Strona 69 z 144 PierwszyPierwszy ... 195965666768697071727379119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 701 do 1 725 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #1701
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a czy jest tu na forum jakas dziewczyna ze SWIDNICY ktora tez tak pieknie przedluza rzesy
    poszukuje dobrej rzesistki ze swidnicy (okolice)np. walbrzych

  2. #1702
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tomaszka brawo.. maaatko czemu te kobietki tak dlugo czekaja, az im sie zrobia takie odrosty

    paulka- no to jestes teraz dumna posiadaczka rzesek przedluzonych. Ladne sa, tylko wiesz co? Jestes mloda osobka a to oznacza, ze masz tych rzes sporo, nawet jesli jestes blondynka, a ja tu widze ich troszenke za malutko, widze jak byk jeden rząd doczepionych rzęs. Zaloze sie ze aplikacja trwala godzinke, maks poltorej. Fajny efekt ale starczy na dwa tygodnie.
    To absolutnie nie Twoja wina, zresztą zobaczymy, mogę się mylić.

  3. #1703
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    jak zwykle Kurko masz racje no tak babeczka robila to cos okolo godz...ale mi nie zalezy zeby chodic z tym nie wiadomo ile na jednym oku to widac ze rzadziej albo słabiej sie starala, a poza tym to sie nie znam hhi

  4. #1704
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Mimo tego rzeski Paulka wyszly dobrze, to dobrodziejstwo jest, a nie przeklenstwo kosmetycznej wynalazczosciweic sie uzaleznij. Jakby co(bo widze, ze Ty poznan chyba) i jakbys chciala rzeski to masz edytke w Poznaniu, całuju.

  5. #1705
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Hamburg
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Paulka piekne masz te rzesiorki, pieknie zrobione !

  6. #1706

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mam pytanie czy te kleje bezwonne są dobre używa któraś
    zastanawiam się czy nie zamówić z allepaznokcie, na dobra sprawe nie wiedziałam że mają rzęsy

  7. #1707
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Robię rzęsy w Wałbrzychu, ale będę dopiero na początku sierpnia jeżeli Daissy77 jesteś zainteresowana to możemy ustalić jakiś termin.

  8. #1708
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kurko..ja z mazowieckiego...80km od wawy w dól, wzdłuż Wisły

  9. #1709

  10. #1710
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ten pierwszy odradzam. mialam i byl beznadziejny, poza tym dlugo schna

  11. #1711

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a faktycznie jest delikatny szczypie w ślipka zastanawiam się nad tym z alle:/

  12. #1712
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja juz nie szukam tańszych "lepszych" odpowiedników mojego ulubionego kleju, jesli chcesz na kims cwiczyc i nie chcesz u zrobic krzywdy pocwiczna bezbarwnym XXLLashes, nim na pewno nikogo nie skrzywdzisz

    dla kursantek poczatkujących LL jest ok, nie schnie za szybko i pozwala oswoic sie z pęsetami
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #1713
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny a mnie dzisiaj w sklepie spytała się dziewczyna czy wiem, gdzie może zrobić kurs rzęskowy (najlepiej w Lublinie) ale chce mieć certyfikat po: polsku, angielsku i rosyjsku? Słyszałyście coś może o takim czymś? A drugie pytanie: wiem, że jaskra jest przeciwwskazaniem do aplikacji ale dziewczyna chce wiedzieć dlaczego? Bardzo was proszę mądre dziewuszki o radę.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  14. #1714
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    katarynka ten klej z alle sczypie bardzo, naprawde nie warto. ja tez go sobie kupilam na poczatek ale szybko tez z niego zrezygnowalam. mam teraz ten co mialam na kursie i jest baaardzo dobry jak dla mnie.

  15. #1715
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jaskra jest chorobą ktorą sie ma na cale zycie, jest to podwyzszenie cisnienia wenatrzgałkowego, objawy sa rozne, najczestszymi z nich w najczesciej wystepujacej jaskrze nieostrej jest uczucie "wypychania" gałek z glowy, zaczerwienione, podraznione oczy. Czesto na jaskrę bierze się leki,krople, masci. Czasem bierze sie je objawowo, a czasem dlugtorwale. Krople powoduja podraznienie oka, trzemy oczko, mrugamy, oczko łzawi, jak mamy rzesy mozemy niestety zatrzec rzese do srodka. poza tym nie wiem jaki jest sklad np kropli na jaskrę, ale mysle, ze maja w sobie cos co moze wchodzic w reakcję z klejem, moze nie wszystkie leki, ale czesc tak. Jesli dziewczę sie upiera, weź od niej oswiadczenie, ze jednym z przeciwskazan zakladania rzes jest jaskra, ze ona o tym wie i jest tego swiadoma. Mysle tez ze jak obie chcecie miec spokojne sumienie to niech dziewczyna idzie do swojego okulisty(przy jaskrze ma na Stówę jakiego swojego stałego) niech opisze jak wyglada zabieg i zapyta czy jak sobie zaaplikuje rzesy moze jej sie cos stac.

    A tu takie nastepne. Dziewczyna przyszla po 6 tygodniach, resztki sobie "usunela" co niestety widac po kondycji rzęs...Jedna rzeska w kaciku cos mi sie zawinela"do odwiniecia"

  16. #1716

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    ja juz nie szukam tańszych "lepszych" odpowiedników mojego ulubionego kleju, jesli chcesz na kims cwiczyc i nie chcesz u zrobic krzywdy pocwiczna bezbarwnym XXLLashes, nim na pewno nikogo nie skrzywdzisz

    dla kursantek poczatkujących LL jest ok, nie schnie za szybko i pozwala oswoic sie z pęsetami

    mi nie chodzi aż tak bardzo żeby ten klej był bezbarwny tylko żeby nie szczypał i nie uczulał, najlepiej dla oczu wrażliwych

  17. #1717
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jestem ciekawa co mowicie waszym klientka, jak pytaja sie jak dlugo trzymaja sie rzesy.

    Ja odpowaiadam oczywiscie, tak dlugo jak zyje naturalna rzesa i wykladam 5 min teorie. Ale tak krotko i na temat co mowicie klientka?

  18. #1718
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dokladnie to co napisałaś :0 ale zalecam uzupelnienie po okolo 4 tyg żeby utrzymac ładny efekt
    nigdy nie wiemy w jakim etapie wzrostu jest rzęska

    ---------- Dodano o godzinie 22:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:33 ----------

    Cytat Napisał katarynka89 Zobacz post
    mi nie chodzi aż tak bardzo żeby ten klej był bezbarwny tylko żeby nie szczypał i nie uczulał, najlepiej dla oczu wrażliwych
    to tani i dobry jest SL advanced chyba w bialo zielonej butelce około 100zł
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #1719
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja dzisiaj miałam młodą kobitkę na rzęsy ... wyszły super jak wyszła mega zadowolona to byłam z siebie dumna ... ale moje szczęście nie trwało długo po 30 minutach napisała że są dla niej za długie i nie przyzwyczai się do nich no i chce je jak najszybciej zdjąć ... więc zdjęłam ... kleiłam 8 10 12 ... a tak fajnie wyglądały i naprawdę było jej z nimi do twarzy

    i pytanie trochę i innej beczki : na co wysypujecie sobie rzęsy bo chce kupić sobie taką silikonową poduszeczkę ale nie wiem czy warto ...

  20. #1720
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja mam oudełeczko z silikonemw srodku, swietnie sie sprawdza, a wczesniej wysypywałam normalnie na recznik papierowy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  21. #1721
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurcia jak zawsze pikne firanusie
    ja narazie kłade rzęski na papierowym ręczniczku ale też chce się zaopatrzyć w takie pudełeczko jak ma Edytka bo strasznie mi sie spodobało



  22. #1722
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a gdzie to pudełeczko kupić

  23. #1723

  24. #1724
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wlasnie takowa posiadam ale wyszukac jej nie umialam
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #1725
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja się wam przyznam, że chyba jestem stuknięta. Gdyż wcześniej sobie przygotowuje w specjalnych płaskich kwadratowych pudełkach ( takie kasetki po ozdobach do paznokci) taśmę i na nią nakładam rzęski w szeregu o różnych długościach. I każde pudełeczko to inny profil. I jak robię rzęski to mam gotowca - coś ala mink - i rach ciach szybko przedłużam. A potem uzupełnia pudełeczko rzęskami co mi zeszły. Lubię tak i już.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •