Witam was, zarejestrowałem się na tym forum ze względu na to iż ma ono typowo żeńską "publikę". Chciałbym was drogie panie prosić o radę, jestem z dziewczyną od roku (wszystko układa się wspaniale ) i zbliżają jej się urodziny w grudniu. Chciałbym zrobić jej niespodziankę, i na prezent urodzinowy sprawić jej bransoletkę. Natrafiłem na SWAROVSKI SPECIAL Bransoleta VITRAIL HELIOS SREBRO (2702170616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taką o to bransoletkę Swarovskiego, i tutaj rodzi się moje pytanie... skąd mam mieć pewność, że te kryształki są prawdziwe - tak, piszą w opisie aukcji że dodają certyfikat jakości ale w jednym z waszych tematów natknąłem się na link, w którym zawarte było takie o to zdanie:

Kompania SWAROVSKI nie wystawia certyfikatów na swoja produkcje (cyrkonie).
Gwarancją oryginalności pochodzenia cyrkonii SWAROVSKIEGO są opakowania, które mają
kilkustopniową ochronę i wizualnie się różnią od podróbek.
Tutaj, prosiłbym was o radę czy jest jakakolwiek możliwość sprawdzenia "autentyczności" tych o to kryształków w bransoletce przed zakupem. No i czy ten cały certyfikat to jakiś pic na wodę? czy może zmieniło się coś w "Swarovskim".

Za wszelkie odpowiedzi serdecznie z góry dziękuję, i pozdrawiam