Pokaż wyniki 1 do 25 z 48

Temat: Meble na wymiar z sieci

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Meble na wymiar z sieci

    Czy ktokolwiek z Was zamawiał meble na wymiar z sieci? Dokładnie - meble na wymiar.
    Ludzie w sieci piszą o tym - a ja chciałbym się dowiedzieć na bardziej wiarygodnym forum.
    Czy to jest możliwe?

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Nie ogarniam - jak można kupic meble na wymiar przez internet? Stolarz nie wyjdzie z komputera i nie zrobi pomiaru.
    Przecież nigdy nie jest tak, że ściany są idealne. Jak można o tym wiedzieć, nie robiąc pomiaru na miejscu?

  3. #3
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Może nie będę tłumaczyła o co chodzi, pokażę - Szafki kuchenne na wymiar - kuchnie.pl
    Co powiecie? Bo patrząc na sam opis to wygląda to całkiem wiarygodnie.
    Nie meble pod wymiar, a na wymiar. Jest sens?

  4. #4
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Szczegóły techniczne - kuchnie.pl
    Tu masz przecież wszystko opisane,wybierasz jakie chcesz szafki i przysyłają Ci płyty i elementy do składania NIE POSEGREGOWANE,sama segregujesz składasz i montujesz.Dla mnie za dużo zachodu.


  5. #5
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Zgadza się - tylko koszty wychodzą bez porównania niższe niż przy klasycznych meblach na wymiar, zachowując te same materiały. To jedyne co mnie jeszcze kusi i intryguje ;-)

  6. #6
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Jeśli poważnie myślisz o kupnie napisz do nich upewnij się czy dobrze rozumiesz i jak wymierzyć itp. a i tak będziesz musiała znaleźć kogoś do pomocy przy montowaniu,nawiercaniu,przykręcaniu kto ma smykałkę do takich spraw(chyba że Cię nie doceniam),albo chociaż do przytrzymania płyt czy listew.To już poważny zakup i nie będzie miejsca na błędy bo będą widoczne


  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Na wymiar są droższe.

  8. #8
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Nie wiem czy kupowanie mebli na wymiar w sklepie internetowym jest dobrym pomysłem. Meble na wymiar sa drogie i jednak aby były wykonane dobrze to ktoś powinien do nas do domu przyjechać oraz wszystko dokładnie wymierzyć. My oczywisćie,że możemy coś takiego zrobić jednak taki wymiar nie będzie zbyt dokładny.

    Sama zamawiałam meble w sieci, ale nie na wymiar tylko gotowy już komplet. Mam kuchnię, do której pasuje praktycznie wszystko. Jestem zadowolona. Jakościowo naprawdę ok I jeszcze ładniejsze niż na stronie www. https://meblearkadius.pl/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 01-03-2018 o 12:57

  9. #9

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja to tylko w sklepie.

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Cytat Napisał wioletta-dabrowska1991 Zobacz post
    Ja to tylko w sklepie.
    To w sumie podobnie jak ja jakos wole dotknac, sprawdzic, zobaczyc co i jak a potem zdecydowac sie na zakup, dlatego bardzo odpowiada mi forma salonu agata - szeroki asortyment, wiec jest w czym wybierac, a i meble maja bardzo w porzadku

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja kupiłam niedawno stolik pod TV, przez internet, dokładnie tutaj - https://www.wikimeble.pl/STOLIKI_RTV, choć też wcześniej się zarzekałam, że nigdy przez internet nie kupię mebli, bo jak to tak bez oglądania i dotykania A poszłam kiedyś na kawę do znajomej, która sobie cały salon urządziła właśnie meblami kupionymi w internecie. Obejrzałam, podotykałam no i zdecydowałam się kupić właśnie stolik pod telewizor. Stolik świetnie się prezentuje, a jak to wygoda, meble sobie oglądać pijąc kawkę i tylko myszką klikając W każdym razie jestem pewna, że akurat z tego sklepu jeszcze niejedną rzecz kupię.

  12. #12
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Jeśli chodzi o meble kuchenne, to my mamy zamówione je od stolarza, ale jest tutaj spory dylemat, jeśli chodzi o zmywarkę - czy ma ona również być w zabudowie. Sprawdzam sobie właśnie wszystkie za i przeciw i pomagam sobie informacjami ze strony https://eko-wind.pl/mieszkanie/zmywa...ca-jaka-wybrac Tam wiele porad można znaleźć.

  13. #13
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja meble internetowo na wymiar zamawiałam stąd https://rega-meble.pl/ i są to meble kuchenne, ekskluzywne i stylowe, nowoczesne. Jestem z nich zadowolona, dokładnie takie jak chciałam są, obsługa tam u tego producenta fajnie mi doradziła co wybrać.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-02-2022, 10:54
  2. Meble w salonie kosmetycznym
    By Blejsia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 24-05-2021, 15:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •