Strona 82 z 144 PierwszyPierwszy ... 327278798081828384858692132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 026 do 2 050 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2026
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dorota najblizej to chyba do Emilki do otwocka...a w ogole to miło mi, śasiadko, wreszcie ktos z moich okolic sie pokazał

  2. #2027
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    sieciunia, no ja wiem, wiem, ze takie wlasnie klientki przyciagam, a poczta pantoflowa w przypadku rzęs dziala przedziwnie, nawet jak ktos kogos poleci, to polecający chce od razu.. zniżkę

    Emilka piekne rzęski

    vanilia, no wiec wlasnie czasem jest tak, ze mozna dostac tansze produkty a lepsze poruszamy sie z tymi rzesami i tak w kategoriach polek niskich i nizszych srednich i to jest jasne

    amajewska- no przeciez widac, ze staralas sie bardzo, no nawet napisalam. Byle do przodu.

    butterfly, z tej strony, ktora podalas to rzeczywiscie jacys oszusci, ta strona juz nie dziala.

  3. #2028
    Wczytuje się Avatar Butterfly2606
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Gorzów Wlkp
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    gdybym tylko znalazła to forum zanim zamówiłam klej..
    w koncu się dodzwoniłam niby wysłany.. czasem się zdaza ze poczta avizo nie zostawi (13,5 za przesyłke za taki mały klej i poczta a nie kurier?)
    ale siedze od kilku godzin i czytam i czytam ..i czytam.. i jeszcze wszystkiego nie przeczytałam ale wiem ze klej z secret laches jest dobry i kosztuje 99zł, a nie 140..
    ja tam kurs robiłam, wiec chyba nie są to oszusci, sama nie wiem.. nie plecam bynajmniej.. mam nauczke zeby za pobraniem zamawiac..
    dopiero co kupiłam stolik do manicure i tez musiałm się wykłucac o zwrot pieniedzy- w koncu przysłali po prawie miesiacu- pechowiec ze mnie..

  4. #2029
    Rozkręcanko Avatar dorota_pazurki89
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Paulka Zobacz post
    dorota najblizej to chyba do Emilki do otwocka...a w ogole to miło mi, śasiadko, wreszcie ktos z moich okolic sie pokazał
    looooj az do Otwocka to mi sie nie opyla jechac ale coz najwyzej skozystam z jakiegos tutejszego salonu... moze polecacie jakis? dziekuje i wzajemnie ;D

  5. #2030
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja nie jestes zbyt w temacie i Ci niestety nie pomoge :/

  6. #2031
    Rozkręcanko Avatar dorota_pazurki89
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał Paulka Zobacz post
    ja nie jestes zbyt w temacie i Ci niestety nie pomoge :/
    tak czy inaczej poszukam czegos dziekuje

  7. #2032
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Oj jak miło było mi poczytać to co Kurka napisała...

    Wszystko to swieta prawda...


    Emi piekna aplikacja super
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #2033
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja robiłam szkolenie w SL, kupiłam u nich zestaw, który sama sobie dobierałam (tak mogłam) i jadę tak od początku, a że jestem już stara (dosłownie - czterdziestka tuż tuż) i przyzwyczajam się do dobrych, może czasami nie tanich rzeczy to nie eksperymentuję tzn. nie szukam tańszych i nieznanych. Czasami jak widać to się opłaca.
    Kurka trochę się dziwię jak piszesz o tych cenach aplikacji u Was, aż mi się wierzyć nie chce..., ja mam tam kogoś z branży i wiem, że biorą więcej i nawet mnie ganią, że biorę za mało.
    W każdym razie ja z jednej strony cieszę się, że w moim mieście nie potrafią robić rzęs (bo przylecą do mnie jak do pogotowia) a z drugiej strony martwi mnie fakt i tutaj cyt. kurki:
    "posklejane trzymają się dłużej niz te żelazne 4 tygodnie, bo jedna rzęsa nie pozwala wypaść drugiej, a potem jak wypadają to wyrywają kolejne i to swoje, dziewczyna chodzi lysa i bezrzęsa, rzęs już sobie nie zrobi i wzmacnia się obiegowy mit, że rzęsy przedluzone doprowadzaja do łysienia"
    Któraś z Was dopisała, że przytyła , a ja przez te rzęsy to schudłam, nie mam czasu zjeść, ale nie zrozumcie mnie źle, nie narzekam, ale skrajności też nie lubię heheh
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 07-07-2011 o 22:58

  9. #2034
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    cubaro, ja mam czesc informacji od klientek, a czesc zaobserwowalam sama.Zobacz na te ogloszenia zresztą, przecież to nie ja wszystkie zamieszczałam, a tam stoi normalnie czarno na białym: 80 zlotych rzęsy, 50 zlotych rzesy-mozemy sie domyslac co to za rzesy, ale klientka poleci na cene najpierw, zanim sie sparzy. Te, ktore wstawiłam to ceny "obowiązujące" w domach , ale proszę i saloniki tu znajdziesz:

    Zdrowie i uroda Gdańsk, gg 5977465: Luiss salon zaprasza--150 zl--Przedłużanie i zagęszczanie rzęs motodą 1:1 secreet lashes

    po 125 zlotych jak przyjda dwie......

    I nie jestes stara, ja jestem starsza))))

    Jest jeszcze jeden proceder, o ktorym nie pisałam, a moze wartaloby. Czesc dziewczyn pracujących w domach i zakladających w miare przyzwoite rzęsy "wyhacza" swoje klientki w salonach i się dogadują-mogę tylko podejrzewać , że są pracownicami powyzszych salonów, bo jaki sens mialoby okradać siebie samą w domu robić taniej, a w salonie , na wlasny rachunek-drozej. cytat mniej wiecej: No ja byłam z Pani Magdy zadowolona, bo dopełniala mi za 70 zlotych w domu, ale w salonie ona pracuje i ja się z nią dogadałam, ale widocznie teraz ma za dużo klientek i jest zmęczona, bo już po tygodniu te moje rzesy trzeba dopełniać".

    Niepokoi Cie sklejanie rzęsy do rzęsy? No co ty, przeciez to zaczyna być dość powszechny proceder, a moze ze takie rzesy"trzymaja" dluzej niz 4 tygodnie, trzymaja się w kupie , bo stanowią"zwarty" wachlarz i odrywają się, z wlasnymi rzesami po trzy po cztery.Tej mojej klientki gdzies tam jest zdjecie kepek z wlasnymi rzesami, "trzymaly" 5 tygodni

    Będę gwalcic te wstydliwe klientki, ktore nie dają sobie robić zdjęć tego co mają na oczkach jak przychodzą... uwierzycie.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 08-07-2011 o 03:13

  10. #2035
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Macie jakiesj sprawdzone sposoby na odseparowanie rzesy? Dzaialcie jedna pensteta czy dwiema? Bo wydaje mi sie to strasznie trudne
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  11. #2036
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Sieciunia - ja pracuję na dwóch pincetach, ale chyba czas je wymienić na nowe, coś jakby mniej łapały?
    Kurka - czy Ty wymieniasz pincety? Ja swoje mam już 8 m-cy.

  12. #2037
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja tez dwiema, a mozna jedną? i pomoc sobie ręką?

    Cubaro kochanie, wlasnie wymienilam. Juz nie lapaly prawie w ogole, to przez ocieranie jednej o drugą, wypilowaly sie, kurcze.

    a tu takie J-ki

  13. #2038
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura piękne

  14. #2039
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurka - są doskonałe, a zdjęcia... Ja nie potrafię takich zdjęć robić

  15. #2040
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki dziewczyny

    cubaro, jak nie potrafisz, toć to zdjęcie komórką jest, pod lampę delikwentkę, lampa powinna oswietlać babinę na wysokości szyi( w sensie strumien światla) komorke pod katem na wysokości jej czoła i zza niej pstrykolisz, ja zrobilam np dzisiaj zdjęcia na siedząco w sensie kobitka siedziała, aplikacja wyszla niezle, ale zdjęcia-dramat

    tu moja rekordzistka, 7 tygodni i twierdzila, ze jeszcze ma aplikację ta aplikacja wyglądała tak jak na focie pierwszej, ale rzęski jej ladnie odrosly i bylo na czym zrobić następną. Oczywiscie taką wylysiałą odrosniętą aplikację ściagamy, tu nie ma co sie klientka z nami klocic, to nie dopelnienie tylko pelny zabieg, ale grzeczna byla, nawet nie probowała

  16. #2041
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura ale rzeski wyszły rewelacyjnie i takie gęściutkie super

  17. #2042
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To prawda, dzikakurka robi gęściutko , prościutko, bardzo ładnie, tak też lubię
    A z tymi zdjęciami to niby wiem jak, ale jakoś nie takie efektowne jak tutaj niektóre

  18. #2043
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kura, ale super
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #2044
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzizys, ja tez chce takie firanki...

  20. #2045
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki laski, staram się, dlatego maks dwie aplikacje dziennie(nie wiem, co by sie stalo, gdybym miala wiecej dziewczyn , czy bym sie skusila? Chyba nie) dla mnie dwie aplikacje noo, trzy to tak maks, potem spada wg mnie jakosc, w sensie dokladnosc ale to wszystko kwestia osobnicza

    zuzka, troche daleko masz

    drugi set, to "ofiara" grupponu, nie, moze się zle wyrazam, nie tylko grupponu co złego kleju, rzesy klejone ok wg mnie, bo sciągałam, ale.. po tygodniu prawie wszystkie spadły, Pani przyniosla garsc w woreczku, odklejonych zupelnie, nie powyrywanych, nie posklejanych- odklejonych Klientka mowila,ze tamta Pani bardzo sie starła i to naprawde bylo widac, ale ten klej? Mowie-stary, albo za malo dała. Takze dziewczyny, wiecej kleju w upały, wiem, ze slabo wiaze na rzesie, ale niestety.. powrót do dmuchawki

  21. #2046
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Piekne kochana. Kurcze tak chcialabym zeby mi kiedys tez tak wychodzilo. cudo w ktore wkladasz cale serce to widac !

  22. #2047
    Rozkręcanko Avatar madziaraa
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1


  23. #2048
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ale co madziara.. mamy ocenic? ty jestes wlascicielka tych rzes, czy ty je zrobilas?

  24. #2049
    Rozkręcanko Avatar madziaraa
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hehe ja jestem właścicielką i ja je zrobilam, bylo cieżko ale dałam rade... Dowód dla tych ktorzy mylsą ze samemu sie nie da, a jednak dla chcacego - nic trudnego

  25. #2050
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    madziaraa a na jakim kleju zrobiłaś sobie rzęski?
    zdolna jesteś

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •