Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 60

Temat: Dieta- przepisy z dietami

  1. #26
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    wiesz co moja znajoma po diecie sie pilnuje i nic nie przytyla a tyje sie po diecie mi sie tak wydaje, ze duzo chudniesz to myslisz ze teraz mozesz zjesc cos slodkiego, pizze czy cos inneo bo schudlas i dlatego tyjesz

  2. #27
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    ja proponuję moją dietę czyli normalne jedzenie

    śniadanie: 2-3 kromki chleba z czymkolwiek co jest w lodówce + majonez
    obiad: pizza, zapiekanki lub normalny obiad
    kolacja: 2-3 kromki chleba z czymkolwiek co jest w lodówce + majonez

    między posiłkami podjadać słodycze itp.

    efekt - waga niezmieniająca się od lat


    - diety dietami, a wystarczy tylko mało jeść i nie patrzeć czy tłuste czy nie

  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    honey to samo moja mama obrzera sie wszystkim na noc wcina slodycze bo nie usnie a od lata na wadze ok 52kg eh... moze dlatego ze pali papierosy bo kiedys byla przy kosci.

  4. #29
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    ja nie pale i też dobrze się trzymam ;p mam nadzieję że szybko to się nie zmieni bo inaczej będę dużą kulką, bo na pewno nie przestane jeść słodyczy itp.

  5. #30
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    ja bylam na dukanie schudlam troszeczke neiw iem jakos moj organizm nie chcial chyab wiecej zrzucic!mialam kleintke ktora odchudzala sie dukanem schudla ladnie ale raz podczas zabiegu tzn przedłużania paznokci zemdlala mi! poźniej opowiadala ze ktos u niej w rodzinie nabawil sie jakiejs choroby teraz dobrze nei pamietam chyba z nerkami;/

  6. #31
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Ja mam nadzieję trochę schudnę jak wrócę do pracy i nie będzie tyle czasu na jedzenie

  7. #32
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Ja po ciąży rok byłam na diecie i nie chudłam nawet 1 kilograma, brałam tabletki i 7kg przytyłam w rok. W końcu wydałam 500zł na dietetyka, w tym jest 9wizyt i zgubiłam 10kg. Jem prawie wszystko, prócz mleka, jogurtów, kefirów, nic co by mogło zakwasić organizm. Chleb tylko żytni, razowy, wędliny, mięsa, wszystko co do dekagrama, wszystko musi być zważone, dodam że jest to 6 posiłków na dzień. Co miesiąc dieta jest zmieniana. Ostatnio miałam zastój, tak powiedział dietetyk, że przemiana materii mi się zatrzymała, bo trzymałam się diety ale nie chudłam.. Coś tam ma wymyślić teraz żeby poszło do przodu. W święta można normalnie jeść, wtedy podkręca się metabolizm.

    ---------- Dodano o godzinie 23:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:11 ----------

    Cytat Napisał Blejsia Zobacz post
    ja bylam na dukanie schudlam troszeczke neiw iem jakos moj organizm nie chcial chyab wiecej zrzucic!mialam kleintke ktora odchudzala sie dukanem schudla ladnie ale raz podczas zabiegu tzn przedłużania paznokci zemdlala mi! poźniej opowiadala ze ktos u niej w rodzinie nabawil sie jakiejs choroby teraz dobrze nei pamietam chyba z nerkami;/

    ja przed ciążą na dukanie 15kg zgubiłam w 3mce, w ciąży wróciło 2 razy tyle, i co trochę dostawałam ataków "woreczka żółciowego"- mam kamicę. To była masakra. Podobno nerki siadają, i osoby z niskim ciśnieniem nie mogą tej diety stosować, tam w książce jest wszystko opisane z tego co pamiętam,

  8. #33
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    ja byłam miesiąc temu na norweskiej, tu więcej info:
    Wizaż/ stylizacja ubioru/ stylizacja paznokci: Dieta norweska- podsumowanie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #34
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Placki czosnkowe




    • 2 jajka
    • 2 łyżki serka homogenizowanego naturalnego lub gęstego jogurtu naturalnego
    • 6 łyżek otrębów owsianych
    • szczypta soli, pieprzu
    • 2 zabki wyciiśnietego czosnku


    1. W misce roztrzepujemy jajka
    2. dodajemy serek, otreby zioła i wyciśniety przez praskę czosnek
    3. Mieszamy i odstawiamy na 15 minut
    4. Rozgrzewamy patelnie teflonowa
    5. za pomocą lyzki nakładamy placki, smazymy z obu stron na złoty kolor

    wiecej na żaba, Mentos i Dukan w kuchni

  10. #35
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    A ja dzisiaj znowu placuszki robiłam na śniadanko, z tym, że już z owsianymi płatkami zrobiłam nawet zdjęcie
    Te same co Ana wyżej w poście dała przepis

  11. #36
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    a ja po wielu roznych probach trafilam do dietetyczki i jest super, waga ciagle w dol. oprocz diety mam suplementy, troche sie mecze, bo nie moge jesc slodyczy ale to juz nalog... hehe

  12. #37
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Elo dziewczyny ja dzis zrobilam dukanowy deser


    Deser krówka-banan

    żaba, Mentos i Dukan w kuchni : Deser krówka-banan

    wiecej na

    żaba, Mentos i Dukan w kuchni

    ---------- Dodano o godzinie 15:40 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:43 ----------

    żaba, Mentos i Dukan w kuchni : Tortilla !

  13. #38
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    moje menu na odchudzanie

    Hey, postanowiłam stworzyć kompletne menu na fazę uderzeniową dla tych którzy dietę chcą zacząć.


    A jak wiadomo zawsze najtrudniej jest się zabrać za siebie i zrobić pierwszy krok w stronę odchudzania.
    Tak więc na początek trzeba zajrzeć do zasad diety


    Dzień 1
    śniadanie -serek wiejski z kurczakiem
    drugie śniadanie -otręby owsiane 2 łyżki + jogurt naturalny
    obiad - pierś w papirusie
    kolacja - kanapka śniadaniowa (tost, jajko na twardo w plasterkach, szynka drobiowa)




    Dzień 2
    śniadanie -galaretka z kurczaka
    drugie śniadanie - galaretka owocowa
    obiad - tartelki z serem i szynką
    kolacja - jajko sadzone




    Dzień 3
    śniadanie - tost z szynką drobiową, szczypiorkiem i plasterkiem serka twarogowego 0% (np. Bieluch)
    drugie śniadanie - monte + chrupiące ciasteczka
    obiad -flaczki wołowe
    kolacja - kiełbasa z piersi kurczaka Morliny, smażona z cebulką podana z korniszonem




    Dzień 4
    śniadanie - roladki z szynki i twarogu + tost
    drugie śniadanie - jogurt naturalny 2-3 tabletkami utartego na pył słodzika + pół łyżeczki kakao
    obiad -żurek
    kolacja - zupa mleczna z otrębami owsianymi




    Dzień 5 rybny
    śniadanie - sałatka z tuńczyka
    drugie śniadanie - drożdżówki
    obiad - flądra smażona - nie używamy tylko oliwy
    kolacja - tost z pastą z makreli




    Dzień 6
    śniadanie - parówki z fileta na ciepło
    drugie śniadanie - drożdżówki
    obiad - kurczak pieczony w całości
    kolacja - budyń




    Dzień 7
    śniadanie - mięsko z resztek kurczaka + serek wiejski + tost
    drugie śniadanie - galaretka kefirowa
    obiad - haszu (można zamiast cynamonu dodać przyprawę do mięsa mielonego)


    Dzień 8
    śniadanie -Szynka w galarecie (tak jak w szynka w galarecie tylko bez warzyw)
    drugie śniadanie - krem + 2 łyżki otrębów owsianych
    obiad - pieczeń rzymska
    kolacja - jajko na miekko


    Dzień 9
    śniadanie - twaróg ze szczypiorkiem łyżka jogurtu naturalnego i szynką pokrojoną w kostkę
    drugie śniadanie - jogurt naturalny + 2 tabletki słodzika utartego na pył + 2 łyżki otrębów owsianych + łyżeczka cynamonu
    obiad -zupa pomidorowa z parowkami
    kolacja - jajecznica z szynką drobiową i cebulką duszoną


    Dzień 10 przechodzimy na fazę naprzemienną
    śniadanie - sałatka śledziowa
    drugie śniadanie- jogurt owocowy light
    obiad - pizza na górę ser piórko, szynka lub kiełbasa drobiowa i inne dozwolone dodatki i zioła
    kolacja - gofry z dżemem z dyni

  14. #39
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Ana zaba twoj blog wymiata super przepisy chociaż nie zawsze do końca trzymasz sie zasad
    Ja na dukanie zrzucilam 15 kilo i swietnie się czulam i jak zaczęłam jesc normalnie to nie tylam
    Ale w te swieta uprawialam obzarstwo wyczynowe i kilka kilo wpadlo z powrotem wiec znowu zaczelam uderzeniowke
    Szukam latwego przepisu na jakis chlebek, masz cos?

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Miałam kiedyś przepis na chlebek otrębowy z pomidorkami koktajlowymi - z tego co pamiętam był na blogu Fun&Taste .

  16. #41
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Mnie z kolei żadne diety nie pomogły zrzucić zbędnych kilogramów;/ a próbowałam już naprawdę wszystkiego i nic;/ ale jeszcze mam jeden pomysł na skuteczne schudnięcie, a taki, że chce się wybrać w przyszłym miesiącu na wczasy odchudzające do hotelu Primavera, słyszeliście o takiej ofercie? tutaj Programy Odchudzające 8 Dniowe - Primavera znalazłam jak wygląda cały program odchudzający tak naprawdę wszystko jest opisane jak wyglądają takie wczasy i bardzo mi się to spodobało i chcę tam pojechać i zobaczymy czy na mnie to zadziała

  17. #42
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Ja staram się ostatnio trochę kombinować w kuchni z dietetycznymi daniami, ale niestety czasem pracuję od 11 do 19 i wtedy problem z obiadem. Jutro planuję kupić w Rossmanie któreś z dań Proporcja, bo mają niewiele kalorii, jak za pełnowartościowe danie. Któraś z Was jadła?

  18. #43
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Warto do posiłków dodawać ocet winogronowy - https://www.jablkowykuba.pl/pl/c/Octy-Winogronowe/44 Nada fajny posmak np. sałatkom a dodatkowo też sprawi, że metabolizm będzie lepiej działał

  19. #44
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Również staram się trzymać dietę chociaż wiadomo,że róznie wychodzi.Najtrudniej było chyba z deserami. Jestem niepoprawnym łasuchem, uwielbiam słodkości . Tak więc co tydzień praktycznie piekę coś nowego.

    Głównie są to muffinki:
    http://przepisy.pl/przepisy/ciasta/m...ki-czekoladowe

    Nie są takie tuczące ponieważ dodaję do nich gorzką czekoladę. Jednoczesnie jest to świetny dodatek do kawki:

  20. #45
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Kobietki
    Szanujcie swój organizm. Jak można w ogóle robić mu coś w stylu diety kopenhaskiej. Wprowadzcie trochę zmian, dieta to sposób odżywiania. Nie zajadajcie 5 kanapek a jedną, wyeliminujcie cukier z diety i fast foody, dodajcie do tego wodę z cytryną na czczo, zieloną herbatę, 2 litry wody i ruch. Nabijajcie kroki, czyli więcej chodzić a nie tyłek podwozić wszędzie. to są takie proste zasady, które trzeba całym życiem stosować
    Co z tego, że sobie 3 tygodnie wprowadzimy jakies niemozliwe do ogarnięcia diety, kiedy po tym czasie będziemy rzucac sie na każde spotkane żarcie czesto zeby odbic sobie ten czas posuchy.

    Troszke myślenia dziewczyny

  21. #46
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    ale zawsze jest taka opcja, że może wystąpić efekt jojo

  22. #47
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Jeśli chodzi o śniadanie to mam bardzo fajny przepis na owsiankę z sokiem jabłkowym owocami i jogurtem Owsianka soku jabłkowym i jogurtem greckim i owocami - Melvit S.A., idealnie sprawdzi się wśród osób, które dbają o sylwetkę. Białko i błonnik to podstawa, dlatego warto wybierać produkty z tymi składnikami.

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    ja od kilku lat męczę się z problemami trawiennymi. Najgorzej mam po weekendzie, gdzie zazwyczaj spędzamy czas w domu z rodziną lub z przyjaciołmi - wiadomo nie przy kawie i zdrowych przekąskach ;/ standardowo kończyło się to zaparciami ;/ i to takimi naprawde dosyc uciazliwymi. Stwierdziłam że mam dosyć i poszłam z tematem do dietetyka. Usłyszałam że powinnam spróbować z dietą lekkostrawną - więcej info tutaj Dieta Lekkostrawna ? Jak Ułożyć Jadłospis? | Odchudzanie Bez Kitów Od 5 mscy jestem na tej diecie, która właściwie stała się moim sposobem na życie i polecam ją. Wiadomo że zdarzają się przyjęcia i czasami pozwalam sobie na cheat day, ale już nie odczuwam boleści brzucha jak wcześniej. Moja przemiana materii nabrała wreszcie tempa, a ja czuję się o niebo lepiej!

  24. #49
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Typowa dieta to glupota.. ja nie lubie jak ktos mi narzuca co i ile czego wolno mi zjesc... wole naturalne psosoby na schuidniecie.. tzn jem co 3 godziny mal porcje ale tego na co mam ochote, nie jem slodyczy i smieciowego jedzenia, pije duzo wody, cwicze regularnie i wspomagam dicopegiem 10g moje procesy trawienne... efekty sa super.. trzeba tylko checi i motywacji

  25. #50
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Super przepisy. Pierwszą sałatkę to już planuje zrobić na weekendzie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Banalne przepisy dla każdego
    By farbstift in forum Jedzonko
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 04-03-2021, 02:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •