Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Wasze Ciśnienie!

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Question Wasze Ciśnienie!

    Ja od zawsze jestem niskociśnieniowcem! najczesciej mam 80-90/50-60 musze sie niezle nameczyc zeby mic choc troche wyzsze.
    Oczywiscie notoryczny problem- lodowate ręce i nogi..
    zdarzają sie równiez 'mroczki' przed oczami, jak i zawroty głowy
    Nie powinno sie lekcewazyc niskiego cisnienia bo jest rowie niebezpieczne co wysokie! a najgorsze tak naprawde są skoki cisnienia..
    Niskie moze prowadzic do trwałego niedotlenienia mózgu, osłabienia serduszka a nawet ! do utraty wzroku

    Kiedyś przeczytałam fajne zdanie o niskocisnieniowcach:
    'wy tylko marudzice na to swoje cisnienie a jako jedyni mozecie robic wszystko pic alkohol..kawe.. i uprawiac sex do upadłego i nic wam nie zaszkodzi! "

    A jak dziewczyny u was z cisnieniem?

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  2. #2
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Ja tez mam bardzo niziutkie mroczki omdlenia już sie przyzwyczaiłam, lekarz oczywiście zaliczony i litry kawy co dzień









  3. #3
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Dołączam do grona, mdleję na zawołanie, co rano, po kawie i alkoholu jest mi niedobrze i też mdleję, po seksie oczywiście też mdleję, czasem nawet w trakcie... Nie zemdlałam tylko przy porodzie ale tylko dlatego, że poprosiłam o extra dawkę adrenaliny... Drętwieje mi skóra na dekolcie i mam popsuty wzrok a na dokładkę wypada mi zastawka...
    Ech, do trumny się położyć i czekać...

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    oj samaron nie przesadzaj z tą trumną ale odziwo ja mimo niskiego ciensienia w zyciu nie zemdlałam! a nawet nie zasłabłam.. jakas dziwna jestem

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  5. #5
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Oj nie żartuj z tą trumną!
    Bera ciesz się że nie mdlejesz









  6. #6
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    a ja mam na odwrót, od rana 140/90, chociaż wczoraj byłam na badaniach i miałam 135/80 więc chyba mi się poprawiło

  7. #7
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał bera0 Zobacz post
    Ja od zawsze jestem niskociśnieniowcem! najczesciej mam 80-90/50-60 musze sie niezle nameczyc zeby mic choc troche wyzsze.
    Oczywiscie notoryczny problem- lodowate ręce i nogi..
    zdarzają sie równiez 'mroczki' przed oczami, jak i zawroty głowy
    Nie powinno sie lekcewazyc niskiego cisnienia bo jest rowie niebezpieczne co wysokie! a najgorsze tak naprawde są skoki cisnienia..
    Niskie moze prowadzic do trwałego niedotlenienia mózgu, osłabienia serduszka a nawet ! do utraty wzroku

    Kiedyś przeczytałam fajne zdanie o niskocisnieniowcach:
    'wy tylko marudzice na to swoje cisnienie a jako jedyni mozecie robic wszystko pic alkohol..kawe.. i uprawiac sex do upadłego i nic wam nie zaszkodzi! "

    A jak dziewczyny u was z cisnieniem?
    bera0 to tak jak ja ha ha ha Nie raz jak mi mierzą ciśnienie to się pytają: "...a Pani jeszcze żyje..." hi hi hi i nawet latem potrafię mieć zimne stópki i nóżki
    SZCZĘŚLIWA

  8. #8
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    a ja mam ciśnienie w normie

  9. #9
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał bera0 Zobacz post
    oj samaron nie przesadzaj z tą trumną ale odziwo ja mimo niskiego ciensienia w zyciu nie zemdlałam! a nawet nie zasłabłam.. jakas dziwna jestem
    Nie jesteś dziwna, bo Ja tez nie wiem co to omdlenie czy zasłabnięcie
    SZCZĘŚLIWA

  10. #10
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Samaron ja niestety też nie mogę pić kawy, bo serce mi trzepocze jak głupie, a po alkoholu fatalnie. Mam niskie ciśnienie, ale już się do niego przyzwyczaiłam choć kiedyś bywało kiepsko. Potrafiłam mieć 90/45 i po murze wracać z pracy do domu, a ludzie oczywiście patrzyli zgorszeni jaka pijana. Do tego mam niski puls od treningów ( 55-58), ale dobrze się z tym czuję. I na zakończenie dodam, że mam niedomykanie zastawki mitralnej. Jest to jednak wada, z którą bez problemów można żyć, tylko nie można się położyć i czekać, aż się pogorszy, a uprawiać jakikolwiek sport. Więc słoneczko głowa do góry i trochę pozytywnego myślenia

  11. #11
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    A mi sie wlasnie podnioslo az do takiego stopnia ze bym cos roztrzaskala!

  12. #12
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    (...) Nie raz jak mi mierzą ciśnienie to się pytają: "...a Pani jeszcze żyje..." (...)

    ha ha ha ja jak była w ciązy to mi połolzna tak samo dogryzała, bo nawet d produ miała wskaźniki jak nie na ciążę:

    ciśnienie do porodu: 80/40
    waga do porodu: 54,5kg


  13. #13
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    A mi sie wlasnie podnioslo az do takiego stopnia ze bym cos roztrzaskala!
    a to tak bez powodu? ja jak jestem nadaktywna to sprzątam a mimo wysokiego ciśnienia uwielbiam kawe

  14. #14
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    też mam niskie, kręci mi się w głowi czasami i tylko bym spała

  15. #15
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    a to tak bez powodu? ja jak jestem nadaktywna to sprzątam a mimo wysokiego ciśnienia uwielbiam kawe
    Jest powod,nie chce tu przeklinac ale moj popir...ojciec zadzwonil i mi tak cisnienie podniosl ze bym chyba go rozszarpala........

  16. #16
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Dzięki za słowa otuchy, w sumie to chyba przesadziłam z tym narzekaniem,
    żyję całkiem normalnie, tylko ostatnio jakby mi się pogorszyło, duszno mi i nie mam na nic siły,
    bo jak wstaję z łóżka to widzę ciemność, a muszę biegać za moim półtorarocznym nadpobudliwcem...

    ---------- Dodano o godzinie 10:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:22 ----------

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Jest powod,nie chce tu przeklinac ale moj popir...ojciec zadzwonil i mi tak cisnienie podniosl ze bym chyba go rozszarpala........
    Mnie jak coś wnerwi to mi zaciska tarczycę i dostaję czerwonych plam na szyi i dekolcie...

  17. #17
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Ja nadciśnienie, po pierwszej ciązy mi sie zrobiło a w drugiej cesarka bo miałam 200/140 jazda była hehe A tak to tabletka rano powinna być chociaż często zapominam Ale w sumie od jakiegoś czasu mam normalne... ide zmierzyć....oo 135/83 hmm
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  18. #18
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    proponuje na podwyzszenie cisnienie 20przysiadow i zaraz podskoczy a jesli pijecie kawe czesto to wasze ciala moga juz nie reagowac na nia, kupcie sobie wino i jeden maly kieliszek nikomu nie zaszkodzi a podniesc cisnienie podniesie ja nie mam tego problemu moje cisnienie to 70/120 wiec nie mam nic do narzekania

    ---------- Dodano o godzinie 10:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:37 ----------

    samaron samaron ile ty masz lat jesli mozna wiedziec?

  19. #19
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    W grudniu skończę 30, ale podejrzewam, że to może od nowych tabletek? Przestestuję jeszcze jedno opakowanie i zobaczymy.

  20. #20

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    a ja przed operacja tarzczycy mialam zawsze za wysokie cisnienie, a kawke ak wypilam to mnie tak telepalo ze masakra... po operacji mialam cisnienie w normie , a teraz mi skacze...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar nikol2003
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Londyn/Lodz
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ja nadciśnienie, po pierwszej ciązy mi sie zrobiło a w drugiej cesarka bo miałam 200/140 jazda była hehe A tak to tabletka rano powinna być chociaż często zapominam Ale w sumie od jakiegoś czasu mam normalne... ide zmierzyć....oo 135/83 hmm
    Ja mam doslownie tak samo jak Ty Agusia_pa2...przed ciaza mialam niskie bardzo cisnienie...doktorowa sie mnie pytala czy zyje a ja czulam sie swietnie...a teraz mam walsnie nadcisnienie i tez powinnam brac codziennie tabletki ale czesto zapominam ...chociaz wlasnie z ciekawosci zmierzylam i jest nawet wporzadku 135/90...
    ''I this forum''

  22. #22
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    a ja teraz sobie mierzyłam... 99/61 pulsik 77 nie wiem czy to niskie jak na mój wiek...


  23. #23
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał karolinka_zuzia1989 Zobacz post
    proponuje na podwyzszenie cisnienie 20przysiadow i zaraz podskoczy a jesli pijecie kawe czesto to wasze ciala moga juz nie reagowac na nia, kupcie sobie wino i jeden maly kieliszek nikomu nie zaszkodzi a podniesc cisnienie podniesie ja nie mam tego problemu moje cisnienie to 70/120 wiec nie mam nic do narzekania

    ---------- Dodano o godzinie 10:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:37 ----------

    samaron samaron ile ty masz lat jesli mozna wiedziec?
    Masz rację, że po wysiłku podskoczy, ale jest to tylko chwilowe, bo w górę idzie to pierwsze, a za samopoczucie jest odpowiedzialne drugie. Ogólnie intensywny wysiłek fizyczny zmniejsza ciśnienie. Ja tak zawsze mam po treningu, że jest zdecydowanie niższe, ale kuzyn mi wytłumaczył, że to normalne. Jednak odkąd ćwiczę nie mam zawrotów głowy, mroczków i innych dolegliwości związanych z niskim ciśnieniem.

    ---------- Dodano o godzinie 15:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:23 ----------

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    a ja teraz sobie mierzyłam... 99/61 pulsik 77 nie wiem czy to niskie jak na mój wiek...
    Masz podobne ciśnienie jak moja córka czyli niskie. Pulsik trochę przyspieszony, ale przy niskim ciśnieniu tak właśnie często jest. Głowa do góry Mnie lekarz kiedyś powiedział - pani się nie przejmuje, z tym się żyje.

  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Jest powod,nie chce tu przeklinac ale moj popir...ojciec zadzwonil i mi tak cisnienie podniosl ze bym chyba go rozszarpala........
    nie martw sie przejdzie

  25. #25
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wasze Ciśnienie!

    Cytat Napisał samaron Zobacz post




    Mnie jak coś wnerwi to mi zaciska tarczycę i dostaję czerwonych plam na szyi i dekolcie...
    też tak mam ale w pon odbierałam wyniki i nic mi nie jest

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. a jak wyglądają Wasze osobiste pazurki
    By agusiaani in forum Zdjęcia pazurków
    Odpowiedzi: 2034
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 13:41
  2. umieja to wasze dzieci tez?
    By mala in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 13-07-2009, 00:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •