Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 85

Temat: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

  1. #26
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Bedziemy najpiekniejsze hihi

  2. #27
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Hej dziewczyny, nazywam sie Ola i mieszkam w Londynie. Rzesy robie juz 3 lata. Mam porobione kursy w Polsce i robilam tez tutaj kurs NVQ. Caly czas pracuje w systemie mobilnym ale juz mam dosc i mam zamiar zaczac robic rzesy w domu bo plecy strasznie bola

  3. #28
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Czesc Olcia Jesli mozesz podaj ceny jakie masz, zeby takie jak ja co sie dopiero wybierają miały jakieś pojęcie ?
    Aktualnie jestem w fazie ustalania cennika i juz glupia jestem
    Masz jakąs stronke, fb ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    ja za 1;1 biore 40, 2;1 biore 45 3;1 biore 50, hollywood biore 60. Uzupelnienia od 25 i biore tez 5 funtow za dojazd rzesy kolorowe, brokatowe, cyrkonie gratis
    cyrkonie to wogole hit wsrod moich klientek
    Ula powiem szczerze UK to specyficzny rynek. Zalezy na jakie klientki nastawiasz sie od poczatku. Wsrod angielek kroluja rzesy na pasku chodz rzesy indywidualne robia sie zoraz bardziej popularne, ale jest tez duza konkurecja. Polki robia po domach od 30 funtow. W salonach tez sa rozne ceny. Dobry salon w londynie za caly set 1;1 bierze 80 funtow. I w wiekszosci robi sie rzesy na czas
    Polki oglaszaja sie na stornie Londynek.net - UK Polish Community Online, Ogłoszenia, Praca, Towarzyskie, Londyn, Wielka Brytania ale tam wiekszosc rzes to tragedia chodz bywaja ladne zdjecia ale nie jestem pewna co do wiarygotnosci

    https://www.facebook.com/OlaEyeLashExtensionLondon moj FB tylko zdjecia beznadziejne troche

  5. #30
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    No to jestem zaskoczona, masz taniej w Londynie niz Angielka w miejscowosci obok mnie na pipidówie. Ona bierze za 1:1 45.
    Hmm...

    Co rozumiesz przez pojecie "na czas " w sensie ze z gory ustalony jest czas aplikacji w danej cenie i ile sie wyklei tyle jest, czy ze jak najszybciej ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #31
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Cenny mam "polskie" dlatego taka cena. Jak zaczynalam robic rzesy to robilam 1:1 za 50 funtow, ale jak sobie przypomne poczatki moje w anglii to smiac mi sie chce. Bylam po kursie na jednych z tych "lepszych" i myslalam ze umiem robic rzesy ale prawda byla inna, ale internet duzo mi pomogl rozne fora itp chodz jeszcze 3 lata temu nie bylo tak duzo informacji jak teraz. Teraz planuje podniesc cenny mam rozne pomysly i nawet spoko biznes plan. Jak cos zapraszam do Londynu ja to jestem optymistka i mysle ze mozna nawiazac sie ciekawa wspołpraca

    Przegladajac konkurencje zobaczylam ze salony maja rzesy na czas. Np rzesy
    w 30 minut L30,
    rzesy w 45minu L60,
    90 minut to L120 itp
    lube jeszcze liczba liczonych rzes
    40-50 rzes na oko za 50
    60-70 na oko za L70
    120-130 za L100

  7. #32
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    poszukałam na tej stronie co olusia pokazała i znalazłam takie kwiatki

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    i komentarz, że złote rączki

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Ojej to tragedia i nic wiecej

    Iosa ja widzialam paznokcie jakie robia w miescie, gdzie mieszkalam.

    Przyklejaja tips (bez pilowania, nic) nakladaja przezroczysty zel na to i wio do domu.
    Ostatnio edytowane przez gosialicious ; 30-01-2014 o 14:36

  9. #34
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Cytat Napisał olusia29 Zobacz post
    Cenny mam "polskie" dlatego taka cena. Jak zaczynalam robic rzesy to robilam 1:1 za 50 funtow, ale jak sobie przypomne poczatki moje w anglii to smiac mi sie chce. Bylam po kursie na jednych z tych "lepszych" i myslalam ze umiem robic rzesy ale prawda byla inna, ale internet duzo mi pomogl rozne fora itp chodz jeszcze 3 lata temu nie bylo tak duzo informacji jak teraz. Teraz planuje podniesc cenny mam rozne pomysly i nawet spoko biznes plan. Jak cos zapraszam do Londynu ja to jestem optymistka i mysle ze mozna nawiazac sie ciekawa wspołpraca

    Przegladajac konkurencje zobaczylam ze salony maja rzesy na czas. Np rzesy
    w 30 minut L30,
    rzesy w 45minu L60,
    90 minut to L120 itp
    lube jeszcze liczba liczonych rzes
    40-50 rzes na oko za 50
    60-70 na oko za L70
    120-130 za L100
    To ja sie pierdzielic nei bede i podstawowy set 1:1 za 50 wystawie. Chrzanie. To że jestem Polką nie oznacza że będę się cenić niżej
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  10. #35
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Ula, ja bym radzila troche taniej a potem stopniowo podnosic ceny
    Życze Ci naprawde jak najlepiej ale zobaczysz jak jest
    Ostatnio edytowane przez olusia29 ; 30-01-2014 o 17:00

  11. #36
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Wiesz co, w momencie kiedy mam juz wszystkie szkolenia a za 3 miesiące bede miala szkolenie instruktorskie - obawiam się jednej rzeczy. Nie bede miala podstawy do podnoszenia ceny. Kolejne szkolenia i wzrost doswiadczenia to jest argument na delikatne podnoszenie. W momencie kiedy już wszystkie szkolenia mam, nie mam jak podnieść.

    Myslę, że wystawie ceny takie jakich oczekuje, ale zrobie pewnego rodzaju promocje. Np pierwsze 10 klientek 50% off, kolejne 10 klientek 40% off, kolejne 10 - 30% off. To jest jeden pomysł.
    Drugie - to bede robiła profesjonalne portfolio - album z fotografiami. Bede roznosiła po mieście ulotki z informacją ze szukam modelek do profesjonalnych zdjęć i ze modelki w zamian za czas i zgodę na umieszczenia zdjęcia w oficjalnym portf. mają np 40% upustu.

    Mysle, ze to bardzo atrakcyjna propozycja dla potencjalnych klientek, a dla mnie szansa zeby zabraly rzęsy " w miasto"
    Co myślicie ?

    Kilkanascie kilometrów ode mnie taka jest zdolniacha... https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Mam ochote zacytować z filmu: " o żesz k***a ja pi*****e...."
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 30-01-2014 o 22:53
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  12. #37
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Cataleya cena jest okej, tym bardziej, ze juz masz takie umiejetnosci, a pomysl na rabat, ulotki i porfolio widze, ze masz dobrze przemyslany i napewno zacheci wiele osob do skorzystania, mysle, ze bez wiekszych problemow Ci sie uda i zycze powodzenia

  13. #38
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Co do "zlotych raczek" to pytan nie mam ... az mnie zatkalo (

    Jak sie rozglaszalam, roznioslam ponad 1000 ulotek z paznokci. Malo kto zadzwonil. Mysle, ze dlatego, ze angole wywalaja czesto ulotki nawet nie sprawdzajac tresci ;/

    Najlepsza reklama to facebook i poczta pantoflowa ! Mega szybko !

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Cat mysle ze nie masz czego sie obawiac z Twoimi umiejetnosciami szkoleniami i zapleczem dosiwadczenia szybko zdobedziesz monopol na rzesy bo jest to jednak caly czas dziedzina nie tak prosta i popularna jak pazurki a klientki szybko sie orientuja chociaz by po zdjeciach a fb kto jest w tym najlepszy. Na fb zdobedziesz najszybciej darmowa reklame to ci gwarantuje wiem jak to u mnie dziala no i same klientki jak beda widziec w sklepie czy na ulicy dziewczyne z Twoimi rzesami szybko spodziewaj sie telefonu szczegolnie jesli wybierasz sie nie do za duzej miejscowosci. Plus jest taki ze jak chodzi o rzeski ciezko o dobra konkurencje jak masz jeszcze dobre ceny pojdzie jak z gorki. U mnie w miejscowosci w salonach biora ok 40f za 1:1 w domach 30f o 3D tu nikt nie slyszal wiec powoli wprowadzam i to w domu ok 40/50f w salonie mozna min wymagac 60f z reszta jesli bedziesz miala w domu swoj gabinecik to jak dla mnie normalny salon ale na poczatek wiadomo promocje zeby klientki przyszly i sie przekonaly do tego zalecam przygotowac karte klienta i testy alergiczne. W UK nie zrobia ci henny bez tego ani nie wpuszcza na solarium lepiej sie zabezpieczyc przed ewentualnymi probami zaskarzenia na to musisz zwrocic duza uwage w UK

  15. #40
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    delyszys

    A z kad moge dostac gotowe karty klienta tego typu? Czy to samemu trzeba opracowac?

  16. #41
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Katia ja mam w domu swoje ankiety medyczne wiec jak chcesz moge ci podeslac na wzor zdjecie (nie wiem gdzie zakopalam pliki )
    Tutaj przykladowa karta klienta http://pl.ladys-nails.eu/product-pol...ta-10szt-.html W sumie latwo taką sobie zrobic i wydrukowac iles tam kopii.
    W sumie juz o tym myslalam - tylko nie wiem czy zrobic w formie bilecika z informacją ktore rodzaje rzes i kleju zostaly uzyte, czy karte klienta taką duża swoją, w ktorą bede wpisywac kolejne zabiegi... Moje klientki w Polsce notorycznie zapominały karty klienta z kolejnymi zabiegami mimo ze co 10 zabieg ial 50% upustu w zaian za "wiernosc"

    Widzialam gdzies takie karty wielkosci wizytówki, łamane na pol: na froncie bylo logo i miejsce na nazwisko klientki, na 1 stronie wypisane wszystkie rodzaje rzes, rodzaje aplikacji i koleczkiem sie zaznaczalo np B 0,10 2D. Na 3 stronie terminy wizyt, na 4 zalecenia pielegnacyjne i kontakt.
    Fajne tylko co z takiego jak polowa klientek tego nie nosi ze sobą

    Delyszys czy mozesz napisac jak dziewczyny robią takie testy alergiczne ? Bo rózne opinie slyszalam na temat ich skuteczności.
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 31-01-2014 o 02:29
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  17. #42
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Bardzo bym Cie prosila o to zdjecie

    Te karty o ktorych mowisz, wielkosci wizytowek to rewelacyjny pomysl, ale ja bym nie dawala tego klientom. Przeznaczasz szufladke w salonie i alfabetycznie ukladasz uszystkie karty. W takim razie masz do wszystkich dostep.

    Jesli chodzi o pielegnacje, to ja w tamtym roku zakupilam w Noble Lashes takie ulotki, ktore sa po polsku i po angielsku ...chyba z 1000 Teraz jak gubia to dostaja nowe i wszystko jest w porzadku

  18. #43
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    a tak tak, zalecenia noblowskie tez kupuje i daje
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  19. #44
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Katiaa62 ankiete medyczna dostaniesz u mnie na szkoleniu oczywiście po polsku ale przetłumaczysz sobie wszystko i to dajesz do wypełnienia nowej klientce, zakładasz sobie segregator i alfabetycznie przechowujesz takie ankiety. W razie W masz podpis klienta i zwolnienie z odpowiedzilnosci jesli nie wywiąże się z punktów zawartych w ankiecie


    Cataleya a ja jestem tego zdania, że na początku możesz wziąć 40F za 1:1 a cena regulana 50f za całego seta, napisz że nie pracujesz na CZAS, że dla Ciebie liczy się staranność aplikacji i powstający efekt... prędzej uczciwością dotrzesz do klienta.

    2D i 3D conajmniej na początku 55f i to też zrobiłabym jako promocję

    hollywooda postawiłabym conajmniej na 70f i też jako promocja cenowa, jest to masa materiału... przelicz mniej więcej ile bierzesz w PL za to i daj taką cenę na funty Proste

    Moim skromnym zdaniem lepiej dać od razu ceny nie wiele obniżone i pokazać się od najlepszej strony, jetem pewna że jak wykleisz 5 klientek to te 5 przyprowadzi Ci co najmniej następne 5 W Anglii nie ma takiej mocnej konkurencji jak w PL także wierzę w Ciebie kochana, i jestem dumna że moja kursantka będzie mnie tak pięknie reprezentować na obczyźnie A co niech wiedzą jakich w POLSCE ma się zdolnych instruktorów i stylistów

  20. #45
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Bardzo dziekuje Agus! Juz sie doczekac tego szkolenia nie moge !

    Masz racje, bo konkurencji to tu naprawde nie ma Nie ma sie co bac o wysokie ceny, one jesli bedzie dobrze wykonana praca i tak przyjda Wiem z doswiadczenia

  21. #46
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    U mnie niestety na razie totalna cisza. Od przyjazdu ani telefonu mimo ze ogłoszenia powystawiane, promocja zrobiona
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  22. #47
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Cataleya 1981 nie martw się, Twoje prace są piękne i prędzej czy póżniej będzie to docenione. Nie ma innej możliwości
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Może trochę nie w temat ale nie chcę śmiecić i zakładać nowego. Czy znacie kogoś godnego polecenia w Barcelonie? Chętnie oddam swoją klientkę w dobre ręce aczkolwiek nie pamiętam żeby któraś z forumek tam siedziała.

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Poszukuje kogoś kto zagęszcza rzęsy w Birmingham. gosialicious zdecydowałaś się na wyjazd?

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Czy jakies stylistkiu rzes w UK?

    Nie, ja jednak zostaje w Zurychu


    Sluchajcie wczoraj na jednym kursie mialam "modelke" z przyklejonymi kepkami na jakis bialy klej!
    Dziewczyna je przykleila jakims klejem w domu do skory, bo po tygodniu odpadly z jej naturalnymi!
    Bylam w szoku

    O metodzie 1:1 nigdy nie slyszala (jest fryzjerka i robi paznokcie), a o moich 1:1 myslala, ze naturalne takie mam (skret C i dlugosc 12mm :-) )

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kursy, opinie, doświadczenia
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 629
    Ostatni post / autor: 26-10-2022, 20:00
  2. [sprzedam] zestaw do rzes
    By sylwus1612 in forum Ogłoszenia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 11:10
  3. Sztuczne rzęsy / kępki / klej
    By wiola841 in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 19:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •