Pokaż wyniki 1 do 25 z 43

Temat: Zabiegi na twarz 30+

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Zabiegi na twarz 30+

    Dziewczyny może podzielicie się w tym temacie informacjami na temat wszystkich zabiegów kosmetycznych,które polecacie dla cer po 30-stce :-)
    Chodzi mi o dość szczegółowe informacje:
    Co to za zabieg,
    Ile należy ich wykonać i w jakich odstępach czasu,
    Jak działa i jakich efektów można się spodziewać,
    Ile kosztuje

    A przy okazji może polecicie jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji w domu :-)

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Zabiegi na twarz 30+

    Podobno jedyny najlepszy efekt to "regeneris"to taki eliksir młodości poczytaj o tym w internecie koszt chyba 1200 zł 4 zabiegi wraz z wizytą kontrolną.Koleżanka była i jest mega zadowolona wygląda bosko mnie na razie nie stać na te zabiegi ale na pewno skorzystam , już zbieram kaskę do lata

    moje rady od kosmetyczki:
    - by twarz wydawała się młodsza powinno się odpowiednio zająć brwiami- te cieńsze sprawiają, że z twarzy ubywa nam lat (podobno)
    dobrze jest raz w tygodniu położyć białko z jajka na twarz,a póżniej spłukać obfitą ilością wody.Dla uzupełnienia kupić sobie w aptece witaminę C w płynie i dwa razy w tygodniu smarować się nią na noc,wtedy gdy skóra odpoczywa .
    regularne gimnastyka twarzy - zdziała cuda.sprawdzone przeze mnie,regularne ćwiczenia twarzy wygładzają zmarszczki i sprawią ,że twarz zachowa młody wygląd i ładne rysy. Mi na przykład robiły się zmarszczki mimiczne od nosa do ust - okropność , ale walczę z nimi tym prostym ćwiczeniem. Wez głęboki oddech, nadmij policzki a następnie wypuszczaj powietrze powoli silnie napinając mięśnie.

  3. #3
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Zabiegi na twarz 30+

    ja już chyba wspominałam że korzystam z dermarollera, bo akurat mam okazję za darmo w salonie wiec ceny ci nie podam ale znając życie pewnie 150-200 za zabieg. rolka z iglami 1,5mm, raz w miesiącu, jakieś tam ampułki . i zmarszczki widocznie zredukowane i skóra napięta.
    minus - trzeba robić regularnie by był efekt




  4. #4

    Domyślnie Odp: Zabiegi na twarz 30+

    Dla suchej skóry zimowe miesiące są wręcz udręką, dlatego nie możemy zapominać o jej intensywnej ochronie i pielęgnacji.Regularne dbanie o skórę zimą na pewno zaowocuje tym, że wiosną będzie ona jędrna, gładka i odżywiona. Zimą nie tylko skóra twarzy wymaga intensywniejszej niż latem pielęgnacji, ale całe ciało. Na przesuszenie najbardziej narażone są dłonie, łokcie, kolana czy pięty.

    ____________
    kosmetyka EVITA

  5. #5
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Zabiegi na twarz 30+

    Po przekroczeniu magicznej trzydziestki powoli zaczynają się pojawiać pierwsze symptomy płynącego czasu. Pogarsza się napięcie skóry oraz stopniowo zmniejsza się wytwarzanie elastyny i kolagenu. Spowalnia się także praca gruczołów łojowych, co skutkuje gorszym natłuszczeniem naskórka. W tym wieku pojawiają się pierwsze, płytkie zmarszczki mimiczne. Powstają one na skutek „grymasów” twarzy czyli po prostu mimiki twarzy. Pierwsze z nich ukazują się najczęściej w okolicach oczu, czoła oraz ust. Po woli do codziennej pielęgnacji powinno się wprowadzać kremy przeciwzmarszczkowe tzw przeciwstarzeniowe (anti – ageing). Mają one zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry. Głównym celem pielęgnacji skóry po 30 roku życia jest jej lekka stymulacja. Już same kremy nawilżające to troszkę za mało. Powinniśmy sięgnąć po kosmetyki zawierające składniki wzmacniające barierę lipidową skóry, witaminowe (szczególnie witamina A, E i C), delikatnie przyśpieszające odnowę naskórka oraz przeciwdziałające i spłycające zmarszczki mimiczne. Po 30 roku życia można jeszcze stosować kremy całodobowe, tzn. takie które możemy używać bez względu na porę dnia, jednak warto pomyśleć o tych przeznaczonych na dzień lub na noc. Dodatkowo możemy pomóc skórze wybierając skondensowane kosmetyki typu serum.
    Ja stosuje Ziaja kremy 30+.. Mój ulubiony to krem nawilżający z kwasem hialuronowym. Bardzo dobry krem do cery normalnej i mieszanej. W zimę mona stosować i na dzień i na noc bo jest dosyć mocno nawilżający, a latem jako krem na noc. Po przetestowaniu różnych kremów od L'oreal, Nivea po Avene, Vichy i muszę przyznać, że Ziaja naprawdę daje radę. A za tą cenę to naprawdę porządny kosmetyk wart wypróbowania

  6. #6
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Zabiegi na twarz 30+

    Same zabiegi swoją drogą,natomiast faktem jest że wskazanym będzie regularnie odwiedzać salon kosmetyczny oraz używać tych dobrych,odpowiednich kosmetyków podczas codziennej pielęgnacji. Na tym nie warto oszczędzać.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 22:14
  2. Jakie zabiegi, maseczki na twarz są teraz hitem w waszych gabinetach?
    By Evelina.J in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 30-05-2018, 18:33
  3. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57
  4. [09.10.2011r. Gdańsk] Seminarium - zabiegi na twarz i panokcie
    By Elizabeth76 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 11:10

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •