Strona 101 z 144 PierwszyPierwszy ... 5191979899100101102103104105111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 501 do 2 525 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2501
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    moniska- jak dopiero zaczelas to ogloszenia nic nie dadza, szczegolnie we wrzesniu kiedy wiekszosc kobietek kupuje ksiazki i zeszyty dla dzieciaków, tym bardziej, że Twoim targetem, ze tak powiem-jest nizsza klasa srednia(pamietaj, ze bardziej zasobne klientki pojda szybciej do salonu, a jesli ktoras trafi do Ciebie to prawdopodobnie tylko z polecenia)

    mozesz dac ogloszenia, ale musisz sie liczyc z duza przypadkowoscia, pozostaje Ci czynne poszukiwanie klientów

    Sprzedaje Ci patent na czynne pozyskanie klienta-idz do sklepu, do ktorego codziennie chodzisz, zagadaj z jakas najfajniejsza i najbardziej obrotną panią, zrób jej rzesy za 50 zlotych i zaoferuj nie tansza usluge, bo tej pani sprzedawczyni zarabiajacej 1500 na rzesy co miesiac stac nie bedzie, zaoferuj jej dzialke pieniezną od nagonionych klientek, tylko delikatnie......

    pewnie chcesz konkretów.. oto one: za rzęsy ty jako początkująca nie wezmiesz wiecej niz 120 zlotych,nie masz portfolio, nie masz dorobku, zadna klientka nie moze Cie zachwalic(taka jest rzeczywistosc)
    nikt wiecej prawdopodobnie nie da, dzialka dla pani sprzedawczyni to 30 zlotych, to rozsadny procent, a reszte... pozostawiam w Twoich rekach musisz pogadac tak, aby kobita uwierzyla w to, ze ty jej te pieniadze w zebach przyniesiesz

    marta osz-swietne rzesiory

    germana- kleje na tym na czym klei wiekszosc dziewczyn, mam pare firm, wiesz... jak mysle, ze to juz po prostu wprawa jest
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 22-09-2011 o 10:31

  2. #2502
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    chodziło mi raczej o rozmiary... bo tak obczajam jak moga być długie żeby nie było sztucznego looku ;p

  3. #2503
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    germana,ale ktore te ostatnie? te ostatnie to 12 tki, jako mysl przewodnia 11 tki i 8 mki wiec dosc dlugie, ale tu sie z kolei klania nie samo klejenie ale stylizacja oka, ta pani ma gleboko osadzone w oczodolach oczy, przy gleboko osadzonych oczach dajemy dluzsza rzese, aby wyciagnac oko do przodu , 10 tki czy 11 tki zniklyby po prostu a jakby pani otworzyla oczy widac byloby tylko szczoteczki koncowek, przy gleboko osadzonych oczach nie powinno sie rowniez uzywac zbyt podkreconych profili rzes, podkrecenie B-to maks , tu wlasnie uzylam skretu B, malo tego na lewym oku pani jest rowniez profil J w 1/3 oka, bo pani ma porazenie nerwu wzorkowego i w tym oku wlasnie powieka wchodzi jakby glebiej, takze ta pani nie jest dobrym przykladem jak stylizowac "normalne" oko , ale sie ladnie wszystko dzieki takiemu zbiegowi stylizacyjnemu wyrownalo

    Ale germana uzywaj maks 13 tek, i to o ile pozowli kondycja naturalnych rzes, dluzsze rzesy... nie istnieja, zapomnnij o nich, wyrzuc , spal, zakop w słoiku koło truchełka chomika nie uzywaj dluzszych(uwielbiam Cie laska, za te Twoje tatuaze i pare innych rzeczy wiec Cie personalnie prosze, nie popelniaj tego bledu)

    poczekaj poszukam jakiejs normalnej stylizacji... szukam, szuuuukam, znalazłam, prosze-tu tak uwielbiane przez Was kocie oczko- robione na 11 tkach, 10 tkach i wykonczenie kącików wew 8 mkami profil J, tak tak kocie oko mozna tez robic profilem J, nie tylko C,(profil C z racji podkrecenia wyglada na krotsza rzese niz jest w rzeczywistosci-zakreccie sobie wlosy na walki, a od razu sie skroca, nie?) poza tym to starsza pani, taki wiechec z 15 tek o podkręceniu C, albo nie daj boże D w zewnetrznym kaciku wygladałby groteskowo, od razu jednak sie zastrzegam, profil J nie kazdemu pasuje.....

    Naprawde całkiem przyzwoitą stylizacje wg mnie mozna wykonac na krotszych rzesach.....
    to co widać na zdjęciu ponizej to w ogole jest dopełnienie dlatego np sa dwie trzy rzesy dluzsze na srodku jednego oka, (wychodzilysmy z jednego rodzaju stylizacji, weszlysmy w inna) to jednak nie zaburzylo charakteru calej stylizacji na "kocie oko"
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 22-09-2011 o 11:16

  4. #2504
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura znów pięęęęęęęęęęęęęęękne
    jak ja uwielbiam czytać Twoje "gazetowe" wypowiedzi

  5. #2505
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    czym wiecej zdjec dodajecie tych rzeskow tym bardziej jestem na nie napalona ;d

  6. #2506
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzikakurka- dziekuje Ci bardzo za rady, bede musiala cos wymyslec z Pania ze sklepu, w poniedzialek jade do fryzjerki to moze jej to zaproponuje.

  7. #2507
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Moniska uwazaj zeby nie zrobic sobie tylko antyreklamy, jesli rzeski robisz tylko 2 tygodnie, to pewnie jeszcze musisz sporo pocwiczyc.
    Daj z siebei wszystko i trzymamy kciuki.

  8. #2508
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko...
    <padam na kolana i dziękuje >
    dobrze że nie mieszkasz blisko bo bym CI żyć nie dawała
    dobrze że sa tacy dobrzy ludzie co dają takie sensowne rady mimo x-setnych pytań

    a dłuzszych nie mam niz 12 jak na razie w swoim skladziku bo wlasnie wydawaly mi się za dlugie xD
    i szukam jakiegoś królika po znajomyc który mi sie da bo mamy nie doproszę
    Ostatnio edytowane przez germana ; 22-09-2011 o 23:38

  9. #2509

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko,cudne oczyska, napisz proszę z jakiej firmy masz rzęsy

  10. #2510
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziękuję dziewczyny złote, jak mi wroca ptaszki to poptaszkuję

    kachna, pracuje na 8 firmach, jaka firme daje hm, zalezy to od portfela klientki, ale na wszystkim wykleisz ladne oko, gwarantuje, potem w trakcie noszenia i odrastania rzęski jest po prostu rozny komfort. Sa rozne rzesy na rynku, naturalne, syntetyczne, z rozną w proporcjach domieszką polyestru, ale naprawde na kazdej rzesie wykleisz dobrą stylizację, prawie wszystkiego się mozna nauczyć, poza tym, jak Bozia da, będę zapraszać niedługo chętne na szkolenia, albo na doszkolenia. , jesli którakolwiek z Was będzie uważała, że mogę ją jeszcze czegoś nauczyć, oprócz tego co już umie, oprócz praktyki, determinacji (bo tego nikt nikogo nie jest w stanie nauczyć) to będę do Waszej dyspozycji jako szkoleniowiec.
    (jesli to reklama moi drodzy admini to prosze wyciepać mój post choć.. ja sie jeszcze nie reklamuję,albowiem gdyż ponieważ szkoleniowcem nie jestem jeszcze, czego nie omieszkałam zaznaczyć)

  11. #2511
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wspaniała wiadomość Kurko złota ! Na bank doszkolę się u Ciebie.

  12. #2512
    Rozkręcanko Avatar dorota_pazurki89
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czesc kobietki dawno tu nie zagladalam ale ostatnio jakos taka zalatana bylam... jak juz pisalam szukalam dziewczyny z Radomia ktora robi rzeski i znalezdz nie moglam az tu nagle spotkalam kolezanke i miala takie piekne firanki na oczach ze od razu wzielam nr do dziewczyny ktora takie piekne robi...pokaze wam efekt niestety mam tylko takie zdjecie moje normalne nie mam niczego ze zblizenia ale mysle ze i tak zobaczycie duzy efekt gdyz swoje mialam kruciutkie a i zmienilam kolor wlosow z blondu na rudy...zaszalalam a co!

  13. #2513
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dorota piekne rzesy a wlosyy ah i oh tez chce taki kolor i swietny podklad napisz na pw z jakiej firmy

  14. #2514
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dorotka najwazniejsze, ze jestes zadowolona i calosciowo wygladasz fenomenalnie! Jaka drapiezna kocica, mrrrrrr

  15. #2515
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    suuuuuuuuuper rzęski i kolor zaje fajny- też tak chcę
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 23-09-2011 o 17:32

  16. #2516
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    bobas- staram sie na prawde wczoraj zrobilam kolezance za 50zl kleilam 4,5 godziny ale miala duzo rzes. jest zachwycona, a ja sie modle zeby jej sie dlugo trzymaly. poza tym mam problem z klejem z SL albo sama ten problem stwarzam mianowicie posiadam klej ultra plus ktory powinien schnac w 2-3 sek a tak nie jest schnie dluzej i przez to mi czasami zjezdzaja lub sie przekrecaja to jeden problem, inny to taki ze sklejaja sie i potem musze je jakos delikatnie oderwac a czasami nie da sie az tak delikatnie bo skubany trzyma nie wiem mco zle robie

    Dorota- super kolor, w ogole jestes bardzo ladna dziewczyna a jakiej farby uzylas? czy moze bylas u fryzjera to jakiej ona/on uzyli jak mozna wiedziec? poza tym podklad wyglada na dobrze kryjacy tez poprosze informacje. Z gory dziekuje

    Pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 14:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:57 ----------

    aa wlasnie tez sie ciesze ze Dzikakurka bedzie szkolila i doszkalala bo chetnie bym skorzystala na doszkoleniu tym bardziej ze nie mam daleko

  17. #2517
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Moniska 4,5 godziny to teraz zobaczysz pozniej geciochy bedziesz w 2 godz kleic
    kochana a z klejem to nie wiem co moze byc... moze za duzo nakladasz ze nie dosycha szybko?

    ---------- Dodano o godzinie 15:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:12 ----------

    Dorota slicznie wygladasz, bardzo ci ten kolorek pasuje kocica mraauuu
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  18. #2518
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dorotka boskooo i oczy piękne a ten kolor włosów mega!

  19. #2519
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edytakon no wlasnie tez tak sobie pomyslalam ze za duzo nakladam ale jak jest za malo to nie chce sie przykleic nie ma tego efektu przyciagania jak magnez wiesz o co mi chodzi?

  20. #2520
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Chyba nikt minie nie weźmie za zboczeńca, ale muszę zauważyć jeszcze , że oprócz świetnych rzęs, koloru włosów, sympatycznego pyszczka oraz super podkładu Dorotka dysponuje jeszcze niezłymi cyckami. Oczywiście adminy kochane to nie off top, bo mówię tu o zawalistych rzęsach.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  21. #2521
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tomaszka - hahaha popieram

  22. #2522
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tomaszka popieram hihihi tylko zeby sie Nam dorotka nie zawstydzila

  23. #2523
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    cycki fajne, takie dojrzałe jabłuszka

    moniska, za duzo kleju zdecydowanie, nabierz, maźnij rzęse, po mażnięciu dopiero wytrzyj rzesę o podkładkę czy tam tasme(na czym separujesz dolna od gornej) naloz syntetyczną i powinno być wybornie
    (przeczytaj dokladnie kolejnosc) nie nabierac, myziac o podkladke, potem nakladac, tylko odwrotnie

    rzęski metodą piórkową, baaaardzo dlugie , czyli Adam Słodowy w dobie kryzysu, jak z niczego zrobić dużo
    (te kuleczki przy powiece górnej przy spawie na ostatnim zdjęciu to nic innego jak żel z podkladki, dziewczyna-ryczek mi sie trafiła)
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 23-09-2011 o 23:57

  24. #2524
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kobitka na pewno była nieziemsko szczęśliwa...
    różnica ogroooooomna

  25. #2525
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziekuje Ci Dzikakurko na pewno skorzystam z rady. a mam pytanko czy Ty robisz moze makijaz pernamentny?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •