Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 192526272829
Pokaż wyniki 701 do 719 z 719

Temat: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

  1. #701
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Nie no przyżśły rok to jescze nie, musze zacząc studia, ktore opoźniłam o rok, znaleźć prace, przeprowadzić się, doprowadzić nogę do użytkowania pełnego iitd itd, ale kiedyś na pewno sprobuje, w koncu skoro z autem udało się za pierwsyzm razem, to moze z motorem za dziesiątym też się uda ;D
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  2. #702
    No to..wpadłam Avatar aurelia3
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Krapkowice
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    germana gratulacje, tez marzy mi się kategoria A, wtedy miałabym fajny komplet A B C

  3. #703
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    jazdy na letnich oponach zimą akurat nie polecam. Nieważne jak dobrym kierowcą się jest...

  4. #704
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    a ja mam problem, żeby nawet B zdać;/

  5. #705

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    B nie jest tak trudno zdać Trochę posiedzenia nad tym i wszystko się uda. Trzymam za Ciebie kciuki: )

  6. #706
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Zdanie kategorii A również nie jest trudne wystarczy dobrze wyczuc motocyl a miasto wiadomo trasa znana to mozna jechac spokojnie Chociaz jak ja zdawalam 2 lata temu na A1 to bylam tak zestresowana ze na rondzie zamiast skrecic w lewo ustawilam sie na pas do jazdy na wprost ale na szczescie pan egzaminator mnie poprawil i jakos sie udalo zdac

    Germana oczywiscie gratujuje i zycze mnóstwo przejechanych bezpiecznie kilometrów

  7. #707
    Debiutantka Avatar -jolka-
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Zdanie prawka na kategorię B, nie jest ciężkie zależy wszystko od tego jak się czujemy za kierownicą, jakiego miałyśmy instruktora i jak się widzimy jako kierowcę. Ja zdałam za 2 razem, od tego czasu minęło 2 lata i ani jednego punktu karnego czy mandatu na koncie

  8. #708
    Debiutantka Avatar anetka30
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    mi sie udało za 5tym podejściem już ^^

  9. #709
    Debiutantka Avatar zofia78
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    już dwa razy oblałam ;/ miałam straszną depresję, bo wyrzuciłam pieniądze w błoto... miałam kiepską instruktorkę, źle mnie uczyła i teraz mam ;/

  10. #710
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    zofia78 - nie poddawaj sie popytaj znajomych gdzie oni robili... odłóż trochę kaski i idź na 6-10 jazd doszkalających i dasz rade

  11. #711
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    mam podobny problem. Zbieram aktualnie pieniądze, żeby się dokształcić

  12. #712
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Kochane, to dziś ja się chwalę. W końcu zdałam! Za 4 razem (dopiero), ale i tak ogromnie się cieszę, niewiarygodna ulga. Najbardziej cieszę się z tego, że mam juz z głowy wysiadywanie w ośrodku i ten okropny stres
    I mocno trzymam kciuki za was, bo wiem jaka to ulga jak jest już z głowy


  13. #713
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Super, gratuluję tym bardziej że zdążyłaś przed nowymi przepisami i cennikiem

    ________________________________________


  14. #714
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Dokładnie Natalia, bardzo chciałam zdawać jeszcze stare testy. Ciężko mi się wypowiadać na temat trudności nowych, ale uczyłam się starych miałam z nimi już do czynienia więc trudność stanowiłoby przestawnie się na nowe.

    Wiem, że pewnie każda słyszała milion razy, że ma się nie denerwować, i wiem też, że nerwy w takim miejscu jak WORD są ciężkie do wyeliminowania. Ludzie opowiadający sobie mrożące krew w żyłach historie z egzaminów znajomych - najczęściej te o niedobrych i złych egzaminatorach - ci powtarzający przepisy na głos albo opowiadający sobie głupie historie. Tam po prostu panuje taka atmosfera, że ciężko pozbyć się stresu.
    Ale ja też to powtórzę, że niestety trzeba znaleźć jakiś sposóbżeby nad tymi cholernymi nerwami zapanować.
    Ja stresowałam się bardzo, trzęsły mi się ręce a potem przy egzaminie praktycznym robiłam tak głupie błędy, że aż mi było wstyd. Za każdym razem jak wychodziłam stamtąd po niezdanym egzaminie to ryczałam jak wariatka, mimo tego, że świat się jednak nie zawalił, a to nie zaważyło w żaden sposób na moim życiu. Niestety tak działał mój układ nerwowy.
    A teraz powiedziałam sobie, że to jest mój ostatni egzamin, akurat załapałam się na ostatni dzień starych zasad więc doszłam do wniosku, że albo zdam, albo się po prostu do tego nie nadaję i już. I jakoś tak się do tego nastawiłam, że na prawdę nerwy były minimalne i mogłam kontrolować chociaż to co się dzieje wokół mnie.

    Także mocno trzymam kciuki i bardzo życzę wam pozytywnego wyniku na egzaminie


  15. #715
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    dudejla - GRATULACJE!
    Znam to uczucie ważne że poszło

  16. #716
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Dudejla gratuluję

    podeszłaś do tego egzaminu tak jak ja 'dziś zdaję ostatni raz' i ta metoda jest najlepsza. Pójść tam z podejściem - jak zdam to zdam, jak nie to nie.

    Dziewczyny tego się trzymać - wiem co mówię
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #717
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Znam ból robienia prawka, bo też dopiero niedawno, a dokładniej jakiś rok temu się na to zdecydowałam. Po pierwszym nieudanym egzaminie chciałam zrezygnować, bo stwierdziłam, że to nie dla mnie. Ale potem emocje opadły i spróbowałam jeszcze raz, no i tym razem się udało Teraz przyzwyczajam się do auta i do jeżdżenia bez instruktora Przez to, że zwlekałam załapałam się na nowe przepisy, które moim zdaniem wcale nie są takie złe. Nie wiem jak zmiany wyglądają obecnie, ale wiadomo, że nauka jazdy jest tylko po to, żeby zdać egzamin. Dopiero potem uczymy się jeździć w naturalnym środowisku

  18. #718
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Moto-obroty.pl

    Ostatnio kupiłam mężowi kurtkę i buty motocyklowe. Bardz osię cieszył!

  19. #719

    Domyślnie Odp: Moto-obroty.pl

    Jak już jesteśmy w temacie aut to czy ktoś z was stosuje wycieraczki Oximo przez dłuższy czas? Jak się sprawdzają na przestrzeni lat?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •