Strona 83 z 144 PierwszyPierwszy ... 337379808182838485868793133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 051 do 2 075 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #2051
    Rozkręcanko Avatar madziaraa
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki
    Klej Secret Lashes (fioletowy)

  2. #2052
    Rozkręcanko Avatar madziaraa
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1


  3. #2053
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    PESETA PINCETA PROSTA PRZEDLUZANIE RZES - RZESY (1700433606) - Aukcje internetowe Allegro

    czy to jest ta sama o której mówiła kurka?Jak tak to biore wezme chyba ze 4 sztuki bo tak tanio to nie widzialam jeszcze

  4. #2054
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    bardzo fajne rzeski madziara(a wlascicielką juz jest ta osoba, ktorej robilas)

    vanilia to vetusy, dobre pensety, ale nie kupuj az czterech komplet Ci starczy na rok spokojnie czyli dwie

  5. #2055
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ooo to suuuper dzięki Kurko

  6. #2056
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    madziara dobry obyczaj nakazuje, żeby skrobnąć "dwa słowa" do wrzucanych fotek, nikt nie będzie się domyślał co chciałaś "przekazać"


  7. #2057
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurka - ja robię 3 dziennie, ale też uważam, że trochę ciężko, na razie daję radę. Myślę, że po sezonie się rozluźni, teraz się nie wyrabiam .
    Jeśli chodzi o pensety też mam vetusa, ale dwie różne, tą do aplikacji prostą, do separacji z wcięciem.
    Madziara - już sobie wyobrażam ile łez wylałaś przy klejeniu tym klejem. Ja robiłam sobie na nim blinka i źle to wspominam. Nie rób na nim bo to niebezpieczne, lepiej stosuj ten do blinka - białozielony (opakowanie).

  8. #2058
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja tez chcialam kupic sobie zestaw peset vetusa, do ktorego link zalaczyla jakis czas temu Kurka. A teraz sie zastanawiam czy nie kupis takich 2 prostych wlasnie. Dziewczyny jakich uzywacie? Dwoch prostych czy prostej i zakrzywionej?
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  9. #2059
    Wczytuje się Avatar elianka1980
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam dziewczyny, pisałam już wcześniej na temat szkoleń we Wrocławiu ale nikt nie odpisywał, może teraz ktoś się znajdzie kto będzie mógł podpowiedzieć gdzie najlepiej taki kurs przedłużania rzęs zrobić, zależy mi na jakości przede wszystkim i dobrze byłoby żeby to szkolenie było we Wrocławiu
    Rozmawiałam z dziewczyną z Secret Lashes, która szkoli we Wrocławiu ale nigdzie na forum nie mogę znaleźć czy szkoli dobrze czy nie... jednak wolałabym pójść do kogoś polecanego żeby nie żałować, jakbyście dziewczyny słyszały o szkoleniach we Wrocławiu proszę o informacje, z góry dzięki wielkie

  10. #2060
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    o ile dobrze pamietam xxl lashes szkola we Wroclawiu

  11. #2061
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    trzeba zapytać edytakon jesli xxl szkoli- napisz do niej na PW

    uzywanie dwoch prostych penset to błąd w zalozeniu, powinno sie uzywac jednej prostej, jednej zagiętej, ja niestety popełniam ten błąd-uzywam dwóch prostych, oczywiscie opatentowałam swoj "system" seperacji i chwytania rzesy dwoma prostymi, ale to podstawowy błąd, zdaje sobie z tego sprawę, jednak tak się nauczyłam i teraz utrwalam swój własny błąd. Inaczej jest, jak sie jest niezapisaną czystą kartą, to lepiej nauczyć się prawidłowo.

    Fota nr 1: Oko Pani Justyny :wyłysiałe" lekko po poprzedniej aplikacji(nie mojej)
    Fota nr 2- jak widać rzęsy odrosły, jestem bardzo dumna! To fota po zdjęciu mojej aplikacji noszonej 3,5 tygodnia(zdejmowalysmy, bo Pani zdecydowala sie na inny rodzaj rzęsek-oczywiscie brawa dla klientki za prawidlowe"uzytkowanie" aplikacji

    Fota nr 3, aplikacja
    fota nr 4 wiem, ze nie powinnam kleić tego kącika wew takie rzesy z przerwą w kąciku wewnętrznym lepiej zostawić, Pani tam miala przerwe, a potem dwie rzesy w tym kaciku wew a ja.. dokleilam się z rozpędu do tych dwóch ostatnich) ale uwazam, ze dobrze, ze widze wlasne błędy, a i dzisiaj zmierzylam jaka odleglosc od powieki stosuję przy aplikacji(mam taka miarke chirurgiczna w domu) ..0,3 mm sama nie moglam uwierzyć, sorry za bezczelną autopomocję, ale zaczynałam od 1,5 milimetra odstepu od powieki..

  12. #2062
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    !
    Witam
    super ,ze tu trafiłam
    rozglądam się własnie za kursem na przedłużanie rzęsale widzę ,że i bez kursu Dzika kurkanp., tez mozna działać...i ja tak robię też ,, niestety w porównaniu z guru naszym w tym wątku to jestem beznadziejna
    Ostatnio edytowane przez sylwia29 ; 11-07-2011 o 23:06

  13. #2063
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A czy to zalozenie mowi, ktora sie separuje a ktora klei? Bo ja jakos bardziej przychylna jestem separowaniu prosta, a lapaniu zakrzywiona. Lepiej mi to wyglada i wydaje mi sie latwiejsze, chociaz jeszcze nie probowalam
    a przy takim malym odstepie nie kluja rzeski?
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  14. #2064
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    będę tu często zaglądała i sledziła wasze wypowiedzi- można się wiele dowiedzieć normalnie jak z poradnika:-)
    mieszkam w małej miejscowości niedaleko Bydgoszczy , długo sie zastanawiałam czym się zając,,, obiło mi się o uszy "przedłuzanie rzęs" i od tego czasu sortuję kazde zaskórniaki na kurs i wyposażenie .. zakładam rzęsy póki co ale to raczej metodą prób i błędów

  15. #2065
    Wczytuje się Avatar elianka1980
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Już pisałam, ale do edytakon musiałabym jechać do Poznania

  16. #2066
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    sieciunia jesteś kochana- dzieki za pomoc hyyyyy

  17. #2067
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    sylwia, nie polecam dzialania bez kursu, ja zaczynalam kleic rzesy jako samouk ale wtedy kursy byly po 2.000 zlotych, nie do osiagniecia kwota jak dla mnie wtedy, bardzo tego zaluje, bo sie zle czulam zarowno wobec klientek, ktorym jednak za zostawione u nas pieniadze nalezy sie "papier" w koncu jednak kurs mam.

    Teraz rozglądam się za kursem na szkoleniowca, ale to jeszcze chwilka, mysle, ze to czas

    Poza tym to co opisane jest czyms innym niz jak Ci ktoś pokaże, a metody prob i bledów wyrabiaja zle nawyki jak u mnie z tymi dwoma prostymi pensetami chociazby i wiele wiele innych o ktorych tu nie powiem

    Sieciunia, nie, nie za blisko, bo rzesy nie dotykają powieki, a to o w tym chodzi. Trzeba wiedziec, ze rzesy rosna nierzadko w paru rzedach i tak umieć"podwiesić" rzad podspodni, aby nie wypychał tego, ktory jest u góry na powiekę. Jak się tego dokona w sposób odpowiedni to aplikacja służy dłuzej. Bo rzęski rosną i oddalaja się od powieki coraz bardziej.

    Tak, do chwytania sluzy penseta zgięta, do separacji prosta.

  18. #2068
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Teraz rozglądam się za kursem na szkoleniowca, ale to jeszcze chwilka, mysle, ze to czas
    to napewno czas ja mysle, ze jak najbardzoej powinnas byc szkoleniowem
    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Tak, do chwytania sluzy penseta zgięta, do separacji prosta.
    Tak mi bardziej pasowalo ale myslalam, ze prawidlo jest na odwrot, nawet wyidzialam na kilku filmikach wlasnie na odwrot
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  19. #2069
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzikakurka - z tymi pensetami mnie uczyli inaczej: zagięta lepiej się umiejscawia i przytrzymuje odseparowane rzęsy właśnie ze względu na górną powiekę, która jest wyżej. Aż się zapytam, bo może ja coś przekręciłam, ale tak robię od początku. Jestem leworęczna i pamiętam jak mi mówiła, że ja muszę odwrotnie
    Sieciunia - już Ci kochana miałam wcześniej napisać, że ty śliczna jesteś w myśl tego, że wszystko co piękne godne jest uwagi

  20. #2070
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a widzisz cubaro mnie inaczej cholercia, co szkoleniowiec to inny zwyczaj, mnie uczono tak, ze zagiętą pęsętą łatwiej podebrać rzęsę z podłoża.

    Szkoleniowiec! A chybaj tu edycia!

  21. #2071
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    madziaraa Jak to zrobilas? sama moze jakies wskazowki? zdradz nam cos. Pewnie nie jedna chcialaby sobie sama trzasnac rzeski. A te Twoje sa baaardzo ladne.


  22. #2072
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura co tu duzo pisac - rzesiory boskie a ze przerwa i 2 doklejone to cóz nie twoja wina ze pomiędzy nic nie było

  23. #2073
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zołzella zgodzom sie z Toba.
    Rzeski kurki sa zawsze rewela.

  24. #2074
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzieki laski, jak wroca mi ptaszki-podziekuje

  25. #2075
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Co do pęsetek

    dla praworęcznych :
    - lewa pęseta prosta do odseparowania, w prawej zagięta (tak mnie uczono i tek ja uczę inne)
    - dwie zakrzywione (ale wtedy troszkę inaczej "podchodzimy" do klientki oczu jakby spod spodu (sztuka do opanowania, sprawdzałam, ale idzie mi wolniej)
    - dwie proste - tak działa Nasza Kurka, ale niestety według mnie znacznie wydłuża to czas pracy, bo nie łatwo jest chwycić dziubkiem dobrze rzęski, a wygięta ma ten plus ze całą powierzchnią zagięta (jak jest dobra pęseta) można chwycić i działać

    Ot co
    Kura rewelacyjne cieszę się, ze rzeski się sprawują i jestem jak najbardziej za tym zebyć szkoliła...trzeba sie rozwijać i zacząć bardziej stawiac na dobrze zrobione rzęski niż na pazurki, bo wiadomo i efekt bardziej klientki zadowala i kasa lepsza "
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •