Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 50

Temat: Pomóżcie Facetowi ! - prezent dla wybranki serca...

  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Pomóżcie Facetowi ! - prezent dla wybranki serca...

    Witam was, zarejestrowałem się na tym forum ze względu na to iż ma ono typowo żeńską "publikę". Chciałbym was drogie panie prosić o radę, jestem z dziewczyną od roku (wszystko układa się wspaniale ) i zbliżają jej się urodziny w grudniu. Chciałbym zrobić jej niespodziankę, i na prezent urodzinowy sprawić jej bransoletkę. Natrafiłem na SWAROVSKI SPECIAL Bransoleta VITRAIL HELIOS SREBRO (2702170616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taką o to bransoletkę Swarovskiego, i tutaj rodzi się moje pytanie... skąd mam mieć pewność, że te kryształki są prawdziwe - tak, piszą w opisie aukcji że dodają certyfikat jakości ale w jednym z waszych tematów natknąłem się na link, w którym zawarte było takie o to zdanie:

    Kompania SWAROVSKI nie wystawia certyfikatów na swoja produkcje (cyrkonie).
    Gwarancją oryginalności pochodzenia cyrkonii SWAROVSKIEGO są opakowania, które mają
    kilkustopniową ochronę i wizualnie się różnią od podróbek.
    Tutaj, prosiłbym was o radę czy jest jakakolwiek możliwość sprawdzenia "autentyczności" tych o to kryształków w bransoletce przed zakupem. No i czy ten cały certyfikat to jakiś pic na wodę? czy może zmieniło się coś w "Swarovskim".

    Za wszelkie odpowiedzi serdecznie z góry dziękuję, i pozdrawiam

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    moim zdaniem to oryginał, ale najlepiej sprawdzić jak się już ma w ręce, akurat ten kolor koleżanka miała kolczyki z podróbek i schodziła jej farba ze spodu. co do certyfikatów, to kupując innej koleżance bransoletkę dostałam z certyfikatem, ale wystawiała go firma sprzedająca, a nie swarovski
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  3. #3
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    Nie wiem jak w Polsce ale u mnie w centrum handlowym jest firmowy sklep Swarovskiego. Podejdz moze do jubilera badz innego sklepu z bizuteria i zapytaj czy maja tam bizuterie tej firmy. Nie sadze by w Aparcie lub Kruk ( o ile maja tam Swarovskiego ) sprzedawali podrobki
    Oczywiscie jesli chcesz miec pewnosci, ze kupuje oryginal
    Agnieszka

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    nie ma 100% sposobu zeby sprawdzic, najlepiej kupować w salonie

  5. #5
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    nie wiem skad jestes ale w wiekszych miastach w CH są firmowe sklepy swarowskiego, wiec tam mialbys 100% pewnośc ze ni kupileś bubla

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    0

    Domyślnie Zestaw do manicure - pomocy:)

    Siema
    Szukam dobrego pomysłu na prezent dla mojej dziewczyny indo głowy wpadł mi pomysł, że kupie jej zestaw do malowania paznokci. Myślę, że może być to trafiony prezent ponieważ lubi to robić
    Zwracam się do Was, ponieważ jesteście zapewne ekspertkami w tej dziedzinie. Zestaw miałby kosztować około 200-300 zł razem z lampą UV. To ma być zestaw bez tipsów, ponieważ woli malować zwykłe paznokcie. Chciałbym aby był to jakościowo dobry zestaw. Na allegro są duże zestawy, ale w tych zestawach jest bardzo dużo różnych elementów i nie wiem czy za ilością idzie też jakość tych zestawów.
    Dzięki z góry za wszystkie pomocne posty

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Zestaw do manicure - pomocy:)

    Jeśli woli malować zwykłe paznokcie, to po co chcesz jej kupić lampe UV. Lepiej zainwestuj w dobry podkład , nabłyszczacz, lakiery , płyn do usuwania skórek , kosmetyki do pielęgnacji itd
    zapraszam na moją stronke:
    http://www.estico.pl/

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Zestaw do manicure - pomocy:)

    Dobrym pomysłem może być zestaw lakierów hybrydowych z lampą UV-koszt powinien spokojnie zmieścić się w 200 czy 300 zł.
    Ważne żeby lampa była na 4 żarówki(nie mniej).W zestawie poza hybrydami kolorowymi powinna być też baza i nawierzchniowa(czasami są 2 w 1).Warto zresztą się zastanowić czy taniej nie wyjdzie kupić część rzeczy osobno-fajne hybrydy są z mistero milano-nie wiem czy mają gotowe zestawy.Do tego powinny być waciki bezpyłowe,cleaner,pilniki(dosłownie 2/3 sztuki na początek powinno to wystarczyć),może kopytko lub patyczki do odsówania skórek.
    Zestawy które są na allegro(a są bardzo duże)często zawierają rzeczy zupełnie nieprzydatne.
    Zapraszam na bloga,do komentowania i krytykowania(to najlepiej motywuje)
    http://maria-n.blog.pl/.

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Zestaw do manicure - pomocy:)

    całkiem niezłej jakości są te lakiery hybrydowe,tu w zestawie z lampą i w sumie bez zbędnych głupot w naprawdę niskiej cenie
    MANICURE HYBRYDOWY XXL LAMPA UV 5 LAKIER ŻELOWY UV (2770942095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  10. #10
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    Cytat Napisał Paulka Zobacz post
    nie wiem skad jestes ale w wiekszych miastach w CH są firmowe sklepy swarowskiego, wiec tam mialbys 100% pewnośc ze ni kupileś bubla
    No tak Cały czas się zastanawiałam, jak kupić kolczyki do ślubu i mieć pewność, że są oryginalne, a to przecież takie proste

  11. #11
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    Ogólnie wszystkie sklepy "biżu" zapewniają, że mają oryginalne swarovskie, potem okazuje się,że powłoka schodzi,itp.Nie radziłabym kupować przez internet,jeśli ma być pewny,radzę kupić drożej,ale w pewnym firmowym sklepie swarovskiego.


  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Prezent zwiazany z paznokciami

    Witam
    Jestem zielony w kwestii malowania paznokci, ale chciałbym siostrze kupić prezent z tym związany, bo sama często maluje paznokcie, robi różne wzorki, jakieś obrazki itp. Co w takim wypadku mogę kupić? Cena do kilkudziesięciu złotych.
    Ostatnio edytowane przez sawyer ; 22-10-2013 o 20:10

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    Ja bym się pokusiła o zestaw do manicure w ładnym etui koszt ok 20 zł. Czyli taki cążki, kopytko, pilnik etc. Ewentualnie jeśli coś droższego, to może kuferek na jej skarby? Np. taki Kuferek rozkładany na lampę UV 36 WATT bordowy krokodyl Jeśli dba o pazurki, to pewnie ma tego już spory zbiór.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    Ma tego sporo, ale ja nawet 1/10 tego nie potrafię nazwać W każdym razie dzięki za propozycje! Ten kuferek to nawet fajna rzecz, jakby była o 20zł tańsza to bym się nawet nie zastanawiał. Czekam jeszcze na jakieś propozycje.
    Dla ułatwienia(może to bardziej Was naprowadzi, czym ona się zajmuje) wrzucam linka do jej strony na fb(mam nadzieję, że nie ma konta na tym forum xD)
    https://www.facebook.com/sayurinaa

  15. #15
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    A moze farbki i jakiś cienki pedzelek, albo kilka pedzelkow. Ale to też trzeba troszkę kasy wydać.

    Albo zapytaj czego potrzebuje do pazurkow. Myślę ze jest tych rzeczy sporo, a na niektóre rzeczy szkoda nam samym pieniędzy

    ________________________________________


  16. #16
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    a może zestaw do zdobień metodą stempelkową?

  17. #17

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    A moze farbki i jakiś cienki pedzelek, albo kilka pedzelkow. Ale to też trzeba troszkę kasy wydać.

    Albo zapytaj czego potrzebuje do pazurkow. Myślę ze jest tych rzeczy sporo, a na niektóre rzeczy szkoda nam samym pieniędzy
    no właśnie nie chcę żeby wiedziała co dostanie ;D


    a może zestaw do zdobień metodą stempelkową?
    można jakiś link?


    I czy ten kuferek dużo się różni od tego co podała wcześniej sztynka? nadaje się na te wszystkie duperele?
    Kuferek rozkładany fioletowy mały

    @marilyn - klej albo folia? chyba się nie skuszę

  19. #19
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    różni sie i to zdecydowanie.
    sam zobacz wymiary

  20. #20
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Prezent zwiazany z paznokciami

    dobra jeszcze macie jakieś propozycje? Jak nie to chyba się zdecyduję na ten kuferek ..

  21. #21
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Urodziny dziewczyny - prezent

    Ale tak samo mogą Cię oszukać w sklepie i tak samo w internecie. Tylko że jak kupisz w sklepie i się okaże bubel to łatwiej złożyć reklamację. Trzeba sprawdzać dostawcę, skąd sklep bierze towar.

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Pomóżcie Facetowi ! - prezent dla wybranki serca...

    Witam wszystkie Panie
    Moja narzeczona ukończyła niedawno kurs stylizacji paznokci. Mam zamiar jeszcze dokształcać się w tym kierunku. Z tego co ja widzę ma do tego dryga, lubi to robić więc postanowiłem, że może na święta zakupiłbym jej jakiś prezent związany ze stylizacją paznokci. Mój budżet to około 400 zł, czy mogłybyście napisać mi jakieś fajne pomysły na prezent?

  23. #23
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    pogrzeb u niej i powiedz nam co już ma, jeśli to ma być związane z paznokciami
    a może zamiast rzeczy jakieś własnie warsztaty doszkalające czy coś?




  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    Nie chciałem podawać nazwy kursu, żeby nie posądzono mnie o reklamę. Robiła ten kurs Program - Kurs Stylizacji Paznokci I i II stopnia 80h To był jej pierwszy kurs.
    Też zastanawiałem się nad jakimś jeszcze jednym kursem, ale chyba odpada ta opcja, ze względu na brak czasu. Choć jeżeli dobrze się na tym znasz, mogłabyś podrzucić mi na przyszłość pomysł na jakiś dodatkowy kurs.
    Moja narzeczona za dużo nie ma sprzętu, rok temu odkupiła od koleżanki jakiś zestaw za około 100-150 zł (z lampą UV). Nie jest to żaden konkret, raczej zestaw dla początkujących. Nie wiem czy kupić jej jakiś lepszy zestaw, czy może np. jakąś lepszą lampę i dobre akcesoria. Jak myślisz?

  25. #25
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Podpowiedź przy wyborze prezentu

    ja bym kupila lampe z sensorem (ja mam z neonail) i sluzy mi juz dobre 4 lata. Innych produktow nie polecam od nich.

    Mozesz jej kupic np fajny zestaw pedzli, albo farbki akrylowe do ozdabiania i malowanek.
    Ja np zazyczylam sobie frezarke na prezent koszt okolo 200-300 zl.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mikołajki 2013 :) !!
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 06-12-2013, 20:29
  2. Mikołajki 2012 - czyli prezenty ! :)
    By natalia268 in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 294
    Ostatni post / autor: 14-12-2012, 13:20

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •