Strona 13 z 29 PierwszyPierwszy ... 39101112131415161723 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 719

Temat: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

  1. #301
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    Ni e mam pojęcia czemu faceci tak sie boją kiedy kobity prowadzą

    myśle, że to stereotyp, że jak kobieta za kółkiem to od razu coś złego a okazuje sie ze statystyki pokazuja iz wiecej wypadkow i kolizji powodują mezczyzni i sie z tym pogadzic nie moga wiec zganiają na baby

    a moje prawko wspominam tak sobie bo za pierwszym razem trafiłam na Edka, ktory mi powiedzial ze baby to do garow a nie za kolko no i zagielam go na kilku przepisach i mnie nie przepuscil! ale wiecie co jest najgorsze? to ze za drugim razem tez trafilam na.... EDKA ale zdalam
    podobno nic dwa razy sie nie zdaza, a ja za pierwszym razem tuz przed egzaminem dostalam okres, trafilam na corse, ktora nigdy nie jezdzilam i na glupiego Edka ......i za drugim razem wszystko tak samo ahhaahahhaha


  2. #302
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał tusia4ever Zobacz post
    kiedyś pojechałam sama pierwszy raz do Warszawy i jak wróciłam mąż pyta mnie....Jak jechałaś to nie trąbili?...a ja na to...Tak, trąbili i pytali o Ciebie
    mój się zawsze śmieję zę musze z obstawą jeżdzić żebym d celu dotarła i najlepiej dwa czołgi z przodu i dwa z tyłu

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    myśle, że to stereotyp, że jak kobieta za kółkiem to od razu coś złego a okazuje sie ze statystyki pokazuja iz wiecej wypadkow i kolizji powodują mezczyzni i sie z tym pogadzic nie moga wiec zganiają na baby ...()
    wprawdzie nie wypadek , ale też miałam kiedyś takie zdarzenie

    pjechałam z małą i z kuzynką nad wode i tam jest taki dziny parking że "umownie" auta parkuje sie dziubkami alb dupkami, następny rza te tak jak po hipermarketem. zaparkowałam sobie elegancko w aleję i poszłysmy...

    jak juz sie zbierałymy, wrcamay na parking a tu 3 alejki sie zrobiły a mój dżambodżet bidny w srodu. przyblokowali mnie tam że nie miałam jak wyjechać. na szczescie jeździ po plaży policja rowerowa więc pdeszłam i mówie gościowi ze mnie przyblokowali i zeby coś zrobil.. ten qr*a nierozgraniet razem ze swym kolegą podeszli i zaczeli kombinować, ja mówie ze jak któy na luze ti zeby zepchnąc i mandaty wlepić... albo za klamkę pciągnąc to sie alarm włączy

    jeden smerf mówi ze ooooo nieeee nieeeee my tak nie mozemy ze coś tam, a tamten drugi napalony taki bujał autami ostro.

    ja z kuzynką za klamki

    podchodze do mercedesa klasy s w srodku 2 komóry sie ładują, laptok na siedzeniu, mówie pewnie alarm ma, ciągne za klamke a on otwarty

    policjanci na mnie ja na nich zgłupieli nie wiedzieli c robić

    mówie wieć:"panie, weź pan spisz nr idź pan do ratownika oni megafony maja i poproś pan włąscicieli'.. moja Madzia oczywiście wrzeszczy"tak, qr*a tak zobaczycie ze t na pewn nie baba.. baba zanim zaparlkuję to włączy myślenie, zobaczycie q*wa przyjdą alebo stare dziady albo same "kaloryfery""

    ten policjant s[pisał nr poszedł do ratowników, za 5 minut patrzę a tu jak madzia mówiłą, jedzien stray dziad i 3 kafarów idzie

    wszyscy dostali mandaty, a każdy twierdził ze jak parkował to "ta pani tu nie stała"
    ha ha ha... nawet mało rozgarnięty policjant powiedział :"dobrze prosze panów, ta pani tez dostanie mandat za parkowanie z kosmosu... bo przecueż jak inaczej tu zaparkowała"

    ale miałysmy z madzią ubaw w drodze powrotnej... a najbardziej z gościa biznesmena z otwartym mercedesem

  3. #303
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Woszczur haahhahha Ty kosmito jak tys to auto tam zmiescila hahahahaha


  4. #304
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    ja jak zdałam prawko to jak jezdzilam z moim chlopakiem to zawsze cos bylo nietak wedlug niego az wkoncu sie wkurzylam i powiedzialam niebd jezdzic minął miesiac drugi trzeci a ten codziennie moze bys sie przejechala a ja niemam ochoty dzisiaj no ale wkoncu jak on zaprzestal codziennego pytania czy jadę (chcial zebym niezapomniala wszystkiego i się wprawiła) to ja do niego ze ja dzisiaj jade ale ma sie nieodzywac bo stane i wysiade i niech jedzie sam i od tej pory nienamawia mnie żebym jechała i siedzi cicho jak ja jade nic juz niekomentujac ale itak samemu bez nikogo jezdzi sie owiele lepiej

  5. #305
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Kurrrrr ... nie zdałam za tydzień w środę kolejne podejście
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #306
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Nanami nie przejmuj się bo:
    za pierwszym razem zdają szczęściarze,
    za drugim prawdziwi kierowcy,
    a za trzecim rajdowcy

    i no fajnie, że od razu drugie podejście ja czekałam na poprawkę 2,5 m-ca


  7. #307
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    a jam prawko od miesiąca dostałam od męża nowe autko i na drugi dzien już smigałam bo mnie sytauacja do tego zmusiła wiec wsiadłam i pomalutku zaczełam jecha i w ogóle się nie przejmowałam że inni mnie wyprzedzają. Jak zaczełam jeżdzic to była straszna zima i slisko nawt 40 nie było mozna jechac a teraz jak sie da i przepisy pozwalają to i 110 se jade, ostatno nawet do Katowic jechałam a jestem z Ustronia więc to ponad 100 km . Staram sie jak najczesciej jeździc aby trenowac moze w maju pojade na doszkalanie z jazy miejskiej do warszawy sie wybiore

  8. #308
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Kamilko to był czwarty raz
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #309
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    wszystko będzie dobrze, dasz rade za kolejnym razem wierze w ciebie





  10. #310
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Kamilko to był czwarty raz

    Nanami moja kuzynka zdała za 14-tym więcej uwierz, ze nie tyle umiejetności sie licza co fart! po prostu Ci go braklo, ale uda sie na pewno


  11. #311
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    nanami na pewno nastepnym razem sie uda nie poddawaj sie będziemy trzymać kciuki za tydzien

  12. #312
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    Nanami moja kuzynka zdała za 14-tym więcej uwierz, ze nie tyle umiejetności sie licza co fart! po prostu Ci go braklo, ale uda sie na pewno
    moja Ania też zdała za 14tym.. może o tej samej osobie mówimy
    chciała juz kupić prawko bo nie miała siły, ale przkonałam ją do zdawania legalnie... chodziła chodziła aż zdala, teaż jedździ ja ta lala

  13. #313
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    ja jakbym zdała to też bym jeździła bo się nie boję.
    nie umiem sobie poradzić ze stresem. Chociaż przyznam że wczoraj się najmniej stresowałam a przedwczoraj się śmiałam, że zawsze na miasto wyjechałam a na łuku nie oblałam no i masz Ci los. Oblałam na łuku. Chyba sobie wezmę dodatkowe godzinki żeby poćwiczyć łuk.
    Jeszcze zawsze się dziwiłam, jak ludzie na łuku oblewają skoro to takie proste ...

    Nie chcę zdać za 14 razem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  14. #314
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post

    Nie chcę zdać za 14 razem

    no bo nie zdasz za 14





    tylko za 5


  15. #315
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    woszczur ja zawsze wiedzialam ze ty z kosmosu jestes hhih

  16. #316
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    ja juz oblalam 2 razy i mam dosc nie dosc ze musze sie bujac prawie 50km na egzamin to jeszcze sa opoznienia ostatnio mialam na 7:40 to wezwali mnie przed 9 juz mi sie odechciewa tego jezdzenia.

  17. #317
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    nie poddawaj się Pati ja sobie nie wyobrazam zycia bez prawa jazdy

  18. #318
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    ja juz oblalam 2 razy i mam dosc nie dosc ze musze sie bujac prawie 50km na egzamin to jeszcze sa opoznienia ostatnio mialam na 7:40 to wezwali mnie przed 9 juz mi sie odechciewa tego jezdzenia.

    Pati ja też mam 50 km od domu ośrodek egzaminacyjny no a co do czekania to Kochana czekałam 3,5 godz byłam zmarznięta, zestresowana, zła i głodna jak diabli! a na poprawkę czekałam prawie 3 godz

    ale się nie poddałam, więc też nie odpuszczaj trzymamy kciuki


  19. #319
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Pati ja się poddałam i żałuję ! Trzeba zrobić to prawko raz na zawsze ! hehe będziemy się wspierać u mnie na szczęście punktualnie wpuszczają bo po dwóch godzinach jest kolejny egzamin
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  20. #320
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Ja po tzrecim razie dalam sobie spokoj, pol roku juz mam przerwe
    Ale czuje, ze sie nie nadaje do prowadzenia auta, co gorsza boje sie prowadzic A tak by sie przydalo- mieszkam na wsi, babcia juz nie ma sie co oszukiwac- staruszka. Podjechac autem chocby na glupie zakupy to luksus

    A na pierwszym egzaminie nie dosc, ze nie potrafilam otworzyc maski to wjeba**łam sie pod prad ;/ Masakra ;/ Oczywiscie nikomu ze znajomych nie pochwalilam sie moim wyczynem Powiedziałam, ze wymusilam D

  21. #321
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    nie odrazu jesteśmy mistrzami kierownicy takie manewry każdemu mogą sie zdarzyc ja 3 lata temu miałam wypadek samochodowy...i 2 tygodnie po wypadku musiałam wsiąść do samochodu i jechac, bo dziecko trzeba było zawieźć do ortopedy....miałam mokre plecy i jechałam jak stary wapniak....ale zajechałam...niektórtzy pytaja mnie czy po wypadku nie boisz sie jeździć...czasami boję ale co...trzeba walczyć ze swoimi lękami, więc jeżdże..

  22. #322
    Nałogowiec Avatar BasiaPazderska
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Myślenice/Sosnowiec
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Ja też miałam stłuczkę
    Śmigałam sobie L-ką i koleś mi wjechał w dupcie na skrzyżowaniu i od tamtej pory już nie czuje się zbyt pewnie za kierownicą.
    Egzamin zdałam za 4 razem i dopiero za tym ostatnim razem wyjechałam na miasto,chodź nim podeszłam pierwszy raz do egzaminu zastawiałam się jak to ludzie robią,że nie zdają na placu
    Prawo Jazdy mam od grudnia,ale boje się jeździć
    Jadę gdy sytuacja mnie do tego zmusza

  23. #323
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    poddac to sie nie poddam.moja siostra zaczela prawko jak miala 18 lat 4 razy nie zdala i dala sobie spokoj teraz juz minelo prawie 5 lat i teraz chce znow zaczac.ja sie napewno nie poddam tylko czasami juz mnie to dobija.najgorsze jest to ze dzien przed egzaminem nie moge spac sciska mnie w zoladku jak wjezdzam pod WORD jest to samo a jak mnie juz wezwa i pokaze co mam pokazac to wszystko mnie puszcza. trzymajcie kciuki jutro kolejna moja chwila prawdy :/

  24. #324
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    Pati szerokiej drogi, gumowych słupów...bede trzymac kciuki

  25. #325
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Zdajemy prawko-cale forum szaleje

    hehe dzieki Kochana

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •