Strona 88 z 144 PierwszyPierwszy ... 387884858687888990919298138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 176 do 2 200 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2176
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał emajewska Zobacz post
    A to ja właśnie tam kupuje! Kupiłam nowy klej i od razu lepiej, szybciej itd Pozniej wstawie fotki bo narazie nie mam kabla :/

    Witajcie. Co 3 tygodnie mam nowy towar z Secret L. i sama też na tej firmie pracuję. Mam jeden klej otworzony 1 lutego i specjalnie go o końca nie zużyłam, żeby testować co jakiś czas na znajomej ile może wytrzymać. W piątek znowu nim uzupełniałam rzęsy po mięsiącu i naprawdę nic a nic się nie ciągnie, nie wysechł i trzyma jak diabeł. Przechowuję go w temperaturze pokojowej- i uwierzcie mi jest cały czas ok. Doświadczenia jeszcze nie skończyłam. Dzisiaj przyszedł nowy towar: rzęsy, kleje, plakaty. Salony lubelskie też się u mnie zaopatrują i naprawdę nie wiem co może być z klejem emajewskiej. Być może gdzieś go słonko przygrzało? Pozdrawiam i zapraszam Was miłe dziewczątka.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  2. #2177
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A no właśnie, słoneczko go nie przygrzało napewno bo zawsze siedzi w pudełku razem z resztą sprzętu. Nie wiem naprawdę. No nic to, kupiłam nowy i jest rewelacyjny

    ---------- Dodano o godzinie 00:27 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:01 ----------

    A to z dzisiaj kącik niewykoczony jak zwykle ;/ ehhh

  3. #2178
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pysianiulka-pierwszy obrazek- tez mi sie wydaje ze to C 14, a nie B

    drugi obrazek, ostatnia rzęsa to na pewno nie J ka, zobacz wygięcie to C

  4. #2179
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    emajewska - wow piękne mimo tego kącika, perfekcyjne

  5. #2180
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzięki Dziewczyny! Czyli dostałam źle oznakowane rzęsy, zaraz przejrzę wszystkie...

  6. #2181
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dziewczynyy za bony z cuppon.pl zamawialyscie mailem czy telefonicznie? Bo ja wczoraj maila napisalam i nie wiem kiedy spodziewac sie odpowiedzi
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  7. #2182
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Maja teraz troszke pracy wiec licz sie z malymi opoznieniami 2-4 dni.

  8. #2183
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja zamawiałąm telefonicznie bezproblemowo i towar mam juz w domu

  9. #2184
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Laski zamawialam mailem 17.07 i jeszcze nic nie dostalam. Mam nadzieje ze moze jutro a moze pojutrze

  10. #2185
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    uuu to zanim dostane odpowiedz, przelew dojdzie i potem paczka to tydzien minie predzej dostane same rzeski od edytakon
    zołzella a dostalas gratisowe ulotki i szczoteczki ?
    zuzia a przelew zr5obilas? Bo ja czekam na potwierdzenie, ze wszystko wchodzi w promocje. A moze jutro tez zadzwonie
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  11. #2186
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia tak dostałam gratisy

    ---------- Dodano o godzinie 22:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:11 ----------

    w promocje nie wchodzą wszystkie kleje

  12. #2187
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Rybka ja wygenerowalam sobie potwierdzenie przelewu i wyslalam to w PDF do nich. ale na moje nieszczescie nie upewnilam sie czy to co zamowilam wchodzi w promocje
    zebym sie nie zdziwila jak baca!

  13. #2188
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zolzella a rzeski od nich zamawialas? dobre sa?
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  14. #2189
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia zamówiłam 1 paczuszkę ale jeszcze nie próbowałam - ładnie wyglądają

  15. #2190
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja pracuje na rzesach LL , sa tej samej jakosci co SL. Nie widzemiedzy nimi najmniejszej roznicy.


    P.S Kurka chyba już na oddziale jest

  16. #2191
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    3 razy robilam rzesy u 3 roznych kobiet w salonach. Zadne nie byly w polowie tak dopracowane jak Wasze.. zazdroszcze Waszym modelkom i klientkom..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  17. #2192
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    a tu takie rzęsiory i nie desperować, dwa tygodnie po porodzie zaczynam kleic, ale dzieki, ze troche mnie lubicie
    to ona nie po porodzie?
    Bobas to dobrze 2 paczuszki zamowilam rzes LL
    hehe Hassi teraz ja sie bede uczyc rzesek moze i ja gdzies w Polske pojade poorobic pare oczek jak Dzikakura na poczatku watku
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  18. #2193
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hassi, bo my sie staramy, chyba nam sie jeszcze chce.. tak mysle, poza tym tak sobie jeszcze mysle, ze tak jak kiedys robilo naprawde pare babeczek, tak teraz jak w paznokciach konkurencja ogromna, kleją wszystkie, umieją, nie umieją-kleją
    Anglicy mówią-jeśli chcesz mnie oszukać, oszukaj mnie na cenie, nigdy na jakości. Podążając za tym przysłowiem: ty już do tych salonów prawdopodobnie nie wrócisz, bo oszukano Cie na jakości właśnie....
    Zaczynam niesmialo wierzyć, że jak któraś z dziewczyn pojdzie "w miasto" po mojej aplikacji podzieli się taka refleksją ze swoimi kolezankami"moze te rzęsy nie kosztują 80 zlotych za wachlarz, ale zobaczcie jaka jakosc" Bardzo bym sobie zyczyla takich opinii, bardziej chyba niz.. ta pani jest niezłą i niedroga.....

    na zadnym oddzialepatrze sobie tylko o czym gadacie
    na dowód:
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 28-07-2011 o 09:57

  19. #2194
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja też już myślałam o przedłużaniu rzęsek, ale boje się trenować na obcych oczkach, z pazurami trenowalam na sobie dlugi okres, i efekty byly opłakane, a z rzęskami trenować będe musiała na kimś, i jeszcze będzie to miało kontakt z oczami.. Boje się, ale...
    Kurka nie chcesz zrobić szkolonka na rzęski?
    I wogóle ile musiałabym wydać pieniążków na zestaw startowy ale dobry jakościowo?
    Bo już jeśli robić, to absolutnie nie na odpowiednikach paznokciowych firm typu naildesign itp.
    Ostatnio edytowane przez hassi ; 28-07-2011 o 13:03
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  20. #2195
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura, a w jakiej cenie przedłużasz rzęsy? ;> bo z tego, co ogarnęłam jesteś z Gdyni prawda?;>

  21. #2196
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To Ty Kurko juz urodzilas w takim razie serio?
    Hassi ja ie zastanawialam pare miesiecy, ostatni miesiac bardziej intensywnie i jak zrobili promocje Looksus Lashes na cuppon.pl 65% to juz sie zastanawialam jedynie godzinke i tym sposobem za troszke ponad 200 zl bede miala zestaw, ale bardzo podstawowy, bo narazie jeden profil rzes C. Pare D jedynie. Ale LL to podobno calkiem niezla firma, a jest w miare tania. A u Edytakon zakupuje rzeski
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 28-07-2011 o 13:47
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  22. #2197
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    polcia, kochanie, zalezy na jakim materiale bedziemy robily, posiadam rzęsy dla różnego grona klientek, od tych na ktorych klei większość salonów, do tych dla najbardziej eksluzywnych klientek dlatego cena też jest zróżnicowana. Wykonanie to samo, ale efekt.. nie ten sam
    Tak, jestem z Gdyni.

    jak będziesz zainteresowana, napisz do mnie wiadomość prywatną

    całuję, pozdrawiam

  23. #2198
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja ze swej strony dodam, że umawiamy się i ustalamy ceny na pw, oraz nie bawimy się w pośrednika szczególnie jeśli dana osoba jest zarejestrowana u nas na forum.


  24. #2199
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Przepraszam najmocniej, mam nadzieje, ze Kurka sie nie poczula urazona
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  25. #2200
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hassi- jak będę szkoleniowcem to naturalmą- zapraszam Na razie nie jestem, oczywiscie wskazana jest ostrozność, ale jak się boisz za bardzo to może nic z tego nie wyjsc Rozumiem, ze boisz sie sama eksperymentowac i to.. jest sluszna koncepcja, ja tez sie bałam jak eksperymentowalam, nie tego, że wsadze pincete do oka, bo to trzeba miec duzy talent by komus wykluc oko, balam ale tego, ze dziewczyny wylysieją,

    Sieciunia, nic sie nie stalo, ale wiesz.... rzeczywiscie takie sprawy jak kaska zalatwia się na PW, bo pewnych rzeczy nie wiesz, co mam, a co tu pokazuję, czy odkrywam całą tajemnicę o przedluzaniu rzęs przez siebie czy tylko połowę, jestes pewna, ze dobrze doczytalas moje ogloszenie?))) jestes rownież pewna, ze podnioslam ceny na rzęski? i jestes pewna, ze na te, ktore Wam pokazuję?

    Tym bardziej, ze cena na rozne rzęski dla dziewczyn z forum jest troszkę inna niz dla dziewczyn"z zewnątrz" oswiecam, jakby co....

    ogolniki się pisze tu, szczegolików nie powinno i tyle, kazdy ma jakies triki
    Napiszę coś, co się może nie spodoba, ale tutaj na tym forum są szkoleniowcy, oni zaplacili dużą kasę za to by tymi szkoleniowcami być, po to by szkolić dziewczyny w przedłużaniu rzęs.

    po prostu wewnętrzny głos etyczny mówi mi, że sprzedawanie całej wiedzy dziewczynom zaczynającym w dziedzinie przedluzania rzęs jest niemoralne, ja też koniec końców zrobiłam kurs i dowiedziałam się paru rzeczy, wiem, brzmię jak kupa z innego forum(takiego fioletowo-białego), te ogolne porady są dla dziewczyn, ktore chca sprobować sił w przedłużaniu rzęs, potem jak się nauczą kleić(a samo klejenie to nie wszystko) i jak chcą na tym zarabiać powinny ukończyć kurs, dla swojego dobra, dla dobra swoich przyszlych klientek, wiem to inwestycja... sorry, ale nie mozna zainwestować 200 złotych na zestaw startowy, to tak jakby nie wiem... linergistka robila wszystkim ten sam kształt brwi... młodej dziewczynie i starej babci słabe, nie? z oczami jest tak samo.. troszke podpowiedzialysmy juz co dla jakiego oka, ale trendy sie zmieniają (jestem w ciazy to mi mozna pogadac, wszystko wybaczycie)))

    a tu taki cud
    pierwsze dwie foty-pierwsza stylizacja na marniakach, drugie dwie-druga po tygodniu zaledwie-rzesy odrosly czesciowo.

    Dziewczyna przyszla do mnie po nieudanej posklejanej styliacji rzesek miala malo, chciala dlugie, a swoich tyle co kot naplakal, przedluzylam jak sobie zyczyla choc rzęski się giely jak drzewa pod wplywem wichury kazalam przyjsc po tygodniu-przyszla karnie, rzęsy odrosly, widać ze juz firanka sie robi po drugiej stylizacji i to juz po tygodniu wygląda inaczej, gęsciej, widac jak na dloni, ze rzesy jej miedzy doczepionymi odrosly, a mowila, ze zgubila tamtych przedluzonych parę.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 28-07-2011 o 18:50

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •