka....ostatnio robilam rzeski kolezance , oczywiscie na dwa razy miedzy drzemkami synka, na drugi dzien jak przyszla na skonczenie miala wytuszowane mocno dolne rzeski, nie zmylam tuszu, nakleilam na nie plaster i faktycznie troszke nizej ten plaster byl niz normalnie, latwiej te dolne rzeski mozna bylo ogarnac, bardziej widoczne...
    tak sobie mysle (moze to glupie) zeby te rzeski dolne 'tuszowac' i ten plaster moze nie bedzie tak uwieral oczka i powodowal lzawienie bo bedzie troszke nizej...niewiem, takie moje poranne przemysleniatylko sie niehihi

    ---------- Dodano o godzinie 09:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:41 ----------

    P.S. mnie tam sie bardzo podoba twoja praca MartaOsz
    Witamy Moniska000!

  16. #2391
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Agulusia a dlaczego są źle założone blinki ja dopiero w nich zaczynam

    ---------- Dodano o godzinie 11:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:02 ----------

    wiem ze boki sa bardzo dlugie ale to są zdjęcia rzęs moich kolezanek ktore chorują na punkcie dlugich i kocich więc ich nie przekonasz, a z racji ze rzęsy te sa bardzo lekkie wcale tak nie opadaja

  17. #2392
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    one sprawiaja wrazenie opadajacych
    blinki sa zle zzaplikowane poniewaz nie sa skonczone, rzeski uklada sie segmentami (prosto,lewo,prawo), ja jednowarstwowo sobie ukladam bo na wiecej cierpliwosci nie mam ale klientki nie wolno nam tak wypuscic

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #2393
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witajcie nowe dziewczyny ,
    pinoczetka - mi się bardzo te norki podobają na tych Twoich fotkach, tak się już zastanawiałam nad nimi, ale właśnie ta cena. W realu nie widziałam założonych norek ale te mi się naprawdę podobają, a długość to jak piszesz kwestia upodobań. Czy o wiele dłużej trwa ich aplikacja? Czy w związku z tym, że są b. miękkie dłużej się trzymają?
    Jeśli chodzi o to odklejanie się rzęs to tak jak dziewczyny pisały wcześniej, powodów może być wiele, a najbardziej podejrzewałabym to sebum, kremy, a może solarium po założeniu.
    Łzawienie - powodem może być nadwrażliwość na światło lampy (ja mam takie przypadki), faktycznie źle ułożony płatek - za głęboko, wówczas ten kolagen czy co tam jest pęcznieje i dotyka głęboko oka a te z kolei łzawi.
    Ach te norki... pinoczetka mi zasiałaś, ja lubię b. naturalny efekt i mam również takie klientki, które już wiem, że na ich widok miauczały heheh.

  19. #2394
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a moglabym prosic jakas forumwiczkę i wstawieie swoich prac blinków

  20. #2395
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1



  21. #2396
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    cubaro właśnie ja mam takie oszukane troszkę te norki bo jaka to norka za 39zł za opakowanie( bo są one sprzedawane na paletkach) , prawdziwe miałam przyjemność dotykać na targach w poznaniu i to jest kosmos;0 odrazu widac ze to co innego wszystkie sa mniej wiecej jednej dlugsci ale nie idealnie takiej samej , występują w jednej grubości i kosztują jakies 350zł za opakowanie wiec jest różnica, ja sie przymierzam do warsztatów właśnie z nich , z tym że nie wiem czy u mnie znajdą się klientki chętne na takie rzęsidła( koszt ich w warszawie to 600zł więc myśle ze 300zł u mnie powinny kosztować minimum....). Później poszukam ich na necie i wkleje link strony. A te na ktorych ja pracuje kupuje u siebie w mieście na opakowaniu jest napisane: Stars Colors Mink eyelashes nie wiem czy na internecie gdzieś mozna je kupic. trzeba ogolnie uważać na te psełdo naturalne bo juz kilka paletek zamawiałam z internetu i niektore sztywne jak szczoty a te sa narawde bomba. fajne jest w nich tez to ze na paletce sa długosci rozne 7,9,11,13,14 i 15 więc nie trzeba zakuic kilku paletek , tylko można kupić jedną i zrobić cała aplikacje kazdej klientce. ich podkręcenie to jak na moje oko B grubość 15

  22. #2397
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a moglabys wrzucic zdjecie twojej paletki mink?

  23. #2398
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nie wiem jak wyglada paletka pinoczetki ale ja znalazlam takie:

    ! MINK RZESY 1:1 C 7mm 9mm 11mm 13mm 14mm 15mm (1791651130) - Aukcje internetowe Allegro

    zamówilam z ciekawości,a ze jestem ze Szczecina to nie musze placic za przesyłke, wiec jeszcze bardziej sie napaliłam

  24. #2399
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To ja mam coś ekstra
    Nasza ZUZA ukonczyła kurs, w koncu

    i to są efekty jej pracy



    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #2400
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    To ja mam coś ekstra
    Nasza ZUZA ukonczyła kurs, w koncu

    i to są efekty jej pracy
    gratulacje - super rzęski

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •