Strona 77 z 144 PierwszyPierwszy ... 276773747576777879808187127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 901 do 1 925 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #1901
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurka, ale piekne te rzeski kurka
    chcialabym juz swoje fotki tu wstawiac ale poki co popatrze na Wasze.

    ---------- Dodano o godzinie 14:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:22 ----------

    basienka87
    my tez sie cieszymy ze dolaczylas do nas

  2. #1902
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Basienka, powiem Ci tak: jestes inna, a nie jak kazda z przecietnych Polek

    Przecietna polka widzac na stronie mojego rodzinnego miasta rzesy za uwaga: 80 zlotych, wykloca sie ze mna, ze ja mam drogo(nawet nie sprobuje jak to robię i dlaczego tak "drogo")

    Przecietna polka po 5 minutowym marudzeniu, ze drogo ta pierwsza aplikacja dziwi się dlaczego ja nie mam dopelnienia za polowe tej ceny, czyli za 50 zlotych, a ja mam taka cene, bo chce przyciagnac nowe klientki, dopelnienie juz u mnie stowke kosztuje-przykro mi, ze nie oszukuję, klientka u mnie dostaje komplet rzes,a nie co trzecią moze powinnam zaczać, bo wtedy przecietne polki bedą wracały po poltora tygodnia na dopelnienie za 5 dych, a nie co cztery-za stówę...

    Przecietna polka mowi mi przez telefon: jak mi Pani nie opusci to pojde gdzie indziej, zamiast powiedziec, to ja sie jeszcze z panią jakby co skontaktuję

    Przecietna polka kaze mi dopelniac po kims innym wyklocajac się, ze te trzy rzęsy, ktore jej zostaly to sie kwalifikuje do dopelnienia, a nie do nowej aplikacji.

    Przecietna polka wierzy w mity: rzęsy trzymaja się dwa miesiace, a paznokcie(bez dopelnienia) 7 tygodni

    Moze przemawia przeze mnie gorycz, ale dzisiaj w tym stylu trzy takie telefony odebrałam.

    W tym jeden od Pani, ktora miala tylko rzesy do dopelnienia, ale jak uslyszala ile u mnie kosztuje pedicure w pakiecie z malowaniem paznokci, to zdecydowala sie na mnie, bo sie z glupia frant zapytala o pedi.. i wiesz co basia, wcale mi nie jest z tego powodu dobrze,przysiegam.

    Basia, bedzie Ci trudno się samej nauczyc, ja sie sama uczylam i powiem Ci, ze to byla masakra, ale probuj kochana.

  3. #1903
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko glowa do gory Jutro tez jest dzien i zaswieci dla nas slonce
    Powiem Tobie tak........
    TY, Edytka z Lubonia i kilka jeszcze innych tutaj dziewczyn (nie wymienie zeby nie pominac) jestescie najlepsze

    THE BEST
    Chce nauczyc sie chociaz w 75-80% robic takie dziela na rzeskach jak Wy

  4. #1904
    Debiutantka Avatar basienka87
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurka bardzo współczuję Ci tak ciężkiego dnia i takich klientek. Nie fajnie naprawdę Ogólnie to jestem w szoku.. nie spodziewałam się. Wredne baby! Ja bym tak nie potrafiła - z tym, że u mnie w Oleśnicy (dolnośląskie) w ogóle nie ma konkurencji. Chyba że w salonie za 400 zł. Ale tak z ogłoszeń to jest tylko 1 dziewczyna. I mimo, że posklejała mi trochę, grudki pozostawiała, telefonu nie odbiera, muszę do niej pójść bo inaczej będę chodzić "łysa".

    Wiesz myślę, że nieraz dobrze jakby któraś z tych targujących się klientek trafiła do konkurencji przyklejającej co 3 rzęsę i wróciła z podkulonym ogonem do Ciebie. Nauczka taka Trzymaj się kochana. Mam nadzieję, że zły nastrój spowodowany chytrymi polkami szybko minie a chwilowa zła passa szybko się obróci..

  5. #1905
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kurka mnie ochrzaniła to walnełam fotkęz dzisiaj .... ale nie jestem zadowolona bo kaciki są niedoklejone z racji "musu na siku" i niecierpliwości kiedy skoncżę....i jej sie podobały rzeski....
    poza tym nie sa uczesane - no bo czas




    co do cenników naszych :/ moja jedna klientka juz jest tak zorientowana i zainteresowana rzęsami (o niej pisałam we wczesniejszym poście) żę mam wrażenie iż myśli, że podoła sama sobie to zrobić... bo ja za dużo jej krzyknęłam :O bo za dopełnienie wzięłam 60zł :? a mnie było głupio powiedzieć jej więcej bo nie robię rzęs zbyt długo i póki co chciałam klientki przyciągnąć na zabieg, ale naprawdę swoją pracę wyceniam identycznie jak kurka czyli przynajmniej na stówę :/

  6. #1906
    Debiutantka Avatar basienka87
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał zuzia0303 Zobacz post
    Kurka, ale piekne te rzeski kurka
    chcialabym juz swoje fotki tu wstawiac ale poki co popatrze na Wasze.

    ---------- Dodano o godzinie 14:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:22 ----------

    basienka87
    my tez sie cieszymy ze dolaczylas do nas

    Dzięki za miłe przywitanie Zuzia

  7. #1907
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Oj, bo ja sobie troche ponarzekałam, nooo, ale juz mi lepiej

    Dzieki dziewczyny


    zolzella niezle te rzeski (rob foty z tylu glowy), bo wiadomo dopelnienie nigdy nie wychodzi przynajmniej na zdjeciu tak jak nowa aplikacja.

    No wlasnie takie dopelnienie nie powinno kosztowac 60 zlotych, nie i już! Za duzo wzielas? A to niech lezie tam gdzie biorą mniej

    basienka alez trafiaja do takiej konkurencji trafiaja, ale potem najczesciej sluch o nich ginie, bo zmora dopelniajacych jest oczywiscie doklejanie po lebkach, ale to robia te, ktore sie znają na stylizacji rzes, bo takie dopelnienie jak swieze wyglada jakby sie laska w kazda rzese wkleila, (tylko, ze szybko widac ubytki) najgorzej jak się trafia w rece takich, ktore nie bardzo umieja kleic, to te wlasnie grudki kleju, rzesy posklejane, wtedy juz dziewczyny nie wracaja, bo musza odczekac, az im rzesy odrosną bo sklejanie rzęs porwadzi w prostej linii do wylysienia, ale rzeski oczywiscie odrastaja tylko na to trzeba czasu, a jak juz sie klientka przyzwyczai chodzic bez rzesek to daje spokoj, bo: lepiej miec swoje wlasne, bo przedluzanie niszczy rzesy, niewazne kto zawinil, niszczy i juz

  8. #1908
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura zawsze robię foty z tyłu głowy - to moja jedyna od przodu b o próbowałam po sikaniu nadrobić cos z kącikami ale sie nie dało :/
    a tak ja pęcherz bolał że juz fotka jej nie męczyłam od tylce :/
    i taka ta moja praca dzisiaj :/


    ale za to dzisiaj sie okazało ze 2 nowe laseczki przyjdą na rzęski bo zaskoczone żę ja w ogóle robie

  9. #1909
    Debiutantka Avatar basienka87
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Gratuluję Zołzellko nowych klientek

    Dzika kurko - masz racjię, na pewno są takie, które się zrażą w ogóle do całego zabiegu i więcej nie dadzą sobie tego zrobić.. ale myślę, że więcej takich, które wrócą. Tak jak z fryzjerem - też nieraz "zdradzam" moją fryzjerkę bo: taniej, bo ciekawość, bo może ktoś inny zrobi to inaczej, lepiej.. - i zawsze wracam, bo wiem że naprawi wszystko co na tej mojej głowie wykombinują inne fryzjerki oraz ja sama z miernym zazwyczaj efektem ...
    A dziewczyny dużo inwestujecie w reklamę? Tylko internet czy jakieś ulotki też? Tak z ciekawości..

  10. #1910
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zołzella sliczniutkie
    ja za miesiac moze dwa tez takie fotki bede wstawiac
    nie wiem czy takie ladne beda mi wychodzic ale bede sie starac

  11. #1911
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witaj basienka ,
    ja zaczęłam robić rzęsy na fryzjerce - koleżance, poszło jak w dym, teraz mam b. dużo pracy, nie wyrabiam się, odmawiam nowym bo nie miałabym czasu na dopełnianie stałym klientkom, zapisuję je tylko na marginesie i każę czekać, czasami jak któraś stała wypada to oddzwaniam. W moim mieście (nie chcę się chwalić), ale ponoć mówią, że jestem naj, pewnie dlatego, że (jak kurka pisała): jestem b. dokładna, zależy mi aby to co robię miało efekt, aby zobaczyć zachwyt w oczach klientki, aby była szczęśliwa, aby z zachwytem spoglądała na siebie co chwilę i po drugie nie zdzieram po kieszeni. Biorę 150 i 80-100. Robię na razie w swoim domu, mam zamiar przenieść się, wtedy podniosę cenę.
    To, że jest to b. żmudna, wyczerpująca nawet praca jak pisze kurka to cała prawda i na szczęście moje klientki to widzą, doceniają. Współczuję kurce takich bab, ja się z czymś takim nie spotkałam, u mnie zadziałała poczta pantoflowa.
    Apropo docenienia pracy spotykam się z takimi uwagami: np. od dentystki usłyszałam tak: "moja praca jest ciężka, ale Pani to już całkiem", że "ma Pani dar", "jest Pani artystką" i takie tam, i to mnie podnosi kiedy jestem zmęczona i zastanawiam się czy dalej się tym zajmować i na ile mi sił wystarczy. Mam zespół suchego oka, rano zanim otworzę oczy muszę wkropić sztuczną łzę bo nie dam rady otworzyć oka, taki ból. To jedno, a tak się też zastanawiam jakie skutki może przynieść wdychanie jakby nie było tego kleju w dłuższym czasie. To wszystko okaże się po latach, więc te 150-200 zł to nie jest za dużo.

  12. #1912
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Jeszcze jest jeden aspekt sprawy rzesowo-paznokciowo-dziadowskiej, a mianowicie syndrom "duzego" miasta. W wiekszym miescie jest wieksza konkurencja. Tak z ciekawosci policzylam ile ogloszen rzesowych jest na lokalnym portalu miejskim w Gdyni, wyszlo mi, ze.. 53 a oglaszaja sie tam dziewczyny, ktore przede wszystkim dziergaja w domu, salony raczej nie i zauwazylam pewna prawidlowosc, (a tu prawie kazdy salon ma rzesy, bo wypada je miec)
    im wieksze miasto tym uslugi tansze, ze wzgledu na te konkurencje wlasnie, a niejednokrotnie spotakalam sie z tym , ze w mniejszym miescie np za paznokcie mozna zaplacic i 80zlotych, bo jest.. tylko jedna pani, ktora robi te paznokcie naprawde dobrze,a reszta to dziewczyny z zestawikami z allegro a w duzym miescie robiacych dobrze paznokcie jest 100. Mieszkam w niewielkiej dzielnicy Gdyni, w obrebie 5 km mam 7 salonów, z ktorych 5 robi rzesy. A ile dziewczyn robi "po domach"?
    A tak naprawde Gdynia to niewielka dziura, dla porownania z cubaro- slupsk ma ok 100.ooo mieszkancow, a Gdynia 230.000, nie bede sie przekrzykiwala"kto ma gorzej, bo to nie o to chodzi", ale o ile podejrzewam cubaro ty mozesz spokojnie sie rozeznac w swojej konkurencji, ja sie gubie po prostu.

    W takiej Gdyni kryteriów swiadczacych o powodzeniu uslugi jest pare, to nie tylko dokladnosc wykonania, bo przy tylu dziewczynach robiacych rzesy znajdzie sie wiecej niz dwie trzy, ktore robia to jak sie nalezy, to niestety też cena, dlatego przelykam gorzka pigulke i mam rzesy po te 115 za pierwsza aplikacje, a potem.. potem juz tylko łut szczescia i idywidualne preferencje klientek dla przykladu: mam klientkę, ktora po prostu .. zalatwia sie kasą, wiecie czemu chodzi do mnie? Bo mozna u mnie palić, choc stac ja na super profesjonalny salon. I zostawia mi co 14 dni 100% napiwku od kwoty którą placi i kocha mnie za to, ze przyjmuję ją o 21

    Nie skarze się bardzo, bo kazdy ma prawo uszczknac kawalek z tego tortu, tylko w niektorych miejscowosciach wystarczy podejsc i sobie nalozyc, a w niektorych trzeba sie przepchnąć przez tlum weselników

    aaa i np "polecenie" u mnie nie działa, ale to już temat na zupelnie inny.. temat

  13. #1913
    Debiutantka Avatar basienka87
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Oleśnica
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kurko zgadzam się w 100 %
    Ty to masz umysł analityczny (dane, statystyki) - zazdroszczę Ci tego bardzo.Dużej konkurencji w dużym mieście niekoniecznie... U mnie nie ma prawie w ogóle - jak wspominałam. Może start będzie łatwiejszy (jeśli będzie - czekam jeszcze na produkty)

    Z tym tortem - dobre to było Fajny tekst.

    Cubaro podziwiam Cię, że z takimi dolegliwościami zdrowotnymi dajesz radę. Faktycznie musisz mieć z tego satysfakcję Widziałam twoje prace wstawione chyba 20.06 - prześliczne rzęsy! To były te rozdwojone "Y" o których mówiła Kurka czy pojedyncze? Gęściuchne


    Idę dziś na uzupełnienie. Dodzwoniłam się w końcu jakoś na szczęście. Odrost dłuższy niż rzęsa Minęły w końcu 24 dni..
    Miłego Dnia!

  14. #1914
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To fakt jesli chodzi o ceny to zróżnocowanie jest ogromne... u mnie na ULICY 0 PODRESLAM - ULICY SĄ 3 SALONY... i wszystkie prosperują ( anie jest to ulica główna, tylko bardzo z boku, nawet przy żadnym duzym osiedlu...
    W promieniu max 300 m mam w sumie z 8-10 salonów - i to naprawe fakt, Luboń to zagłębie kosmetyczek... więc nie powinnam mieć łatwo.. i nie mam, bo pazury w domu ja mam droższe niż Panie w niektorych salonach... podobnie z rzęsami...

    Najlepiej jest kiedy ma się 1 konkurncje w swoim miescie... iu duzo się ćwiczy. Wtedy i my wqiemy, że nasza robota bedzie zachwalana i klientki przyciągną kolejne klientki

    Zuzia kilka aplikacji i zaczniesz trzaskac jak trzeba

    Zołzella rób znad głowy bo w tej pozycji wygladaja na mocno posklejane...[COLOR="Silver"]

    granatowe kąciki



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Kocie oczko...


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    to kilka z propozycji


    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez edytakon ; 28-06-2011 o 11:43
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #1915
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edytka piekne!
    To prawda najgorzej jest zaczac.
    Malenka jak tylko przypelzna do mnie te rzeski hi hi hi to ruszam!

  16. #1916
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    edytakon su[per rzęski

    a fotki zawsze robię znad głowy - jak juz pisałam to wyjątkowe zdjęcie jedyne jakie zrobiłam w ten sposób bo juz nie utrzymałam klientki na łóżku.....

    następnym razem (może jutro) będzie lepiej

  17. #1917
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edytko piekne rzesiska....

    Kurko z ta konkurencja to jest eh...u mnie w obrebie 1 ulicy sa 32salony a w pobliskich ulicach kolejne...uroki centrum miasta....i ceny sa kosmicznie niskie....

  18. #1918
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no prosze kazdy ma konkurencje

    Edyta piekne rzesiska

    Niska, trojmiasto jest specyficzne, bo trzy miasta i kazde przylega jedno do drugiego, ale slask to juz jest masakra sosnowiec, tychy, katowice, ruda, wszystko w jednym ciagu-niekoniecznie w tej kolejnosci ale dobrze, ze slazaczki dbaja o siebie, ja zawsze mowie, ze to najlepiej zadbane kobity w Polsce(bez urazy do innych miejscowosci, chodzi mi o nasycenie zadbanej kobity na jeden metr kwadratowy:

    a tu taka mizeria z miernotą: na takie coś kleje czasem rzęsy typu Y jak tu, krotkie, ale rozdwojone, oszczedzam kaciki, boby nie wytrzymaly, kleje na srodku rzesy w ogole nie stopniowane, tylko kacik wew krotsze.

  19. #1919
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Bożenko nie moge podniesc kopary z podlogi!
    bo opadla mi jak zobaczylam te fotki

  20. #1920
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzikakura efekt jest super

    ---------- Dodano o godzinie 19:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:42 ----------

    Cytat Napisał Nnisiaa Zobacz post
    u mnie w obrebie 1 ulicy sa 32salony a w pobliskich ulicach kolejne...uroki centrum miasta....i ceny sa kosmicznie niskie....
    ło matko

    no ja ze wsi to salonu nie ma zadnego ale 2-3 km dalej juz są i tez sporo - 3 na kupie na jednym parkingu

  21. #1921
    No to..wpadłam Avatar monibeni
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Odrowąż k.Opola
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Załącznik 43133
    Załącznik 43134
    Załącznik 43135

    moje rzesy, zrobila dzikakura, piekne sa. =] bo jak kumaci wiedza, poprzednia 'rzesiara' nie podolala, w zyciu tyle moich rzes nie widzialam



  22. #1922
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzieki laski

    Monia, rozczesz je i dzieki

  23. #1923
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    piekne te wasze rzeski dziewczyny

    mam pytanie gdzie oplaca sie robic kurs na przedluzanie rzes na slasku? moze ktoras z was ma jakies fajnie szkolenia do zaoferowania?

  24. #1924
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    monibeni piękne rzęski

  25. #1925
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Edytka, kura moje master uwielbiam patrzeć na wasze rzęski
    monibeni bo jak miszczu robi to wiesz hehe nie ma mocnych



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •