Strona 17 z 29 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 719

Temat: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

  1. #401
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    dla mnie pojęcie ze uwalaja na byle czym jest wogole bez sensu bo według mnie np. przejechanie na zoltym nie ustapienie pierwszenstwa itp itd to nie jest byle co jest to błąd i już ale najlepiej zgonic wine na egzaminatora bo wiekszosc nie potrafi sie przyznac do swoich bledow a jezeli tak idealnie sie jechalo (jak niektorzy twierdza) i egzaminator oblal to dlaczego sie wiekszosc nie odwoluje, ja takiego podejscia wogole nie rozumie.

  2. #402
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    dla mnie pojęcie ze uwalaja na byle czym jest wogole bez sensu bo według mnie np. przejechanie na zoltym nie ustapienie pierwszenstwa itp itd to nie jest byle co jest to błąd i już ale najlepiej zgonic wine na egzaminatora bo wiekszosc nie potrafi sie przyznac do swoich bledow a jezeli tak idealnie sie jechalo (jak niektorzy twierdza) i egzaminator oblal to dlaczego sie wiekszosc nie odwoluje, ja takiego podejscia wogole nie rozumie.

    Przejechanie na żółtym nie zawsze jest błędem,np jeśli musisz gwałtownie hamować, żeby się zatrzymać, a nie uda Ci się to przed linią, to wtedy Ty stwarzasz zagrożenie dla ruchu (szczególnie jeśli jest mokro i ślisko).

    A z prawkiem jak ze wszystkim, są ludzie i ludziska, u mnie w Łodzi gdzie najbardziej chyba kwitł biznes łapowniczy, usadzali tych, którzy nie chcieli płacić, jak ich połapali, to usadzali, żeby płacić za powtórny egzamin, dodatkowe jazdy itd.
    Niektórzy niezdający oczywiście się nie przyznają, że coś tam źle zrobili, bo u nas w Polsce przecież każdy jest wysmienitym kierowcą
    Ja sama zdawałam 5 razy bo żarł mnie stres, a dzisiaj walnęłam w babeczkę, bo sunęłam po lodzie lepiej niż na łyżwach.


  3. #403
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    samaron a nic tej babeczce nie zrobilas

    a ja zdalam za 2
    1 egzamin zdawalam w lutym to faktycznie nie zdalam z mojej winy bo bylam ledwo co po chorobie i moj mozg byl jakis zawieszony ;D wogole omulna bylam i przejechalam pacholek na luku wiec sie skonczyl egzamin

    a 2 raz zdalam bo sie nie stresowalam a to dlatego ze zdalam go 15 maja a akurat tego dnia mialam na 11 mature ustna z angielskiego (60%) i ten egzamin mi zjadl wszystkie nerwy a o 14 egzamin z prawka i zdalam bez niczego ;D
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  4. #404
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał Asik_sk4 Zobacz post
    samaron a nic tej babeczce nie zrobilas
    Niee, starłam jej brudek ze zderzaka własną ręką i pojechałyśmy dalej


  5. #405
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    heehe to tyle dobrze ;**
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  6. #406
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    ja potwierdzam fakty to tak dla wiadomosci (dla niektorych) owszem czerwone swiatlo itp to sa juz błedy, ale dziewczyny ja sama mialam sytuacje gdzie nie bylo nic z mojej winy i jest zapewne pełno takich osob co dobrze jeżdzili . u mnie egzaminator wykorzystał chwile i stwierdzil ze wymusilam pierszenstwo. przepraszam bardzo ale samochod jechal daleko od skrzyzowania i nawet nie było wiadomo ze ma zamiar wjechac na to skrzyzowanie czy w uliczke i mnie oblał,,dyskutowałam to mi powiedzial ze on tu ma decydujace zdanie nie ja..a jakbym miala sie odwolac to wiecej bym miala problemow i to trwa nawet ok pol roku czasu..takze dałam sobie spokuj i podeszłam kolejny raz za miesiac pozniej i zdałam,,po za tym to jest prawda ze to zalezy od egzaminatora..nawet jak sa te kamery to duzo nie daja..mi na 3 egaminie egzaminator podpowiadał reka czy moge np juz jechac czy nie...tak zeby kamera tego nie ujeła..takze .... no ci ktorzy nie zdawali nie wiedza jak to jest i dopiero moga to poznac jak beda zdawac...a tak pozatym to uwazam ze zaden poczatkowy kierowca nie jest idealny(to dla niektorych) trening czyni wiele...tak samo jak z pazurkami i innymi rzeczami.pati88 czy ty zdawałaś prawo jazdy? nie wiem moze nie wszedzie tak jest ze sa egzaminatorzy nie fer ale w to bardzo watpie
    wkoncu oni z tego zyja.,,to jest ich zarobek

  7. #407
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    gdybym nie zdawała to bym się nie wypowiadała jak juz pisalam oblalam 3 razy i doskonale wiem, a dla wiadomości niektórych to mnie uczyli że jezeli samochod jest nawet bardzo daleko to trzeba poczekać nawet jezeli nie mamy pewnosci czy on akurat wjedzie na skrzyzowanie a logiczne jest ze jezeli ma wjechac w jakas przydrozna uliczke to wlacza kierunkowskaz wiec to nie jest oblanie na byle czym. ja jezeli byla bym pewna ze nieslusznie mnie uwalil to bym nie odpuscila i sie odwolala nawet jesli mialoby to i rok trwac, bo ja nie odpuszczam jesli wiem ze mam racje.poza tym z tego co nam mowili to na rozpatrzenie odwolania maja 2 tyg. przynajmniej tak w Lbn jest.

  8. #408
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    a ja moge zgodzic sie z mariolka wiem bo sama zdawalam ... i co prawda egzaminatora mialam fajnego ale jezeli samochod jest daleko to mozemy wyjechac czy przejechac! dla mnie to ze egzaminator powie mi np. ze wymusilam to jest smieszne bo dla niego dajmy na to 50 metrow to jest blisko a dla nas nie bo zdajemy sobie sprawe na co nas stac i w jaki sposob to zrobic a oni maja takie odleglosci pomiarowe w oczach ze sie plakac chce! wiem bo sam egzaminator mi to mowil ze zalezy na jakiego sie trafi dla jednego bedzie gdzies wymuszenie a dla innego nie... a oni dostaja wiecej pieniedzy jezeli obleja kogos wiec dla nich uwalenie jest korzystniejsze niz zdanie egzaminu! a na odwolanie tak w teori sie czeka 2 tygodnie a w praktyce wyglada to inaczej jak w kazdej takiej placowce na papierku inaczej a w zyciu inaczej wiec nie bulwersujcie sie tak bo kazda zdawala i kazda ma prawo miec swoje zdanie bo kazda jest inna i kazda inaczej patrzy na takie rzeczy

    nie szalejemy - 3 kwiatki w zupełności wystarczą / Emila
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  9. #409
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    ja się nie bulwersuje widzisz mi wałkowali w kolko zeby nie wyjezdzac w takiej sytuacji drugi powie ze mozna zgadzam sie z Toba ze kazdy egzaminator patrzy na to inaczej

  10. #410
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    oni to powinni miec jakies czytniki ktore pokazuja kiedy wolna a kiedy nie a nie ze to jest wedlug ich oceny ;D

    Emiliu przepraszam ;**
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  11. #411
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    wogóle to powinni mieć kasę za zdany egzamin a nie za oblany bo wiem że dostają odsyp z kasy za egzaminy jest w Lbn taki dziadek ktorego ja to juz dawno bym na emeryture wyslala nie dosc ze chodzi garbaty to jeszcze sapie i rozprasza.

  12. #412
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    No, niestety wszystko zależy od egzaminatora... Są tacy, którzy na drobny (wg.uznania) błąd potrafią przymknąć oko- moja przyjaciółka miała sytuację, że właśnie na pomarańczowym wjechała na skrzyżowanie, egzaminator zapytał tylko dlaczego tak zrobiła? Wytłumaczyła mu, że nie chciała ostro hamować, czy mogłoby to grozić itp. Uśmiechnął się i powiedział, że ta odp. uratowała jej prawko - takich jest niewielu...
    Co do oblewania za błahostki to niestety nie mogę się wypowiedzieć; zdawałam już dawno i udało się za pierwszym razem, ale pewnie też czułabym się potraktowana niesprawiedliwie, gdybym była na miejscu większości z was
    Życzę powodzenia w zdawaniu
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  13. #413
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    moja siostra jak zdawała za pierwszym razem to oblała, bo niby wymusiła, ona spokojnie sobie wyjeżdża, bo odległość taka, że co ma czekać jak pierdoła za przeproszeniem, skoro spokojnie zdąży wyjechać, a facet jej po hamulcach i z uśmiechem na twarzy "Co pani robi? Chce mnie pani zabić?". No są tacy ludzie. Za drugim razem zdała, ale wkurzona była, bo miała świadomość, że nie nic źle nie zrobiła :/
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  14. #414
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    A ja na swoim egzaminie miałam takie gwałtowne chamowanie na żółtym to mi egzaminator powiedział że jestem spostrzegawcza i pojechaliśmy dalej,no więc dziewczyny dajcie juź spokój bo nie warto sobie psuć nerwów o błahostki, zawsze będzie tak że ilu zdających tyle wersji więc dziewczyny luzik

  15. #415
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    ja na egzaminie zrobiłam taki błąd, że nie zatrzymałam się na warunku no i co? i nic. był na tyle w porządku, że powiedział, że za długo się czeka na egzamin, żeby mnie ulać na takim czymś . Błąd jakby nie było, jest niedopuszczalny, bo może to spowodować zagrożenie. Jednak później wymusiłam pierwszeństwo i tak mnie musiał oblać niestety. Ale trafiłam na spoko gościa
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #416
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    JA za pierwszym razem wymusiłam pierwszeństwo na światłach kolizyjnych wryłam się na skrzyżowanie robiąc lewoskręt za drugim razem zdałam 7 lutego będzie 2 lata jak mam prawko




  17. #417
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Zapisałam się dzisiaj na prawo jazdy Masakra to będzie.. Blondynka na drodze.. Ludzie chować się W piętek na pierwszą lekcje teorii, ale z jednej strony jest fajnie bo razem ze swoich facetem się zapisałam

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  18. #418
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    eh tam, nie przesadzaj, ja tez blondynka i nikomu nie zrobilam krzywdy, ba nawet mi powiedzieli, ze umiem jezdzic tylko szkoda, ze wszystko na wariata robie, zamiast na spokojnie usiasc i przygotowac
    Agnieszka

  19. #419
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Rudzi ale ja też będę wszystko na wariata robić Lekkie schizo mam ale co jak co muszę zrobić to prawko

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  20. #420
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Tosiaczek życzę powodzenia przyda Ci się jakieś mocne wsparcie psychiczne ja zdawałam dwa lata temu w Radomiu, wg mnie to gorszy stres niż matura;/ nie zdałam za pierwszym razem przez egzaminatora, tzn w sumie z własnej głupoty ale ON spowodował ze zrobilam takie błędy..za drugim razem bardzo przyjemnie mi się jeździło z miłym Panem

  21. #421
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Jak na razie to psychicznie na teorii nie wytrzymuje Bo facety dyktuje jak by miał motorek w tyłku Wczoraj byłąm dopieru drugi raz a już mam pół zeszytu zapsanego A dopiero przerobiliśmy skrzyżowania, zatrzymanie i postój

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  22. #422
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    jakbyś miala jakiś problem z notatkami to ja chętnie użyczę Ci swoich tylko nie wiem czy po pierwsze się rozczytasz a po drugie jak się nie zrozumie na wykładzie to z tego co przeczytasz nie wiem ile załapiesz..może akurat, jakby co to wiesz..."samochód chłodnia" hahah

  23. #423
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Wiesz co kochana nie skorzystam Bo i tak się w ten sposób nie nauczę. Ja muszę na wykładach słuchać bo z czytania nic nie mam Ale dziękuję za chęci

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  24. #424
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    tak prawde mowiac to teoria mija sie z praktyka na polskich drogach
    Tosiaczek wiec musisz sie uczyc dwa razy, przepisow na wykladach i przepisow na drogach
    Agnieszka

  25. #425
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Rudzia ja w siebie wierzę. Powinnam dać radę

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •