Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 116

Temat: French akrylowy

  1. #26
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał agata19_11 Zobacz post
    liquid uniwersalny wiec może proszki szybkoschnące?

    przepraszam ze wtrące, ale chyba nie ma czegos takiego jak proszki szybko- srednio- czy wolnoschnące... nie jestem pewna, ale ja uzywam roznych akryli (i popdstawowych i kolorów i sama sobie mieszam akryl clear z masą perłową) i wszystkie schna w ten sam sposób (chyba że dam więcej masy perłowej niz akrylu clear-wtedy schnie naprawde wolno)

    szybkośc schnięcia zalezy tylko od rodzaju liquidu, takie sa moje obserwacje, ale jak ktoś wie lepiej to niech sprostuje

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    przepraszam ze wtrące, ale chyba nie ma czegos takiego jak proszki szybko- srednio- czy wolnoschnące... nie jestem pewna,

    sa sa w ofercie proszki szybkoschnace ma np perfect lady,bass cosmetics

    np moze byc tak ze uzywajac liquidu i proszku roznych firm akryl bardzo szybko zastyga lub robi sie gumowy, jesli plyn i proszek posiadaja aktywatory to w momencie zrobi sie kamien, natomiast jesli bedzie tak ze zaden z tych produktow ich nie ma poprostu nie zastygna i beda gumowe dlatego zeby mieszac dane firmy najpierw trzeba sie zorientowac czy beda ze soba wspolgrac

  3. #28
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    sa sa w ofercie proszki szybkoschnace ma np perfect lady,bass cosmetics (...)
    a to zwracam honor

  4. #29
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    są są ale jak wszystko jest szybko schnące to moim zdaniem jest to juz dla profesjonalistów doświadczonych w robieniu ozdóbek

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    niekoniecznie:d

    szybkoschnace sa boskkie do kwiotkow bo kulka sie nie rozpływa;d

    perfect beauty ma w ofercie ligued wolnoschnacy ale dodatkowo ma kropelki przyspieszajace do liguidu- dzieki ktorym same decydujemy jak akryl man nam zastygac suuper rozwiazanie

  6. #31
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    chyba takie wyprubuje

  7. #32

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Na początek nie martw się, że robisz końcówkę z kilku kulek,
    Ja jednak nieco bym się martwiła bo dość mocno wpływa to na trwałość masy oraz nierównomierne krycie bieli.

    Poza tym pamiętajcie o jednej podstawowej rzeczy - pracując akrylem nie róbcie "kalki" z żelu. Dzięki akrylowi w genialny sposób zaciskamy paznokcie z najbrzydszych ogryzków tworząc boskie stylizacje. Pracujemy palcami, zaciskarkami, rurkami.. tworząc kształt idealny. Wydłużając łożysko podnosimy je wydatnie ku górze, uzyskując efekt przestrzennej trójwymiarowości w drugiej strefie paznokcia. Cieniujemy dwa kolore covera. Dokładamy pink... Długo by opowiadać
    Zupełnie bez sensu będzie zatem praca polegająca na uwaleniu na tipsa kulki clara oraz kulki bieli.. bo tak naprawdę efekt będzie żaden.


    Dla przykładu wrzucę paznokcia robionego przeze mnie na warsztatach. To była zwyczajna, szeroka płytka pazura, w dodatku na najbardziej kłopotliwym paznokciu. A stylizacja wygląda teraz mega smukło i jest bliska perfekcji. I co najważniejsze - KOMPLETNIE INACZEJ niż w przypadku żelu.
    Różnica między paznokciami french żelowymi a akrylowymi jest jak między niebem a ziemią.. i zadaniem stylistki jest tą różnicę uwydatnić.
    Ostatnio edytowane przez Studio Kreacji ; 22-08-2009 o 00:10

  8. #33
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Ostatnio w te upały przy otwartym balkonie probowalam ulepić coś z akrylu i.. szok Wszystko schło w 2 sek. nawet pędzla nie nadążalam wycierać! Kilka dni wczesniej wszystko było ok (przy 25 stC)
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #34
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Miałam podobnie, tak szybko stygło, że zrobił mi się taki "zwis" z boku paznokcia,
    podpowietrzony z boku, ale o dziwo trzymało się to to 3 tyg.

  10. #35
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    najszybciej schnie w przeciagu więc nie polecam

  11. #36
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    ja ucze sie robic kwiatki w przeciagu idzie dobrze jhehhhe,ale pracowac chybabyloby ciezko jak tam szybko schnie,
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  12. #37
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Witam
    mam trochę pytań watpliwosci...

    Poszłam do pani do Studio paznokcia ( niewielka miejscowosc)
    Robi tylko akrylowe ,ponieważ niewiele sie znam zgodził
    am się na akrylowe french( tipsy french)
    Przejrzałam forum i przed i po ,i mam wrazenie że nie wszystko jej wyszło ,to było 3 dni temu,nie za bardzo równo są spiłowane -roznia się te same paznokcie na obu rekach, i nie ma krzywej C ( porównałam z obrazkiem)
    czytałam ,że akryl mozna zdjąć acetonem i mowiłam jej tak ,a ona twierdziła ,że tylko piłowanie przy zdejmowaniu akrylu ,a aceton przy żelowych.
    Dziś rano zauważyłam ,że koncowka biała czyli tips french na jednym paznokciu pozółkła ,na innych jest ok.

    I jeszcze ,czy uzupełnienie mogę pojść zrobić gdzie indziej np.żelowe?

    Czy to prawda ,że takie udnowy -uzupełnienia można robić kilka razy na tych samych tipsach ?

    prosze o odpowiedz

  13. #38
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    witajcie mniena kursie uczono tak ze kulka nie moze byc za sucha
    mocze pedzelek w liquidzie mtak ze jak go wyjme to z niego kapie
    delikatnie obcieram kocowke i nabieram akryl
    mi sie to na poczatek wydawalo za mokre ale nie jest
    z jednej kulki uformuje sie biala kocowke i zanim ja uf9ormujesz robi sie twarda

  14. #39
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Nas aceton rozpuszcza akryl , żelu nie
    Frencz mogł pożołknąć z wielu powodów, mieszanie firm, nieczysty liquid, promienie słoneczne, itd
    Zalecam jeżeli masz akryle o uzupełnianie akrylem pazurków,
    Uzupełniać można kilka razy jeżeli robisz regularne odnowy i jeżeli pazurki trzymają się bez zapowietrzeń jednak za 2 i 3 uzupełnianiem te pazurki mogą nie wyglądac już tak ładnie także polecam nowe.
    a Tu coś o uzupełnianiu żelków
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...-zelowych.html









  15. #40
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    można robić odnowe na tych samych ppazurkach jeśli dobrze są oczywiście przyklejone to będą się dobrze i długo trzymały

  16. #41
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Polecam zrobić frenczyk przy lini uśmiechu jedną dużą dosyć wilgotną kulką akrylu. Jak już na mokry pędzelek nabierasz proszek to widzisz czy jest kula bardzo mokra, jeśli tak odsącz ją na ręczniczku papierowym.

  17. #42
    Wczytuje się Avatar kasialachowicz
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Tuchów/okolice
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cześć Dziewczynki oto moje pierwsz pazurki french z małym dodatkiem Co o nich sądzicie?
    Gdy je robiłam biały akryl nabierał się idealnie, natomiast ten pink normalnie szok Strrrasznie micięzko go było równo nałożyć..
    Więc moje pazurki jeszcze takiej IDEALNEJ krzywej C nie mają
    Ale jak na ten pierwszy raz trzymają się idealnie i efekt jest niezły

  18. #43
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    jak na pierwsze to bardzo ładne ale staraj się robić "głębszą" linie uśmiechu wtedy od razu będą lepiej wyglądały

  19. #44
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    ja sobie zakupiłam duperelki i w nast tyg sprobuje pazurki akrylkowe zrobic dawno nie robilam ( a tak to tylko 3 razy ale to bylo dawno i nie łądnie) wiec zobaczymy co wyjdzie

  20. #45
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    niekoniecznie:d

    szybkoschnace sa boskkie do kwiotkow bo kulka sie nie rozpływa;d

    perfect beauty ma w ofercie ligued wolnoschnacy ale dodatkowo ma kropelki przyspieszajace do liguidu- dzieki ktorym same decydujemy jak akryl man nam zastygac suuper rozwiazanie

    Ato ciekawe , przyda się do kwiatków tak jak mówicie
    Ale z tymi proszkami to jestem zaskoczona ze są szybko schnące, zawsze myślałam ze tylko liguid jest szybko schnący ;D

  21. #46
    Rozkręcanko Avatar delfina8
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    POMOCY!
    Dziewczyny potrzebuje akryl snieżnobiały,z jakiej firmy jest najlepszy proszek i liquid.mam jakies dwa proszki zamiast białe kwiatki wychodza jakies szare przezroczyste i niby sniezny biały proszek

  22. #47
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Prawie wszystkie firmy wprowadziły do swoich ofert bielsze odcienie białych akryli,
    w nazwach zazwyczaj mają super white, albo coś w tym stylu.
    Allepaznokcie, dobrarada, PB i inne, wystarczy przejrzeć sklepiki.


  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał delfina8 Zobacz post
    POMOCY!
    Dziewczyny potrzebuje akryl snieżnobiały,z jakiej firmy jest najlepszy proszek i liquid.mam jakies dwa proszki zamiast białe kwiatki wychodza jakies szare przezroczyste i niby sniezny biały proszek

    Delfina a liquid jaki masz bo duzo zalezy tez od liquidu najlepszy to ten o zabarwieniu niebieskim czy fioletowym bo on ma formule UV dajaca efekt "bielszej bieli" np allepaznokcie maja takie liquidy a juz sun flower ma bardziej zoltawy i mnie nie odpowiadal bo zabarwial biel kolejna sprawa to sposob uzytkowania i przechowywannia pedzla jesli masz pedzel skladany to proponuje abys po zkonczonej pracy dobrze go osuszyla, poczekala az liquid odparuje, i dopiero potem wlozyla go w skuwke natomiast przed rozpoczeciem pracy jakimkolwiek pedzlem do akrylu, najpierw dobrze go odmocz w liquidzie - pozbedziesz sie resztek masy i powietrza z pedzla
    co do proszków to zrób jak Sami radzi


  24. #49
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Witam dziewczyny.
    Od kilku miesięcy przeglądam to forum i dużo się z niego dowiedziałam ale pomimo tego mam pewien problem, który pojawił się wczoraj.
    Chciałam zrobić sobie pazurki akrylowe( zaznaczam że akryle , liqiud i pędzelki mam od dobrej rady ) akryl bezbarwny tak jakby nie wiązał się z liquidem - inne akryle mają odpowiednią gęstość nawet kolorowe. Poza tym po wyschnięciu był gumowaty. Nie jest przeterminowany bo niedawno go kupiłam. Co to może być . Pomocy
    Dodam, że to nie są moje pierwsze pazurki - robię je od ok. 2 lat. A tego akrylu używałam jeszcze miesiąc temu i było wszystko ok.
    Ostatnio edytowane przez emilka13 ; 23-07-2010 o 16:10

  25. #50
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: French akrylowy

    Cytat Napisał emilka13 Zobacz post
    Witam dziewczyny.
    Od kilku miesięcy przeglądam to forum i dużo się z niego dowiedziałam ale pomimo tego mam pewien problem, który pojawił się wczoraj.
    Chciałam zrobić sobie pazurki akrylowe( zaznaczam że akryle , liqiud i pędzelki mam od dobrej rady ) akryl bezbarwny tak jakby nie wiązał się z liquidem - inne akryle mają odpowiednią gęstość nawet kolorowe. Poza tym po wyschnięciu był gumowaty. Nie jest przeterminowany bo niedawno go kupiłam. Co to może być . Pomocy
    Wygląda na to, że dajesz zbyt dużo płynu w stosunku do proszku, akryle kolorowe mają dosypkę tzw zaśmiecaczy, czyli, pigmenty, brokaciki, itp i zawsze będą gęstsze. Kulka nie może być rozlewająca, powinna być w miarę zwarta, ale nie może być też sucha.
    Należy pamiętać, że całkowite utwardzenie, akryl osiąga po 24h


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. french tips czy samodzielnie?
    By Tonija in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 13-06-2010, 14:02
  2. Najpiękniejszy French Ślubny - Konkurs
    By mala in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 1194
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 16:05
  3. Wyniki Konkursu "Najpiękniejszy Czysty French Ślubny"
    By mala in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 23:37
  4. Konkurs "Czysty French Ślubny 2009" - Wybieramy Nagrodę Publiczności
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 23:07
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 11:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •