Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 60 z 60

Temat: Dieta- przepisy z dietami

  1. #51
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Wszyscy mówią o dietach wspomagających odchudzanie. Jednak zdrowie powinno się stawiać przed dbaniem o figurę. Ostatnio czytałem artykuł o kamicy żółciowej, która jest uciążliwą chorobą i często problematyczną do wykrycia. Niestety ta choroba łączy się z rezygnacją z wielu produktów oraz z przyjmowaniem leków. Warto o tym poczytać: Woreczek żółciowy - objawy, dieta leczenie - Kobiety.pl i przede wszystkim badać się. Czasem drobne zaniedbania prowadzą do poważnych powikłań.

  2. #52
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Praktycznie w każdej diecie dobrze sprawdzi się duża ilość owoców i warzyw...

    Niestety w praktyce często zapominamy je spożywać, dlatego można sobie urozmaicić dietę koktajlami i sokami, które można zrobić niedrogo za pomocą wyciskarki do owoców. Jaki sprzęt wybrać?

    Jeżeli poszukujecie dobrej jakości wyciskarki do soków to sprawdźcie Muke. W przeciwieństwie do niskiej jakości sokowirówek taka wyciskarka poradzi sobie ze wszystkimi warzywami nawet tymi twardymi, dlatego jeśli chodzi o kompozycje soków/koktajli można zastosować pełną dowolność.

    Wyciskarka wolnoobrotowa Muke poradzi nie utlenia owoców i warzyw i zachowuje pełnie ich najlepszych właściwości!

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami


  4. #54

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Dobrze, jeśli taka dieta ułożona zostanie przez dobrego dietetyka, z którym będzie można mieć stale kontakt. Dietetyków jest w sumie dość sporo, choć od siebie polecić mogę http://kieszkowska.pl/. Kiedyś miałam sporo problemów z nadwagą, ale nauczyłam się zdrowo żyć.

  5. #55
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Według mnie kluczem do stworzenia dobrych posiłków są odpowiednie produkty. Dla mnie należą do takowych te od firmy Melvit. Wśród nich między innymi mąka razowa: https://melvit.pl/maka-pszenna-razowa-typ-1850-1-kg/ Jeśli szukacie dobrych jakościowo produktów suchych to koniecznie musicie przejrzeć właśnie ich propozycje. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni.

  6. #56
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    506

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Pomyśl o wizycie u psychodietetyka. I nie baw się w żadne detoksy i inne diety cud - w dobrej diecie jest miejsce i na słodycze i na warzywa bo dobra dieta to nie tylko dbanie o zdrowie fizyczne ale i psychiczne. Zacznij od spacerów i małych zmian w kwestii zywienia.

    Polecam również diety pudełkowe The Kitchen - działają na terenie Łodzi. Dzięki temu dostaniecie codziennei skomponowany zestaw posiłkow. Można zamówić sobie na miesiac czy dwa, bedzie to na pewno dobra edukacja na temat tego co jeść oraz jak się zdrowo odżywiać.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 13-12-2021 o 12:30

  7. #57
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Dieta pudełkowa to świetna sprawa, przywożą gotowe posiłki do domu i nie trzeba tracić czasu na gotowanie. Można także sobie obiadek np. do pracy wziąć zamiast jeść na mieście. Warto wypróbować diety https://torbasmaku.pl/ - kilka jest ich do wyboru i mnie ketogeniczna kusi. Podobno mocno na niej się chudnie

  8. #58

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Ja polecam gotowac w domu, ale zawsze warto zaoszczędzić ten czas. Od jakiegoś czasu korzystam z Wolnowaru Crock-Pot 2,4l czarny CSC046X, z nim jedzenie wychodzi zdrowe i pyszne.

  9. #59
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Ja zaczęłam 4 miesiące temu i m minus 22 kilo,ale startuje z wielkiej wagi więc jeszcze dużo i długa droga przedemna,szczerze kiedyś mówiłam od nowego roku albo ile było już poniedziałków i nigdy nie wytrzymałam długo,więc zrobiłam inaczej poprostu wstałam któregoś dnia i zaczęłam i efekty są,ale jeszcze zapisałam się na siłownię,ale szczerzę byłam parę razy i tu muszę się zmobilizować i w tedy będą lepsze efekty no i poprawię kondycję.

    Mogę Wam bardzo polecić na pewno te zioła na odchudzanie: https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/

    Czuję się po nich o wiele lżej i poprawiło się moje trawienie.

  10. #60
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Dieta- przepisy z dietami

    Mam zamiar zacząć się na prawdę zdrowo odżywiać i wobec tego mam do Was pytanie... Czy możecie polecić jakiś sprawdzony sklep z ekologiczną żywnością? Koleżanka wspominała mi o sklepie Biobabalscy i ich stronie internetowej: https://sklep.biobabalscy.pl/ , ale zanim złożę zamówienie chciałabym zasięgnąć opinii większej ilości osób.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 21:46
  2. Banalne przepisy dla każdego
    By farbstift in forum Jedzonko
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 04-03-2021, 02:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •