Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 50 z 50

Temat: Pomóżcie Facetowi ! - prezent dla wybranki serca...

  1. #26
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    @nanami7 Jeżeli chodzi o lampę UV to jaki model wybrać? Ta za 159 zł z wysuwanym przodem, czy wersja za 129 zł?
    Czy mogłabyś podać mi propozycje frezarek i farbek akrylowych? Nie za bardzo wiem, na co po prostu zwrócić uwagę.

  2. #27
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    frezarka na poczatek wystarczy JD500 lub JD700.
    a czy Twoja narzeczona posiada juz lampke kosmetyczna w sensie biurkowa?lub pochlaniacz .to sa potrzebne rzeczy i oprocz frezarki mozesz to dokupic.i zmiescisz sie w tej kwocie.

  3. #28
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    eee ta pochaniacz. ja żyję bez. nie wiadomo czy będzie miała mase klientek i na początek spokojnie obejdzie się bez.
    ja to bym hybrydy kupiła. dużo




  4. #29
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Kiwaczku uwierz mi ze docenisz pochlaniacz jak go bedziesz miec i juz wiecej bez nie bedziesz chciala pracowac
    a wystraszysz sie ile pylu wdychasz z powietrza, jak zobaczysz ile jest go we worku

    Farbki akrylowe polycolor w malych tubkach, albo kolorowe zele z silcare (sa tanie, maja ladne kolory i sa wydajne), ale to takie drobiazgi ktore mozesz kupic jako dodatek

    tu sa pozostale
    lampa http://www.neonail.pl/katalog/188-ur...-sensorem.html

    frezarka http://www.neonail.pl/katalog/188-ur...att-biala.html
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #30
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    ale u mnie nie ma chętnych na przedłużanie więc niewiele również piłuję.

    z tym prezentem - jestem ciekawa czy narzeczona faktycznie będzie chciała się tym zająć czy może kurs zrobiła tylko dla siebie.




  6. #31
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    @nanami7 rozumiem, że ta frezarka jest ok, czy może jest coś lepszego i warto np. dołożyć 50 zł więcej do innego modelu np. Jd700? Ten model mi się podoba i chyba go kupię, wolę rozwiać jednak wszelkie wątpliwości Co do farbek akrylowych polycolor, lub kolorowych żeli silcare mogłabyś mi skomponować jakiś fajny zestaw za +/- 50 zł?
    @kiwaczek2 Moja narzeczona szuka już miejsca gdzie mogłaby się doszkolić, zdobyć więcej praktyki (w jakimś zakładzie kosmetycznym). Na razie będzie ćwiczyć na koleżankach
    @Reniusia1002 również dzięki za pomoc

  7. #32
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    ja mam silcare w sowim miescie i najczesciej chodze do sklepu stacjonarnego bo czesto sa wyprzedaze zawsze na jednej polce maja fajne rzeczy poprzeceniane.wczoraj np.kupilam 5 zeli kazdy za 4,5 kolorowe i dzis je wyprobowalam i sa rwelacyjne.co do farbek to farbki na poczatek nie maja sensu lepiej na poczatek kupic kilka hybryd na allegro jest sklep silcare pod tasama nazwa i maja jeszcze na wyprzedazy te stare hybrydy za niska cene bo 5,9 wiec lepiej taki na poczatku prezent tylko pamietajk ze poid hybryde trzeba dac specjalna baze i na wierzch tez mozna ta sama a baza nie jest przeceniona i kosztuje normalnie ale za to hybrydy sa za grosze.wiec warto kilka na poczatek.

  8. #33
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Tylko powiedz mi, jak załóżmy kupię z 10 hybryd to ile tej bazy mam kupić?
    http://allegro.pl/listing/user/listi...41603&id=45658
    Najlepiej jak podasz mi przykładowo jakiś taki fajny zestaw hybryd i baz z linkami, może być na PM jeżeli moderatorzy uznaliby to za reklamę.


    Wracając do tematu lampy, moja narzeczona ma taką lampę


    Jak widać na załączonych zdjęciach jest to typowy no name, chyba lepiej jak kupię podaną przez was lampę http://www.neonail.pl/katalog/188-ur...-sensorem.html
    Ostatnio edytowane przez emagik ; 12-12-2013 o 10:53

  9. #34
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Skoro ma taką małą lampke to proponowałabym może tunelówkę tak jak dziewczyny radzą,ale moze w zestawie z hybrydami?

    Koszt niewielki a radość i zadowolenie zapewne będzie

    Tu masz lampę,bazę ,top i 4 kolory(trzeba wybrać)
    ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY 6x LAKIER UV LAMPA KOLOR (3711059862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Sprzedawca sprawdzony,lakiery przetestowane i wszystko z nimi ok.

    Tu masz inną lampę(różową)i 5 kolorów lakierów
    ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY 7x LAKIER UV USA LAMPA (3711109409) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Tu znów inna lampa i 4 kolory
    ZESTAW DO MANICURE HYBRYDOWY 6x LAKIER UV LAMPA UV (3714301414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


    Tutaj 9 hybryd i lampa
    http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-1...777709581.html

  10. #35
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Dobra opcja Może wybiorę coś z tych zestawów
    Pytanie tylko czy te lampy z zestawów są mniej więcej tej samej jakości co ta lampa Lampa cyfrowa LCD różowa z sensorem - Urządzenia - NeoNail

  11. #36
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Jakość lamp podobna.
    te z zestawu są po prostu bez bajeru
    Zawsze mozesz kupić lampę z czujnikiem a same hybrydy z tifton
    10 x LAKIER HYBRYDOWY GRATIS CLEANER ACETON TIFTON (3711107566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  12. #37
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Tak jak Sandrus mówi, jeśli ma taką małą lampkę to prędzej czy poźniej będzie chciała dużą, a więc na pewno zdecyduj się na lampkę Budżet przeznaczasz nie mały więc może zaszaleć i zakupić od razu zestaw z kuferkiem i lampą?

    MEGA ZESTAW HYBRYDOWY LAMPA UV 12x LAKIER UV KUFER (3780338757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Lampka z tych zestawów jest dobra i polecana przez dziewczyny z innego działu na forum




  13. #38
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Wow, naprawde konkret. Chyba zdecyduje sie na ten ostatni zestaw. Do tego dokupie jeszcze frezarke i mam nadzieje, ze bedzie zadowolona
    Rozumiem ze ten zestaw z kuferkiem zawiera tez baze do tych hybryd?

  14. #39
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    tak, jest tam wszystko co potrzebne do hybryd i baza i nablyszczacz




  15. #40
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    No to zakupię ten kuferek, do tego dorzucę jeszcze frezarkę. Poczytałem trochę o modelu JD500 i niby lubi się on przegrzewać, czy jest coś lepszego np. JD700? JD500 to koszt około 200 zł, jeżeli miałbym dołożyć 50-100 zł więcej, to czy warto dopłacać czy nie? Czytałem o frezarce Marathon, ale to już za wysoka cena dla mnie

  16. #41
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Twoja narzeczona bedzie przeszczesliwa daj znac nam pozniej jak zareagowala i koniecznie ja skieruj do nas na forum
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #42
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Pomóżcie Facetowi ! - prezent dla wybranki serca...

    Witam! Jestem tu w nietypowej sprawie i niewiele wiem jak wskazuje nick..

    Nie mogę zdradzić wiele, ale mam pytanie na które potrzebuje odpowiedzi.

    Co wchodzi w skład zestawu do manikiru ( nie mam pojęcia jak się to piszę ), pomijając różnego rodzaju pilniki?

    Prosze o pomoc i wyrozumiałość.

  18. #43
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Pomóżcie Facetowi.

    Czyżby to miał być prezent dla kogoś?
    A wracając do tematu...

    - plyn do usuwania skorek lub miseczka do ktorej nalewa sie wody do odmoczenia skórek
    - kopytko do odsuniecia skórek lub patyczki z drzewa pomaranczowego
    - cążki do wycięcia skórek
    - pilniczek / polerka
    - odżywka do paznokci ewentualnie baza pod lakier
    - lakiery
    - top coat (utwardzacz)
    - zmywacz do paznokci
    - krem do rąk
    - oliwka do skórek

    To takie podstawowe rzeczy do manicure, mam nadzieje że o niczym nie zapomnialam

  19. #44
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Hehe, przekażę. Zastanawiam się cały czas nad tą frezarką jd500 chyba wybiorę, bo Marathon to raczej za wysoka półka. Na dodatek nie wiem czy kupiona przeze mnie frezarka byłaby oryginalna. Za 500 zł chyba nie da rady jej kupić...

    Prosze jeszcze ompomoc w wyborze kolorow http://allegro.pl/show_item.php?item=3774914291
    Kuferek srebrny, lampa różowa i reszte mi pomóżcie



    Edit: Dobra, kolory wybrane z pomocą koleżanek. Powiedzcie mi jeszcze tylko cxy jest sens pchać się we frezarkę jd500, czy lepiej odłożyć kasę na Marathon

    ---------- Dodano o godzinie 18:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:39 ----------

    Dobra, zdecydowałem się jednak na frezarkę JD500.
    Powiedzcie mi gdzie ją kupić? Ceny wahają się od 160 do 240 zł, nie chciałbym kupić podróbki...
    Ostatnio edytowane przez emagik ; 13-12-2013 o 16:21

  20. #45
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    z wypowiedzą na temat frezarki widzę wszystkie wolałyśmy się wstrzymać Generalnie frezarka to już konkretniejszy sprzęt, a ze sprzętem różnie bywa Moim osobistym zdaniem dobrze, ze zdecydowałeś się na jd500. Skoro narzeczona dopiero zaczyna przygodę z pazurkami to na pewno jej taka frezarka wystarczy na kilka lat. Lepsze frezarki przydają się, gdy masz swój salon i robisz kilka klientek dziennie. Ja mam swoja jd500 od roku i jestem przeszczesliwa, bo mi służy Co do miejsca zakupu to jest mi ciężko powiedzieć. szczerze to ja swoją kupowałam na allegro i patrzyłam tylko żeby była w ofercie karta gwarancyjna. kupiłam za chyba 180zł jeśli dobrze pamiętam. Jeśli dziewczyny maja lepsze informacje na temat miejsca zakupu to może pomogą. Ja przynajmniej do swojej nie mam zastrzeżeń




  21. #46
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    Moim zdaniem ten kuferek to bardzo dobry pomysł.

  22. #47
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Zestaw do manicure - pomocy:)

    Dziewczyny chce kupić cały zestaw do robienia żeli i manicure hybrydowego, polecicie mi coś na rynku jest pełno ofert, firm i zestawów a ja niewiem co wybrać przy okazji polećcie mi proszę gdzie moge zrobić kurs w województwie kujawsko pomorskim na manicure hybrydowy i japoński

  23. #48
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Zestaw do manicure - pomocy:)

    Na forum od kilku lat nie polecamy gotowych zestawów żelowych. Lepiej się zaopatrzyć w pojedyncze , a dobre produkty.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Lampa do paznokci i lakiery żelowe

    Cześć.
    Za niedługo będą urodziny mojej dziewczyny. Bardzo lubi malować paznokcie, często zmienia kolory i style. Ogólnie bardzo o nie dba i stanowią dla mniej bardzo ważna część wyglądu.

    Kiedyś usłyszałem, że przydała by się jej lampa, ale też słyszałem jak mówiła o lakierach żelowych (zawsze jak coś kupowaliśmy w rossmanie to mówiła, że tutaj takich nie ma, a ja przez to nie ogarniam czym to się różni xd )

    W związku z tym postanowiłem zrobić jej taki prezent. Czy uważacie czy coś takiego się nadaje?

    No i oczywiście jako, że Wy, kobiety się w jakimś stopniu na tym znacie, to bardzo bym prosił o propozycję tych lamp jakie warto kupić oraz lakierów.
    A fajnie by było gdyby był nawet taki cały zestaw gdzieś do kupienia z jakimiś dodatkowymi gadżetami do manicure
    P.S. Nie oszczędzam na mojej dziewczynie, ale proszę nie dawajcie propozycji za 1000zł xd Chociaż może i nawet takich nie ma

    Czekam na Wasze propozycje i z góry dziękuję za pomoc

  25. #50
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Lampa do paznokci i lakiery żelowe

    Mój mąż na urodziny kupił mi prezent w postaci butów do jazdy konnej bo jest to moje hobby i byłam bardzo zadowolona, tutaj https://www.equishop.com/pl/32-buty-...o-jazdy-konnej je zamawiał. Najlepsze są prezenty praktyczne więc wam też takie polecam zamawiać.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mikołajki 2013 :) !!
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 20:29
  2. Mikołajki 2012 - czyli prezenty ! :)
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 13:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •