Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 48 z 48

Temat: Meble na wymiar z sieci

  1. #26
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Meble na wymiar to coś fajnego, najlepiej ładnie dopasowane do dywanu, ja u siebie w mieszkaniu mam tego typu dywan https://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudlacze oraz ładnie dopasowane meble na wymiar to coś pięknego!

  2. #27
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    My poszliśmy do salonu meblowego, niestety nie mięli na stanie tej komody, którą chcieliśmy, więc zamówiliśmy ją przez internet. A takie meble na wymiar zamówione z sieci bez uprzedniego sprawdzenia firmy, to nie wchodzi w grę. Meble trzeba zobaczyć.

  3. #28
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Cytat Napisał h.kania Zobacz post
    My poszliśmy do salonu meblowego, niestety nie mięli na stanie tej komody, którą chcieliśmy, więc zamówiliśmy ją przez internet. A takie meble na wymiar zamówione z sieci bez uprzedniego sprawdzenia firmy, to nie wchodzi w grę. Meble trzeba zobaczyć.
    zgadzam się. Nigdy nie masz pewności czy meble na zdjęciu rzeczywiście tak wyglądaja. Ja bardzo lubie kupować meble w ikea. Najpierw wybieram sobie w internecie co najbardziej mi się podoba a pózniej oglądam to w sklepie i jeśli nadal mi się podoba to kupuje

  4. #29
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    na wymiar mebli nie zamowilabym w necie.
    Widzialam kilka razy w ten sposób zamówione meble i zawsze było cos nie tak w sensie najczęściej klamki nie z tej strony co trzeba,szafka zamontowana na inna strone bez możliwości później zmiany,lub co najgorsze szafki lub meble innego wymiaru czy również blaty.jako ze mój maz miał firme budowlana i ludzie często zamawiali sami meble wlasnie w tens posob widziałam później co się dzieje gdy nie było możliwości zmiany danego detalu lub odsylanie przez co oczywiście terminy się przeciagaja.poniewaz meble na wymiar długo to trwa.wiec z wlansego doświadczenia mowie stanowczo nie.predzej poszukałabym fachowcow w danym miesice którzy zajmują się meblami na wymiar i wtedy Ty im zlecasz wszystko oczywiście płacisz za to ale temin masz podany w umowie i nie boisz się o to ze cos będzie nie tak.najczesciej tacy fachowcy sami robia te meble wiec czas nie jest taki dlugi i przedewszystkim to co zamawiasz to otrzymujesz.

  5. #30
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Czy chodniki są jeszcze modne? W sensie - https://dywanstyl.pl/kategoria/chodniki ?
    Waszym zdaniem to praktyczne? Czy nie lepiej po prostu postawić na czystą, estetyczną podłogę, jakiś parkiet? Z drugiej strony pewnie wtedy on się niszczy w astronomicznym tempie?

  6. #31
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Oj powiem Wam,że nie wiem czy zdecydowałabym się na zamawianie takich mebli na wymiar przez internet. Warto jest wybrać studio stacjonarnie. Tak aby móc się skontkaktować, obgadać cała sprawę.

    Ewentualnie jeśli nie chcecie marnować czasu to polecam przejrzeć sobie katalogi mebli w sieci, a potem wybrac się do salonu tej firmy stacjonarnie.

    Zerknijcie sobie do Black Red White:
    www.brw.com.pl

    Tam również mozna zamówić kuchnię na wymiar.

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Duzo taniej wychodza gotowe meble a bez problemu je znajdziesz gotowce i tez dopasujesz Ja obecnie jestem juz za tym etapem i zostało mi wykonczenie kuchni i domu w sprzety agd. Juz znalazlam fajny sklep http://www.empik.com/dom-i-ogrod/male-agd jest tam spory wybor, a ja najbardziej lubie w sieci wlasnie kupowac takie rzeczy

  8. #33
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    wiadomo że takie gotowe wychodzą taniej, ale nie każdy ma kuchnię marzeń - idealnie skrojoną pod którą każde meble z salonu będą pasowały idealnie my zamawialiśmy meble w salonie agaty bo nasza kuchnia jest naprawde niewymiarowa kompletnie - dopiero meble systemowe pozwoliły ją odpowiednio zagospodarować

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Na wymiar są droższe.

  10. #35
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Nie wiem czy kupowanie mebli na wymiar w sklepie internetowym jest dobrym pomysłem. Meble na wymiar sa drogie i jednak aby były wykonane dobrze to ktoś powinien do nas do domu przyjechać oraz wszystko dokładnie wymierzyć. My oczywisćie,że możemy coś takiego zrobić jednak taki wymiar nie będzie zbyt dokładny.

    Sama zamawiałam meble w sieci, ale nie na wymiar tylko gotowy już komplet. Mam kuchnię, do której pasuje praktycznie wszystko. Jestem zadowolona. Jakościowo naprawdę ok I jeszcze ładniejsze niż na stronie www. https://meblearkadius.pl/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 01-03-2018 o 12:57

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja w sieci zamówiłam pierwszy raz rok temu z Opinie Meble Ada Leżajsk Wiatygodne informacje o pracodawcach i bardzo dobrze trafiłam. Wszystkie meble dotarły bezpiecznie i są bardzo solidne i dobrze wykonane

  12. #37
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja w sieci zamawiałam meble kuchenne na makrodom.pl Ale to normalnie a nie na wymiar. Nie orientuję się nawet czy robią coś takiego, ale zawsze wararto popytać. Kontakt jest na stronie sklepu, meble są naprawdę dobrej jakości także polecam

  13. #38
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ależ wybór w tych meblach....

  14. #39

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja to tylko w sklepie.

  15. #40
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Cytat Napisał wioletta-dabrowska1991 Zobacz post
    Ja to tylko w sklepie.
    To w sumie podobnie jak ja jakos wole dotknac, sprawdzic, zobaczyc co i jak a potem zdecydowac sie na zakup, dlatego bardzo odpowiada mi forma salonu agata - szeroki asortyment, wiec jest w czym wybierac, a i meble maja bardzo w porzadku

  16. #41
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja kupiłam niedawno stolik pod TV, przez internet, dokładnie tutaj - https://www.wikimeble.pl/STOLIKI_RTV, choć też wcześniej się zarzekałam, że nigdy przez internet nie kupię mebli, bo jak to tak bez oglądania i dotykania A poszłam kiedyś na kawę do znajomej, która sobie cały salon urządziła właśnie meblami kupionymi w internecie. Obejrzałam, podotykałam no i zdecydowałam się kupić właśnie stolik pod telewizor. Stolik świetnie się prezentuje, a jak to wygoda, meble sobie oglądać pijąc kawkę i tylko myszką klikając W każdym razie jestem pewna, że akurat z tego sklepu jeszcze niejedną rzecz kupię.

  17. #42
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Jeśli chodzi o meble kuchenne, to my mamy zamówione je od stolarza, ale jest tutaj spory dylemat, jeśli chodzi o zmywarkę - czy ma ona również być w zabudowie. Sprawdzam sobie właśnie wszystkie za i przeciw i pomagam sobie informacjami ze strony https://eko-wind.pl/mieszkanie/zmywa...ca-jaka-wybrac Tam wiele porad można znaleźć.

  18. #43
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Ja meble internetowo na wymiar zamawiałam stąd https://rega-meble.pl/ i są to meble kuchenne, ekskluzywne i stylowe, nowoczesne. Jestem z nich zadowolona, dokładnie takie jak chciałam są, obsługa tam u tego producenta fajnie mi doradziła co wybrać.

  19. #44
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Jak szukacie mebli w stylu skandynawskim czy loftowym to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę polskiego producenta George Azzar https://georgeazzar.pl/ . Wszystko robione jest pod wymiar i na indywidualne zamówienie. super stosunek jakości do ceny, szybka realizacja i aż 100 lat gwarancji

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Czemu na wymiar? Ja jak najbardziej kupuję meble w sieci ale nie widzę potrzeby aby to były meble na wymiar. Teraz stawia się raczej na subtelne meble, nie zabudowane szafy pod sam sufit, od tego mamy teraz garderoby. W salonie ja na przykład mam kanapę, kilka puf tego rodzaju https://www.sfmeble.pl/p/pufa-harry-42x46-cm-szara , stolik, witrynę i szafkę ze sprzętem rtv. I nie widziałabym potrzeby aby zamawiać któryś z tych mebli na wymiar.

  21. #46
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Jak dla mnie meble na wymiar są zdecydowanie najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu na pewno zwiększymy funkcjonalność pomieszczenia

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Widziałam w necie bardzo dużo ofert na meble ale szczerze mówią mam zawsze obawy przed zamawianiem w ten sposób bo nie ma mi kto tego potem poskładać. Takie namiary mam https://montiermebli.pl/ i chyba tych fachowców będę sobie umawiać następnym razem

  23. #48
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Meble na wymiar z sieci

    Też wolałabym jednak pójść do punktu stacjonarnego, który wszystko odpowiednio wymierzy i zapewni złożenie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-02-2022, 10:54
  2. Meble w salonie kosmetycznym
    By Blejsia in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 24-05-2021, 15:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •