Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 85

Temat: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

  1. #51
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    U mnie nadal tragedia. Jak mam jedną babkę na tydzień to wszystko. 3 stałe na uzupełnienia wracają, reszta okazjonalnie przyjdzie raz czy dwa i koniec. 50 funtów za 1:1 to dla lasek za dużo. Poza tym tutaj strasznie popularne są mobilki. Nikomu się nie chce chodzić do salonu. Kupiłam nowe lekkie łóżko przenośne i duży kufer na kółkach. Akt rozpaczy u mnie, bo mobilki nie znoszę całym sercem Nie wiem czy nie przeniosę się pod Londyn za niedługo.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  2. #52
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Ceny w innych salonach chyba nie są niższe? Moim zdaniem 50 funtow to nie jest przecież dużo. A ile waży Twoje łóżko? Sama też sobie nie wyobrażam targać tego całego sprzętu. Moje łóżko też jest niby mobilne, ale waży około 13 kg, a nie mam nawet auta. U mnie się powoli rozkręca, nie wiem jeszcze czy przyjdą panie które były na początku :/ W tygodniu mam jedną, max dwie, w przyszłym może przyjdą 4 jak nigdy, chociaż niewiadomo...jedna już trzeci raz przełożyła termin. Mam promocyjną cenę za 1:1 60 euro i z tego co zauwazyłam tylko Polki mówią że za drogo, Niemki raczej zdają sobie sprawę,że w salonie conajmniej 90 euro muszą zapłacić.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  3. #53
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    W salonach pod Manchesterem ( o ile to mozna salonami nazwać bo syf straszny, o higienie to chyba nikt nie slyszał) 1:1 są robione za 35-40 funtów (pod Londynem od 80). Oraz blink za 8-15. Nic więcej, chyba że kepki za 5-8 funtów. Nie będę wnikać w efekty zabiegów bo rozpacz ogarnia. Ja miałam w domowym gabinecie 1:1 za 50 funtów, 2D za 60, 3D za 70, holly za 90, potem obnizylam o 10 funtów na wszystkim ale nic to nie zmieniło. Na samym początku pojechalam do jednej dziewczyny do innego miasta to po miesiącu jezdzilam do niej i robilam ją i jej 3 koleżanki. Jak otwarlam gabinet to 3 przyjechaly raz na uzupelnienie, potem dwie i teraz przyjezdza tylko ta pierwsza. Na informacje ze wraca mobilka powiedziala ze super bo wszystkie bedą robic i jeszcze siostra jej męża.....

    Mam łóżko skladane 3 segmentowe drewniane ale wazy wlasnie okolo 13 kg i zaczyna sie psuć zapinanie, wykrecają sie srubki - nie nadaje się do skladania i rozkladania. Jak stoi to jest ok Kupiłam 2 segmantowe na aluminiowej ramie z 7cm warstwą pianki, podobno wazy okolo 10,5-11 kg bez podlokietników i podgłówka. Do tego wielki kufer na kółkach. Powinnam spakować wszystko do rzęs i paznokci. Wystawiłam info o wracającej mobilce. Sypneły się polubienia od obserwujących stronę ale na razie cisza Miałam robić ten nieszczęsny kurs instruktorski ale na razie tylko wydaję na reklamy, a o zarobku a co za tym idzie kursie... mogę pomarzyć
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  4. #54
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Omg no to faktycznie, do takiego syfiastego salonu strach pójść :/ Widzę, że Angielki to muszą być potwornie wygodne. Mnie by tam nie zależało żeby koniecznie do mnie do domu przyjeżdżała stylistka, nawet gdybym nie miała samochodu no doprawdy...:/ No to widać były zadowolone, ale tylko jednej chciało się jeździć...
    Ja mam dwu segmentowe, też na aluminiowej ramie. Za kazdym razem jak je rozkładam to się sypie i odpadają jakieś plastikowe elementy, więc stoi rozłożone
    Pewnie będzie wiecej chętnych jak zobaczą, że jest mobilnie. W końcu musi być lepiej. Ja już nie wiem jak sie reklamować
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  5. #55
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Niestety, minęło kilka miesięcy i nic się nie zmieniło. Po 11 miesiącach mam 2 stałe klientki i koleżankę po fachu. Biznes kwitnie, nie ma co... Kompletnie nie wiem w czym rzecz.
    Zaczynam strasznie żałować, że wyjechałam z Polski. Uwsteczniam się tutaj
    W akcie rozpaczy wzięłam się za normalną, 2-języczną stronę www. Kupiłam lustrzankę, oświetlenie studyjne i uczę się robić porządne zdjęcia. Zbieram dziewczyny chętne na modelki do papierowego portfolio, na plakaty i na portfolio www. Pogodziłam się z myślą, że trzeba będzie się wyprowadzić ze spokojnego miasteczka do Manchesteru czy Liverpool Jeśli to nie pomoże, to chyba zrezygnuję z tego wszystkiego
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #56
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    kurde manchester jest miodzio
    wiesz jak po tak dlugim czasie taka lipa to co zrobic




  7. #57
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Taką "stylistkę" przyjęli do najbardziej luksusowego salonu w okolicy jaki znalazłam Kiedy zaproponowałam im że mogę ich klientom robić rzęsy jako podwykonawca (mieszkam na sąsiedniej ulicy) właścicielka stwierdziła, że te są wystarczająco dobre i nie widzi potrzeby nic zmieniać. Paranoja jakaś.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  8. #58
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    haha co za PAŁĄKIiiiii!
    o matko, współczuję Tobie
    najgorsze jest jak ma sie dryg, zdolności, zapał i wszystko....puffff.
    mimo to zycze by to sie jakos podnioslo i by wiatr przegonil te wszystkie pseudo czarownice z Twojego miasta i bys byla tam krolowa hihi

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Koszmarne są Nie wiem jak można uważać inaczej...
    Faktycznie może w innym mieście byłoby lepiej. W każdym razie życzę Ci żeby w końcu doceniono Twoją pracę, bo rzęsy robisz boskie
    U mnie tez jest niezbyt. Wszystkie Polki robią rzęsy u dziewczyny, która ma nowe założenie za 40 lub 30 euro. Rzęsy lepsze niż te u góry, ale również nie są równe i nie wyklejone w 100%. W każdym razie reklamuje ją notorycznie dziewczyna, której ja nie chciałam przykleić 18 tek na całe oko a tamta to zrobiła, więc mój błąd najwyraźniej...
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  10. #60
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    no ja wlasnie wyladowałm dzis w anglii szkolić dziewczynę, polkę, ktora tez zalamana tym co tu robią. i fakt same brzydale tu robią, posklejane pająki az do brwi, ale angielkom w to graj, one takk lubią i juz.




  11. #61
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    To jak one tak to lubią to co ja tutaj robię ... po cholere mi te wszystkie szkolenia.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  12. #62
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Ta klientka z tymi szałowymi rzęsami przyszła do Ciebie czy są to zdjęcia ze strony salonu ?
    Etam, nie ma się co poddawać. Mieszkasz w małym miasteczku i myślę, że to tylko w tym tkwi problem. Chyba nikt tam nie ma świadomości jak to powinno wyglądać niestety.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  13. #63
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    To zdjęcia z fanpage'a tego salonu.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  14. #64
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    ja teraz byłam hej daleko dalej niż ula . pipidówek. i dziewczyna załamana, tez od roku tam siedzi i same grube i dlugie pająki chcą. a ona nie robi bo nie chce obciążać rzęs i o. jak się nie dostosuje to klops. dlatego zrobiła szkolenie objetosciowe i liczy że chociaz poleca na hollywooda. tam objetosciowek nikt nie robi. cięzko jest z tego co opowiadała.




  15. #65
    Wczytuje się Avatar ledith
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    SZOK
    Szczerze współczuje Ale zawsze uważałam że wiele dziewczyn z UK to tandeciary
    Prace z "luksusowego" salonu powaliły mnie na łopatki aż dziw bierze że w ogóle ktokolwiek postanowił wrzucić takie coś na fanpage
    Ostatnio edytowane przez ledith ; 04-02-2015 o 22:40

  16. #66
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Ja pracuje w Londynie i powiem wam , ze klientką to tak naprawde zalezy na tym , że " zaplacilam 10 £ i rzesy mi sie trzymaja 2 tygodnie wow...." a rzęsy są wykonane w ten sposob : przyklejaja kępki drogeryjne na kleju mocnym i na sam koniec polewaja rzesy klejem u nasady zeby "sie lepiej trzymaly" . No normalnie masakra, raz mialam klientke Polke na rzesach zrobilam jej ładną objętościówke wszystko ok,wyszła zadowolona, ale nie wróciła. Później ja spotykam i co sie okazało ? Nie była zadowolona bo rzęsy po kilku tygodniach zaczęły jej wypadać ( normalny proces...), a te rzęsy które ma teraz trzymają się jej*do póki*ich nie ściągniełam. No to sprawdziłam te rzęsy po innej "stylistce" (również Polce !) I co się okazuje ? Tym razem rzęsy grubości 0, 20 /0, 25 poprzyklejane jedna do kilku naturalnych i na koniec, żeby było mało, u nasady polane klejem , standard! Rozkładam ręce.... jak ktoś nie umie to po co sie w ogóle za to bierze i krzywdzi innych ? A najlepsze co jeszcze spotkałam w Londynie to, że w cennikach salonów kosmetycznych/ fryzjerskich pisze : 30 min eyelash extension, 60min eyelash extension........ cena zależy od czasu ile " stylistka spędzi na doklejaniu" no masakra !

  17. #67
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    właśnie zachód niby rozwinięty a kosmetyka lezy. i dokladnie jest tak jak piszesz, im dlużej sie trzymają za grosz tym lepiej, nieważne że naturalne się zniszcza lub że tak sie ne robi. ważne żeby rzęsy były kilometr przed tobą.




  18. #68
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Może i nie na temat ale jak zobaczyłam silikonowe piersi na gruponie za 499zł to naprawdę do mnie dotarło, że ludzie nie mają wyobraźni i nie liczą się z niczym poza ceną niezależnie czy są to "tylko" rzęsy czy też inna część ciała..

  19. #69
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Szkoda gadać. Postaram sie przenieść do dużego miasta. Jeśli to nie pomoże to wracam do Polski. Nie po to się szkolę, żeby do końca życia pracować w fabryce
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  20. #70
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Ja jestem stylistka rzes w Londynie juz ok 5 lat i tez nie jedno widzialam. A co do klientek to dosc ciezki rynek bo sa rozne upodobania ale jak ktos kocha kleic rzesy i nie robi tego tylko dla checi zysku ale z pasji... Klientki to zauwazaja i wracaja

  21. #71

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Witam wszystkich
    Potrzebuje namiary na dobra stylistkę rzęs w Londynie. Chetnie zrobiłabym sobie rzęsy, ale nie chce iść do pierwszej lepszej stylistki z ulicy, a moja Angielka robi swietnie, ale niestety, ceny z kosmosu. Moze Olusia chce mieć nowa klientke?
    Interesuje mnie lokalizacja oraz cena, dziekuje i pozdrawiam!

    ---------- Dodano o godzinie 17:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:02 ----------

    Witam ponownie!
    Przegladnelam forum i znalazlam namiary na facebooka Olusi, a tam Nr tel... jednak dzwonilam 5 razy, wyslalam smsa i nic, tylko poczta sie wlacza, niestety zadnej odpowiedzi.
    Moze Emmkta podalaby swoje namiary to chetnie sie skontaktuje i zabookuje wizyte, jesli dobrze zrozumialam , to tez Emmkta prcuje w Londynie? Pozdrawiam!

  22. #72
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Piechota do lata wyslalam Ci prywatna wiadomosc

  23. #73

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    NO nie wierze! Wlasnie sie odezwała do mnie Olusia, jest w Polsce na konkursie. Wstępnie sie umówiłyśmy, a teraz zaglądam na forum i Emmkta wysłała do mnie wiadomość! Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, jeżeli z Olusia moje spotkanie nie dojdzie do skutku, to odezwę sie do Ciebie! Wpisuje Twój nr w telefon na wszelki wypadek. Pozdrawiam!

  24. #74
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa Londyn
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Kochana próbuj w Londynie!
    Ja tu od roku prowadzę rzęsową działalność - po kilku miesiącach mogłam w cholere rzucić pracę w restauracji i zarabiać przyzwoite pieniądze

    Pracuje z domu - mam dobrą lokalizację blisko metra, Moje klientki to głownie brytyjki, mam też kilka Polek itp
    Moje ceny to 45funtow za 1:1
    2d/3d 60
    4-6d 65
    Nie narzekam na brak klientek - zdarza sie że mam w jednym tyg 3 dni przestoju ale to jeden tydzień na cały miesiąć.

    Będę wracać do Polski - chyba patriotyzm się we mnie odezwał i chcę tam spróbować wieć chętnie oddam w dobre ręce moje niewiasty

    www.facebook.com/lashmeilikeit

    ---------- Dodano o godzinie 20:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:57 ----------

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    Szkoda gadać. Postaram sie przenieść do dużego miasta. Jeśli to nie pomoże to wracam do Polski. Nie po to się szkolę, żeby do końca życia pracować w fabryce

    Wiadomość powyżej kierowałam do Ciebie

  25. #75
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    UK
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Hej . czy w UK moge gdzies zrobic kurs z przedluzania rzes metoda objetosciowa?interesuje mnie polska instruktorka.dziekuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kursy, opinie, doświadczenia
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 629
    Ostatni post / autor: 26-10-2022, 21:00
  2. [sprzedam] zestaw do rzes
    By sylwus1612 in forum Ogłoszenia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:10
  3. Sztuczne rzęsy / kępki / klej
    By wiola841 in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 20:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •