Strona 126 z 144 PierwszyPierwszy ... 2676116122123124125126127128129130136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 126 do 3 150 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #3126
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ale Ewelinka w złej pozycji siedzi, oj będzie narzekać na plecy, zdecydowanie za wysoko, a to bardzo ważne w tej pracy aby dopasować wysokość łóżka do siedziska

  2. #3127
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cubaro wiem wiem, Evelina tez wie... ale możliwości i funkcje pomieszczenia nie pozwalały na pełen komfort
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  3. #3128
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Idlao, no wlasnie, sama wiesz, ze wypadaja z cebulkąTo co sluchasz jakiejs niedouczonej panny, daj se spokoj, a wlosy tez wypadaja bez cebulki....a swistak siedzi i zawijaa łyżka na to-niemożliwe


    Ewelina, klej klej dzieciaku i się chwal

  4. #3129
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no to pokaże wam moja prace

  5. #3130
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Idlao - bardzo mi się podobają, jakie to rzęski?

  6. #3131
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ładne rzęski idlao, tylko coś lewy kącik nie poszedł, bo chyba panna nie miala tam takiej wyrwy, co? A to co widze w kąciku wewnetrznym to są niedoklejone rzeski, ktore robia przerwe, a potem jest jedna samotna nie widze też dostatecznego stopniowania w kącikach wewnetrznych, moze roznicy jest jeden milimetr miedzy tymi, ktore są na całym oku, ale byc moze fota przekłamuje, bo np na zdjeciach w galerii, ktore wstawilas jedno oko(prawe) ma.. szpiczasta powieke, hyyyyy, czasami aparat robi nam siupy, nie? Jak robisz casuala na całym oku(taka stylizacje, ktora nam przedstawiasz) czyli kleisz jedna dlugoscia całe oko, to rob przeskok na kącik wewnetrzny nawet o 3 mm, bedzie lepiej wyglądało(chyba, ze znow żle widze i tam są trzy dlugosci na tym oku, a nie dwie jak zakładam)

  7. #3132
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    idlao super rzęski

    a ja Kochane mam problem , chcialabym sobie kurs zrobic na rzęski ale nie wiem ktorą metode wybrac tą 1:! czy blink? ktora lepsza? ktora lepiej klientki wola? z forum wynika ze 1:1

  8. #3133
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no to i ja dodam zdjęcia. użyte Cx0,15- 7mm,8mm,9mm,10mm,11mm. Cx0,20- 9mm, 10mm, 11mm (mieszałam grubości). dodałam też trochę granatu, ale tego prawie nie widać. i niestety nie mam wyraźniejszych zdjęć

    DiamondShine ja polecam 1:1, ponieważ Blink&Go jest bardzie wyczuwalny na oku i nadaje się na krótki czas - 10-14 dni (potem trzeba rzęsy zdjąć). ale jeżeli zajmujesz się paznokciami, to Blink&Go jest całkiem dobrą alternatywą, ponieważ całą aplikację zakłada się w około 40minut (czyli póki schną pazurki możesz przedłużyć klientce rzęsy)

  9. #3134
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    trój-miasto
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    marchewkowy zewnętrze kąciki trochę łyse, maja przerwy,a reszta ładnie

    Zdjęcia przed zap0omniałam zrobić jak to ja, i rzęsy wyszły tak jakby posklejane, a sprawdzałam je chyba ze 3 razy.

  10. #3135
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Diamond Shine, robisz pazurki, wiec bedziesz wiedziała o czym mówię. Jak chcesz na serio zając się rzęsami to tylko metoda 1:1 Blink nadaje się na sesje zdjęciowe, na śluby na tzw krotkie okazje, blink to to samo co.. paznokcie bankietowe(przypominam, tips, spilowany uskok, pomalowane lakierem) długo się ani to ani to nie trzyma, a Blink przenoszony dłuzej niż 10 dni po prostu szkodzi rzesom,

    Marchewkowy las, bardzo przystojna aplikacja, ale laska miala swoje gęsciochy

    Paulaaaa, za daleko od powieki, za daleko i taki dlugachy zalozyc przy takich marnych rzesach, a klapa chcesz? co mowilam, mizerne rzesy, krotkie przedluzenie, mocne zdrowe rzęsy moze byc przedluzenie większe.Co z tego, ze nie wlozylas foty przed, widac jak na dloni, ze kobita ma rzadkie rzesy

  11. #3136
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    trój-miasto
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    oj przydałby sie na pewno ten klaps cos czuje ze te "za daleko" to bedzie moja zmora, a co do długości to masz racje ale to była os typu "chce mieć długie rzęsy", nastepnym razem zrobie jej krotsze bez wymowiek.

    Kurko wielki dla Ciebie a ze szkolenia mało co pamietam będę sobie przypominac i najlepiej pisać.

  12. #3137
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Laseczki pomoocy, tym razem potrzebuję porady dot. cen za rzęsy. Dopiero zaczynam, więc do końca roku mam założenie za 99zł. Wszystko fajnie, tylko nieoczekiwanie mam jutro osobę na uzupełnienie, nie znam jej. Jak liczymy za uzupełnienie? Widziałam rozliczanie typu 30zł/tydz, ale skąd mam wiedzieć ile ta laska nosiła rzęsy? Poza tym stan urzęsowienia zależy również od klienta, jeden dba, drugi nie więc różnie to wygląda np. po 3 tyg. Help!

  13. #3138
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja Ci powiem tak Zuzaneczka, rozumiem Cie, bo pewnie jak kazda początkująca stylistka walczysz o każdą klientkę. Problem polega na tym, ze w swojej cenie 99 zlotych nie ma pola manerwu na uzupelnienia, po prostu nie ma. Nie wiem kim jest kobietka, ktora zglosiła się do Ciebie na uzupelnienie, to obcy czlowiek? osoba z ogloszenia? Co jej powiedzialas? Trudno Ci radzic jak nie wiadomo co tam nagadalas przez tego maila czy komorke

    Pierwsza i generalna zasada, NIE ROBIMY UZUPELNIENIEN PO KIMS. Dasz gwarancje na takie uzupelnienie? Wiesz na czym kleila poprzedniczka? Dasz gwarancje na prace innej stylistki?Jak będą jej wypadać rzesy innej stylistki, albo sie odklejać pamietaj, to bedzie Twoja wina.
    Dlaczego Twoja przyszla niedoszla klientka zmienia stylistke?( wiem, wiem, standardowy powód: moja stylistka wyjechala, hyyyyy) Widzialas te rzęsy? Wiesz co bedziesz uzupelniac? Moze ta kobitka ma trzy rzesy na krzyz i to odrosniete i bedzie sie domagala praktycznie nowej stylizacji, w cenie... uzupelnienia... a nawet nie masz z czego schodzić tak naprawde. Ja bym jej powiedziała tak:
    Droga Pani, ja mam teraz promocję, pierwsza stylizacja 100 zlotych i uzupełnienie tyle samo, tym bardziej, ze nie dam Pani gwarancji na to uzupelnienie, bo nie ja zakładałam wczesniejsze rzęsy. Zróbmy tak, sciagniemy stare rzesy i zrobimy super nowiutką aplikację za jedyną stówkę.

  14. #3139
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O matko Kurka jesteś moim guru, co za obszerna wypowiedź cena 99zł jest śmieszna, wiem, po nowym roku będzie 150zł Na razie promocja, żeby zyskać klientki i się wprawić. Stylistka mojej klientki odwołała wizytę i dziewczyna została na lodzie. Jednakże podczas rozmowy przed chwilą okazało się że będzie to nowa stylizacja bo na oku są 3 rzęsy na krzyż, uff! Prędzej czy później jednak taki problem by się pojawił, bo pojutrze mam swoją klientkę na uzupełnienie i też nie wiem jak jej policzyć. Będzie u mnie równo po 3 tyg i twierdzi że rzęsy wciąż są na oku

  15. #3140
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    Dopiero zaczynam, więc do końca roku mam założenie za 99zł.
    dla Warszawy to są bardzo niskie ceny. ja też pracuję w Warszawie i uzupełnienie kosztuje od 150zł. moim zdaniem, klientce nie należy mówić, że się uczysz. to, że jeszcze nie masz wprawy możesz powiedzieć koleżankom, ale klientce nie, bo prędzej zrezygnuje. a jak będziesz argumentować taką promocję? przecież 99zł to śmieszna cena za założenie, szanuj swój kręgosłup, wzrok i czas. ja też noszę rzęsy. najpierw zakładała mi koleżanka, ale wyjechała, i musiałam szukać kogoś innego. i poszłam do dziewczyny (też w Warszawie), która mi powiedziała: "U mnie uzupełnienie kosztuje 150zł, ale dla pań, które zakładały rzęsy gdzie indziej 200zł". i poszłam do tej dziewczyny
    Zuuzaneczka, trzeba szanować siebie i swoje usługi, i wtedy inni też to uszanują i zgodzą się na twoje warunki

  16. #3141
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Guru nie guru ale.... to juz nie jest kwestia ceny tylko tego, ze nie robimy uzupelnien po kims, nie robimy bo to sie po prostu nie oplaca( taki ma byc wniosek z mojej dosc obszernej wypowiedzi)
    i nie wiemy jak tamte rzesy sa zrobione, czasem jest tak oczywiscie, ze odstepujemy od tej reguły, ale wtedy prosimy aby pani wysłała nam na maila fote aktualna swoich rzes, wtedy mniej wiecej mozemy wycenic nasza prace, nie dajcie sie nabrac na to, ze to TYLKO uzupelnienie, bo wdepniecie w pelna aplikacje za 50 zlotych wczesniej czy pozniej. Nie tylko my jestesmy sprytne, nasze klientki rowniez. W koncu to..... kobiety. Najlepiej sciagnac babe do miejsca w ktorym robimy rzesy(dom, salon) i na miejscu wycenic nasza ewentualna prace, bo pozniej odkrecic trudno jak juz zadeklarujemy telefonicznie jakas kwote.

  17. #3142
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dziewczyna, która mi zakłada rzęski doradziła mi wyliczać ceny za uzupełnienie tak:
    po tym, jak rzęski są przygotowane do uzupełnienia (zdjęte te wszystkie powykręcane i odrośnięte),
    to w zależności od tego, ile % rzęs zostało na oku, wyliczasz, ile % policzysz za uzupełnienie w stosunku do kwoty za całe założenie.

    np: całe założenie kosztowało 300zł,
    zostało 50% rzęs, więc liczysz 150zł za uzupełnienie (50% od 300zł),
    jeżeli zostało 20% rzęs, liczysz 240zł (80% od 300zł),
    jeżeli zostało 70% rzęs, liczysz 90zł (30% od 300zł).

    mam nadzieję, że zrozumiecie
    mi ten sposób bardzo się podoba, bo jest sprawiedliwy, i klientki szanują moją pracę i dbają o rzęski

  18. #3143
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewuszki jesteście niesamowite z tymi rzęsiorami.Czytałam cały watek ponad miesiąc strona po stronie,momentami nawet meeeeega się naśmiałam z waszych wypowiedzi.
    Kurka jesteś niesamowita,a Twoja wiedza powala oraz to jak chętnie pomagasz w temacie rzęskowym.
    Jestem z Bydgoszczy i poważnie rozmyślam nad doszkoleniem się u Ciebie w nowym roku,jak byś mogła Pw w tej sparwie do mnie o szcególach itp to będe wdzięczna
    Powiem wam,że dzięki temu wątkowi aż się chcę dalej pracować

  19. #3144
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja tez podziwiam kurke za taka wiedze naprawde

    znalazłam kurs u nas w Rzeszowie metoda 1:1 za 400zl chyba sie skusze na feriach
    tylko hmmm chodzi mi o zestaw startowy jakis niewielki ... chcialabym zobaczyc jak to mi bedzie szlo, i czy beda chetne na to... jakis dobry zestaw ile taki kosztuje? musze psychicznie sie nastawic ile kasy mam uzbierać?

  20. #3145
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja kupiłam łóżko za 270zł, a z produktami (Secret Lashes+Looksus Lashes) wyrobiłam się w 500zł.

  21. #3146
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny, jesli mogę Wam podpowiedzieć, w nastepnej Akademii Paznokcia bedzie taki dla sciagawka-jak wybrac dobrego instruktora. Nie podejmujcie decyzji pochopnie, bo.... tanio. Czasem warto dać te dwie stowki więcej i wyszkolić się dobrze, to nie znaczy, ze drogie szkolenia rzesowe są dobre, oooo nie nie ma tak łatwo

  22. #3147
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Odnosnie zestawow napisz do edytakom na pw.
    Nie bedziesz zalowac.

  23. #3148
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    długo zastanawialam sie nad zrobieniem sobie rzes bo ogólnie nie lubie sie malowac a mam krotkie rzesy, powiedzcie mi tylko jedno, czy te rzesy normalnie mozna dotykac po zrobieniu jak naturalne czy tylko przrzemywac woda i wszystko , bo znajoma gdzies robila i nie pozwalali jej nic robic tzn nie mogla dotykac oczu ani kredki ani cienia do powiek bo podobno mleczko do demakijazu i wacik zdejmie rzesy :/ jak to jest prosilabym o odpowiedz na priw poniewaz zadko bywam na forum dziekuje
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  24. #3149
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Oczywiscie ze nie wolno ich dotykac, nalezy myc się tylko wodą mineralna... a do tego spac po 14 godzin na dob, bo sen dobrze wpływa na rzęsy... a tak powaznie
    to wszystko zalezy od uzytego materiału. jesli bedzie sztywny to cięzko bedzie Ci się przetrzec porządnie chociażby ręcznikiem, jesli to bedzie super materiał (cytaj noreczki 100%) to nie poczujesz wielkiej roznicy pomiedzy tym co masz teraz a bedziesz miala po zaaplikowaniu norek
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #3150
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    ładne rzęski idlao, tylko coś lewy kącik nie poszedł, bo chyba panna nie miala tam takiej wyrwy, co? A to co widze w kąciku wewnetrznym to są niedoklejone rzeski, ktore robia przerwe, a potem jest jedna samotna nie widze też dostatecznego stopniowania w kącikach wewnetrznych, moze roznicy jest jeden milimetr miedzy tymi, ktore są na całym oku, ale byc moze fota przekłamuje, bo np na zdjeciach w galerii, ktore wstawilas jedno oko(prawe) ma.. szpiczasta powieke, hyyyyy, czasami aparat robi nam siupy, nie? Jak robisz casuala na całym oku(taka stylizacje, ktora nam przedstawiasz) czyli kleisz jedna dlugoscia całe oko, to rob przeskok na kącik wewnetrzny nawet o 3 mm, bedzie lepiej wyglądało(chyba, ze znow żle widze i tam są trzy dlugosci na tym oku, a nie dwie jak zakładam)

    faktycznie nie dokleiłam kilka ale szczerze to dopiero na zdjęciu widziałam więc po fakcie ;p
    rzęski jakie są użyte to 0,15 - 8-12mm a więc 5 długości z tym że tych 12mm jest kilka faktycznie za mała różnica i nie widać tego stopniowania
    dziękuję za cenne uwagi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •