Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 61213141516
Pokaż wyniki 376 do 378 z 378

Temat: Testowanie kosmetyków za darmo / Streetcom

  1. #376
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Testowanie kosmetyków za darmo / Streetcom

    Ja osobiście nie brałam w tym udziału,ale znajoma już tak i przysyłają jej testery w zamian za opinię,jest zadowolona więc wystarczy wybrać tylko faktycznie dobra i sprawdzoną stronę. Akurat kosmetykami zajmujemy się na co dzień więc chętnie pomożemy i doradzimy w razie wątpliwości

  2. #377
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Testowanie kosmetyków za darmo / Streetcom

    Myślę,że warto spróbować,tym bardziej jeżeli nic na sto nie kosztuje,zawsze możemy na tym tylko zyskać,nie sądzicie? Potem mamy przynajmniej jakieś wstępne zdanie na temat tego czy daną firmę można polecać czy też nie.

  3. #378
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Testowanie kosmetyków za darmo / Streetcom

    Na streetcom jestem od ponad 3 lat, testowalam raz! Kawe... Jesli idzie o kosmetyki to najlepiej odwiedzac strony producenta gdzie czesto sa akcje z testowaniem, np na stonie nivea-ciagle cos sie dzieje. Ja kilka razy testowalam zieki facebookowi, bielenda na fanpagu czesto organizuje akcje i dzieki nim przetestowalam weglowy olejek pod prysznic, w ktorym bez pamieci sie zakochalam, bo reelacyjnie pachnie, super oczyszcza skore. Mam na dlugo uczucie ze moja skora jest swieza i gladka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •