Strona 80 z 144 PierwszyPierwszy ... 307076777879808182838490130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 976 do 2 000 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #1976
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Laski bo wiadomo najlatwiej kleić młodym Dziewczynom z pięknie napieta powieką, której rzeski są proste jak drut, długie i jeszcze nie krzyżujące się...jednak rzeczywistość bywa różna.
    Emajewska spróbuj zaczynać sobie od kątów wewnętrznych... wtedy oczy sa najmniej zmęczone i zaopatrz się w króciuteńkie rzeski, ja mam 7 0,15 i bardzo dobrze nadaja się do kacików (choć używam bardzo sporadycznie), bo te wenętrzne czasem za bardzo przeszkadzają w codziennym życiu...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  2. #1977
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dobra, to moje pierwsze po kursie

    przed

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    po

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    najwiekszy problem mialam z kacikami wewnetrznymi, jak Pani zamykała oko to jej rzęsy wchodziły w powieke

  3. #1978
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    po pierwsze laski, zaopatrzyc sie w tasme medyczna i podciagnac ten wewnetrzny kacik jesli rzesy wchodza w powieke jak mowi asia, skoro czasem polsikujemy sie tasma w kacikach zew nie widze powodu dla ktorego mialybysmy nie robic tego w wewnetrznych

    po drugie, zaopatrzyc sie w cienkie chude rzeski, nawet 0,10 grubosc na te kaciki krotkie wlasne, a kaciki wew i tak sie najszybciej gubi, potem zew a na koncu srodek

  4. #1979
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A ja mam pytanie z innej beczki.Czy mogłybyście mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi rękoma na 11 i 1h?

  5. #1980
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    (..)nawet 0,10 grubosc na te kaciki krotkie wlasne, a kaciki wew i tak sie najszybciej gubi, potem zew a na koncu srodek
    to sie odnosi do kolejnosci wypadania, bo troszke nei rozumeim ;p
    mam pytanie czy ktos zakupil ten zestaw? Podoba mi sie kuferek i oczywiscie klej i rzeski kupilabym od Edytki, ale zastanawiam sie czy akcesoria w nim zawarte sa chociaz do uzytku. Np pensety?
    Ostatnio edytowane przez Sieciunia ; 04-07-2011 o 18:57
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  6. #1981
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Asia bardzo ładne (troszkę się na jednym oczku potargały)
    Siecienia dla samego kuferka nie warto - fajne możesz znaleźć na allegro po 60 zł i to takie rozkładane z półeczkami itp więcej zmieścisz i jest praktyczniejszy



  7. #1982
    Debiutantka Avatar pattis
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia myślę, że nie warto, to chyba kuferek z allegro dość tani i zobacz co w nim jest wydaje mi się, że produkty niezbyt. To troche tak jak kupujesz sztućce w ładnej walizeczce na zamknięcie - owszem ładna ale na zdjęciu a w rzeczywistości ... za delikatna.

    Co do starszych kobiet to miałam klientkę ok.70lat z opadającą mocno powieką i oczy blisko nosa ma więc nie chciała rzęs od wew. bo wiadomo nie pasowałoby więc założyłam krótkie J i była zadowolona

  8. #1983
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia powiem Ci ze ja kiedys kupilam taki zestaw, on jest chinski i nic w nim nie nadaje sie do uzytku poza grzebykiem. pensety nie wygodne i bardzo slabej jakosci, rzesy w sumie nie najgorsze chociaz ja jednak ich nie uzywam, a gruszki sie po prostu nie da scisnac taka jest twarda. nie wspominajac juz o kleju. odradzam...

  9. #1984
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzięki za odpowiedź Właśnie ta Pani miała praktycznie zasłonięta powiekę przez tą skórę pod brwiami. Zorbiłam jej lifting (ja to tak nazywam, czyli przyklejenie taśmy nad okiem żeby podniesc ta opadającą skórę, ale musiałam cały czas poprawiać), Omordowałam się strasznie 3,5 h z jedną przerwą (każda klientka paląca upominała mi się o przerwę na fajkę, poza tym w tym czasie ja regeneruje siły i siadam na świeżo, czuję sie jakbym już tylko uzupełniała a nie robiła od początku )

    No i muszę kupić te cieniutkie rzęsy bo ja mam jakieś 8 mm, które się praktycznie nie różnią od 10 :/

    Kręgosłup mnie boli bo dzisiaj w sumie z 7 h nad oczami siedziałam.

    Ahh, nigdy nie zaczynałam od wewnętrznego kącika, zawsze robię sobie podstawę 5 rzęs, na końcu, w środku i na początku i dwie pomiędzy (czaicie?) i zaczynam od zewnątrz a te kąciki pierońskie mi zostają na koniec i już nie mam siły czepiać do mikro-rzęs :/
    Żeby wszystkie klientki miały piękne długie swoje rzęsy, kleiłoby się o wiele lepiej.


  10. #1985
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia, tak do kolejnosci wypadania, najpierw gubimy kacik wew, to przez zamykanie oka i ze przy zamykaniu gorna powieka przy kanaliku lzowym ociera o dolny potem zewnetrzny, bo pocieramy zablakana lze od wiatru, wycieramy rozmazany liner paluchem z kacika zewnetrznego etc, a srodek ostaje sie najdluzej


    Nie kupuj tego badziewia, kupilam podobne i rzesy i pensety, tyle ze na ebayu i zapakowane w woreczki czy kosmetyczki calosc kosztowala mnie jakies 40 zlotych Pensety sluza mi czasem do zaciskania żelu na formie, bo rzęsy w zaden sposob sie nie da tym chwycic, bo ich koncowki sie rozdwajaja, wachlarz jest fajny, ale do.. sypania brokatu rzesy są tak cieniuśkie ze to chyba 0,10 grubosc jest(czasem cos nimi wykoncze, jakis kącik, czy cos) gruszka do osuszania.. coool ale podobna za 4 zlote kupisz w aptece. Gruszki do osuszania uzywam

    Chyba, ze jak Emilia mowi, kreci Cię sam kuferek


    Alez jestem wkurzona, zglosila sie do mnie klientka,ktora byla u mnie w "promocji na pierwsza aplikacje" za 99 zlotych i teraz prosi o pomoc, bo jej kolezanka rzęsy zrobila, mowi, ze ma masakre.
    Miesiac temu poprosila mnie o zdjecia ktore robilam "przed" i "po" znalazlam, wysłałam zaniepokojona zapytując czy ona wylysiala po mojej aplikacji, czy cos pogubila... zero odzewu. Miesiac temu rowniez ktos mi sie na gg zglosil za ile robię dopelnienie, a ja robie rowniez paznokcie wiec napisalam, ze za 45 zlotych i teraz ta moja klientka upierala się, ze ja napisalam te 45 zlotych choc we wczesniejszej rozmowie jak wół bylo, ze dopelnienie stowke i to nie wiadomo z czym sie klientka zglosi. No to teraz mam zdjąć jakieś poryrane posklejane, powyrywane rzęsy, ktore robiono chyba na podstawie moich zdjęć(no bo po co byly przesylane te foty) wziac jak za dopelnienie, tfu co ja mowie.. za 45 zlotych zrobic pelna aplikację.... Moze ktoras zrobi? Oddam klientkę

    P.S. Stanelo na 90 zlotych... jestem glupia, nie?

    się wygadałam lżej mi.

  11. #1986
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wez kura kiedys ode mnie dostaniesz.... może jej jeszcze doplacic?

  12. #1987
    Debiutantka Avatar pattis
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no wiesz ludzie są różni i potrafią wciskać to co sami chcą usłyszeć ;/ współczuje , nie wiem co bym zrobiła .... a może akurat ci przyniesie pare klientek ;p bądz dobrej myśli hehe i od razu powiedz ile uzupełnienie żeby później nie było problemów

  13. #1988
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Asia to zrobimy zmasowany atak i spierzemy kurze kuper Kurrrra ty wiesz



  14. #1989
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    No laski dołączam sie ataku ... Kura już wie...
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #1990
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    spierzcie mnie laski, bo mi sie nalezy, mowie powaznie, ja jestem jakas niereformowalna

    Nie patiss, nie przyniesie to nie ten typ. Gdyby miala przyniesc to juz by się to stało. Bedzie obrazona, ze musiala zaplacic te 90 zlotych, dzisiaj jedzie z mezem, ktory bedzie siedział u mnie w chalupie przez dwie godziny, bo(ja wolno robię, to tez od Pani uslyszalam) uslyszalam tez, ze Pani chce grubsze rzęsy i dluzsze niz miala ja Wam pokaze na czym mam te grubsze rzesy kleić to padniecie, teraz na nią czekam, a niech się ktoreś odezwie, to przysiegam, nie wytrzymam.

  16. #1991
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kura wie, ze nie powinna a i tak sie godzi
    w głowie sie nie mieści jak ludzie potrafia naciagać tyle pracy i to w strasznie niewygodnej pozycji, kura w 9 miesiącu ciązy z dretwiejąca reką,
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 05-07-2011 o 12:00

  17. #1992
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hyy tuśka, a tu, no cóż..... Kolezanka, ktora "na dniach" bedzie miala certyfikat. Na moje dictum, ze nie tak oszczedza się pieniadze Pani powiedziala"ale moja kolezanka nie wziela wcale mniej niż Pani bierze"....
    Nie wiem, czy widać, ale Pani ma dziury w rzęsach, nie mowie, ze byly gęste, bo nigdy nie byly, ale posklejane kępkami nie mialy prawa przetrwac w stanie nienaruszonym w sensie te na oczach.

    12 tki, ktore pani sobie zazyczyla dlugo nie potrzymaja, ale czy ja mam się przejmować?. Klient nasz pan.

  18. #1993
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja bym powiedziała... jaka płaca taka praca...
    kochana bardzo ładnie wykonana robota... a tekst Pani aż sam prosi sięo to żebyś w koncu podniosła cene swoich usług do ceny chociażby zeszłorocznej... bo skoro tamta Pani robi w podobnej cenie a rzęsy wyglądają jak wyglądają, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać

    PS rozumiem, że tamta Pani czeka na certyfikat z allegro
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #1994
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no Ty kurko to jestes dla tych wsyztskich okroopnych bab za dobra i to nie tylko ten watek czytajac stwierdzam. podnos ceny, nie przyjmuj chamek, moze kilka groszy Ci odpadnie, ale trzeba sie cenic, tym bardziej ak sie ma zdolnosci
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  20. #1995
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kura jak widzę te posklejane kępeczki to az mam ochotę tak jedna pęsetką złapać, druga złapać i tak mrrr rozdzielić hehe
    Nooo Kura ty wiesz lepiej mieć 10 klientek za większą kwotę i szanujących twoja prace niż 15 przekup bazarowych co sie o każdy grosz targują. Wszyscy ci kochana mówią że za dobra (goopia) jesteś dla tych zołz!
    a jak cie która zapyta co tak drogo to powiedz ze na pieluchy potrzebujesz i juz hehe (żarcik)



  21. #1996
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Kura jak widzę te posklejane kępeczki to az mam ochotę tak jedna pęsetką złapać, druga złapać i tak mrrr rozdzielić hehe
    Nooo Kura ty wiesz lepiej mieć 10 klientek za większą kwotę i szanujących twoja prace niż 15 przekup bazarowych co sie o każdy grosz targują. Wszyscy ci kochana mówią że za dobra (goopia) jesteś dla tych zołz!
    no otoz to!
    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    a jak cie która zapyta co tak drogo to powiedz ze na pieluchy potrzebujesz i juz hehe (żarcik)
    dobre
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  22. #1997
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny piękne rzęski robicie! Też mi się marzy taki kursik

  23. #1998
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    tylko nie bijcie ... mojej mamy ...

  24. #1999
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Lalki, pytanie.
    Na czym najlepiej wam sie uklada rzesy, to znoaczy rozsypuje, zeby łatwo bylo chwytac?
    Bo ja juz probowalam na :
    -koszulce bawelnianej
    -gąbce
    -na reczniku kuchennym
    -przyklejalam sobie nawet do 200 rzes na tasmy przed przyklejaniem zeby pozniej latwo mi sie lapalo, zebym nie musiala przekrecac itd, ale niestety odkrylam ze klej z tasmy zostaje na rzesach i ciezko sie przyklejaja, a jak sie przykleja to i tak szybko odpadaja :/
    -na podkladce silikonowej, 16 zl za taki maly przezroczyty bajer, myslalam ze bedzie fajne, a nie jest az tak, kupilam dobra pesete mimo to naelektrozywuje sie i dostaje wariacji, jesli na tej podkladce dobrze mi sie nie ulozy tylko lezy plasko ciezko mi jest zlapac

    Jestem samoukiem stad moje pytania, pewnie dla profesjonalistek banalne, no ale kto pyta nie błądzi

    Ostatnio edytowane przez emajewska ; 05-07-2011 o 20:02 Powód: fotka

  25. #2000
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cześć dziewczyny,
    Przyjeżdżam na kilka dni do Wałbrzycha i chciałabym zagęścić sobie rzęsy. Czy jest może ktoś z Wałbrzycha lub okolic, ewentualnie w terminie 12-16 lipca Szklarska Poręba?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •