Strona 25 z 144 PierwszyPierwszy ... 152122232425262728293575125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #601
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    powiedzcie mi jeszcze jaka macie metode/jak zapanowalyscie nad lewa reka. Macie jakies sprawdzone tricki zeby sie reka nie trzesla przy rozdzielaniu rzes? Rozdzielacie rzesy jedna peseta czy dwiema?

  2. #602
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hehehe Kurka no pewnie no jakos sie musimy umowic powiedz co Cie interesuje

    co do rzes ja wysypuje na poduszke i jakos tam idzie.. choc nie wiem czy z podkladkami nie sprobuje

    unita mnie rece sie nie trzesa wcale, mam straszna cierpliwosc do tego, ja rozdzielam raczej dwoma i przytrzymuje potem jedna

  3. #603
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    moniula bardzo ładnie, ale mam wrażenie, że opuściłaś pare rzęsek. powiem szczerze ze uczysz sie szybciej ode mnie
    KAMIS AJ LOF JU

  4. #604
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Valia Zobacz post
    moniula bardzo ładnie, ale mam wrażenie, że opuściłaś pare rzęsek. powiem szczerze ze uczysz sie szybciej ode mnie
    Wiesz starałam się jak moglam ta dziewczyna miała tak mało swoich rzęsek,że raczej żadnej nie opuściłam. a te co widać pomiedzy to są rzęski z dołu. Ale oczywiście muszę jeszcze duuuuuuuużo ćwiczyć

  5. #605

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał moniula Zobacz post
    Wiesz starałam się jak moglam ta dziewczyna miała tak mało swoich rzęsek,że raczej żadnej nie opuściłam. a te co widać pomiedzy to są rzęski z dołu. Ale oczywiście muszę jeszcze duuuuuuuużo ćwiczyć
    Ładnie wyglądają, aż miło popatrzeć, właścicielka rzęs zapewne była bardzo zadowolona każde następne będą piękniejsze

  6. #606
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    moniula tak, jestem pewna,ze to te z dolu przeswituja, przyjrzalam sie, b. ladne rzeski

    Unita jakos mi sie nie trzesie, lewa separuje juz trzymajac rzese w pensecie w prawej rece, jak odseparuje rzęskę to dopiero maczam syntetyczna w kleju i aplikuję. Czy Ty juz robisz rzeski kochana, czy sie dopiero przymierzasz?
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 10-09-2010 o 10:02

  7. #607
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    to ja mam konkretne pytanie czy macie porownanie normalnych rzes z pudeleczek a tymi mink? czy latwiej jest uchwycic w odpowiednia strone te rzesy mink?

    ja wole sypane z woreczka z tymi w pudelku sie umecze zeby zlapac 1 szt

    ja tez jak Dzoanka rozdzielam dwoma i przytrzymuje 1 tak mi wygodniej...

    Moniula super...a powiedz mi skad jestes? bo widze slask a on spory

  8. #608
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki NNisia widze , ze sie gonimy po forach hehe

  9. #609
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nie ma sprawy....a jak nie mozna sie ograniczac i zamykac na jedno

  10. #610
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A ja mam takie pytanko Mozna twarz myc jak sie ma rzeski przedluzone?

  11. #611
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    pewnie

  12. #612
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    myc mozna oczwiscie ale nalezy uwazac,robic to delikatnie w tych okolicach by nie szarpac ich w kazda strone i nie powyrywac,najwazniejsze

    najpierw odpowiednio zmyc płynem lub mleczkiem nie tłustym zbyt mocno..a pozniej woda z zelem..zbyt czeste odmaczanie rzes powoduje słabniecie kleju no i nigdy nie wiemy w ktorym etapie wzrostu jest nasza rzesa..

  13. #613
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Sieciunia Zobacz post
    A ja mam takie pytanko Mozna twarz myc jak sie ma rzeski przedluzone?
    myj myj, woda z mydlem nie szkodzi, w ogole woda nie szkodzi, szkodzi potem wycieranie, bo to uraz mechniczny, a jak mleczka czy plyny do demakijazu, to albo specjalne do przedluzonych rzes, a jak nie, to wszystkie, ktore maja skłądnik PEG, czyli glikol, na czwartym miejscu w składzie i dalej(czytaj skład na odwrocie butelki)
    a i jeszcze jedno, uwaga na Clerasil, z praktyki- odpadają jak szalone

  14. #614
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko hmmm preparaty do demakijazu ktore maja skladnik PEG?czy raczej tych z PEG powinno sie unikac

  15. #615
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    odpowiem za kurkę mam nadzieję że nie będzie mi mieć tego za złe

    możesz używać produktów z tym składnikiem ale jak masz z tyłu spis składników to PEG powinien być co najmniej na 4 miejscu może być też dalej byle nie na pierwszym drugim i trzecim...

  16. #616
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    aha to teraz rozumiem..... dzieki za wyjasnienie

  17. #617
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    yhy, dzieki kasiunia

  18. #618
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kura,jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy Naprawdę. Oczytana że hej. Powinnaś być szkoleniowcem Szacuneczek.

  19. #619
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    czy jest jakis schemat, regula mieszania dlugosci instalowanych rzes?

  20. #620
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Nie istnieje dziewczyny jeden sprawdzony schemat sprawnego doklejania czy mieszania długosci rzes..

    za;ezy to w duzej mierze od kształtu,wielkosci innej faktury rzes..

    czesto wiekszosc rzes rosnie w gore a innym razem wszstkie rosna w dól,sa poniszczone od kosmetyków zalotek naturalna ich długosc jest bardzo mała i słaba sa rzadsze gestsze rzesy..do kazdego typu rzes nalezy dobrac tak idealnie syntetyczny odpowiednik by wszystko ze soba wspólgrało..

    na prawde nie sztuka jest przyklejenie rzesy do rzesy jakkolwiek jak nam sie podoba gdzyz klej jest bardzo mocny bardzo wazne jest by kazda z nich pokryła sie z druga idealnie..wtedy tak przedłuzone rzesy semipermanentnie(poprawnie poł permanentnie tak powinien sie nazywac zabieg) rzesy przetrwaja najdłuzej...

  21. #621
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    moniula, dziekuję kochana ja nie mam kursu zrobionego, ale staram sie jak mogę, zeby widziec jeszcze wiecej w miarę skromnych mozliwosci

    Unita- Tak jak Ania mówi wszystko zalezy od tego jaki kształt oka ma klientka, bo nie wszystkim wszystko pasuje

    ale tak dla przykładu pokaże dwie aplikacje na tej samej dziewczynie
    ponizej moja nieoceniona karola na ktorej eksperymentuję:

    foto 1, 2 Karola soute w dwoch odslonach

    foto 3, 4 : Karola-efekt naturalny czyli bez przedłużania zewnetrznego kącika oka
    zaaplikowane rzęsy profil C i kolejno poczynając od zewnetrznego kącika oka grubosc 0,20 dlugosc 12 mm tam gdzie(patrzac z perspektywy zamknietego oka) powieka opada kolejno nasze 12 mm mieszane z 0,20 grubosc i dlugosc 11 mm, potem na samym srodku grubosc o,15 i o,20 dlugosc 11 mm nastepnie tam gdzie powieka zaczyna sie unoscic(caly czas patrzac z perspektywy zamknietego oka klientki) grubosc 0,15 dlugosc 10 mm i potem w samym kaciuku zewnetrznym grubosc o,15 i dlugosc 7 mm , wszystkie przejscia sa płynne, czyli nie ma ewidentnej granicy miedzy jedna i drugą dlugoscią

    foto 5,6
    Karola efekt kociego oka Karola ma takie fajne oko, ze kącik jej nie opada więc mozna sie pobawic aby uzyskac teatralny efekt kociego oka zastosowałam przeskok w długości rzęs profil C i kolejno poczynając od zewnetrznego kącika oka grubosc 0,20 dlugos 14 mm (patrzac z perspektywy zakmnietego oka),tam gdzie powieka opada zaczelam mieszac grubosc 0,20 i dlugosc 14 mm z dlugoscia 13 mm , tam gdzie powieka sie unosi czyli blizej srodka oka nie mieszalam już rzes tylko zastosowalam rzesy grubosci 0,20 mm i dlugosci 11 mm, nie mieszałam, bo chcialam uzyskac wyrazny przeskok, aby podkreslic wydluzony kacik zewnetrzny- , nastepnie blizej wenwtrznego kacika sa rzeski grubosci 0,15 mm dlugosci 10 mm i na samym koniuszku wewnetrznego kacika 0,20 grubosc i dlugosc 8 mm


    Kazda z nas chce miec wydluzony troche kacik zewnetrzny, ale reasumujac
    , aby uzyskac efekt bardziej naturalny stopniujemy rzesy lagodnie mieszajac przejscia miedzy jedna dlugoscia a druga, gdy chcemy czegos bardziej spektakularnego stosujemy przeskok mniej wiecej na srodku oka, ale podkreslam, nie kazde oko sie do takich eksperymentów nadaje, trzeba rowniez uwazac na zewnetrzne kaciki, gdzie rzesy sa pomimo naszych bogobojnych zyczen sa zazwyczaj slabsze(mowie z praktyki) i jak zaaplikujemy ciezsza rzęsę najpierw nam ona opadnie, a potem lubi oslabic cebulke i doporowadzic do wypadniecia naturalnej, wszystko trzeba z wyczuciem, gdy widze np zmasakrowany zewnetrzny kacik(czesto wycieramy sobie palcem rozmazana kredkę, tusz etc, spimy na boku i to przez to tak sie dzieje) to doklejamkrotsze i ciensze rzeski, ale staram sie wykanczac zewnetrzne kaciki

    Gdy chcemy uzyskac w ogole naturalny efekt w kacikach dajemy rzesy krotsze (oczywscie w zewnetrznym dluzsze niz w wewnetrznym), a na srodku dluzsze-taka jest generalna zasada i oczywscie nie przeginamy z gruboscia rzesek

    jeszcze jedno:

    niektorym rzeskom nalezy sie korekta, bo nie wszystkie naturalnie rosna tak jakbysmy sobie tego zyczyly trzeba je naprstowac i czasami troche "oszukac",ja oszukuje, np jak mi rzęska rosnie w zupelnie inna strone, np do środka oka zamiast na zewnatrz to probuje ja troche nagiac a czasem rzeske syntetyczna nakleic z boku(normalnie naklejamy od gory) po stronie jakby zewnetrznej, czyli nie po stornie wewnetrznego kacika a zewnetrznego ten zabieg czasem pomaga aby skorygowac niepokorne wloski

    matko, znow epistola, niech sie dziewczyny po kursie wypowiedzą.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 12-09-2010 o 09:58

  22. #622
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no Kurko efekt powalajacy

  23. #623
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kura miodzio rzęsiory ostatnio widziałam dziewczynę masakra ,każda rzęsa szła w inną stronę i miała jakby co 3-4 dłuższą ,feee .Kura rzęsiory robine przez Ciebie są piękne

  24. #624
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzieki dziewczyny

    total-moglo byc tak tez, ze dziewczyna wylysiala nieco, rzesy jej odrosly, dlatego szly kazda w inna strone(w sensie naturalne jej odrosly), pogubila rzesy na to miejsce wyrosly jej nowe, czy wygladala tak? z rzesami jak z pazurami, mamy rekordzistki,ktore nosza pazury i 6 tygodni, wiemy jak obrzydliwie to wyglada.. odrost, poprzesuwane krzywe, no wiesz... z rzesami jest podobnie.
    To bezkompromisowe co powiem, ale jesli nie masz kasy na uzupelnianie pazurkow i rzesek

    to kup lakier za 3 zlote i tusz za 15 pomaluj obydwa elementy i tez bedzie ladnie, tylko nie laz z odrostem ani rzes ani pazurow, bo to uroku nie dodaje
    to jest poltoramiesieczny odrost rzesek wspomagany skubaniem
    ponizej fota

  25. #625
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kuuraaaa jestem zdesperowana potrzebuje sie upiekszyc
    KAMIS AJ LOF JU

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 11:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •