Strona 143 z 144 PierwszyPierwszy ... 4393133139140141142143144 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 551 do 3 575 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #3551
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wlasnie, szkoda, ze nie bylo Jej extra stylizacji...
    Z innej beczki co sadzicie o V?

  2. #3552
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Blu co do rzes lezacych na podkladkach top juz marchewkowy ci udzielila info - kup byle jaką byleby elektryczną, każda rzęski troche podkręcisz

    D plus jest morsem, lubi zimniejsze klimaty, klientka pod kocyk, otwórz okno, bedZie dobrze

    co do kleju chirurgicznego: klej do rzęs zawiera cyjanokarylat glowny skladnik kleju chirurgicznego, a wiec dobrze kombinowala laska....

    Tak se blablam bo jestrem uwieziona w robocie w Wawie

    o V sądzimy, że jest dość cięzkie Joanna, ale czemu nie, rpzeciez wszystko jest dla ludzi

  3. #3553
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zalotkę termiczną mam podobną do tej:
    Sally Hansen zalotka termiczna do rzęs PODGRZEWANA (2072745264) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    musi mieć właśnie taką końcówkę - jak grzebykiem przeczesuję rzęski od spodu.

    w salonie zaproponowałam układ: 1/3 to cena materiału, 1/3 to moja praca, i 1/3 na czynsz dla salonu

    oglądałam rzęski L w sklepie s produktami SL,oczywiści, pani je zachwalała dla mnie ten skręt nie wygląda tak powabnie jak C - rzęsy wyglądają, jak podwinięte prostownicą. ale tak się prezentują w palecie. czy ktoś wykonał stylizację z rzęskami L? jak wyglądają w rzeczywistości na żywo?

    V nigdy nie używałam, ale tworzyłam V z dwóch rzęsek grubości 0,10.

    kura, edyta, czy nie planujecie warsztatów w najbliższym czasie? mamy na forum trochę nowych dziewczyn, może będą zainteresowane?

  4. #3554
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Właśnie padła taka propozycja od minimouse, ale właśnie się obawiam ciężaru... Zależy mi na efekcie super zagęszczenia i w dodatku z wydłużeniem (tyle ile się da)- aby to miało ręce i nogi... Dlatego chodzą za mną norki, noreczki...

  5. #3555
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Wiec powiem tak, V ka nie jest za ciezka, zawsze mozna pomieszac rzęsy troche pojedynczych toche V łek, ale to stylistka powinna wiedziec i okreslic czy rzesa to uniesie

    Marchewkowy, ja tak od dluzszego czasu mysle o daniu ogloszenia o szkoleniach w Wawie, jesli zbierze sie odpowiednia ilosc chętnych to podejme się takie szkolenia przeprowadzic, tylko nie wiem kto byłby ewentualnie.

  6. #3556
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja planowałam te V tylko w kąciku zewnętrznym umieścić .... zobaczymy ... jak skończymy to wstawimy fotki i na nadstawie wam swój nieszczęsny tyłe* ...

  7. #3557
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Mini, cholero! A gdzie sa najslabsze rzesy na calym oku w Twojej opinii?

    To jak mialabyś jechać V łkami to przynajmniej przeplataj je z pojedynczymi az do srodka oka. nie tylko w kąciku i przeptarz te rzesy w kąciu czy nie są za slabe, zazwyczaj wlasnie kącik jest najslabszy

  8. #3558
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kuro, ja jestem chętna na szkolenie z norek na 100%! jeżeli organizujesz w Warszawie będzie fantastycznie! może założymy nowy wątek i będziemy zbierać chętne koleżanki

  9. #3559
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Marchewkowy
    dziękuję bardzo za link, zaloteczka już kupiona i od razu zaczynam niecierpliwie czekać, oby szybko doszła, zanim moja problematyczna pani na uzupełnienie przyjdzie

    Kurko...
    a cóż w Warszawie porabiasz
    bo tak mnie strzeliło, że może i ja bym sobie te rzęsy zrobiła... skoro jesteś tuż obok...

    Kurko, Marchewkowy
    ja też się piszę na szkolenie bądź doszkolenie w naszej pięknej stolicy. może jeszcze koleżankę skołuję.

  10. #3560
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    rzęsy naszej Asi ... założyłam jej 12 i 10 ... ale wyszła nie zadowola bo chciała dłuższe

    ja na norki też bym pojechała
    Ostatnio edytowane przez minimouse ; 28-01-2012 o 13:59

  11. #3561
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jak sama wiesz rozmiar rozmiarowi nierówny...Jestem łysa, licz się z tym, ze przyjdę na dłuższe:-) Czysciutko, starannie Minimouse jest ok.
    Ps. Kiedy bedziesz miała dłuższe?

    ---------- Dodano o godzinie 15:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:11 ----------

    Jeśli warsztaty w W-wie, to jeśli potrzebujecie modelki, to wiecie, dajcie znać, postaram się byc;-)

  12. #3562
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Asiu co to znaczy jestem łysa? Zdjełaś sobie rzęski?

  13. #3563
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Bobas, nie, no skąd. Aplikacja super, przynajmniej, moim okiem laika...tylko ta dlugosc.... Takie miałam przed przedłużaniem i mazniete tuszem:-( Ale firma firmie nierówna...Nawet z minimouse porownywalysmy moje "12" ponoć z SL(przynajmniej w takim woreczku były) do obecnych 12. Dosłownie 2mm różnicy na długości rzes...

  14. #3564
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Moje dzisiejsze, znowu z fiolecikami Ja to mam dar przekonywania do kolorów, tylko cholerka do tych fotek nie mam, bo słabo ten fiolecik widać


  15. #3565
    Wczytuje się Avatar chocolatte13
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Nadarzyn
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    DZIKAKURKO ja tez sie pisze jak bedziesz w wawie na szkolenie

    ---------- Dodano o godzinie 20:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:30 ----------

    jutro zaczynam kurs rzesek o 9rano jestem ciekawa jak mi bedzie szlo i czy poczuje klimacik

  16. #3566
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Wiec powiem tak, V ka nie jest za ciezka, zawsze mozna pomieszac rzęsy troche pojedynczych toche V łek, ale to stylistka powinna wiedziec i okreslic czy rzesa to uniesie
    Ostatnio zakupiłam V-ki z Noble Lashes, czekałam na nie z podnieceniem () i strasznie się zawiodłam. Wkleiłam klientce 1 na próbę - grube to, brzydkie, wygląda jak posklejane rzęsy, fuj!

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Marchewkowy, ja tak od dluzszego czasu mysle o daniu ogloszenia o szkoleniach w Wawie, jesli zbierze sie odpowiednia ilosc chętnych to podejme się takie szkolenia przeprowadzic, tylko nie wiem kto byłby ewentualnie.
    Ja bym była chętna na doszkolenie/warsztaciki w Warszawie. Na norki dla mnie chyba za wcześnie

  17. #3567
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Blu-ja w Wawie pracuję, ale raz w miesiącu i nigdy nie wiem kiedy to będzie-branza nie związana z kosmetyką.

    Co do szkoleń-dziewczyny, cieszę się,że taki odzew, jak wymyśle, jak to urządzić logistycznie(np nie mam prawa jazdy i w zwiazku z tym zupelnie pomyslu, jak mam przetransportowac łóżko,lampę , narzedzia do szkoleń i troche towaru, abyscie sobie na miejscu pomacały- moze mozna pociągiem) chyba, że Wy macie jakiś pomysł, jestem otwarta

    Mini-bardzo przystojna aplikacja, znow wkleilas tych pare rzęs Joannie nad jej linią naturalnych, hyyyy
    Joanna tak chyba nie mialas zalozonych, co?
    Co to znaczy, ze inna rozmiarowka? Az tak inna, o dwa milimetry? Chinszczyzny nakupowalyscie? Czy moze porownywalyscie inne skrety.....

    meraszka-fajne rzęsiory!

    Co do V ki... no fakt, V ka, V ce nierowna Zuznaeczka, ale moze wykleisz wiecej niz jedną i zobaczysz jak na oku wyglada, nie oceniaj po wygladzie jednej rzeski, chyba, ze... juz wykleilas:-/

    Dziewczyny, zimno pieruńsko, nie?:-/

  18. #3568
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja tymi v-kami nie robiłam one nawet z po odklejeniu z tego paska były tym glutkiem obklejone ... masakra

    no ostatnia pani powiedziała Asi ze ma 12 więc ja też jej 12 robiłam ale między nimi jak sie potem okazało (bo szukałam ich potem w śmietniku) ze to były albo 14 albo 15 i sie Asia zawiodła

  19. #3569
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzisiaj sprzątając znalazłam kilka moich poprzednich rzęsi nie moglam się.oprzec aby zmierzyć:-)
    Minimouse nie przesadzaj, oprócz długości (przeciez sama chciałam 12, bo tak mi powiedziano, ze takie mam) jestem zadowolona:-)

  20. #3570
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Minimouse
    ładne rzęsy zrobiłaś Asi
    jakiego kleju używasz?

    patrząc na zdjęcia poprzednich Asiowych rzęs, to też mam wrażenie, że jesli teraz ma 12, to musiała mieć chyba 14 i to grubsze chyba.

    Asiu
    teraz ładniejsze masz
    może Ci następnym razem urosną do 13-tek

    Kurko
    to daj znać następnym razem jak się będziesz tu wybierać, może akurat by się nam udało podam Ci tel mailem.

    z transportem tego wszystkiego od Ciebie to też nie mam pojęcia jak zrobić, ja mam w domu 1 łożko, jakby każda ze swoim przyjechała... ech, to trudne.

  21. #3571
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Naprawde ladne rzeski si Joanna minimouse zrobila

    Blu, nie nie kazda ze swoim wyrkiem toby nie mialo sensu, ale moze ktoras nie bedzie kleic przez te dwa dni, kiedy bedzie szkolenie, to wtedy moze by sie dalo pozyczyc, reszte przetransportuje pociągiem

    paula- Acta nie obowiazuje w tym przypadku ktory mowisz, dalej to ty przeciez jestes autorem zdjec i tzw "wlasnosc intelektualna" jest twoja wlasnoscia w sensie zdjecia, nooo chyba, ze zdjecia sa kradzione jak bylo wiadomo w jakim przypadku
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 29-01-2012 o 13:02

  22. #3572
    Nałogowiec Avatar Cukierek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    508

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    to i ja pochwale sie moimi pracami

  23. #3573
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Meraszka
    znów ładnie i fiolecik widać, nie gadaj!

    Kurko,
    tak napisałam, bo widziałam zdjęcia z Torunia chyba i każda swoją laskę kleiła na osobnym łóżku

    dziewczyny

    czy tę termiczną zalotkę to można też przy uzupełnieniu stosować
    nie rozwali mi doklejonych rzęs?
    ale mam stracha przez tym uzupełnieniem..

  24. #3574
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Blu jasne ze mozna
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #3575
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura, ja mam jeszcze chętną koleżankę na kurs z norek, ona nie ma czasu, by zaglądać do nas na forum, ale prosiła ją zapisać w razie czego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •