Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 68

Temat: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Zawiode Was bo nie mam zdjecia w regulaminie bylo ze nie mozna nam robic zdjec ( nie wiem dlaczego), wiem ze dziewczyny robily, a ja durna zasugerowalam sie regulaminem, a juz po wszystkim to z tych emocji juz nie pomyslalam napisalam do swojej modelki zeby sobie sama zrobila zdjecie to moze mi wysle. Jak dostane to napewno wstawie. Chociaz mam nadzieje ze beda zdjecia na stronie beauty forum

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    ...
    mi z kolei nie grzebali,ledwo co pytali, kilka razy tylko podchodzili. Moze stwirdzili od razu ze do niczego i nie ma co sobie glowy zawracac.
    Jesli byłoby tak jak piszesz to byłaby straszna porażka tych mistrzostw...

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    oj, widzę, że zamiast relacjonować przebieg Mistrzostw, zrobiłyśmy księgę skarg owszem, jak się poszuka, to zawsze się znajdzie, na co się poskarżyć, ale nie lubię skupiać się na tym, co złe, co i tak się rzuca w oczy. warto znaleźć dobre strony, przecież jest ich sporo, może będziemy wymieniać, co nam się spodobało, może zachęcimy nasze forumowiczki, by wzięły udział w kolejnej edycji, zamiast je zniechęcać?

    ja stanęłam na podium, z czego bardzo się cieszę i z czego jestem bardzo dumna, nie ukrywam. nadal się cieszę, że moja praca została doceniona. nie ma w mojej radości nic złego, przecież ja też się starałam, tak samo, jak każda inna uczestniczka. ale wcale nie oznacza to, że inne prace są gorsze. poziom był naprawdę bardzo wysoki, może dzieli nas jedynie kilka punktów. ja w przeciwieństwie od edusi777 zrobiłam stylizację bardzo skromną, wykleiłam prawie wszystkie rzęski, w tym również maluchy, bo taki jest mój styl, zostało mi może po 5-7 rzęs na każdym oku. rzęski kleiłam takie, jakie najczęściej stosuję w swojej pracy przy metodzie 1:1, czyli przeważnie 0,15 i 0,12, z dodatkiem 0,07, 0,10 i kilka 0,18. długości używałam 5-13mm. zawsze kieruję się w swoich stylizacjach dobrem rzęs naturalnych, myślę, że dzięki tej umiejętności zyskałam dużo punktów. ale kleję bardzo blisko powieki i możliwe, że tu straciłam punkty, bo nie każdej jurorce mogło to się wydawać słuszne. nie zdążyłam sprawdzić aplikacji, choć pracowałam czysto i raczej bez sklejek, choć mogły się zdarzyć. bardzo się martwiłam, że nie zdążyłam nawet sprawdzić na wszelki wypadek, czy nic nie podkleiło się do płatka. na szczęście nic się nie podkleiło, bo stałam nad modelką cały czas, kiedy jurorki sprawdzały aplikację. nie znalazły sklejek, a modelka bez problemu otworzyła oczy, kiedy jedna z jurorek o to ją poprosiła. natomiast ja okropnie się przejmowałam niepewnością.
    teraz czytając niektóre komentarze zrobiło mi się smutno. odczuwam, że jakby próbujecie mi przekazać, że moja praca nie zasłużyła na 2 miejsce. że jurorzy nie potrafią oceniać, czyli tym samym ich ocena była błędna. może gdybym nie dostała miejsca na podium, to też byłabym pełna goryczy. jednak uważam, że organizatorowi i jurorkom należą się szacunek i podziękowanie, że w ogóle zauważono dziedzinę przedłużania rzęs, nasz zawód (który jeszcze nie istnieje formalnie). Te Mistrzostwa były robione na wzór Mistrzostw w Niemczech, które też odbyły się po raz pierwszy w tym roku. jak to się mówi, pierwsze koty za płoty. byłoby świetnie, gdyby następnym razem wzięli pod uwagę wszystkie nasze spostrzeżenia i sugestie.

    przyglądałam się pracy, która zajęła 3 miejsce, ponieważ wykonała ją moja klientka. byłam ciekawa, jak klei, ponieważ chciała doszkolić się u mnie przed Mistrzostwami, lecz nie miałyśmy czasu. oglądałam pracę podczas robienia zdjęć modelce i praca mi się bardzo spodobała. zresztą, spodobały mi się wszystkie prace, widać było, że każda dziewczyna się postarała. ja nie byłam w składzie jury, więc automatycznie nie skupiałam się na minusach, widziałam tylko plusy, a było ich sporo w każdej pracy.

    aby dziewczyny, które nie uczestniczyły w Mistrzoswach wiedziały, na co jurorzy zwracali uwagę, przesyłam wam zrzuty ekranu niektórych informacji, które otrzymałyśmy na maila przed Mistrzostwami.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #29
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Gratulacje dziewczyny! Powinnyscie wszystkie byc z siebie dumne

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Alu, znając Twój styl wyszukiwania we wszystkim pozytytwu, jednak muszę się z Tobą nie zgodzić. Co najmniej 3 prace były po prostu OKROPNE Nie dało by się tam doszukać nic pozytywnego prócz odwagi dziewczyn że z takim poziomem w ogóle wzięły udział i za to im serdecznie gratuluję.

    Żalów nie mam, oprócz tego że jak inne dziewczyny jestem chora po Mistrzostwach. Nie wiem czy ktoś z was był na Targach dzień wczesniej, ale ja byłam. I było tam cieplusieńko w porównaniu do niedzieli.

    Szkoda że nie wzorowali się na Mistrzostwach Wschodnich tylko Zachodnich. Ale to niestety polska rzeczywistość. Nie wzorujemy się na najlepszych tylko na tych na których wzorować nam się wygodnie.

    Mam wielką nadzieję że następne Mistrzostwa będą już Mistrzostwami z prawdziwego zdarzenia z dużą ilością uczestniczek i prawdziwym finałem z udziałem tych wybranych np z 80-ciu lub co najmniej 50-ciu uczestniczek.
    Że będzie zapewniona cisza i spokój a organizatorzy będą wszystko jak byk napisane co i jak, i jakie zdjęcia i tp. Że nie będą nam grzebać beszczelnie w kuferkach.

    Bo o to chodzi żeby było dobrze no nie?

    Mam nadzieję że nasze słuszne w większości uwagi nie zdyskwalifikują nas na starcie przed następnymi Mistrzostwami, a organizatorzy wezmą je pod uwagę. Bo Mistyrzostwa to fajna zabawa jak są dobrze zorganizowane.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  6. #31
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Nie miałyście na koniec jakiejś ankiety nt. mistrzostw? bo jakoś nie wydaje mi się żeby tu zaglądali i czytali ten wątek ( obym się myliła). Żałuję, ze nie byłam tam na targach, żeby móc wyrobić sobie zdabie. Za to byłam w Przemyślu i stamtąd wróciłam chora, więc jakby jeden z punktów zaliczyłam
    Chciałabym w przyszłości stanąć do takich Mistrzostw ale jak będzie tylko 10 miejsc to obawiam się że w życiu się nie dopcham do kolejki.

  7. #32
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    to tylko my z Marchewką takie pozytywne mimo, że na podium mnie nie ma.

    byłyśmy również w sobotę na mistrzostwach hybrydowych - i to była porażka Nadiu. Zaczęły się przed targami więc hala była nie ogrzana, siedziałyśmy przy otwartych drzwiach tych wielkich garażowych, bo wnosili rzeczy. i tak ponad godzinę. W kurtach, szalikach. Marchewce aż paznokcie zrobiły się sine.
    I dlatego uważam że na rzęsowych było ciepło ;d

    co do hałasu to tak - powinno być oszklone. ale uważam, że jak dostaniemy wyniki to spokojnie można tej rudej pani napisać swoje uwagi na przyszłość. może nie byli świadomi czy coś. i warto uświadomić.




  8. #33
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Cytat Napisał iosa Zobacz post
    Nie miałyście na koniec jakiejś ankiety nt. mistrzostw?
    czeż nie jest to dziwne? bo moja modelka która nie raz brała udział w takich targach i ich organizacji była mega zdziwiona że nie dostałyśmy żadnej ankiety na koniec.

    AAAAAAAAA mam mega pozytyw|! Po Mistrzostwach z PRZEDŁUŻANIA RZĘS będę miała ekstra włosy Bo w prezencie za udział dostałyśmy pełną reklamówę produktó do ich pielęgnacji dziwne że nie do rzęs


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  9. #34
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Przyszła punktacja, przynajmniej wiem, że nie obcieli mi dużo punktów za dobór długości i grubości, tylko za odleglosc od powieki, widać mają inne standardy i za bałagan na stole:-).następnym razem wszystko schowam do kufra, nic sobie nie obejrzą;-)Może powinniśmy im napisać uwagi na zwrotnego maila, żeby następnym razem wiedzieli na co zwrócić uwagę przy organizacji?

  10. #35
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    no to teraz widzę że aby byc jurorem na takim konkursie to nie wystarczy być panią z firmy X, tylko wypadało by się znać na ogólnoswiatowych standardach przedłużania rzęs. ta punktacja to żenada. z połową odjętych mi punktów się nie zgadzam.
    nie mówię że od razu stanęłabym na podium. ale czy czystość aplikacji to jest brak grudek, sklejek i tp? czy jednak brany jest pod uwagę płatek o który sie osączało klej?
    eeeh porażka...


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Jedno i drugie

    Weszlam w ten temat z nadzieja nacieszenia oczu pieknymi fotami, a teraz zaluje :/
    Czytajac wypowiedzi rozumiem wasz zal bo kazda pewnie o podium marzyla, dajcie sie nacieszyc wygranym bo takie komwntowanie sie ciut niesamczne robi jury wybralo najpiekniejsze prace a porazke powinno sie przyjac na klate


    edusia,marchewka wielkie gratki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #37
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    po odebraniu kryteriów widzę, że moja odleglość od powieki była dobra wg opinii jurorów straciłam tym, że miałam za GĘSTĄ modelkę i nie wykleiłam wszystkich rzęs niestety ale 2h na tak gęsto kobietę to za mało... no i straciłam doborem grubości i długości do rzęs naturalnych no tak moja modelka miala swoje 11 mm rzęsy bardzo mocne a ja jej przedłużyłam w maksymalnym punkcie 13-tkami więc pewnie za mało wobec jury i ciekawa jestem czy oni sądzili, że mogę kleić wszystko 0,2 czy wszystko 0,15. Nie sądzę żeby mocno analizowali zdjęcia przed zreszta fotograf wogóle nie wiedział jak zrobić porządne zdjęcie trzeba było go szkolić.... odjęto mi też 2 pkt od maksa za czystość miejsca pracy gdyby nie te 2 pkt byłoby egzekwo z Olą.... a tak mam EGZEKWO z Kasią Borkowską Kasiu zróbmy swoje osobiste podium hahha idziemy łeb w łeb

    Agulusia prawie wszystkie prace były piękne prócz 3 prac Pań których nieznałyśmy to nie chodzi o to, że wybrało najpiękniejsze prace... tylko jury chodziło i oceniało podczas pracy a każdemu podobalo się w trakcie pracy co innego... A ja np w trakcie pracy miałam brudną chusteczkę od kleju na swoim pomocniku i może się to jurorce nie spodobało i odjęła mi przez to 2 pkt od czystości miejsca pracy... Tu nie chodzi o to, że czyjeś prace były ładniejsze a czyjeś brzydsze poprostu chodzi o tą zakichaną punktację, która poprostu jest śmieszna bo do tego jak te rzęsy były sprawdzone na samym końcu to poprostu jakaś porażka Jak można komuś sprawdzić rzęsy na samym końcu 2 końcem szczoteczki machając 2 razy na każdym oku... widziałabyś tam jakieś sklejki albo ile rzęs zostało niewyklejonych no własnie i już mi przez to kolejne punkty poleciały... Poprostu wiesz każda ma o to żal, że to było sprawdzane na odwal sie na końcu i tyle... Szkoda, że nie wziełaś udziału w Mistrzostwach bo sama byś miała takie odczucia jak my...

  13. #38
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    ja myslalam ze ocena bedzie opisowa, a tu tylko punkty. mogliby napiać co i jak i czemu. bo ja np nie rozumiem czemu odjęli mi tak dużo za dobór rzęs - miałam tylko 12pkt.
    za kąciki mi odjęli - też nie wiem za co, i za czystość też nie wiem za co, bo było czysto na modelce, na płatku, na stoliku, bez sklejek, wszędzie.
    no i miałam może z 7 rzęs nie wyklejonych.

    no więc jesli już muszę się czegoś czepnąc to brak wytłumaczenia punktacji




  14. #39
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Wiecie co, żałowałam ze sie tak obudzilam nie w pore ze zgloszeniem. Juz nie zaluje
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  15. #40
    Rozkręcanko Avatar nitko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Ej tam... to dopiero pierwsze mistrzostwa... nie zrażajcie się...
    należy mieć nadzieję, że następne będą lepsze...

  16. #41
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Standardowa organizacja typowych zawodów około kosmetycznych w Polsce

    Wg. mnie grzebanie w prywatnych rzeczach i robienie notatek o materiale jest bynajmniej nie na miejscu.
    Zauważyłam, że dużo osób z tych firm które reprezentowało jury nie ma tak naprawdę pojęcia o tym co dostępne jest na rynku
    Teraz sobie pogrzebały i posprawdzały... ^^


    Gratuluję zwycięzcom i każdej uczestniczce Należy wam się za odwagę i przetarcie szlaku, no i świetną recenzje mistrzostw

    Oby następnym razem było mniej "po polsku", a bardziej tak jak być powinno.
    Ostatnio edytowane przez AnastazjaB ; 03-10-2013 o 22:56
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Wrzucam zdjecia mojej stylizacji. Niestety niewiele widac bo zdjecie robione telefonem przez sama modelke.

  18. #43
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    to teraz podsylamy ten temat szanownemu jury, niech wyciagaja wnioski i konstruktywnie podchodza do najstepnych mistrzostw.

    a mam pytanie, będziecie startowac drugi raz? zrazilyscie się, czy wrecz odwrotnie?

  19. #44
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Ja sie nie zrazam.ja bede. Jesli sie zalapie. Lubie konkursy po prostu.dla samej zabawy.




  20. #45
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    ja kiedyś mam nadzieję, że wystartuję - aczkolwiek jak będzie tylko 10 miejsc za każdym razem, to jakoś obawiam się ze się nie dopcham


    btw. a kiedy jakiś konkursik tutaj dla stylistek rzęs

  21. #46
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    ja też lubię konkursy i w miarę możliwości staram się zawsze brać udział
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  22. #47
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Dziewczyny, a czy według was startował ktoś kto nie powinien? Może czyjś warsztat zostawiał dużo do życzenia?
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  23. #48
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    ja byłam jako widownia i powiem szczerze, że dużym błędem było wystawienie na pokaz publiczny dziewczyn klejących. A te, które siedziały na brzegu to już w ogóle miały utrudnioną pracę. Mnie to by bardzo rozpraszało...
    Nadia rzeczywiście zrobiła pokaz przedłużania rzes. Mogło być chociaż za szklaną ścianą.

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    Mysle ze wszscy juz troche ochloneli po mistrzostwach, wiec chcialabym sie spytac pare detali.

    Co myslicie o hennie na rzesy , nawet przy ciemnej oprawie modeli. Czy warto w o sie bawic, czy tylko pogorszy to przyczepnosc i wpedzi w klopoty.

    Jak cwiczylyscie do mistrzostw, czy moze w ogole nie cwiczylyscie i poszlyscie na zywiol ?

    No i co byscie zmienily teraz przy dobrze modelki lub przy robieniu rzes dzis.


  25. #50
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Relacje z Pierwszych Polskich Mistrzostw Przedłużania Rzęs

    henne możesz wykonać, ja bynajmniej farbowałam mojej modelce rzęsy przed. tylko że to było kilka dni przed. na pewno ułatwiło mi to pracę ale jak widać nie ułatwiło drogi do wygranej.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •