Strona 79 z 144 PierwszyPierwszy ... 296975767778798081828389129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 951 do 1 975 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #1951
    Debiutantka Avatar pattis
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cubaro rzęski są cuuuudne też chcę takie !

  2. #1952
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia - ta klientka ma taką narośl od urodzenia, nie wiem jak to się nazywa. Ja też mam coś takiego i dokładnie w tym samym miejscu, ale malutkie. U mnie jest to od kilku lat, wiem, że można to usunąć, ale mi nie przeszkadza, jest mało widoczne więc zostawiłam
    Jak pisałam już kiedyś ja robię gęsto, ale tutaj dodatkowo efekt jest z ładnego, perfekcyjnie wykonanego permanentnego, który klientka ma nawet pomiędzy rzęskami (to widać na zdjęciu)

  3. #1953
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia pisz na PW mam akurat swieza dostawe rzesek wiec na pewno wybierzemy zestaw startowy. Klej tez doradzę, nawet komplet nowych peset w domu mam

    Cubaro, ale piękne firmaneczki, cuudo
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #1954
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Taka narośl się nazywa.. gradówka. Prawdopodobnie kiedyś miała jęczmień na oku i się otorbił.

  5. #1955
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie

    Dziewczyny, jakie dzisiaj miałam pogotowie ratunkowe dla rzęs, dokładnie jak poprzednio i z tego samego miejsca. Pisałam Wam wcześniej, ale tym razem zrobiłam fotkę, nie wiem jak to tutaj ocenicie, ale w realu to MASAKRA.
    Jak je tylko zmniejszę to wstawię - bankowo będziecie podziwiać
    Ta klientka przyznała się, że już je nawet podcięła.

    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 03-07-2011 o 00:38

  6. #1956
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    sliczne, cholercia, ja nei wiem czy one sie tak powykrecaly bo sa posklejane czy za dlugie, czy to i to?

  7. #1957
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    tak robić nie wolno - oto te zdjęcia

    Oooooo jaaaaa co to ma byc Nie no rzęsy przebijają wszytskie ooo MASAKRA!
    i pewnie jeszcze zapłaciła fortune... dobrze że zgłosiła sie do Ciebie bo za pare dni to miałaby dopiero masakre!

  8. #1958
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kurcze że sie powykręcały to pół biedy (moje też czasami jak sie poczochraja a nie rozczesza przez 3-4 tyg to maja wichrowe wzgórza ) ale zastanawia mnie inna rzecz- czemu one sa połamane, powyginane i końcówki wyglądają jak przycinane



  9. #1959
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Emilia - ta kobieta je podcięła sama, ponieważ były jeszcze dłuższe. Posklejane były totalnie, zdejmowałam około godziny, bardzo delikatnie dotykając, aby nie uszkodzić naturalnych rzęs. Mówiła mi, że bolały ją powieki i wszystko razem, kłucie itp. Tamta "stylistka" - artystka twierdziła, że ich zdjąć nie może, bo nic nie zostanie, że uszkodzi rzęsy naturalne
    I to było robione w salonie. To już drugi mój przypadek z tamtego salonu.
    I tak miałam pracującą sobotę, ale czego się nie robi dla zrozpaczonych kobiet, no szkoda mi jej było bardzo.
    Kurka - posklejane były w krzyżaki. To była jedna wielka skorupa na oku.

  10. #1960
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam wszystkie rzęso maniaczki(i nie tylko).Przeczytałam cały temat,bite 79stron.Jesteście rewelacyjne.Nie mogę wyjść z podziwu oglądając Wasze prace.Ja zaczęłam zabawę z rzęskami jakiś czas temu łudząc się,że będę mogła sama sobie je aplikować...no ale niestety zadanie nie do wykonania.Nie rezygnuje jednak,bo jest to dla mnie świetne zajecie(uwielbiam dłubać przy takich rzeczach) Jestem samoukiem i duuużo sie dowiedziałam od Was co i jak robić ,a czego nie(tak a propos dziekuje kochane za dzielenie sie swoja wiedzą.Jesteście niezastąpione).Jak nabiorę trochę odwagi to wstawię swoje pierwsze rzęsiska ale przy Waszych to lipne sa strasznie

    Mam jeszcze prośbę(wiem,że już o tym pisałyście ale przepraszam nie mam juz siły żeby od nowa czytac cały temat)chce dokupic rzesy ale calkowicie nie wiem jakie na poczatek.Jakie rozmiary,wygiecia i dlugosci są najczęsciej używane?Tu moja prośba,czy mogłaby któraś z Was mi pomóc?

  11. #1961
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    cubaro, uwielbiam Cie wstawiaj takich wiecej(wiem, wiem, nie smiejemy sie z prac innych-to do adminow) ja sie nie smieje jednakowoz, ja chce zobaczyc tylko ja robi konkurencja

    vanilia na początek: skręt C 0,2 grubosc dlugość 8,10, 11, 12, 13 mm przydaloby się tez miec grubosc 0,15 mm 7,10, 12 mm
    skręt J grubosc 0,2 mm 7, 9, 11, 12 grubosc 0,15 analogicznie dlugosc czyli 7,9,11, 12 powinnas tez miec dluzszych troche, ale na poczatek lepiej nie, źle dobierzesz dlugosc do cienkich krotkich rzes i beda sie chwialy jak samotne drzewa na stepie wiec lepiej zeby cie nie kusilo

    kazda z grubosci -0 0,25 grama w woreczku

    to tyle ode mnie.

  12. #1962
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Vanilla Napisalam PW

    ---------- Dodano o godzinie 16:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:39 ----------

    Cubaro takie sytuacje się niestety zdarzają często. a kiedy te rzeski były zakladane (jaki czas temu)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #1963
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    teraz masz zdjecie edyta? no normalnie Cie zamorduje, wiesz dlaczego

    a tu takie

  14. #1964
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edytakon - te rzęsy Pani zakładała jakoś ok. 22 czerwca, do mnie trafiła przez stylistkę paznokci. Trochę późno ale jak jej tamta mistrzyni nawkładała do głowy, że tego już się nie da zdjąć to tak żyła w tym koszmarze. Poradziła jej pazurkowa Pani, że ma się ze mną skontaktować i ją o wszystkim uświadomiłam z tym zdejmowaniem. Zdecydowała się poza tym na desperacki krok i je jeszcze przycięła (ponoć były jeeeeszcze dłuższe).
    Kurka - pięknie te dzieło wyżej ale i jaką modelkę miałaś cudną. Zdjęcia super, ach... ja nie umiem takich zdjęć robić

    Niżej praca na dziewczynie, która miała mega drgające powieki, a prawą dodatkowo nie domkniętą. Pytałam podczas klejenia czy nie szczypie klej, mówiła, że nic nie czuje. Po jakimś czasie zaczęła łzawić, płakać i mówiła, że nadal nie szczypie, dziwne prawda? Pod koniec zauważyłam na tym prawym oku opuchniętą górną powiekę. Łzy leciały mocno, na zdjęciu jeszcze są mokre (nie udało się ich ładnie uczesać).
    Wstawiam te fotki, abyście zwróciły uwagę, jak klej może zadziałać na takie rozchylone drgające powieki. Górna lewa powieka to ten wałeczek, znacznie grubszy aniżeli w prawym. Z prawym oprócz łzawienia było OK.
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 03-07-2011 o 09:00

  15. #1965
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kurka jak zawsze pikne firnausie
    cubaro ale świetnie sobie dałaś rade bardzo ładne rzęski



  16. #1966
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura rzeski super i ślicznie wyszły te nieszczesne wewnetrzne kąciki z którymi zawsze jest problem
    cubaro rzęsiorki wyszły super

  17. #1967
    Debiutantka Avatar pattis
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cubaro pięknie wyszly
    Dzikakura ja już nie mam słów na Twoje prace

  18. #1968
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cubaro - przepiękne rzęski

  19. #1969
    Wczytuje się Avatar Butterfly2606
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ale piękne te wasze rzęski.. ja dopiero zczynam.. jestem świerzak po kursie ale TAK jeszcze nie potrafię.. kiedyś zasiąde i poczytam wszystkie posty w tym temacie.. i poglądam zdjęcia) ale na to trzeba czasu

  20. #1970
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    to i ja sie 'przyznam'.. też sobie kurs zrobiłam, też świeżak jestem Emilka nasza była moją modelką

  21. #1971
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    cubaro super rzesiaki

  22. #1972
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    świezynki zdjatka wstawiajcie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #1973
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam wszystkie kobitki klejące rzęsy Ja zaczęłam w styczniu, było pare przerw związanych ze studiami, ale już sporo klientek(koleżanka koleżanki itp.) Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam obcej kobiecie, starsza, po 40. I tu pojawił się problem, ponieważ nigdy nie robiłam starszej osobie i nie zdawałam sobie sprawy, że mogą być tak krótkie rzęsy. Po 10 minutach miałam już ją przeprosić i powiedzieć, że nie dam rady. Nie mogłam sobie poradzić, załamałam się, zwątpiłam w swoje siły. Na szczęście gdy już udało się przykleić z 20-25 rzęs, coś w końcu ruszyło. Powiem wam, że nigdy nie miałam takiego stresa.

    Mam takie pytanie
    Jak radzić sobie z bardzo krótkimi rzęsami w kąciku wewnętrznym Miały po prostu po 2-3 mm. Oczywiście nie przykleiłam do nich rzęs i powiedziałam jej o tym, zaprosiłam na darmowe uzupełnienie tych kącików gdy troszkę urosną te rzęsy, bo jaki jest sens przyklejać do takich krótkich skoro nawet 8 mm by je obciążyło i zaraz mogłyby wypaść. Ogólnie reszta oczka wyszła bardzo ładnie, tylko te kąciki Niestety nie mam zdjęcia bo w końcu zapomniałam jej zrobić.
    Dodaję inną fotkę.


  24. #1974
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Emajewska - witaj
    bardzo dobrze podeszłaś do sprawy i przyznam Ci się, że też nie bardzo lubię robić starszym Paniom i też wspominam taki sam przypadek. Byłam tak zestresowana jak Ty i też już miałam się poddać i podziękować, plecy miałam mokre, ciśnienie nie wiem jakie, ale... też wytrwałam i udało mi się jak Tobie. To było trudne doświadczenie ale zaprocentowało, u Ciebie też tak będzie. Z tego co widzę to robisz starannie, tak trzymaj i powodzenia

  25. #1975
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    moja pierwsza klientką tez była Pani w podobnym wieku i tez przy robieniu byłam cała mokra a serce mi waliło hehe ale jakoś dałam rade, efekt super a Pani jest stałą klientką
    Przez takie coś trzeba przejść to jest taki chrzest bojowy hehe



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •