Strona 38 z 144 PierwszyPierwszy ... 283435363738394041424888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 3589

Temat: Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - temat ogólny cz.1

  1. #926
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    nio dziewczyny po prostu rewelka jak wy sobie radzicie z tym tematem.
    klapa mi opada po prostu.

    ale ja mam takie jedno pytanko.
    slyszalam od kogos ze znajomych ze jedna babeczka sama sobie przedluza i zageszcza zeski,
    czy jest to mozliwe?samemu sobie wlosek po wlosku przykleic?
    Kto juz probowal?

  2. #927
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no to jest zdolna. Ja próbowałam zaczęło mnie piec i w końcu przykleiłam sobie do powieki. Zaczęłam panikować i posklejały mi się rzęsy. Powiem tak- nigdy więcej

  3. #928
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hmm, ja tez czytalam gdzies ze jakas dziewczyna przedluza sobie sama rzesy - dla mnie do niewykonalne, ale widac mozliwe Ona nawet wstawiala swoje zdjecia - minimalna ilosc rzes przyklejona. Na moj chlopski rozum nie jest sie w stanie porzadnie sobie przykleic odpowiedniej ilosci rzes.

  4. #929
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ufff! Pare ladnych godzin czytania z przerwami na zmiane pieluchy i butelke mleka dla malej, ale warto bylo. Kurko zdecydowanie Twoje rady sa lepsze niz kurs hehe Dowiedzilam sie naprawde wielu istotnych, waznych rzeczy o ktorych na kursie mi nie powiedziano (np. ze klej po 3 miesiacach do kosza) i wiele innych. Czekam az mi przysla silikonowa podkladke i zobaczymy jak mi bedzie szlo teraz lapanie.
    Najsmieszniejsze jest to, ze jak bylam na kursie to sama zapytalam czy klej moze uczulac, bo jestem w Anglii i tutaj niestety Anglicy pod tym wzgledem to sa straszni i maja tyle uczulen, ze niektore sa smieszne albo w zyciu bym nie przypuszczala ze cos takiego moze uczulac. No ale powracajac do tematu, dziewczyna ktora udzielala mi treningu powiedziala mi, ze nie zdarzylo sie jeszcze tak zeby jakas klientka byla uczulona na klej, ze te kleje ktore oni maja nie uczulaja. Zdziwilo mnie to troche. Po kursie zaczelam oczywiscie wyszukiwac miejsc z ktorych pozniej moglabym kupic produkty, bo tam gdzie mialam robiony kurs to oczywiscie ceny z kosmosu. Doszukalam sie wlasnie Secret Lashes i poznalam po opakowaniach, ze to to samo. Po prostu tam gdzie mialam robiony kurs, zalatwili sobie skads naklejki z logiem firmy i naklejali na wszystkie pudeleczka, buteleczki, itd. Na treningu uzywalam gabeczek tej Pani ktora udzielala treningu jakos lepiej mi szlo a te ktore dali mi do domu to jakas naprawde masakre mam z nimi.
    Super, bo doszukalam sie tego jak pisalas o podnoszeniu kacika oka, jak zachodza na nie dolne plastry. W sumie to podnosilam oko ale na taka pozycje nie wpadlam hehe, a to takie logiczne... Czasem chyba mozg mi sie wypala. Mam wlasnie to jedna kolezanke ktora ma strasznie gleboko osadzone oczy i jej sie nie da zrobic za bardzo "liftingu" tego oka, znajdzie gdzies fotki to umieszcze, moze cos doradzicie.
    Najbardziej wkurzona jestem ze na kursie nie nauczyli mnie dobierac rzes! Tutaj wyczytalam o tym ze dlugosc nie moze przekraczac 50% naturalnej itd... Kilka fajnych rad, a tam tylko mnie poinformowali o dlugosciach grubosciach wygieciach i tyle. Powiedzieli ze uzywaja tylko B i C, reszty nie. No i tez takie dali mi do kuferka. gapa jestem bo przeciez moglam pytac, ale madry Polak po szkodzie... Chociaz wtedy zakrecona bylam wszystkimi informacjami i jeszcze sie nie wie o co ma sie pytac, teraz jak kumam po kursie to dopiero masa pytan, watpilowsci i potrzeby wskazowek.
    Chociaz za duzo nie narzekam na to miejsce, bo ogolnie jestem zadowolona z treningu i duza wina moja bylo to, ze przylecialam do polski na krotko, bo wladcicielka sama zaproponowala po tym jak skonczylam kurs, ze jak mam jakas swoja modelke to moge przyjsc i robic jak nikogo nie maja. No ale niestety, nie mialam zadnych chetnych, bo wszyscy w tych godzinach sami pracuja, a nikt wolnego nie chce brac.
    Jak zamieszcze fotki to prosze nie smiejscie sie, nie robie klientkom tylko trenuje na kolezankach, ktore sie godza! na tortury hehe no ale praktyka czyni mistrza jak to sie mowi.. mam nadzieje, ze teraz po przeczytaniu tych wszystich rad juz bedzie mi szlo jako tako

    Kurko, fajnie ze znalazl sie ktos tak bezinteresowny i radzi, pisze same madre rzeczy i dzieli sie wlasnym doswiadczeniem. Naprawde milo Cie spotkac i poczytac wszystkie Twoje posty. Takich ludzi ze swieczka szukac...

    Ahhh zapomnailabym zapytac o najwaznijesze, bo nie doczytalam sie nigdzie, ale jak bylo gdzies wczesniej o tym to przepraszam... Ale po kilku godzinach czytania moze cos opuscilam?
    Chcialam zapytac czym dezynfekujecie pensety? Wiem, bo widzialam ze sa specjalne plyny, ale czy mozna zastosowac cos innego, mam na mysli tanszego? Bo te ktore oni mieli w sprzedazy byly ok 50 zl.
    Ostatnio edytowane przez alkaniolek ; 03-11-2010 o 19:40 Powód: skleroza

  5. #930
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    własnie te jestem ciekawa jak rozpoznać rzęskę w fazie uśpienia a jak przekwitającą czyżby długa, bujna i gruba, czy też cienizna opadająca.. hmm.. też wszystko zapewne zależy od danych rzęsek jakie ma dana klientka..

    a co do czyszczenia pęset, hmm wrzątek, skinsept (cleaner)czy tez spirytus salicylowy..
    Ostatnio edytowane przez dzoana ; 03-11-2010 o 19:47

  6. #931
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hej dziewczyny!
    mam pytanie, bo tego nigdzie tutaj nie zdołałam odczytać
    czy Pani z jasnymi rzęskami może robić sobie henne np po 2 tygodniach od założenia rzęs? czy wogóle można nakładać henne przed korektą?
    Pozdrawiam i czekam na infooo

  7. #932
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja tam jeszcze nie słyszałam żeby ktoś sobie sam rzęsy przedłużył no chyba że kępkami
    A to czy da się rozpoznać jaka rzęsa w jakim stadium jest to chyba nie jest możliwe niestety
    I co do henny to chyba raczej się nie powinno robić jej gdy na oku są doczepione rzęsy


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  8. #933
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    uff, ale sie rozszalaly, suuuper babeczki,

    ja tez odkazam spirytusem, albo skinspetem pazurowym, a jak mam klientke po klientce nie u siebie tylko u klientki(np dwie-mama i corka), to spiryt i o wrzątek prosze.

    meg, ja tez probowalam zrobic sobie sama zreszta z takim zalozeniem w ogole podeszlam do tematu, aby samej miec piekne rzesy, nie da sie zrobic tego porzadnie

    dorkaz, można zrobic ponoc henne przed uzupelnieniem na te resztke przedluzonych rzes, zalezy co jest w skladzie takiej henny. Woda utleniona ok, nic sie nie dzieje, ale co jest w skladzie henny? Jesli tluszcze-to odpada

  9. #934
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny a czy samo wyparzanie wystarczy, bo tu a Anglii nie ma spirytusu salicylowego ani w ogole nie ma spirytusu, bo nawet mojej malej jak sie urodzila do pepowiny musialam sprowadzac z PL.
    Niby temp powyzej 76 st C ginie kazda grozna bakteria, ale wiem to z kursu o zywnosci, nie wiem jak sie to ma do penset itd...

    Jeszcze jedno pytanko, bo czytalam ze robicie przerwe w trakcie na papieroska, siku itd...
    Chcialam sie zapytac jak to wyglada? Pozwalacie otworzyc oczy? Bo u mnie na kursie byla taka sytuacja, ze dziewczynie (wiadomo) po 3 h zachcialo sie siku, to ja ta dziewczyna co mnie uczyla zaprowadzala do kibelka z zamknietymi oczami - nie zartuje. Powiedziala ze od poczatku do samego konca nie mozna absolutnie otwierac oczu. Dlatego zastanawiam sie jak to u Was wyglada?

    Jesli chodzi o przyczepianie sobie rzes samemu, to ja szczerze w ogole sobie tego nie wyobrazam i nie wierze zeby ktos mogl to zrobic z pozytywnym efektem. Przeciez jak sobie odseparowac w ogole samemu rzese zeby nie przyczepic do kilku i to jeszcze prosto

  10. #935
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dobrze mowiła, ze nie wolno otwierać oczu, bo... szczypie, teoretycznie Teoretycznie rowniez po aplikacji i po sciagnieciu tasm trzeba odczekac 10 minut, aby opary kleju odparowaly, a praktycznie.. no wiesz jak jest... otwieraja oczy, troche je poszczypie troche polzawią, zalezy tez komu robisz, jesli to psiapsióła to mowisz jej, no dobra.. otworz oczy i zamknij i znow otworz, a szczypanie przejdzie i wzrrok na dol, ale klientkom obcym nie powinno sie fundowac takiej przyjemnosci(pamietaj rowniez o szklach kontaktowych, trzeba wyjac przed aplikacja) wiec to prowadzanie do lazienki z zamknietymi slipiami jest jak najbardziej uzasadnione.

    no wiec wlasnie, jak rozpoznac taka rzęske... mozemy jednak zalozyc, ze te tycie sa w fazie wzrostu i do nich nie doklejac, ale co zrobic, jak klientka zamiast przyjsc jak czlowiek za trzy tygodnie na dopelnienie skubie sobie rzeski z odrostem namietnie, bo sie troche wywijaja prtzkreceaja, a skubiac wyrywa troche swoich rzes niestety. Przychodzac na dopelnienie zalozmy po 5 tygodniach oczekuje od nas takiego samego efeku jak miala przy pierwszej aplikacji a tu-rzeski wyskubane, a te malutkie az kuszą
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 04-11-2010 o 02:17

  11. #936
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny jakie macie lampy, przeszukałam wątek i znalazłam tylko 1 linka Kurki - czy ta lampa nie grzeje za bardzo klientki?
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  12. #937
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    co do tego nieotwierania oczu to sprobujcie to powiedziec mojej tesciowej ona kilka razy w ciagu aplikacji musi odpisac na smsa, pojsc do lazienki i na papieroska a jak wiadomo tesciowej sie nie odmawia.

    henne raczej odradzam. na rzesach trzyma sie ja okolo 20minut czyli przez te 20 minut sa one zamoczone. jak juz to radzilabym zdjac rzesy sztuczne, zrobic henne, dokladnie ja wymyc i zrobic pelna aplikacje rzes

  13. #938
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Mnie na szkoleniu mowili zeby henne wykonac dzien przed zabiegiem, nie wiem jak to jest gdy rzeski sie juz ma
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  14. #939
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    A jeszcze pytanko takie, bo zrobilam rzesy tej kolezance, przyjdzie na dopelnianie w poniedzialek, bo we wtorek leci do PL na 2 tygodnie i chciala sobie w Polsce zrobic oczyszczanie twarzy u kosmetyczki i pytala czy nie uszkodzi rzes czy sie z nimi nic nie stanie, bo podobno kosmetyczka jakas para jej twarz pryska, nic mi na kursie nie mowili o tym...


    Edit:

    Wlasnie przyszla mi podkladka silikonowa. Rewelacja! Chociaz nie wszystkie rzesy staje i niektore staja na odwrot, ale juz sobie cwiczylam lapanie i widze ze bedzie mi lepiej. Zobaczymy jak w praktyce... A jeszcze plus jest taki ze nieraz sobie szturchnelam niechcaco gabke i mialam po rzesach... wszystkie wyskoczyly z gabki w swiat i nie bylo co szukac... A ten silikon je trzyma i nie skacza
    Ostatnio edytowane przez alkaniolek ; 04-11-2010 o 14:50

  15. #940
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał alkaniolek Zobacz post
    bo podobno kosmetyczka jakas para jej twarz pryska, nic mi na kursie nie mowili o tym...
    niestety nie mam pojecia
    ale... kosmetyczka zawsze moze rozpulchnic lampa solux
    nie wiem ja zachowaja sie rzesy a raczej klej po 15 minutach cieplej pary

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #941
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    z tego co sie orientuje, to sama wizyta u kosmetyczki nie jest przeciwwskazaniem, aczkolwiek sauna w duzych ilościach już tak.

    czyli z tego wynika, ze po jednej wizycie nic sie nei stanie, ale to pewnie tez zalezy od kleju

  17. #942
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    to i ja sie pochwalę
    wczoraj 2 i 3 w życiu robione






    Ostatnio edytowane przez edytakon ; 05-11-2010 o 14:23
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  18. #943
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    edytakon , suuuuuper. Bardzo ladne pierwsze aplikacje

    Jak wiadomo rzęski rosną w dwóch, czasem trzech rzedach, jakby jeden pod drugim, jak już nakleimy rzadek górny dobieramy sie do tych pod spodem. Przy drugiej aplikacji widac taka rzecz, podklejasz rzeski za daleko, zdecydowanie dalej niz w pierwszym rządku, gdy bedą rosnąć rzeski naturalne odleglosc od powieki bedzie się jeszcze zwiekszała, rzeski bedą się wywijac ten podspodni rzadek i przeszkadzac ofierze, ale to wszystko kwestia wprawy.

  19. #944
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    o, ze tak powiem, zgadzam sie ze wszystkim co mowicie

  20. #945
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    A to moje kolejne rzęski ufffffff. Kącki, te blisko nosa na wyraźne życzenie ofiary odpuściłam (choć przyznam, że niechętnie, bo trochę się rozkręciłam)

  21. #946
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    nooo mucha, bardzo ladna aplikacja.. rowniusienka, super, wszystkie ladnie leża

  22. #947
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    Dzięki Kurko

  23. #948
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    te.. muszka, a nie posklejały ci sie troszeńkę?

  24. #949
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    Nie Kurko, nie posklejały. Jakaś maluteńka rzęska czasem próbowała dokleić się do przedłużonej, ale jak klej był jeszcze świeży złapałam ję w pęsetę i odkleiłam (no delikatnie). Sporo ich przykleiłam, więc po przeczesaniu tak się grzecznie o siebie opierają.

  25. #950
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Zdjęcia] Przedłużanie rzęs - galeria i komentarze

    mucha super, mnie sie bardzo podobaja
    a co do sklejania- one lubia czasami wygladac jak sklejone, jak sa gestsze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. UWAGA szkolenie ! black-lashes metodą 1:1 przedłużanie rzęs
    By black-lashes in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 10:09
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •