Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 81

Temat: Manicure tytanowy

  1. #26
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Koleżance położyli na dwa naturalne ,krótkie paznokcie.(bez żadnego przedłużania)
    Na jednym puder sunscreen a na drugim sunscreen jako pierwsza i trzecia warstwa a jako druga natural pink.
    Szczerze to żadnej różnicy w kolorze nie bylo.
    Ten puder sunscreen jako jedyny ma blokery uv(on jest clear) dlatego ta prezentujaca podobno go sobie "upodobała"...
    Ten ich zel nabłyszczający jest bez blokerów więc tym bardziej coś mi podchodzi pod tą metodę akryl moczony czy jakoś tak.
    I zaraz też mi się przypomniała ta metoda z "salonu"na Marywilskiej gdzie w cenniku widniała pozycja "żywica".
    (oczywiście jak tam bedę to dopytam o co faktycznie chodzi i co to za metoda)

    wracając do samych czynności paznokieć należy zmatowić i generalnie trzy warstwy tego proszku.

  2. #27
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    No i raczej ze wzorami gorzej by było zrobić....

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    jesli to jest matowe to chyba przed wykonczeniem moznaby zdobic

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    No to klops...chętnie sama bym wypróbowała tą metodę, ale zanim zakupi się zestaw obowiązkowe jest szkolenie za 400zł :/ A to daje w sumie dość pokaźną sumkę. No i jeszcze dojazd do Żywca...

  5. #30
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    jesli to jest matowe to chyba przed wykonczeniem moznaby zdobic

    jest matowe niczym akryl,nabłyszcza sie po delikatnym przypiłowaniu

  6. #31
    Kosmetyczka Avatar makkaresh
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Również widziałam ich pokaz na targach - co ciekawe wykonali tą metodą przedłużenie w kształcie szpica. Po prostu posmarowali preparatem paznokieć wraz z podłożoną formą. I do proszku. Zrobił się szkielet. Niestety przy zdejmowaniu całe przedłużenie odpadło w miejscu łączenia z naturalkiem (ale to zdarza się nawet przy żelu jeśli szkielet jest zbyt cienki, więc spoko) - szybko odratowali sytuację przyklejając to ponownie, niczym tips i na to dalej: płyn, proszek, płyn, proszek itd. aż do zbudowania paznokcia. Jestem strasznie ciekawa trwałości, mogłam wziąć numer od dziewczyny, której to wykonywali Całkiem fajne choć przypomina technikę akrylu sypanego będę śledziła ich losy, ale na zakup zestawu się jednak nie skuszę

  7. #32
    Debiutantka Avatar wmsarah
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Dziewczyny byłam na ich szkoleniu i zakupiłam zestaw startowy, powiem szczerze że po szkoleniu miałam mieszane uczucia. Raz mówiłam że fajnie a drugi raz że co ja zrobiłam tyle kasy wydałam. Na drugi dzień zrobiłam sobie manicure tytanowy i powiem tak, bardzo fajny jest french taki śnieżno biały, aż razi po oczach . Jeśli chodzi o sposób nakładania produktów to łatwy, ale trzeba troszkę poćwiczyć z frenchem i nakładaniem płynnych produktów. Paznokcie są twarde, cienkie i co najważniejsze nie dochodzi nigdzie powietrze. Tu możecie sobie zobaczyć mój manicure tytanowy https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater


    http://www.wmsarah-pieknedlonie.com.pl/
    Ostatnio edytowane przez wmsarah ; 07-04-2014 o 21:54

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał wmsarah Zobacz post
    Dziewczyny byłam na ich szkoleniu i zakupiłam zestaw startowy, powiem szczerze że po szkoleniu miałam mieszane uczucia. Raz mówiłam że fajnie a drugi raz że co ja zrobiłam tyle kasy wydałam. Na drugi dzień zrobiłam sobie manicure tytanowy i powiem tak, bardzo fajny jest french taki śnieżno biały, aż razi po oczach . Jeśli chodzi o sposób nakładania produktów to łatwy, ale trzeba troszkę poćwiczyć z frenchem i nakładaniem płynnych produktów. Paznokcie są twarde, cienkie i co najważniejsze nie dochodzi nigdzie powietrze. Tu możecie sobie zobaczyć mój manicure tytanowy https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    A czy można liczyć na zdjęcie z boku i od frontu? Łaaaadnie proszę
    No i zdjęciem odrostu w późniejszym terminie też nie pogardzę

  9. #34
    Debiutantka Avatar wmsarah
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Nie ma sprawy już pokazuje jak to wygląda ale zdjęcia nie wyszły może profesjonalnie. Na odrost trzeba będzie poczekać

    http://www.wmsarah-pieknedlonie.com.pl/
    Ostatnio edytowane przez wmsarah ; 07-04-2014 o 21:53

  10. #35
    Wczytuje się Avatar hiltonka6
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    śliczne

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    @wmsarah - Dziękiiiii Kochana jesteś.

    Teraz tym bardziej kusi ta metoda Gdyby tylko nie ten dojazd na szkolenie...i cena zestawu x__X Chce ktoś kupić na spółkę?

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Byłam ostatnio na szkoleniu i poznałam tam kobietę, która wykonuje ten manicure. Strasznie zachwalała, sama miała paury zrobione, fajnie to wygladalo. Ale co najlepszego sie dowiedzialam: idac na kurs mozna dostac wylacznosc na wykonywanie w danym obszarze na pol roku chociaz to troche bezsensu moim zdaniem. Mnie poki co cena odstrasza, bo do Zywca daleko nie mam to moglabym se jechac

  13. #38
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    @wmsarah - Dziękiiiii Kochana jesteś.

    Teraz tym bardziej kusi ta metoda Gdyby tylko nie ten dojazd na szkolenie...i cena zestawu x__X Chce ktoś kupić na spółkę?
    Ja bardzo chętnie kupię na spółkę Jak już testować to nie za 900zł

  14. #39
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Bardzo mnie to też zaciekawiło ale ja mam do Żywca po prostu"miliony kilometrów..." Szkoda że te dziewczyny które były na kursie nie możecie zrobić kpk...

  15. #40
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał zosia_29 Zobacz post
    Bardzo mnie to też zaciekawiło ale ja mam do Żywca po prostu"miliony kilometrów..." Szkoda że te dziewczyny które były na kursie nie możecie zrobić kpk...
    Na kursie nie byłam ale chyba o to chodzi

    https://www.youtube.com/watch?v=VaMvkFI5cmQ - SNS Nail System cz.1
    https://www.youtube.com/watch?v=CLdiuhWdm58 - SNS Nail System cz.2
    https://www.youtube.com/watch?v=cFfFAR3orms - kolor
    https://www.youtube.com/watch?v=vqXwuVI5rxc - tipsy
    https://www.youtube.com/watch?v=iJlr2qQfRs8 - french
    https://www.youtube.com/watch?v=p6IOfFYaykc - zdejmowanie

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    u mnie tez byl przedstawiciel i jestem ciekawa jak ten manicure sie sprawuje...
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Na fejsie wywiązała się ostra dyskusja odnośnie tej metody...Zanim dobrze się usadowiła na polskim rynku już ma wiele przeciwniczek
    A ja i tak bym spróbowała...Chociaż póki co mam inne wydatki na głowie. Jednak się wstrzymam.

  18. #43
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Spróbować zawsze można. Każda nowość jest mile widziana. Pokaż link do dyskusji

  19. #44
    Wczytuje się Avatar hiltonka6
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    Na fejsie wywiązała się ostra dyskusja odnośnie tej metody...Zanim dobrze się usadowiła na polskim rynku już ma wiele przeciwniczek
    A ja i tak bym spróbowała...Chociaż póki co mam inne wydatki na głowie. Jednak się wstrzymam.
    No a najwieksze z tych przeciwniczek nie miały produktu na paznokciach jak i w ręce

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Dyskusja toczyła się w którejś grupie na FB, nie pamiętam już niestety w której. Poza tym pewnie trzeba być członkiem, żeby zobaczyć komentarze.

  21. #46
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    ja też pamiętam dyskusję w tej grupie

    ja też gdzieś pisałam kiedyś była taka metoda nazywało się to akryl sypany i była dla tych, które nie radziły sobie z pędzlem - nie mniej jednak wykluczała tworzenie kształtów niesalonowych do czego akryl wg mnie jest stworzony
    pewnie głównie dlatego to się nie przyjęło.
    Nie wiem czy to ten sam produkt stuningowany czy całkiem co innego.
    tutaj wygląda na to, że ten sealer powoduje czy też zakończa proces polimeryzacji (zamiast żarówek uv) żelowej bazy (taki liquid w żelu). To samo w sumie chyba da się osiągnąć sypiąc, maczając w proszku pazur pokryty żelem i do lampy.

    Dla mnie trochę to za długo trwa, naturalki hybrydą da się zrobić szybciej bo odpada opracowywanie tego "tytanu", przy przedłużaniu wybieram zazwyczaj akryl, a większość z Was pewnie żel - bo ma już wprawę.

    A i żeby nie było, że rozumy pozjadałam - wypowiadam się tylko nt tego co na filmikach.
    Na szkolenie się nie wybieram.


  22. #47
    Wczytuje się Avatar hiltonka6
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Ten proszek to cos zupełnie innego. moze podobny w opracowaniu, ale nie łaczy sie np z żelem czy hybrydą. a jak włozylam palec do zwyklego akrylu zamiast do tego proszku to nie wyschnał. nawet jak nałozyłam sealer

  23. #48
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    To może zależeć od tego jak skonfigurowane są składniki poszczególnych produktów,
    tak jak nie każdy liquid firmy x łączy się z proszkami z firmy y
    lub np ustawienie precyzyjne długości lamp uv led żeby utwardzały wyłącznie jeden rodzaj żeli.

    Ale być może, że jest nowy, rewolucyjny produkt

    Ja tak tylko sobie gdybam, po prostu lubię mieć teorie


  24. #49
    Debiutantka Avatar wmsarah
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    Tak jak obiecałam daje zdjęcie paznokci z 5 tygodniowym odrostem.

  25. #50
    Debiutantka Avatar wmsarah
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Manicure tytanowy

    W piśmie Akademia Paznokcia ukaże się kpk manicure tytanowy ale dopiero w sierpniu

    ---------- Dodano o godzinie 17:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:32 ----------

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    Na fejsie wywiązała się ostra dyskusja odnośnie tej metody...Zanim dobrze się usadowiła na polskim rynku już ma wiele przeciwniczek
    A ja i tak bym spróbowała...Chociaż póki co mam inne wydatki na głowie. Jednak się wstrzymam.
    Brałam udział w tej dyskusji, chcąc pokazać im jak to wszystko wygląda, opisać z własnego punktu doświadczenia zostałam skrytykowana, wyśmiana bo moje pierwsze frenche w manicure tytanowym nie były idealne, nie wyglądały jak z pierwszych stron gazet i komentowały że zrobiłam sobie anty reklamę. Ale nie ważne.... Najwięcej do powiedzenia miały osoby które same uważają że są najlepsze a ich prace dają wiele do życzenia. No ale mi nie wypada ich osądzać bo ja jurorką nie jestem, ale sobie swoje o nich pomyśle A tak wyglądają pierwsze frenche manicure tytanowego

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    to są białe kreski namalowane farbką akrylową

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

    ---------- Dodano o godzinie 18:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:48 ----------

    Wytrzymałość tego tytanu jest rewelacyjny. Moim klientkom którym w zeszłym miesiącu zaproponowałam manicure tytanowy, teraz wracają i nie chcą słyszeć o żelach, akrylach, hybrydach one chcą tytan. Mówią że paznokcie są takie cienkie, twarde, wytrzymałe i powietrza nie ma. Teraz pragną nowych kolorów więc zamawiam po trochu bo kolorów to mają mega dużo. Produkty są naprawdę bardzo wydajne, jedynie co szybko zejdzie to SEALER.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 23:11
  2. [09.10.11 Rzeszów] Warsztaty Manicure hybrydowego
    By Elizabeth76 in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 22:32

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •