Strona 52 z 237 PierwszyPierwszy ... 24248495051525354555662102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 276 do 1 300 z 5901

Temat: Metamorfozy

  1. #1276
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Belunia swietna metamorfoza

  2. #1277
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Beluniazarabista przemiana. Dzien do nocy
    The world is mine

  3. #1278
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    A ja myślę że nie powinno się tak oceniać innych osób... sama widziałam jak klientki potrafią zrujnować sobie paznokcie a potem zwalać na stylistkę ( niestety wcześniej widziałam zdjęcia tych paznokci odrazu po zrobieniu) i powiem wam że nieboo a zienia to było...
    Przecież i tak dobrze wiemy że jak klientka usłyszy matko co pani ma za paznokcie to będzie zwalała winę na kogo tylko się da byle by nie na siebie... Co oczywiście nie zmienia faktu że przemiana bardzo na +


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  4. #1279
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Milenko to fakt, często jest też tak, że ktoś sam próbuje sobie robić pazury w domu, nie wyjdzie mu leci do stylistki i nie przyznaje się tylko mówi, że w salonie mu takie zrobili . . .


  5. #1280
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Nawet nie chodzi o to ze ktoś robi sobie sam... po protu znam sytuacje gdzie bardzo dobra stylistka robiła kobiecie paznokcie kobieta w domu pilnik w ruch i tak je sobie po swojemu popilowała itd że
    wyszła masakra potem pobiegła do kogo innego ( bo wstyd było iść tam gdzie je robiła) a jak ktoś powiedział że ma strasznie zrobione to przecież nie powie że sama sobie takie cudo
    zrobiła tylko mówi że była u tej niby super stylistki....
    Pokaże ci coś mam nadzieję że Abra się nie obrazi...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Moim zdaniem tak dosłownie nie trzeba wierzyć klientkom we wszystko...
    Ostatnio edytowane przez milenka_olsztyn ; 01-04-2010 o 07:58


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  6. #1281
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Super przykłady Milenko Na co dzień widzę jak koleżanki dłubia przy pazurkach, jedna je obcięła nawet a potem mówiły mi, że to wina kobiety która im robiła...
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  7. #1282
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    A no właśnie dlatego do wszystkiego co mówią klientki trzeba podchodzić z rezerwą bo może to byc prawda owszem ale może też i nie...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  8. #1283
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Zgadza się...klientki różne rzeczy mówią
    dzoana - świetna metamorfoza (a ta dziewczyna nie farbowała sobie lub komuś przypadkiem włosów na ciemny kolor (czarny) bo tak mmi to wygląda jakby od czegoś zafarbowały...zresztą całe dłonie są ciemniejsze.)
    Belunia-jak zawsze ślicznie



  9. #1284

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Oglądam te pazurki przed i po co Milenka przedstawiła na zdjęciu i do końca nie zgodzę się z faktem, że cała wina może być klientki. Otóż na 1 zdjęciu wyraźnie widac że paznokcie długo nie były noszone bo odrostu prawie nie widać a wzorek starty, wygląda jakby był pomalowany lakierem do paznokci...zaś na 2 fotce widać że musiało podejść powietrze pod pazurki bo jest kawałek odłamany no i widoczne jest tez że nie wszystkie pazurki przetrwały. To że stylistka zrobiła ładne paznokcie nie oznacza że jakościowo też były wykonane poprawnie. A to że klientki prawie nigdy nie dbają o paznokcie to już inna sprawa.

  10. #1285
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Odszczypane kawałki żelu to i mojej klientce się zdarzały ale ona pracuje z moją mama i mama mi powiedziała że siedzi i sobie podważa przy skórkach sama metalowy pilnikiem... tragedia...
    A fakt w tym 2 przypadku nie wszystkie paznokcie może wytrzymały ale to nic dziwnego jak przed zrobieniem wyglądały tak:


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  11. #1286
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Odgrzebię swoją metamorfozę sprzed miesiąca... Jestem wściekła bo akurat skończył mi się żel i musiałam pracować na Activie którego nienawidzę zdziwiłabym się gdyby nie było zapowietrzeń. Na szczęście drugie już były robione innym żelem. Bijcie... No to przed i po:

  12. #1287

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Milenka te paznokcie co teraz pokazałas to faktycznie masakra jakaś ciężko z takich zrobić coś co by się długo i nieskazitelnie trzymało. A ta co tak dłubie przy tych pazurach to nienormalna jakaś. Widocznie nie lubi mieć ładnych i zadbanych paznokci a robi je sobie po to by mieć przy czym dłłubać chyba.

  13. #1288
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    milenka - no faktycznie w tym 2 przypadku to miały prawo się zepsuć...przy takich pazurkach trzeba często na uzupełnienia przychodzić.
    Ladyss - pazurki i przed i po przecudne ładny odrościk, zero zapowietrzeń i ...panterka



  14. #1289
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Ladyss - świetna metamorfoza. Wcale nie widać, że wcześniej frenchyk był w ciemnym kolorze

  15. #1290
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Emilko no właśnie były zapowietrzenia, największe na palcu wskazującym bo jednak on jest najczęściej używany panterosa jest chusteczkowa.
    julcia bo ja ściągałam całą masę

  16. #1291
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    panterka śliczna metamorfoza
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #1292
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    o ludu niektóre metaorfozy powalają na kolana.. a tu moje
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  18. #1293
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    elagenckie metamorfozy

  19. #1294
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    ślicznie woszczurku



  20. #1295
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Woszczurku ekstra metamorfoza

  21. #1296
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    1 187

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    no woszczur, elegancko
    Aby osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy
    trzeba nie tylko działać, ale także marzyć,
    nie tylko planować, ale także wierzyć.
    (Anatol France)

  22. #1297

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    woszczur Bardzo piękna metamorfoza
    LadyssSlicznie

  23. #1298
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Woszczur elegancko poszło

    a tu moja praca - robione na szybko na ogryzkach siostrzycy


  24. #1299
    No to..wpadłam Avatar izago1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Grou, Holandia
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Poradzilas sobie niezle, tym bardziej, ze na szybko! Na formie robilas?

  25. #1300
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Metamorfozy

    Milenko ja miałam taką sytuację:
    Mam znajomą, która również robi paznokcie, mamy wspólna koleżankę, która poszła do tamtej na zrobienie żeli na formie (piątek). W poniedziałek była u mnie i błagała mnie żebym jej coś zrobiła z paznokciami.
    To co zobaczyłam po prostu mnie zszokowało, powietrze pod wszystkimi, kawałki odłamane, paznokcie matowe tak jak by ktoś je opracował pilnikiem i już nic więcej nie nałożył, żel tak jak by przybrudzony, skórki czerwone . . .
    Wyglądało to naprawdę strasznie a wiedziałam, że paznokcie mają dopiero 3 dni.
    Jeśli chodzi o wcześniejsze prace, które wykonywała ta dziewczyna to widziałam to, co miała zrobione na swoich dłoniach i to, co wcześniej na dłoniach tej koleżanki. także miałam jakieś pojęcie jak wyglądają jej prace.
    Pytam dziewczyny co się stało z tymi paznokciami, czy wsadzała je do jakiś żrących środków albo czy robiła coś papierem ściernym . . . no cokolwiek co by mi wyjaśniło, co mogło się stać. A ona mi powiedziała, że nic, że ona ich nie ruszała, i że już były kiepskie jak wyszła od tamtej i że ona nic z nimi nie robiła.
    Gdybym nie znała dziewczyny, która robiła te pazury i nie widziała jej wcześniejszych prac to bym w to uwierzyła i jeszcze bym pewnie psioczyła, że ludzie bez jakiegokolwiek pojęcia się za to biorą.
    W każdym razie dowiedziałam się od siostry tej dziewczyny, która przyszła do mnie z tymi pazurami, że ona po prostu wpakowała je do grilla! Kiełbasy jej wpadły więc ona wsadziła ręce w tego grilla i stało się jak stalo, a potem jeszcze chciała je sama zerwać. No i mamy efekt . . . A, że głupio jej się było przyznać to zwaliła na stylistkę . . .
    No to się rozpisałam

    Woszczurku, ja podziwiam Twoją pracę na tej szerokiej płytce, bo naprawdę cięzko stworzyć coś "zgrabnego" na takich pazurkach Bardzo mi się podoba jak sobie z nimi radzisz.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •