Strona 34 z 144 PierwszyPierwszy ... 243031323334353637384484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 826 do 850 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #826
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Faktycznie przyklejanie dolnych rzesek tasma na raty :-) jest o wiele łatwiejsze. Dzięki
    Mam takie techniczne pytanko jeszcze , czy któras z Was używa pierścionka do kleju ? jeśli tak w jaki sposób go czyścicie później ? żeby usunąć pozostałości ?
    Dziękuje z góry

    ps. przyznam że na tym forum dużo się już dowiedziałam od Was , dziękuje
    Panuje tu przyjazna atmosfera w przeciwieństwie do innego pewnego forum na który nawet nie chce mi się już zaglądać

    pozdrawiam

  2. #827
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja polecam kieliszki do kleju wolnie zasycha
    KAMIS AJ LOF JU

  3. #828
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nie wiem co to sa kieliszki,ale wiem co to sa pierscionki. Wole szkielko, do pierscionka trzeba nalac za duzo kleju, a ja z tych oszczedniejszych jestem
    Na szkielko jak nalejesz wieksza krople to "obrobisz" nia cale rzesy, Szkielko nie ma kontaktu bezposredniego z cialem wiec temepratura jak w przypadku pierscionka nie wzrasta przez co klej bardzo wolno robi sie gumowy. Szkielko czyszcze zwyklym acetonem technicznym do nabycia w sklepie technicznym za 5 zlotych, a szkielko albo sobie kup, albo idz do szklarza, ktory ma mase zbednych scinków szybek

  4. #829
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    na zdrówko

  5. #830
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    Dobra wskazówka

    A tu.. zadowolona klientka

  6. #831
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja jestem po kursie i szczerze powiem ze wydawało mi sie to łatwiejsze
    Czy Wam też sie troszke przyklejały rzęsy do taśmy w czasie przyklejania rzęsy do rzęsy ?tak że pózniej było ciężko rzęse odkleic od taśmy ?
    wiecie o co mi chodzi ?

  7. #832
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dolne rzęski musisz najpierw posmarować delikatnie wazeliną lub jakims tłustym kremikiem. Ja smaruję małym miodzikiem Oriflame ;-) super później schodzi.

    Nie jest to faktycznie proste. Pierwsze dwie dziewczyny koleżanki którym robiłam po kursie to tragedia . Trening czyni mistrza jak wiadomo a więc jeszcze trochę treningów przed nami


    ps. Nie doczytałam dokładnie pytania sorki. Mi się nie kleja do taśmy. Jednak jak jest rzęsa taka prosta w dół to faktycznie mam problem w ogóle z ogarnięciem jej i doklejeniem sztucznej :/

  8. #833
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mi też się zdarza, ale od czasu do czasu zaglądam pod spód czy tak się nie stało i póki nie jest tak bardzie zaschniety klej pesetkami odrywam rzęskę od taśmy, jedna przytrzymuje, drugą odrywam i jest git

  9. #834
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Aby rzęsy doklejane nie przyklejały się dodatkowo do taśmy która chroni rzęsy dolne, stosuję taką metodę, że w przypadku rzęs bardziej opadajacych na tasiemkę czekam troszke dłuzej delikatnie podtrzymując ją pensetą, zanim ta lepiej nie doschnie. W trakcie zabiegu sprawdzam też co jakiś czas czy wszystko jest ok i czy nie zdarzają się jednak takie uparciuchy, które mimo wszystko przykleją się...wtedy odchylam delikatnie górne rzęsy tak by nie otworzyc klientce oka, dodatkowo ją informuję by broń boże oczka nie otworzyła i sprawdzam, czy cos się nie przykleiło, jeśli tak sie stanie, to najczęściej wiązanie kleju jeszcze nie jest na tyle mocne by były jakiekolwiek problemy z odklejeniem rzęsek
    zwróć też uwagę na to, jak masz przyklejoną taśmę, czasami tworzą się na niej wybrzuszenia, wtedy nie da sie uniknąć sklejenia rzęsek z plasterkiem...w takim wypadku naklej sobie ją jeszcze raz i powinno byc o niebo lepiej

  10. #835
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    moje 2 w zyciu

    Ola dziekuje za wytrwalosc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #836
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    jak na drugie to naprawde super!
    KAMIS AJ LOF JU

  12. #837
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    agulusia, bardzo miłe rzęski, Ola na pewno zadowolona, ale nastepnym razem:
    a) dźwignij wewnetrzne kąciki tzn ewidentnie widać, że tak jak na środku oka szło Ci bardzo dobrze, w wewnetrznych kacikach już troche gorzej, mianowicie prawdopodobnie pod podkladke, lub taśmę dostawały ci się te gorne rzesy z wewnetrznyck kącików, przez co szamotalas sie z nimi przyklejałas je zbyt daleko od powieki, i cieszylas sie, ze w ogole sie udalo. Jak się przyjrzysz, sama zobaczysz, ze na srodku oka są doklejone blizej, a w wewnetrznych kącikach dalej, niby jak się patrzy na Olę to wszystko jest korekt, ale po pieciu dniach, maks po tygodniu zbyt nisko doklejona rzęska będzie jej się wywijała, bo rzęski naturalne rosna,wiec tak odleglosc jeszcze sie zwiekszy ona bedzie ją sobie poprawiała bo jej bedzie wchodziła do oka i szybko odpadnie. Nie namawiam na przyklejanie prawie na powiece, bo wiadomo odstep musi byc, ale jak sie decydujesz na klejenie pol milimetra od powieki to klej tak konsekwentnie. W trwalosci rzęs-co zauwazylam chodzi tez o pewna zwartosc konstrukcji, jak kazda bedzie zyla wlasnym zyciem to nie bedzie podpora dla innych przyklejonych.. inaczej
    b) Ola ma bardzo dużo rzęs ale niestety cieniutkie, tutaj bardzo dobrze zastosowana grubosc, bo o ile mnie wzrok nie myli są to 0,15 tki, jednak przy tej grubosci jest taka pewna trudnosc ktorą sama odkryłam: separujemy naklejamy niby dobrze, a one i tak nam sie lubia nawet po naklejeniu wywijac w rozne strony, potem przy koncowym czesaniu bardzo cięzko je naprowadzić na właściwy tor, oczywiscie jest na to sposób lepszy niz wszystkie utrwalacze (wiecie co to utrwalacz laski i do czego słuzy?) po naklejeniu kilkunastu rzesek przeczesujemy i znow naklejamy i przeczesujemy wtedy nie dosc, ze sie dobrze ukladaja to jeszcze przeczesywaniem rozdzielamy nie zaaplikowane naturalne rzeski. łatwiej, lepiej, przyjemniej
    c) Nie wszystkie rzęski doklejone,ale rozumiem, ze aplikacja trwala pewnie z trzy godziny albo i dluzej wewnetrzne kaciki, zewnetrzne.. tam jest ich najmniej, wiem, ze sprawa to trudnosc, jesli zewnetrzny kącik tez ci sie chowa pod taśme badź podkladkę zrób mały eye-lifting mianowicie naklej taśmę rowniez na gorną powieke prostopadle do oka, w kaciku zewnetrznym robimy to tak( kawalek tasmy o dlugosci 4 cm-wiec dosc dlugi naklej jeden koniec blisko oka podciagnij i drugi koniec naklej powyzej brwi-fota jak to mniej wiecej powinno wygladac-ponizej) wtedy rzęsy w wewnetrznym kąciku zaprezentują ci się w całej okazałosci

    d) jak to Twoja kolezanka nastepnym nie bedzie mogla wytrzymac dluzej niz trzy godziny, bo zakladam, ze tyle trwala ta aplikacja to robcie sobie przerwy.. na papieroska, na herbatkę czy na coś tam....

    co do aplikowania kolejnosci dlugosci nie bede sie czepiac, bo musialabym to oko zobaczyc otwarte i en-face
    P.S.Czepiam się? skrzyczcie mnie jak sie czepiam

    Ale mnie sie podoba tym bardziej, ze znow jestem łysek i sama bym chciala takie, o
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 21-10-2010 o 10:36

  13. #838
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    kurko dziekuje

    z kacikami byl wlasnie problem bo w kacikach rzes nie bylo a te co wystaja to sa z dolnej powieki(moglam zrobic foto na zaklejonym oku)
    w kacikach te co byly 2-3 milinetrowe rosly we wszystki strony i wsumie tu najwiecej sie nagimnastykowalam.
    grubosc to 0,15 i skret C i w kacikach J byly bardzo proste i C wogole nie pasowalo a reszta rzes podwinieta ze C bylo idealne te 2 rzeski ktore sa nierowno przyklejone juz odpadly bo nie wytrzymaly ciezaru i sie wywijaly wiec zdjelam je i dalej juz nie bylo gdzie kleic
    ja tez nie mam w kacikach wogole rzes i sie tak zastanawiam czy wogole sobie robic zeby to glupio nie wygladalo
    pod tasme mi sie nic nie chowalo, naklejalam ja na "rozdziabionym" oku i jeszcze paluchami gorna powieke podciagalam i mikroszczoteczka odzielilam gorne i dolne w zew kaciku, z zaklejeniem bylo ok

    a przeczesywalam rzeski co 3-4 doklejone, duzo latwiej tak sie robi i szybciej idzie


    w sumie siedzialusmy prawie 5 godzin ale przerwy co godzine robilysmy na fajeczke i prostowanie pleckow
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 21-10-2010 o 13:34

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #839
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    agulusia, cmok, cmok cmok



    czy moge....?

    Obalam kolejny mit, że proste rzęsy nie trzymają ekstremalnego podkręcenia np D, trzymaja i pasują, ale agulusia to kwestia wprawy,tez znam opinie, ze prosta rzęsa i doklejona na nia ekstremalnie wywinieta nie bedzie sie trzymac, bo za mala powierzchnia klejenia, bo niby rzęsa leci nam w dol, gdy probujemy do niej dokleic sztuczna profil C, D, tez sie tego trzymałam, ale do czasu..


    a to tak naprawde kwestia odpowiedniej ilosci kleju, troszenke wiecej kleju, doklejamy rzese, jak kleju troche wiecej to przyczepi nam sie na calej powierzchni i wygnie w profil rzesy sztucznej, nadmiar kleju sciagamy krawedzią pensety od dołu.

    Tak naprawdę rodzaj naturalnej rzęsy nie powinien nas ograniczać w apliakcji, ale to moja prywatna opinia i nie zamierzam polemizowac ze szkoleniowcami w tym zakresie, W mojej opinii jedyne co nas ogranicza to ksztalt oka i wiek klientki, bo trudno sobie wyobrazic 60 letnia panią z rzęsą typu D i to długą, w tym wieku powieka opada i jak delikwentka otworzy oko, to rzesy "poloza" sie na gornej powiece.


    przeciez nikt od Ciebie nie wymaga, abyś po drugiej aplikacji robiła rzesy jak instruktor, tak?
    Dla poprawienia nastroju


    dodaję swoją pierwszą aplikację, cieszcie się i radujcie razem ze mna.

    . 4 godziny siedzenia, łzy skapywały mi na tę dziewczynę , po 4 godzinach przykleilam 16 rzęs uwazajac ze dokonałam dzieła niemozliwego, i uwazalam, ze juz wiecej nie trzeba, wazne, zeby miec do siebie dystans(musze sie wybrac w koncu na ten kurs, bo to wstyd, no)


    zyczę Ci Agulusia coraz to piekniejszych aplikacji i.. sobie też tego życzę
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 21-10-2010 o 14:01

  15. #840
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    pewnie jakbym sie uparla to to C bym wkleila ale nie mialam juz nerwow bo koncowki mi sie odklejaly
    w kaciku kilka rzes cienkich i sztywnych jak siwe wlosu, probowalam C dac i dawalam wiecej kleju jak piszesz i przez sekunde bylo ok a za chwilke bylo bum i koncowka naturalnej sterczy a rzesa sie trzyma przy podstawie tylko, to po 5 h bylo nie na moje nerwy, ale J sie kleily miodzio

    jak bede miala wiecej wprawy to pokombinuje narazie to jeszcze dzisiaj szyja mnie boli

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #841
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    dołączyła do nas nowa rzęsomaniaczka gratuluje agulusia
    a co do drugich w życiu rzęs dla mnie szok- świetny efekt
    a co do profilu i rzes naturalnych, miałam dziewczyne o mocno podkręconych swoich rzęsach i jedną o mega prostych i schodzących w dół naturalkach, zaaplikowałam profil C i w obu przypadkach cud miód i malina do całości naturalnej sztuczna się doklejala

  17. #842
    Debiutantka Avatar joanne
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Tu macie jakąś zniżkę na właśnie takie przedłużanie rzęs

    widziałam że to w sumie bardzo drogi zabieg więc trzeba się zastanowić przed kupnem w każdym razie tu info do wątku

  18. #843
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hmm ciekawa promocja....

  19. #844
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    dzisiaj robione 3 w zyciu
    znowu nie moge glowa ruszac

    kurko nie bij

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #845
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    no i oczko od razu inaczej wygląda fajnie zagęszczone

  21. #846
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny tak czytam i czytam i wiecie co? Może znacie firmę, gdzie można się przeszkolić w tym temacie w Lublinie? Ale nabrałam ochoty. Pomóżcie mi coś znaleźć bo jakoś w googlach mi nie wychodzi.

  22. #847
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    Witam po raz pierwszy
    Oto moje drugie rzęski. Pierwsze były klejone na fantomie

  23. #848
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Caf Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    agulusia.. masz rozluznic miesnie, slyszysz? (bardzo dokladne zageszczenie).. ale.. nie chcialy sie ulozyc co?, czesalas, czesalas, a one nic... nachodzily na siebie, niepokorne sa.. za blisko powieki jednym slowem. ale jest dokladnie fajne rzesiory

    mucha.. a zamkniete oczko masz?

    A tera z innej beczki, gwalcąc totalnie ustawe o ochronie wizreunku wstawiam zdjęcie zlotka87

    Wkurzylam sie.. nie mogę sie doprosic nikogo o rzesy, a to ktoś nie moze, a to ktos chce, zebym ja sie podporzadkowala, a to ktos uwaza ze mi łaskę robi, a my ze zlotkiem łaski sobie robić nie bedziemy,tylko... uszczesliwiac się wzjaemnie i aplikować wzajemnie sobie rzęski, tak postanowilysmy, ... i oto złotko w drodze do uszczesliwiania kury w trakcie robienia pierwszej w zyciu aplikacji (kura siedzi obok i pstryka fotę) na focie widoczne dopelnienie złotkowych rzęs

  24. #849
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    łoooooo do sądu

    Dobrze, że uszy umyłam bo by siara była

    Tak to ja Rewelacyjna sprawa Siostra zadowolona- wspólnymi siłami z Kurką, zrobiłyśmy mojej Sis firanę Szkoda, że kamery nie miałam. Reakcja siostry- bezcenna Moje miny też bezcenne.
    Dziękuję Kurko za wszystko Słuchajcie Kura tak mi zaufała, że poszła spać. Wielki szacun ja bym się bała

    Ja zadowolona, siostra zadowolona, Kura zadowolona... nic więcej do szczęścia nie potrzeba

  25. #850
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    mucha.. a zamkniete oczko masz?

    no nie mam Kurko, bo mi modelka w radosnych podskokach umknęła ;-) następną ofiarę obfocę dokładniej.
    Dodam tylko, że odległości od powieki nie wszędzie równe......no uczę się.....i staram, staram

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •