Strona 11 z 144 PierwszyPierwszy ... 7891011121314152161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #251
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    O. A np. rzęsy chciałabym sobie 'zagęścić' ;D

  2. #252
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    To ja dziekuje pazurku za cieple przyjecie i udostepnienie swojego domu, jeszcze raz bardzo dziekuje


    iotka, mozna i zagescic

  3. #253
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    wiem wiem Ale kaski nie mam, noo

  4. #254
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    w zeszlym roku zaszalalam i przedluzylam sobie rzesy.po prostu rewelacja.taki wicher robilam.no i po wstaniu z lozka juz wygladalam jak po tuningu.trzymaly sie ok 2 miesiecy.jedyne co mnie zloscilo to to,ze przyczepiala mi sie siersc mojego kota.chyba o miejsca z klejem i ciagle wpadala do oka.dla osoby z soczewkami jest to troche uciazliwe. ale juz o tym zapomnialam i chyba znow sobie takie trzasne

  5. #255
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    a ja chciałabym się wyszykować na uzupełnienie tylko nie wiem gdzie... Kura może wpadne do Trojmiasta?

  6. #256
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    wpadaj dzoanka wpadaj

  7. #257
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    moja kol. przefdłużyła sobei rzesy... wydała 300zł.

  8. #258
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    hihi...mnie tez juz wypada uzupełnienie zrobic bo łysieje

  9. #259
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    trzy tygodnie minely pazurek, ma prawo

  10. #260
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kura ja niedługo chyba w trójmieście będę to może bym wpadła na rzęsiory
    Tylko cennik mi swój podaj


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  11. #261
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Kurko minęły 2 tygodnie no ponad 2
    U mnie już sporo wypadło, ale np. Paulinie trzymają się elegancko, niedawno mówiła,że wypadły jej tylko 3
    Więc ja jestem pechowa, bo mialam stare rzęsiory Ale jeszcze firanka jest

  12. #262
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Po tej calej akcji nasuwa mi sie jeden wniosek, w zwiazku z tym, ze nie wiemy do jakiej rzesy sie doklejamy, czy ona umiera, czy nie, potrzebne jest przepatrzenie rzesek po tygodniu od aplikacji i uzupelnienie. Tak na logike nie bez kozery niektore dobry salony w swej ofercie maja pierwsze uzupelnienie gratis, bo to chodzi o to pierwsze najpierwsze w krotkim terminie od aplikacji.
    Te ktore mi zalozylas wypadaja bardzo wolno, jeszcze troche mam, a nie zdazylysmy zalozyc ich jakos bardzo wiele, a czemu tak jest w mojej opinii? Bo do pazura przyjechalam juz cala wylysiala, nastapila u mnie wymiana rzesek i te, ktore mam to normalnie niemowlaki sa i pozyja jeszcze z miesiac, ale to moja opinia poparta wasza obserwacją. Tylko moja opinia

  13. #263
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Myślę, że masz calkowitą rację widzisz np. Paulina miała takie szczęście, że same nowiutkie, młodziutkie rzęski miała swoje, więc ma firany jak trza

  14. #264
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Dziewczyny mnie też baaardzo podoba się efekt przedłużonych rzęs. Wiadomo mówicie, ze cena=jakość
    a co myslicie o tym
    http://www.allegro.pl/item1040508328...nan_100zl.html

  15. #265
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    wiesz co tylko ciekawa jestem na jakich produktach pracuje ta dziewczyna... bo to jest baaardzo tanio...

  16. #266
    Rozkręcanko Avatar marta2166
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    ja przedluzam i zageszczam rzeski dziewczyny polecam kazdemu jest to wspaniala rzecz a to moja stronka zapraszam Przedłużanie włosów. Gdynia Sopot Gdańsk Trójmiasto

  17. #267
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Dziewczyny mnie też baaardzo podoba się efekt przedłużonych rzęs. Wiadomo mówicie, ze cena=jakość
    a co myslicie o tym
    Permanentne przedłużanie rzęs! Poznań 100zł (1040508328) - Aukcje internetowe Allegro

    moze i pracuje na lash perfect tak jak pisze, ale z ta solidnoscia i przykladaniem sie do roboty bywa chyba dosc roznie, na jej stronie(podana w ogloszeniu) sa zdjecia prac. Rzeski przyklejone wg mnie dobrze(ale ja sie nie znam), jednakze za mało ich. Jak sie przyjrzycie, spoza doklejonych juz na peirwszy rzut oka wyzierają naturalne, a tak nie powinno być. A to jest po od razu po aplikacji. Kąciki niewykończone, też widać na zdjeciach, a zdjęcie (to z dluuugimi firanami) nie jest tej dziewczyny tylko zapozyczone.

  18. #268
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    a nie szykujesz sie kurko w drugie turne po kraju ?

  19. #269
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    kurko- no poprostu cudne!
    w tamtym roku wzięło mnie na takie rzęsy, ale musiałabym poprosić kogoś żeby mi zrobił, a nie znam nikogo cierpliwego itp. itd i musiałabym zestaw kupić i zostać królikiem doświadczalnymi w ogóle, a w salonie u nas bez 400zł nie ma co podchodzić- czyli nie na moją studencką kieszeń. Stąd moje pytanie: czy nie zamierzasz zawitać do Karpacza? Albo ja prawdopodobnie będę w Gdańsku na wakacje. Czy mogłabym dowiedzieć się jak to cenowo wygląda u Ciebie?

  20. #270
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    moze i pracuje na lash perfect tak jak pisze, ale z ta solidnoscia i przykladaniem sie do roboty bywa chyba dosc roznie, na jej stronie(podana w ogloszeniu) sa zdjecia prac. Rzeski przyklejone wg mnie dobrze(ale ja sie nie znam), jednakze za mało ich. Jak sie przyjrzycie, spoza doklejonych juz na peirwszy rzut oka wyzierają naturalne, a tak nie powinno być. A to jest po od razu po aplikacji. Kąciki niewykończone, też widać na zdjeciach, a zdjęcie (to z dluuugimi firanami) nie jest tej dziewczyny tylko zapozyczone.
    Masz rację Kura,kąciki nie wykończone,ale nie na każdym zdjęciu, a skoro przedłużasz,to raczej powinnas wiedzieć,że nie u każdego rzęsy w kącikach są tak samo ułożone. niektóre są zakrzywione (skręcają się w innym kierunku niż wszystkie) i przedłużenie ich sprawiłoby,że kąciki byłyby "niesforne" w porównaniu do reszty. Rzęsy,które przedzierają się między resztą mogą faktycznie oznaczać,że nie przedłużyła wszystkich,może być jednak tak,że nie zakleiła 100% długości naturalnej rzęsy,a jedynie np 60% od nasady (co jak powinnas wiedzieć również nie jest wymogiem) i stąd widać również rzęsy naturalne. Może się mylimy obydwie, na zdjęciu nie widać tego dokładnie,więc nie posądzałabym jej raczej o złe wykonanie zabiegu. pzdr

  21. #271
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Moje paznokcie

    Nie, nie wiedzialam, ze niesfornosc rzes pozwala na niedoklejenie chociazby paru rzesek 0,10 mm grubosci dlugosci numer szesc aby wykonczyc kaciki



    Ja nie widzę rzęs doklejonych na 60% ich dlugosci, ja widzę piękne dorodne naturalne rzęsy, prawdopodobnie w fazie katagenu (choć jak wiesz, fazy wzrostu rzęsy na oko nie rozpoznasz) w które dziewczyna nie wkleiła rzęs widzę je od ich nasady aż po sam koniuszek. Dwa zdjęcia poniżej sa o wiele lepsze, zwróć uwagę na te pierwsze fotki-ale jak podkreślam ja sie nie znam. I jak podkreślam zawsze-jestem samoukiem

    Więc spokojnie można to wytoczyć jako argument

    caluju

    ---------- Dodano o godzinie 23:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:59 ----------

    Cytat Napisał honeypuff Zobacz post
    a nie szykujesz sie kurko w drugie turne po kraju ?
    Mam klientkę potencjalną na rzęski w Koszalinie Tylko czekam, az sie zdecyduje druga dziewczyna, reflektujesz?

    (Kamis, to nie reklama, to nie reklama)
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 25-05-2010 o 23:02 Powód: dopisek

  22. #272
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    a jak z kosztami za usluge ? musze pomyslec czy mnie stac, bo jeszcze duze zamowienia pazurkowe sie szykuja

  23. #273
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    honey... dogadamy się przeciez.

    O, dziewczyny do tych co przedłużają rzęski. Zauwazyłyscie co się dzieje z cenami? Powtarza się historia jak z pazurkami. Rzęsy można przedłużyć już za 80-90 złotych,

    Tyle, ze przypominam,ze paznokcie i za 25 zlotych można bylo przedluzyc.

    Ja się troche obawiam tych cen, no bo jak wziąć za sleczenie 3 godziny z lupą kurcze- 80 złotych...

    W ogóle dziewczynom odwala w moim mieście... daję ogłoszenie i dzieki naszym, dziewczynom forumkowym nabrałam chociaż troch praktyki(nie wiem jak Wam się odpłacę laski)
    i mam fajne portfolio, a niektore dziewczyny pokupowaly sobie rzęski za 70 zlotych caly set i chcą ćwiczyć na mnie... miałam chyba z 5 propozycji wymiany usługi na zasadzie ja im one mnie- nie byłoby nic w tym złego, gdyby na moje pytanie: mozesz mi wyslac fotkę jak robisz rzeski, a jak jeszcze nie robilas to mi to powiedz- nie zalegala mailowa cisza Wtedy przestają się do mnie w ogóle odzywać

    Raz dziewczyna była konsekwentna i podeslala mi foty(choc teraz z perspektywy czasu mysle, ze sobie od kogos te prace "pozyczyla") pojechałam do niej i była nawet miła tylko wyciągnela takie rzęsy, że aż mi się słabo zrobiło.... jakies takie niewyprofilowane.. koniuszka cienszego w ogole nie miały, a grube jak szczecina na nodze słonia. Klej miał pełno chińskich znaczków na buteleczce i jak otworzyłam to mi aż oczy załzawiły, smierdział moczem

    Ale nic... mówie do niej. Kochana, ja tego w życiu sobie nie dam zaaplikować. Weź moje, zrób na moich-to się uparła, że ona musi nowy produkt wypróbować- no nie.. az taka glupia kura to ja nie jestem.... Zaproponowalam, ze jej w takim razie zrobie na jej produkcie, to odmówiła chciała mieć zrobione moimi Pomimo tego, że przecież jakbym jej zrobila te szczecinki to moglaby sobie spokojnie obserowac co sie z nimi dzieje.. codziennie by mogla te obserwacje prowadzic, a na pytanie skąd ma te rzęsy... jakby jej wargi przyrosly dolna do górnej... Zamienila sie w milczacy posąg

    No to tyle informacji z frontu, bede Was informowac, jak wyglada ten rynek

    aaa i jeszcze jedno. Miałam już dwie klientki dzieki Wam i tym fotom Waszych rzęsek, takze jeszcze raz serdecznie Wam dziekuje. Jestescie nieocenione!

    A teraz mam już jedną z polecenia klientkę, jak Wiecie przy paznokciach to najwieksza pochwała naszej pracy.. klientka z polecenia!

  24. #274
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post

    sleczenie 3 godziny z lupą kurcze...
    to tyle trwa zabieg przedluzania
    dosc ze ja slepa jak kret to juz bym calkiem oslepla

    Kurka twoje rzeski nie maja sobie rownych wiec sie nie obawiaj bo te "rzęsiary" (cos jak nasze tipsiary) to zadna konkurencja dla Ciebie tym bardziej jak widzialas na jakim produkcie pracuja

    "smierdzial moczem" buahahaha

    kurde musze sobie kiedys taki zabieg zafundowac bardzo ladnie to wyglada


  25. #275
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs

    a ja na ostatnia impreze przykleilam sobie kepki rzes.mialo byc na jedna noc i dalo rade. az jestem pelna podziwu ze dalam rade zrobic to rowno i w krotkim czasie,bo oczywiscie to byl pomysl za piec dwunasta

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •