Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 81 z 81

Temat: Manicure tytanowy

  1. #76
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Dziewczyny mam cały zestaw do tytanowego manicure w super cenie.
    Robię 1,5 roku tytanki, ale jestem w ciąży i będę miła dwu letnia przerwę i dlatego chce sprzedać
    Może ktoś jest zainteresowany to proszę priv 501-010-337

  2. #77
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    dziewczyny mam na sprzedaż cały zestaw,
    będę miała dłuższą przerwe w pracy i nie chcę zeby się zmarnowało.
    oferty na priv 501010337

  3. #78
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    A czy robi to jakaś różnicę przy bardzo słabych paznokciach? To znaczy czy ta metoda może być dla mnie i nie zniszczy paznokci tak, jak hybryda?

  4. #79
    Rozkręcanko Avatar AudreyH
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał wonderwoman89 Zobacz post
    A czy robi to jakaś różnicę przy bardzo słabych paznokciach? To znaczy czy ta metoda może być dla mnie i nie zniszczy paznokci tak, jak hybryda?
    Ja bym powiedziała nawet, że tutaj tytan byłby wskazany, bo produkt ma wapń i witaminę E, które wzmacniają płytkę Nie wiem też co to były za tytany, że śmierdziały i się kleiły. Sama pracuję na produktach Revi już jakiś czas i dla mnie to jest właśnie duży plus, że są bezzapachowe (no dobra, jak podstawię sobie buteleczkę pod nos, to coś poczuję, ale to już zwykły zmywacz bardziej śmierdzi...). To prawda, że bazę trzeba nakładać bardzo dokładnie i czasem trochę się nabrudzi, tyle że samym proszkiem, ale to już wszystkie kosmetyki w tej postaci mają to do siebie Według mnie warto przekonać się do tej metody, bo manicure jest ładny, mocny i wychodzimy frontem do klientek, które np. mają słabszą płytkę i nie chcą jej obciążać.

  5. #80
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Słuchajcie, czytam ten wątek i okazuje się, że dotąd żyłam w wielkiej niewiedzy. Dopiero kilka dni temu kosmetyczka oświeciła mnie, że istnieje coś takiego, jak manicure tytanowy. To chyba odkrycie roku! Ona stosuje produkty Revel Nail – kojarzycie może? Sam manicure wygląda przepięknie - jest naturalny, pięknie błyszczący, a do tego wzmacnia płytkę paznokci. Dlaczego ja wcześniej o tym nie wiedziałam?

  6. #81
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    U mnie taki manicure się totalnie nie sprawdził, dlatego szukam innych rozwiązań. Na ten moment bardzo chwalę sobie odżywkę Eveline 6w1 french, bo rewelacyjnie wzmacnia paznokcie, pozostawiając na nich piękny kolor. Stosuję od kilku dni i jestem zadowolona!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11
  2. [09.10.11 Rzeszów] Warsztaty Manicure hybrydowego
    By Elizabeth76 in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 22:32

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •