Strona 130 z 144 PierwszyPierwszy ... 3080120126127128129130131132133134140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 226 do 3 250 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #3226
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hmm no niektóre naprawdę fajne a niektóre albo nieuczesane albo fatalnie zrobione Ja jakbym miala wybierac to poszlabym to naszych dziewczyn z forum

  2. #3227
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mam pytanie, moze glupie troche i smieszne dla tych dziewczyn co potrafia robic rzesy (przyznam ze ja nie mam o tym pojecia), powiedzcie mi czemu kleicie rzesy na gornej powiece dopiero od ktoregos momentu od kacika (srodkowego) oka czy dlatego ze w tym wlasnie miejscu jest mniej rzes naturalnych pytam bo zzera mnie ciekawosc
    z gory dzieki za odpowiedz

  3. #3228
    Wczytuje się Avatar elarto.pl
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Ladli Zobacz post
    Cześć wszystkim 2 dni temu miałam robione rzęski i za każdym razem jak ich dotknę boli mnie powieka... Powiedzcie mi czy jest źle zrobione czy może trzeba się do nich przyzwyczaić?
    Może masz niestety rzęsy przyklejone do powieki Jeżeli tak to trzeba je natychmiast zdjąć!
    Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych

    Firmowy Salon Kosmetyczny

  4. #3229
    Wczytuje się Avatar butterfly211
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czesc wszystkim po Świetach wkońcu zgrałam zdjęcia i mogę wstawic swoją pierwszą (nie licząc kursu) stylizacje, króliczkiem była moja siostra . Miałam problem z klejem, Edycie pisałam bo wydał mi się bardzo rzadki ;p ale wczoraj robilam mamie (zdjęc jeszcze nie mam) i już było lepiej . Napiszcie proszę jak mi poszło, wiem że do mistrza pewnej ręki wiele mi brakuje, ale chyba nie jest źle pewnie jeszcze gdzieś mogłam wkleic rzęsy, ale trwało to aż 4h i siostra już protestowała to ostatnie zdjęcie z dopełnienia niedzielnego
    Załącznik 50075

    Załącznik 50076

    Załącznik 50077

    Załącznik 50078


    ---------- Dodano o godzinie 11:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:26 ----------

    Ostatnio edytowane przez butterfly211 ; 27-12-2011 o 11:51

  5. #3230
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    trój-miasto
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mało tych rzęsek toche , i chyba niektóre się skleiły ale moze mi się tylko wydawać.

    moje dziesiejsze zmagania. Kącik prawy wew mi nie wyszedł

  6. #3231
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    mam pytanie, moze glupie troche i smieszne dla tych dziewczyn co potrafia robic rzesy (przyznam ze ja nie mam o tym pojecia), powiedzcie mi czemu kleicie rzesy na gornej powiece dopiero od ktoregos momentu od kacika (srodkowego) oka czy dlatego ze w tym wlasnie miejscu jest mniej rzes naturalnych pytam bo zzera mnie ciekawosc
    z gory dzieki za odpowiedz

    Slonce rzeski powinno sie kleic od jednego kacika(zew) do drugiego (wew) doklejajac sie do kazdej rzeski... nie zaczyna sie aplikacji od srodka oka... w sensie ze nie zostawia sie rzesek bez doklejonych sztucznych

  7. #3232
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    goslava... nie wiem o co pytasz w sumie

    buterfly- przykro mi, ale Twoja aplikacja jest cała do zdjęcia, rzęsy są posklejane, a klej nie jest za rzadki kochana. Pracuję na nim.

    Paulaa, brawo, ladne rzeski(trzecia aplikacja?) rozczesz je troszkę bede piekniejsze

  8. #3233
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dolcissimaa odnosnie tego blogaska...powiem Ci tyle ze osobiscie znam ta dziewczyne... i te ostatnie palikacje sa wykonane przez jej pracownice... jako szkoleniowca moge Ci ja polecic.... sama chodze do niej na rzeski

  9. #3234
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Niska, ale te rzeski nie są dobre te na blogu

    Czemu dziewczę nie wstawia swoich prac?

  10. #3235
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Nie wiem czemu teraz nie wstawia swoich moze brak czasu... az zapytam bo swoich rzesisk ostatnich tez nie widze...

  11. #3236
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    trój-miasto
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko nie 5 tamtych mam słabe fotki, bo z telefonu i nic nie widać, ale koryguje swoje błędy i widze postępy tylko walcze ze sklejonymi rzeskami bo jeszcze duzo mi sie ich zdarza

  12. #3237
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    rzeczywiście te "nieładne" rzęsy są w zakładce "prace mojego zespołu". Nie ma to jak prowadzić antyreklamę swoich pracowników Rzęski p Dagmary bardzo ładne

  13. #3238
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał agulaaa Zobacz post
    Marchwekowy super ze to umiescilas napewno sie przyda reszcie dziewczyn, ja akurat wole pracowac na tasmie ale nie ukrywam ze platki sa bardziej komfortowe dla klintki tyle ze przy sciaganiu tasmy ja stosuje inne triki zeby nie bolalo a jednak rzesy mi sie nie wyslizguja jak to jest czasami przy platkach czy obsuwaniu sie platka przez ten zel wlasnie.
    Agulaaa, a jakie to triki? Zdradzisz? Namaczasz lekko wodą?

  14. #3239
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dziewczyny no to pochwalmy się pracami świątecznymi zaraz będzie kolej na sylwestrowe. ja jak na razie żadnych wariacji typu cyrkonie , kolorowe , brokatowe nie mam . szaleją jedynie z długościami co bd widać na zamieszczonych obrazkach

    ---------- Dodano o godzinie 01:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:48 ----------

    1:


    2:





    3:TERAZ TA PANI DLA KTOREJ SZUKAŁAM RZĘS DŁUŻSZYCH NIŻ 17 , ZNALAZŁAM W SL KUPIŁAM....20! ALE NA SZCZĘSCIE POZOSTAŁA PRZY 17. ZOBACZYMY DO KIEDY OGOLNIE JEJ NATURALKI NIESMIERTELNE





    4:


    5: Kolejne hardcorowe 15 nastki, 13,11





    6:

  15. #3240
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Pinoczetka no dlugosci konkretne Ci powiem... 20 wow ciekawe czy sie zdecyduje... ale kochana kaciki wewn i zewn masz niewykonczone...

  16. #3241
    Wczytuje się Avatar elarto.pl
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Uważam, że ta długość to już nadmierne obciążenie dla naturalnej rzęsy i oka. No i gdzie znaleźć Panią, której naturalne rzęsy nadają się do takiego przedłużenia? Mam wrażenie, że 1:1 zmierza w niebezpieczną stroną. Pamiętacie czasy, jak robiło się pazury na tipsie tylko skracając numerek?
    Hurtownia Kosmetyków Profesjonalnych

    Firmowy Salon Kosmetyczny

  17. #3242
    Wczytuje się Avatar butterfly211
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzikakura wiem, że klej taki ma byc, poprostu musiałam nauczyc się nim kleic.. Te rzęsy były moimi pierwszymi, mam nadzieję, że kolejne będą lepsze Pozdrawiam

  18. #3243
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał elarto.pl Zobacz post
    Uważam, że ta długość to już nadmierne obciążenie dla naturalnej rzęsy i oka. No i gdzie znaleźć Panią, której naturalne rzęsy nadają się do takiego przedłużenia? Mam wrażenie, że 1:1 zmierza w niebezpieczną stroną. Pamiętacie czasy, jak robiło się pazury na tipsie tylko skracając numerek?
    Zgadzam się całkowicie... tak długie rzęsy wyglądają nieco komicznie, nie wiem jak można nosić coś takiego, nie wspomnę o komforcie swoim oraz...rzęs. Biedne

  19. #3244
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wiecie moje drogie , klient nasz Pan i ja staram się namówic na krótsze ale jezeli nie idzie to robie tak jak chca Miec klientke a nie miec a akurat tu tej ektremalnej dziewczyny rzęsy sa mega wytrzymałe i ona nosiła juz na nich takie rzeczy ze byście nie uwierzyły kiedyś miała jedna w jedna sklejona i jej to ściągałam , po jakiejś dziewczynie. A jej rzęsy dalej długie gęste
    a kąciki to wiem ale ja mam wierci piętki które nie potrafią wyleżeć godziny a ja robię 1,5 i to z ich winy i wyboru bo nie wszystkie mam niewykończone widać które są niecierpliwe i te które lezą grzecznie

  20. #3245
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hihi skąd ja to znam... Ja dopiero zaczynam, ale doskonale widzę, kiedy można dokleić jeszcze więcej rzęs, a tymczasem pani wierci już tyłkiem i wzdycha... też wyznaję zasadę (w granicach rozsądku!) że klient nasz pan - chciała dlugie rzęsy - to niech ma, chce już iść do domu, mimo że rzęski niewykończone - proszę bardzo nikogo siłą nie trzymam

  21. #3246
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jolunia jesli chodzi o tasme to najpierw ja mocze za pomoca patyczka do uszu po calosci sobie przejezdzam mokrym patyczkiem zeby klej od spodu odszedl lepiej, pozniej chwytam koncowke tasmy za pomoca pensetki biore patyczek do uszu i co odklejam tasme to robie sobie taki "mokry tor" po ktorym sune jak lyzwiasz hahah mokrym patykiem sunac tasme do wewnetrznego kacika chyba wiesz o co mi chodzi... przez to klientki mowia mi ze nic kompletnie ich nie boli i jest to nawet przyjemne bo chlodzi powieke pod spodem po czasie sklejenia od tasmy, ktore nie jest jak wiadomo mega przyjemne... ja przynajmniej nie lubie miec tasmy no ale trudno jak chcemy miec piekne rzeski to trzeba cierpiec... kupilam mega tanio szczoteczki na allegro i sie ciesze bo za 10,90 20 sztuk a mam je sprawdzone i sa swietne bo mega milutkie wlosie

    TN Szczoteczki 20szt przedłużenie rzęs LASH-CAFE (1979977317) - Aukcje internetowe Allegro

    a jutro ide kupic sobie mascare z DV blooming i utrwalacz, sama kupilam i testuje na sobie ten produkt i jest swietny http://sklep.magnitica.pl/pielegnacj...-rzes/p,153025 dlatego mascare i utrwalacz po przedluzaniu rzes tez kupie to naprawde swietne po zabiegu (tylko ja mam swietna cene w Krakowie) jak ktos bylby zainteresowany to prosze pisac na PW

    http://sklep.magnitica.pl/pielegnacj...-rzes/p,153037
    http://sklep.magnitica.pl/pielegnacj...lnych/p,153042
    Ostatnio edytowane przez Star Lash Academy ; 28-12-2011 o 19:59

  22. #3247
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Agula swietna cene tzn inna niz na stronie Magnitici

  23. #3248
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ładne rzęski pinoczetka, cholera, duze przeskoki stosujesz, ale ja czasem tez tak robie(jak widac niekoniecznie musi byc podrecznikowo i ksiązkowo)

    Jesli chodzi o kąciki, mam jedna panią z Adhd i nie ulezy kobita dluzej niz godzina, nawet tej pracy nigdzie nie wstawiam, (a jeszcze w trakcie zabieg potrafi gadac), ja co prawda kleje kąciki, ale potrafię opuscic rzesy to tu to tam, ona wie, za kazdym razem ja informuję

    Co do dlugosci, pinoooo, wiesz jakie jest rozwiazanie nie? Nooory jej proponowac 15 tki

    buterfly, rozumiem, ale co do tego sklejania, mam nadzieje, ze widzisz, ze są posklejane, prawda? Bo grunt to widziec swoje błedy

    paulaa-ja Ci dam sklejac rzesy

  24. #3249
    Wczytuje się Avatar butterfly211
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tak tak widze musze sobie kupic tą pompke dla dzieci dzisiaj będę robic rzęsy koleżance, mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej i takie moje pytanie nie wiem ile wziąc pieniędzy od niej... bo dopiero się uczę myślałam o 50zł "tylko za materiał" hmm

  25. #3250
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no tak norki z tym ze ona na nich nie wylezy to jest problem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •