Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Warsztaty z Dekorowania rzęs Wrocław/Kraków Aguula i Nadiuszka

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Dekorowania rzęs Wrocław/Kraków Aguula i Nadiuszka

    Warsztaty "Dekorowanie rzęs na każdą okazję"


    Warsztaty idealne dla stylistek, które chcą uzupełnić wiedzę w dziedzinie upiększania oczu o dekorowanie rzęs na każdą okazję oraz stylizacje konkursowe.

    Na Warsztatach będą omawiane techniki tworzenia rzęs do aplikacji okazjonalnych, trwałego doklejania cyrkonii, odpowiedni dobór kombinacji kolorystycznych rzęs zgodnie z indywidualną analizą kolorystyczną klientki, metody koloryzacji, baleyage rzęs, dekorowanie rzęs za pomocą cyrkoni, rzęs brokatowych, piór, kryształków, perełek, bulionu, ozdób Fimo itp..

    Efekty od lekkiego udekorowania rzęs do codziennego noszenia po spektakularne stylizacje okazjonalne i konkursowe.


    Warsztaty odbędą się we Wrocławiu 17.11.2013 (niedziela)

    Następne Warsztaty z tych tematów planujemy zorganizować w Krakowie w terminie 24.11.2013 (niedziela)

    Zbliżają się Sylwester oraz Karnawał! Warsztaty "Dekorowanie rzęs na każdą okazję" jest to świetna propozycja dla stylistek aby poszerzyć spektrum swoich umiejętności a co za tym idzie oferty w swoich gabinetach. Wyjdź koniecznie naprzeciw wymaganiom swoich klientek i zaproponuj im okazjonalne upiększenie rzęs lub lekkie udekorowanie, a na pewno będą zadowolone!


    Plan Warsztatów:

    10:00 -13:00 blok teoretyczny oraz pokaz na modelce
    13:00 - 13:30 przerwa na kawę, herbatę i ciacho
    13:30 - 19:00 opracowanie wybranej metody dekoracji rzęs na modelce

    Koszt Warsztatów 600 zł netto
    Grupa max 8 osób 2 instruktorów.

    Warunkiem odbycia się warsztatów jest uzbieranie grupy co najmniej 6 osób.
    Po ukończeniu warsztatów kursantki otrzymują certyfikat poświadczający umiejętności stylizowania i dekorowania rzęs w języku polsko-angielskim (istnieje możliwość otrzymania certyfikatu w innych językach po uprzednim ustaleniu).
    Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 10.11.2013 Następnie lista zostanie zamknięta.

    Aby uczestniczyć w warsztatach prosimy o wysłanie zgłoszenia na maila: lash.butik.polska@gmail.comz danymi osobowymi uczestniczki oraz informacją w jakim terminie chce uczestniczyć w warsztatach.

    Aby potwierdzić uczestnictwo w warsztatach prosimy o przelew zadatku na konto
    Dane do przelewu zostaną wysłane w odpowiedzi na maila zgłoszeniowego.

    Jeśli zależy Ci na szybkiej rezerwacji terminu dołącz potwierdzenie przelewu.
    Brak wpłaty zadatku na konto po upływie 2 dni od wysłania wstępnej rezerwacji będzie traktowany jako anulacja rezerwacji miejsca.

    Zadatek za uczestnictwo w warsztatach wynosi 100 zł.


    Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w razie pytań:

    Instruktor Noble Lashes
    Agnieszka Kwiatkowska
    kom: 883676941

    Instruktor Noble Lashes
    Nadia Poliszczuk
    kom:797987453

    Ostatnio edytowane przez tusia ; 10-10-2013 o 10:34 Powód: kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji forum

  2. #2
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Dekorowania rzęs Wrocław/Kraków Aguula i Nadiuszka

    Drogie stylistki chciałybyśmy ogłosić, że Warsztaty z dekorowania rzęs odbędą się tylko we Wrocławiu.


    PRZESUWAMY TERMIN WARSZTATÓW Z DNIA 16-17.11 NA 23-24.11



    Chętne dziewczyny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego udzielimy szczegółowych informacji na temat warsztatów


    Pozdrawiamy serdecznie
    Aga Kwiatkowska i Nadia Poliszczuk

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Dekorowania rzęs Wrocław/Kraków Aguula i Nadiuszka

    uffff, powoli dochodzimy do siebie po warsztatach. za niedługo pojawią się nasze zdjęcia oraz odrobina relacji. bardzo dziękujemy uczestniczkom zarówno pierwszego dnia jak i drugiego. Byłyście mega podatne na przyswojenie wiedzy jaką chciałyśmy wam przekazać. Mamy nadzieję że wyniosłyście z tych warsztatów nawet więcej niż chciałyśmy pozdrawiamy cieplutko wszystkie was jeszcze raz i zapraszamy ponownie!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  4. #4
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Warsztaty z Dekorowania rzęs Wrocław/Kraków Aguula i Nadiuszka

    Warsztaty z dekorowania rzęs zaczełyśmy o godzinie 10:00 poprzedni dzień warsztatów był dla nas bardzo wyczerpujący więc nasze buzie i naszych kursantek już zmęczony ale zapał do pracy był jak widać na zdjęciach. Efekty pracy można podziwiać długimi godzinami Dziewczyny spisałyście się na medal

    Dziękujemy Wam bardzo za przybycie, dałyście z siebie wszystko i jesteśmy Wam wdzięczne, że powstały takie fajne i unikatowe prace Z pewnością przydadzą się Wam do portfolio i wiedza, którą otrzymałyście posłuży Wam nie tylko w konkursach ale też na co dzień w innowacyjnych aplikacjach


    Ja jestem tym bardziej ucieszona z tego 2 dnia bo mogłam się wyżyć swoją wiedzą na temat dekorowania rzęs i uplastycznienia przedłużania rzęs oraz odkryłam przed dziewczynami technikę Baleyage myślę. Fajnie było się spotkać ponownie z moją kursantką z Gdańska Ania no i moim "rzepkiem" jak to Ula mówi hehehe Miło było mi poznać też nowe buzie Już mi tęskno za Nadiuszką Tobie kochana też dziękuję za współpracę, to były nasze 1 wspólne Warsztaty ale dałyśmy radę Udało się wszystko i mamy nadzieje, że dziewczyny zadowolone.

    Buziaczki miłego oglądania i zapraszamy ponownie wkrótce na Warsztaty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 09:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-12-2013, 23:53
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 10:20
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •