Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Założenie z facetem wspólnego konta bankowego

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Założenie z facetem wspólnego konta bankowego

    Hejka.
    Razem z Fajnym rozmyślamy nad założeniem wspólnego konta i szukamy rozeznania jaki będzie najlepszy. Ja mam teraz mBank a Fajny CreditAgricole.
    Na wspólne konto będziemy wpłacać daną sumę na opłaty + życie codzienne wiec z tego konta będziemy korzystać najczęściej. W dalszej lub bliższej przyszłości myślimy też o kredycie hipotecznym i fajnie gdyby to był bank w którym byśmy mieli konto ale nie jest to największym priorytetem.
    Zależy nam na małych/zerowych opłatach, fajnej czytelnej apce i możliwości odkładania pieniędzy na cel/konto oszczędnościowe.
    Z góry dzięki za odpowiedzi

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    548

    Domyślnie Odp: Założenie z facetem wspólnego konta bankowego

    Od siebie proponowałabym zerknać sobie na stronę banku ING.
    Nie ma limitu w celach oszczędnościowych - Apka jest przejrzysta i intuicyjna, żadnych opłat nie mam.
    Oprócz zwykłego rachunku oszczędnościowego można też otworzyć konto Smart saver z wyższym oprocentowaniem- do wyboru jest dopełnienie do 5 zl lub do 10 zł od każdej transakcji poza wewnętrznymi. Więc jak powiedzmy zapłacisz w sklepie 96 zł to na to konto trafi 4 zł. Przelać z niego środki można w każdej chwili.

    Zerknij sobie na ten ranking kont bankowych - możesz sobie zobaczyć jakie aktualnie są promocje na kontach w poszczególnych bankach i tym samym wybrać dla siebie odpowiednie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Założenie swojego sklepu internetowego
    By cass in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-02-2024, 19:10
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-02-2021, 13:00
  3. Założenie konta osobistego
    By ell in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-04-2019, 13:17
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-09-2017, 09:24

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •